sobota, 16 października 2021 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Komentarze
Jaki będzie składany telefon Oppo? Wiemy coraz więcej

Dodano: 13.10.2021 23:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Oppo składany smartfon

O składanym smartfonie Oppo słyszymy ostatnio coraz częściej. Teraz poznajemy kolejne elementy specyfikacji tego nadchodzącego telefonu.

Składane smartfony dalej nie stały się czymś powszechnym, ale ich dostępność z każdym rokiem rośnie. Mowa tu zarówno o dostępności cenowej, jak i o kolejnych producentach wchodzących na rynek. Na razie dalej jednak król na tym rynku jest tylko jeden - to Samsung. Koreański producent odpowiada za ponad 70% rynku. Kilka razy już słyszeliśmy o tym, że do walki o ten segment zamierza przystąpić Oppo. Premiera jest już jednak coraz bliżej. Mamy nie tylko działające prototypy (takie jak na zdjęciu), ale i poznajemy kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji technicznej. Oppo ewidentnie inspiruje się Huaweiem.

Nadchodzący tablet zielonego producenta ma być bardzo podobny do konkurencji Huaweia, tak samo ma być ze składanym telefonem. Oppo wzoruje się na Huaweiu Mate X2. Przekątna ekranu będzie miała od 7,8 do 8 cali, a za sam wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz odpowiadać będzie chiński BOE. Aparat przedni będzie miał 32 Mpix, natomiast z tyłu znajdzie się sensor Sony 50 Mpix. Oppo pracuje też nad specjalnie dostosowaną wersją swojej nakładki ColorOS 12.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Mode, Sony, Mo??na, Premiera, Aparat, P??yty, Kilka, Oppo, Wie??ci, W??a??nie, Java, ManaKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2021 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone