środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Komentarze
Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Dodano: 13.09.2022 11:01 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Motorola Moto E22 to nowy budżetowy smartfon w ofercie amerykańskiej marki. Urządzenie trafi do sprzedaży już niebawem.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Tak, wiem, nie jest to najbardziej ekscytujący news, jaki można przeczytać we wtorek rano. O modelu Motorola Moto E22 wiemy na razie niewiele, jednak do sieci trafiły pierwsze grafiki przedstawiające nowe urządzenie.

Motorola Moto E22 na pierwszych zdjęciach

I tu obyło się bez zaskoczeń. Design Motoroli Moto E22 jest mocno inspirowany najnowszymi urządzeniami w ofercie producenta. Widać to szczególnie po tylnej części obudowy, gdzie oprócz błyszczących plecków i logo producenta dostrzec można podwójną wyspę aparatu, bardzo podobną do tej z modelu Edge 30 Neo. Czar pryska, kiedy spojrzymy na telefon od frontu. Tutaj w oczy rzuca się charakterystyczny notch i szeroka ramka pod ekranem - dwa elementy, które w ostatnich latach stały się de facto wyróżnikiem telefonów z najniższej półki cenowej.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Zresztą pokrywa się to z informacją, jakoby Motorola Moto E22 miała być telefonem bardzo tanim. Przeciek sugeruje cenę w okolicach 125 dolarów (ok. 580 zł). Niestety ma za tym iść także specyfikacja, obejmująca niezbyt wydajny procesor MediaTek Helio G37 oraz akumulator o pojemności 5000 mAh.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Nie da się ukryć, że nowy budżetowiec Motoroli nie zapowiada się póki co szczególnie ekscytująco, ale kto wie- może mamy do czynienia z przyszłym bestsellerem? W końcu w obliczu rosnących cen elektroniki popularność takich urządzeń z pewnością wzrośnie.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Mode, Edge, Mo??na, Czas, P??yty, Design, Wie??ci, W??a??nie, Motorola, MediaTekKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone