czwartek, 06 października 2022 r.  Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Komentarze
Przerobił WC. To tak dziwne, że aż genialne

Dodano: 02.08.2022 10:16 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Przerobił WC. To tak dziwne, że aż genialne

Widziałem w swoim życiu już różne komputery. Jedne przepiękne, inne bardzo dziwne. Jednak najnowszy projekt to jeszcze wyższy poziom dziwactwa. Bo jak inaczej nazwać PC-ta w toalecie?

Komputer w toalecie nie brzmi szokująco. Jednak musicie wiedzieć jedno — nie chodzi o pomieszczenie. Pewien youtuber zbudował komputer, który mieści się w sedesie. W tym celu stworzył nawet specjalne okno, które pozwala podejrzeć podzespoły oraz mechanizm spuszczania wody.

Zrobił gamingowego PC-ta z sedesu

YouTuber postawił sobie za cel stworzenie prawdziwego PC-ta, który pozwoli na granie w strzelanki z płynnością co najmniej 120 klatek na sekundę. Dlatego zrezygnował z pomysłu zintegrowania z toaletą Nintendo Switcha lub Steam Decka, gdyż byłoby to po prostu zbyt łatwe i nie pozwoliłoby na granie w Counter-Strike'a z odpowiednimi fps-ami.

Dlatego w środku znajduje się pełnoprawny desktop z całkiem niezłymi podzespołami. PC składa się z:

  • procesora Intel Core i7-12700
  • płyty głównej Gigabyte Aorus Pro DDR5
  • 64 GB pamięci DDR5 G.Skill Trident Z5
  • karty graficznej GeForce RTX 3060

Komputer działa i dzięki ściance z pleksiglasu nie jest zalewany przez wodę, która służy do spłukiwana toalety. Dodatkowo na ścianie znajduje się monitor z odświeżaniem 240 Hz oraz podstawka na myszkę. Projekt dziwny, szalony i kompletnie pozbawiony sensu, ale przynajmniej oryginalny. Efekt i samo powstawanie komputera możecie obejrzeć na poniższym wideo:

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Intel, Steam, Projekt, DDoS, Dodatkowe, GeForce, Force, Nintendo, Core, YouTube, Jedna, Gigabyte, Komputer, P??yty, W??a??nieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone