czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Aktualizacja  RSS
Zmiany na Facebooku to trudniejsza walka o News feed, najwięcej stracą marki które nie płacą

Dodano: 17.01.2018 21:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Eksperci branży social media przeanalizowali dla serwisu Wirtualnemedia.pl ostatnie modyfikacje algorytmu Facebooka i ich potencjalne skutki. - Facebook broni się przed utratą zainteresowania użytkowników i kurczącym się czasem jaki spędzają oni w serwisie. Zmiany dokonane w ostatnim czasie będą oznaczały więcej wysiłku wydawców i marek w walce o miejsce w News feedzie, czasem konieczność zmiany modelu biznesowego. Największe marki odczują raczej wahania niż spadki zasięgów, a najbardziej ucierpią ci którzy nie płacą Facebookowi za promocję treści - przewidują Anna Robotycka, Artur Roguski i Szymon Wierciński.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy algorytm Facebooka zaszkodzi wydawcom i użytkownikom, może sprzyjać ekspansji fake news

Dodano: 15.01.2018 21:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. W opinii wydawców oraz ekspertów branży social media planowane modyfikacje algorytmu mogą poważnie uderzyć w media obecne na Facebooku i wywołać w serwisie niepożądane skutki. - Dla mediów to koniec pewnej epoki, najwięcej ucierpieć mogą mniejsi wydawcy którzy w zbyt dużym stopniu uzależnili swój biznes od Facebooka. Postępująca nieobecność mediów w serwisie pozostawi użytkowników bez znaczącego źródła rzetelnych informacji, a to może skutkować między innymi rosnącą ekspansją fake news - oceniają eksperci dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

Dodano: 12.01.2018 23:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Dzięki niej Facebook będzie wybierał treści, które mają największe szanse na interakcje ze znajomymi i umieszczał je wyżej w Aktualnościach. Zmiana może uderzyć w wydawców publikujących na Facebooku własne materiały.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Aktualizacje dla Windows 10 tylko przy właściwie skonfigurowanym antywirusie

Dodano: 11.01.2018 18:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft poinformował, że niektóre programy antywirusowe mogą być niekompatybilne z łatkami adresowanymi do Meltdown i Spectre, podatnościami w procesorach Intel, AMD i AMR, które zostały niedawno ujawnione.

Źródło: www.centrumxp.pl

Microsoft zakończył okres podstawowego wsparcia dla Windowsa 8.1

Dodano: 11.01.2018 12:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czas pomyśleć o zmianie systemu na nowszy. Microsoft zakończył właśnie okres podstawowego wsparcia dla Windowsa 8.1. Z udostępnionych przez producenta informacji wynika, że od 9 stycznia platforma nie będzie dostawać już żadnych nowych funkcji i usprawnień. Aktualizacje będą jeszcze wypuszczane, ale mają one dotyczyć tylko kwestii bezpieczeństwa.

Źródło: pclab.pl

Pierwszy Asus ZenFone 4 z Androidem Oreo

Dodano: 30.12.2017 21:57 | 2 odsłon | 0 komentarzyNa początku grudnia pisaliśmy, że tajwański Asus zamierza zaktualizować wszystkie modele z serii ZenFone 3 i ZenFone 4 do końca czerwca. Pierwszym miał być ZenFone 4 (ZE554KL). Aktualizacja jest już gotowa.

Źródło: www.telepolis.pl

Gran Turismo Sport: Aktualizacja rozbudowuje tryb dla jednego gracza [WIDEO]

Dodano: 23.12.2017 13:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nowa seria instruktażowa z Lewisem Hamiltonem pomoże wam natomiast zgłębić tajniki jazdy.

Źródło: https:

Aktualizacja OneNote na Windows 10 - liczne usprawnienia oraz ... linijka

Dodano: 13.12.2017 16:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


OneNote to jedna z najpopularniejszych aplikacji do sporządzania cyfrowych notatek, szczególnie wśród studentów i uczniów.

Źródło: www.centrumxp.pl

[Aktualizacja II] Play i nowa oferta... ubezpieczeń

Dodano: 12.12.2017 21:50 | 2 odsłon | 0 komentarzyFioletowa sieć zaprezentowała dzisiaj nową ofertę o nazwie "Play Ubezpieczenia", dzięki której ubezpieczymy swoje zdrowie i życie oraz posiadane mienie ruchome i nieruchome.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone