środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Komentarze
Lipcowy ranking AnTuTu. Kto jest królem Androidów?

Dodano: 04.08.2022 11:36 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Cyklicznie pojawiające się rankingi AnTuTu pozwalają użytkownikom zobaczyć, które urządzenia są aktualnie najmocniejsze na rynku. W zestawieniu biorą udział tylko te z systemem Android. Tym razem jeden smartfon bije konkurencję na głowę.

Konsumenci przy wyborze swojego smartfona kierują się różnymi przesłankami. Dla niektórych ważny jest aparat, inni stawiają na wodoszczelność, a kolejni chcą mieć wysokiej jakości wyświetlacz lub mocną baterię. Są też tacy, dla których najważniejszym kryterium jest rzeczywista wydajność urządzeń mobilnych. Właśnie dla nich został stworzony ranking AnTuTu, który wyłania najmocniejsze modele z kilku przedziałów cenowych.

ROG pozamiatało konkurencję w lipcu

Wśród flagowców najmocniejszym urządzeniem w lipcu według rankingów AnTuTu okazał się być ROG Phone 6 Pro, czyli model stworzony z myślą o graczach. Na jego pokładzie znajduje się 18 GB RAM i 512 GB pamięci wbudowanej. Wszystkim steruje flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. ROG Phone 6 Pro osiągnął wynik 1114647. Na drugim miejscu z wynikiem 1089919 umiejscowiony został ASUS ZenFone 9. Podium zamyka Nubia Red Magic 7.

Nie tylko samymi flagowcami człowiek żyje. Dlatego też AnTuTu przygotowało zestawienia wśród tańszych modeli. W kategorii "sub-flagship" znalazły się urządzenia nieco słabsze niż flagowe, lecz cena i specyfikacja nie pozwala ich umieścić wśród modeli ze średniej półki. Tutaj na pierwsze pozycji uplasował się OnePlus 10R 5G. Odpowiednio drugą i trzecią pozycję zajęły smartfony OPPO Reno 8 Pro 5G i Realme GT Neo2.

Z kolei wśród urządzeń ze średniej półki cenowej najlepiej wypada Nothing Phone (1). To bardzo duży sukces firmy, która dopiero wypuściła na rynek swój pierwszy model. Na drugim miejscu znalazł się IQOO Z5. Podium zamyka realme GT Master.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Plus, OnePlus, Photo, Qualcomm, Snapdragon, ZenFone, Magic, P??yty, Wszystkie, W??a??nieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone