środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Komentarze
Telefon do 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

Dodano: 23.09.2022 16:40 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Wybieramy najlepsze telefony do 3500 zł. Jaki model warto kupić w październiku 2022?

Smartfony z wysokiego segmentu nie cieszą się może tak dużą popularnością jak urządzenia ze średniej półki cenowej, jednak to nie znaczy, że nie warto się nimi zainteresować. Bardzo często dopłacając kilka złotych dostaniemy bowiem sprzęt, który będzie nam towarzyszył przez wiele lat, gwarantując komfort obsługi, jakiego nie znajdziemy w tańszych konstrukcjach. Nie mówiąc już o tym, że takie rzeczy jak wysoka wydajność czy świetny aparat powyżej pewnej kwoty są nie tyle zaletą, co raczej standardem, który po prostu nam się należy.

Ale nie wszystkie smartfony z wyższego segmentu są sobie równe. W co warto zainwestować, kiedy na szali jest kilka tysięcy złotych? Czego unikać? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania, wybierają pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów do 3500 zł.

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach naszego poradnika wskazaliśmy pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów z przedziału od 2500 do 3500 zł. Z tej grupy wyłoniliśmy dodatkowo jeden model, który szczególnie przypadł na do gustu. Wyróżniliśmy go tytułem „Wybór Redakcji”.

 
 

Podstawowe kryteria, które braliśmy pod uwagę, to opłacalność i dostępność na polskim rynku. Mówiąc krótko, szukaliśmy takich urządzeń, które bez problemu znajdziecie w sklepach, a jednocześnie będą w stanie zaoferować Wam więcej niż inne urządzenia w podobnej cenie.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

 
 

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

[ANKIETA:1422]

Więcej w serwisie https: »

Tagi: P??yty, Smartfony, Czego, W??a??nie, JavaKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone