wtorek, 21 marca 2023 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Komentarze
PayEye 2.0 łączy biometrię oka z rozpoznawaniem twarzy

Dodano: 27.06.2022 16:04 | 57 odsłon | 0 komentarzy

PayEye 2.0 biometria oka i twarzy

PayEye to system płatności, które są zatwierdzane za pomocą skanowania oczu klienta. W najnowszej wersji transakcje będą mogły być zrealizowane dzięki fuzji biometrii oka i twarzy.

Dwa lata po uruchomieniu pilotażowego programu płatności tęczówką oka, 24 czerwca 2022 roku PayEye udostępnił nową, docelową usługę, która wykorzystuje dwa rodzaje biometrii. Chodzi o skan oka oraz rozpoznawanie twarzy. Wraz z nową usługą udostępnione zostały biometryczne terminale eyePOS 2.0, aplikacja mobilna PayEye 2.0 z możliwością podpięcia karty oraz nowa strona internetowa.

 
 

Po wielu miesiącach intensywnych prac możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że przyszłość dzieje się na naszych oczach. Stworzyliśmy pełny, niezależny i całkowicie bezpieczny ekosystem PayEye, i jako pierwsi na świecie wykorzystujemy fuzję biometrii twarzy i oka w płatnościach, która zapewnia podwójne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Do końca roku chcemy wprowadzić na rynek kilkaset urządzeń płatniczych, które będą obsługiwały płatności z wykorzystaniem biometrii twarzy i oka.

– skomentował Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye

PayEye 2.0 wyróżnia fuzja biometrii oka i twarzy. Dzięki temu nowa wersja usługi ma być wygodniejsza dla użytkownika i pozwalać na sprawniejsze realizowanie transakcji z wykorzystaniem technologii PayEye. Dzięki możliwości podpięcia danych karty płatniczej do Portfela PayEye, użytkownik nie musi dodatkowo zasilać konta. Za obsługę płatności odpowiedzialny jest Planet Pay, z którym PayEye współpracuje w ramach obsługi Portfela PayEye w aplikacji mobilnej. Rejestracja w usłudze została uproszczona do trzech prostych kroków, takich jak pobranie aplikacji PayEye 2.0 i założenie bezpłatnego konta, zrobienie selfie i podpięcie karty płatniczej.

PayEye aplikacja terminal

Pierwsze terminale eyePOS 2.0 można znaleźć w wybranych lokalach i punktach usługowych na terenie Wrocławia, a w dniach 1-3 lipca, podczas Festiwalu Pasibrzucha we Wrocławiu, z nowej technologii będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy wydarzenia. Dla osób, które zdecydują się dokonać biometrycznej płatności, PayEye przewidziało też specjalne rabaty i promocje

PayEye w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem terminali eyePOS, które docelowo mają obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: U??ytkownicy, P??yty, W??a??nie, PlanetKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone