środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Komentarze
TikTok chce być jak Instagram. Za kilka dni rusza TikTok Now

Dodano: 15.09.2022 15:57 | 29 odsłon | 0 komentarzy

TikTok nowa funkcja TikTok Now

TikTok zapowiedział uruchomienie nowej przestrzeni, która ma pobudzać kreatywność i pozwolić na tworzenie angażujących treści. Nowość będzie dostępna zarówno na platformie serwisu, jak i w nowej aplikacji TikTok Now.

TikTok Now to nowa funkcja tego popularnego serwisu społecznościowego, dzięki której jego użytkownicy będą mogli dzielić się ze swoimi znajomymi tym, co robią w danym momencie robią. Ma to im pomóc w pogłębieniu wzajemnych relacji. Posłużą do tego specjalne przypomnienia o nagraniu 10-sekundowego filmu lub udostępnieniu zdjęcia z miejsca, w którym w danym momencie znajduje się użytkownik, uchwytywane jednocześnie tylnym i przednim aparatem.

 
 

Usługa TikTok Now będzie dostępna w Polsce od 19 września 2022 roku. Użytkownicy będą mogli z niej korzystać na dwa sposoby – pobierając nową aplikację TikTok Now (dostępną od 19 września) lub bezpośrednio na platformie TikTok (od 20 września).

Celem TikToka jest wspieranie użytkowników w tworzeniu autentycznych i angażujących treści, dbając przy tym o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. TikTok nieustannie ewoluuje i zapewnia swojej społeczności kolejne narzędzia polepszające ich doświadczenia związane z platformą. TikTok Now to zupełnie nowa przestrzeń do dzielenia się swoimi treściami i pokazywania siebie w zupełnie inny sposób. Jestem przekonana, że nasza najnowsza funkcja, wspierana także poprzez dedykowaną aplikację, spotka się z entuzjazmem miliardowej społeczności TikToka na całym świecie, także w Polsce.

– powiedziała Paula Kornaszewska, Head of Operations TikTok CE

TikTok Now screens

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Jak informuje TikTok, aplikacja TikTok Now została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i prywatności społeczności skupionej na tej platformie. Twórcy korzystający z nowej funkcji będą mieć kontrolę nad tym, kto może oglądać i komentować udostępniane przez nich treści. TikTok wdrożył ponadto odpowiednie ustawienia wiekowe dotyczące konkretnych interakcji z publikowanymi materiałami:

  • konta osób poniżej 16 roku życia, które założą profil w aplikacji TikTok Now, tak jak w przypadku całej platformy TikTok, będą domyślnie ustawione jako prywatne,
  • opcje komentowania dostępne dla najmłodszych użytkowników (13-15 lat) będą ograniczone jedynie dla ich znajomych,
  • treści osób poniżej 18 roku życia nie będą udostępniane w kanale „Odkryj”,
  • osoby pełnoletnie będą mogły udostępniać treści wspólnym znajomym oraz szerszej społeczności aplikacji wybierając odpowiednie ustawienia prywatności.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: U??ytkownicy, Tool, Hero, P??yty, Celna, W??a??nieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone