wtorek, 21 marca 2023 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Komentarze
W Warszawie i Poznaniu zapłacisz jednym spojrzeniem

Dodano: 07.11.2022 10:43 | 44 odsłon | 0 komentarzy

W Warszawie i Poznaniu zapłacisz jednym spojrzeniem

Z płatności tęczówką oka można skorzystać w nowych miastach. Od 5 listopada 2022 roku zapłacimy jednym spojrzeniem w salonach Komputronik w centrach handlowych Arkadia w Warszawie oraz Posnania w Poznaniu.

Komputronik w połowie października tego roku wprowadził płatność spojrzeniem w swoim wrocławskim salonie. Pilotaż okazał się wielkim sukcesem, więc od 5 listopada 2022 roku z usługi PayEye mogą skorzystać klienci firmy w jej salonach w Warszawie i Poznaniu.

 
 

Cieszę się, że zaledwie po dwóch tygodniach od pierwszego wdrożenia nasz partner zdecydował się na instalację eyePOS-ów w swoich kolejnych salonach. Płatność spojrzeniem po raz pierwszy pojawi się w Warszawie oraz Poznaniu. Ta ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów, a także do bliższego zaprezentowania naszej usługi niezwykle interesującym rynkom. Jestem pewien, że wielu mieszkańców Warszawy i Poznania, równie szybko jak wrocławianie, przekona się do płatności spojrzeniem.

Myślę, że rozszerzenie zakresu naszego działania będzie też impulsem dla innych firm do skorzystania z tej formy płatności. Marki muszą podążać za światowymi trendami, a my je kreujemy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu za pośrednictwem formularza w strefie biznesu na naszej stronie i wdrożenia płatności spojrzeniem w swoich firmach.

– powiedział Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye

PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Realizacja płatności jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela. Płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem.

PayEye chwali się, że technologia firmy zapewnia obecnie najbezpieczniejszą formę realizowania płatności na świecie. Terminal eyePOS jest zabezpieczony przed każdą formą wycieku danych. Dane przekazywane są jedynie w ramach zamkniętej infrastruktury poprzez szyfrowane połączenie. Do realizacji płatności wykorzystywane są tokeny, czyli zaszyfrowana postać karty płatniczej. Generowaniem tokenów oraz zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji zajmuje się ITCARD, firma zajmująca się przetwarzaniem transakcji bankomatowych oraz elektronicznych transakcji płatniczych dla banków i instytucji finansowych.

Do końca roku PayEye chce wprowadzić na rynek 300 urządzeń na terenie całego kraju.

 
 

Więcej w serwisie https: »

Tagi: Data, Warszawie, Marka, P??yty, W??a??nieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone