środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Komentarze
Doktor Lisa Su wystąpi na targach CES 2023

Dodano: 20.09.2022 1:56 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Doktor Lisa Su wystąpi na targach CES 2023

Doktor Lisa Su stojąca za sukcesem technologicznego giganta jakim jest AMD wystąpi oficjalnie na targach CES 2023. Wiemy o czym będzie mówić.

 

W świecie nowych technologii mamy dwa największe, coroczne wydarzenia - amerykańskie CES oraz tajwański Computex. Cała reszta zostaje daleko w tyle pod względem "ważności". Zarówno w oczach producentów, jak i konsumentów. Ewentualnie jest bardziej skupiona na konkretnych rozwiązaniach jak hiszpańskie MWC.

Lisa Su wystąpi na targach CES 2023 ju 4 stycznia

Stowarzyszenie Technologii Konsumenckich (CTA), odpowiedzialne za targi CES, poinformowało o kolejnym ciekawym gościu. Mowa o Lisie Su, prezesie i dyrektorze generalnym AMD, która wygłosi osobiście przemówienie, gdzie podzieli się ze słuchaczami wizją firmy.

W ciągu ostatnich kilku lat komputery stały się istotną i wszechobecną częścią naszego codziennego życia. Pomogły każdemu z nas dostosować sposób pracy i nauki na odległość, jednocześnie zapewniając nam łączność i rozrywkę. Jestem podekscytowana możliwością wystąpienia na CES 2023, co pozwoli mi podkreślić następną generację innowacji w zakresie wysokowydajnych i adaptacyjnych obliczeń oraz produktów, które przesuną granice tego, co jest możliwe.  - powiedziała dr Su.

Czego można się spodziewać? Należy zakładać, że AMD zapowie procesory AMD Ryzen 7000X3D. Zwłaszcza, że poprzednia generacja również pokazana była światu podczas targów CES. Prócz tego możliwa jest też prezentacja nowych kart graficznych Radeon RX 7000, o których jak na razie jest wyjątkowo cicho.

Doktor Lisa Su wystąpi na targach CES 2023

Targi CES 2023 odbędą się w Las Vega, USA w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 roku. Przedstawiciele prasowi będą mogli wejść jednak standardowo nieco wcześniej, bo już w dniach 3-4 stycznia. Najważniejsze wydarzenia będą transmitowane online. Lisa Su wystąpi 4 stycznia o godzinie 18:30 czasu lokalnego.

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Mode, Radeon, Mo??na, Targi, Live, Technologia, CES 2015, P??yty, Czego, Wie??ci, W??a??nieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone