poniedziałek, 23 lipca 2018 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Anna  RSS
Nie będzie cyfrowego dowodu osobistego zamiast plastikowego dokumentu. „MSWiA to świat przeniesiony z czasów PRL”

Dodano: 06.07.2018 21:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Według zapowiedzi Ministerstwa Cyfryzacji (MC) w aplikacji mDokumenty pojawią się wkrótce legitymacje uczniowskie i studenckie, nie będą jednak kontynuowane prace nad elektroniczną wersją dowodu osobistego jako pełnoprawnego dokumentu tożsamości. Resort cyfryzacji twierdzi, że nigdy nie było takich planów, jednak Anna Streżyńska w rozmowie z Wirtualnemedia.pl widzi sprawę inaczej. - Projekt został zablokowany na szczeblu rządowym, a nie ministerialnym. mDokumenty są konkurencją dla plastiku, który za miliardy złotych płacone do PWPW, spółki podległej MSWiA, nosimy w portfelach - ocenia była minister cyfryzacji.

Tagi: Projekt, Anna
Źródło: https:

Jak robić piękne zdjęcia psów w plenerze - wskazówki Anne Geier

Dodano: 28.06.2018 16:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Aby wykonać udany i ciekawy portret psa, potrzeba czasu, cierpliwości i umiejętności. Ci, którzy są w stanie zrobić dobre zdjęcie pupila, niewątpliwie mają dar – związany z fotografią oraz z umiejętnością nawiązywania kontaktu ze zwierzęciem. Anne Geier jest jedną z tych niesamowitych osób. Wyraziste pyski psów na jej zdjęciach sprawiają, że nawet najbardziej obojętni topnieją.

Tagi: Anna
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Mario Sorrenti fotografuje Anję Rubik, aby zwrócić uwagę na zaśmiecony świat

Dodano: 08.06.2018 10:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Fotograf Mario Sorrenti i Anja Rubik dość często spotykają się ze sobą na planie zdjęciowym. Materiał, zrealizowany dla magazynu Porter, ma za zadanie, m.in. dzięki udziałowi supermodelki i wykorzystaniu kreacji od znanych projektantów zwrócić uwagę na problemy współczesnego świata, a konkretnie na problem nadmiaru śmieci. Ta sesja to również dobry pretekst, aby przyjrzeć się postaci tego nietuzinkowego fotografa.

Tagi: Marka, Anna
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Apple odetnie użytkowników od lajkowania na Facebooku. „To może być strzał w stopę”

Dodano: 06.06.2018 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podczas tegorocznej konferencji WWDC Apple zapowiedział dodatkowe opcje ochrony prywatności użytkowników. Wśród nich znajdzie się zastosowana w systemach operacyjnych domyślna blokada korzystania z przycisków lajkowania i udostępniania treści ze stron internetowych na Facebooku. - Szkoda, że władza i możliwość podejmowania decyzji nie należy do nas jako do klientów, ale do „dużych chłopców”, którzy jak samce alfa chcą sobie coś nawzajem udowodnić - ocenia dla Wirtualnemedia.pl Anna Robotycka, partner zarządzający w FaceAddicted.

Tagi: Apple, Anna
Źródło: https:

Inwestorzy z Izraela coraz bardziej interesują się polskim rynkiem. "Mamy duży potencjał współpracy"

Dodano: 29.05.2018 20:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dla inwestorów Izrael jest dziś równie ważny, co Dolina Krzemowa. Niewielkie państwo może się pochwalić największymi wydatkami na innowacje, liczbą patentów i start-upów, które odniosły sukces na globalnym rynku. To efekt systemu rozwijanego przez izraelski rząd od lat 90. Jego integralną częścią jest cyberbezpieczeństwo – Izrael odpowiada za ok. 15 proc. globalnych wydatków na cyberochronę, a na tamtejszym rynku działa kilkaset firm z tego sektora. Najnowocześniejsze rozwiązania zostaną pokazane w tym tygodniu w Warszawie podczas konferencji Israel HLS Cyber Technology Day. Jak podkreśla ambasador Anna Azari, izraelski biznes w coraz większym stopniu interesuje się polskim rynkiem.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

AOC G2260VWQ6 Gaming 21.5.

Dodano: 28.05.2018 23:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Gamingowy monitor 22" Monitor AOC G2260VWQ6 zapewnia nieprzerwaną akcję graczom szukającym mocnych wrażeń. Krótki czas reakcji 1 ms tego wyjątkowego monitora pozwala wyeliminować efekt poświaty i rozmazania obrazu w grach oraz filmach o dynamicznej akcji. Zintegrowane złącza VGA, HDMI oraz DisplayPort pozwalają podłączyć jednocześnie kilka urządzeń, takich jak komputer i konsola do gier. Aby pomóc użytkownikowi poradzić sobie z długimi godzinami przed ekranem, G2260VWQ6 wyposażony jest również w zaawansowaną technologię AOC Anti-Blue Light, która ogranicza zmęczenie oczu i zwiększa komfort podczas oglądania, niezależnie od tego, czy gra się w grę RPG, ściga w symulatorze, bądź tworzy wirtualny świat. Wejście HDMI HDMI (ang. High Definition Multimedia Interface) to międzynarodowy standard cyfrowego przesyłania obrazu w jakości HD (ang. High-Definition) oraz dźwięku wielokanałowego. To wszechstronne, jednokablowe rozwiązanie umożliwia łatwe podłączanie monitora do takich urządzeń, jak komputery, laptopy, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne. Czas reakcji GTG wynoszący 1 ms Czas reakcji piksela GTG 1 wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Anti-Blue Light Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Anti Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu. Flicker Free Hybrydowa technologia AOC Flicker Free reguluje jasność bez efektu migotania, zapewniając wygodne oglądanie. DisplayPort Interfejs DisplayPort zapewnia ultraszybką transmisję cyfrowego dźwięku i obrazu bez straty jakości ani opóźnień sygnału. Za jego pośrednictwem można podłączyć do monitora m.in. komputer, laptop, odtwarzacz multimedialny, konsolę od gier oraz wiele innych urządzeń. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników domowych..., Cena: 507,- zł

Źródło: https:

Essential idzie na sprzedaż, ale i tak wyda nowy telefon

Dodano: 25.05.2018 9:29 | 3 odsłon | 0 komentarzyPierwszy Essential Phone nie zrobił oczekiwanej furory. Firma co prawda pracuje już nad następcą, ale Andy Rubin jednocześnie szuka kupca na całe przedsiębiorstwo

Tagi: Photo, Anna
Źródło: www.telepolis.pl

Aplikacje edytora zdjęć i złośliwe oprogramowanie

Dodano: 18.05.2018 23:37 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Złośliwiec o nazwie Andr / Guerilla-D trafił do Google Play w marcu i kwietniu 2018 roku w niewinnie wyglądających aplikacjach do edycji zdjęć. Eksperci wykryli to szkodliwe oprogramowanie łącznie w 25 aplikacjach, wszystkie z nich zostały zgłoszone Google.

Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone