czwartek, 06 października 2022 r.  Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Komentarze
Motorola ma złe wieści. Nowy Razr znacznie opóźniony

Dodano: 22.07.2022 11:29 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze nie pojawiła się żadna konkretna data, a już wiadomo, że premiera składanego smartfona Motoroli została opóźniony. Kiedy możemy się go spodziewać?

Od początku roku oczy całej branży skierowane są w stronę Motoroli, która w tym roku ma wypuścić na rynek nowego składanego smartfona z serii Razr. Chociaż nie padła jeszcze żadna konkretna data, plotki branżowe wskazują, że premiera urządzenia została opóźniona. 

Jeszcze nie podano daty, a już jest opóźnienie

W ciągu najbliższych miesięcy możemy spodziewać się premiery Motoroli Edge 30 Ultra, smartfona, który jako pierwszy zaoferuje obiektyw o rozdzielczości 200 Mpix. Do tej pory sądzono, że u jego boku zostanie zaprezentowany Razr 2022, przedstawiciel kolejnej generacji składanych smartfonów Motoroli. Nieoficjalne informacje wskazują, że tak się nie stanie i na Razr 2022 będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Najprawdopodobniej Motorola będzie chciała wypuścić urządzenie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, choć istnieje też szansa, ze premiera zostanie przeniesiona na przyszły rok.

Już wcześniej Motorola oficjalnie potwierdziła, że Razr 2022 będzie działał na flagowym układzie Snapdragon 8+ Gen 1. Natomiast nieoficjalne doniesienia wskazują, że urządzenie będzie wyposażone w o wiele lepszej jakości i większy ekran z odświeżaniem 120 Hz.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Edge, Razr, Snapdragon, P??yty, W??a??nie, Motorola, KiedyKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone