piątek, 01 lipca 2022 r.  Imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Komentarze
OnePlus pokaże kolejnego flagowca

Dodano: 15.05.2022 4:24 | 28 odsłon | 0 komentarzy

OnePlus Ace Racing Edition

OnePlus Ace Racing Edition pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Czego spodziewać się po nowym flagowcu? Będzie dość specyficzny. Układ tylko dla MediaTeka i specjalnie tylko wyświetlacz LCD.

OnePlus niedawno zaprezentował OnePlusa Ace. To jednak wcale nie będzie wcale koniec tej serii chińskiej marki. Już niedługo pojawi się kolejny jej przedstawiciel. Tym razem będzie to OnePlus Ace Racing Edition. Model pojawi się już w tym miesiącu.

OnePlus Ace Racing Edition - flagowiec z LCD na zamówienie fanów

Tak jak poprzedni OnePlus, tak samo ten będzie miał układ MediaTek Dimensity 8100 MAX. MediaTek zresztą współpracował przy nim z OnePlusem. Grzechem by było nie wykorzystać go po raz kolejnym. 

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Na pewno zobaczymy wyświetlacz LCD z odświeżaniem 120 Hz i przekątną 6,59 cala. OnePlus przyznał, że jego fani niespecjalnie lubią wyświetlacze AMOLED i otrzymuje wiadomości z prośbą o flagowca z LCD. 

W przypadku pamięci możemy się spodziewać trzech wariantów: 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, 8/256 i 12/256. Aparat główny będzie składał się z trzech sensorów: 64 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix. Z przodu zobaczymy natomiast pojedynczy sensor 16 Mpix.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Plus, OnePlus, Tech, Model, Aparat, P??yty, Czego, Plusa, W??a??nie, MediaTek, OLEDKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone