czwartek, 09 grudnia 2021 r.  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Wiadomości z tagiem Aplikacja  RSS
Laptop MSI GF63 Thin 10UD-258XPL 15,6 144Hz i7-10500H 512GB-SSD 8GB RTX 3050Ti-4GB NoOS.

Dodano: 08.12.2021 15:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy


ZDEFINIUJ NA NOWO SWOJE POTRZEBY Najnowsze procesory dziesiątej generacji z serii Intel Core charakteryzują się większą, nawet o 15%, wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Wyższa częstotliwość pracy dla pojedynczego rdzenia daje w praktyce znacznie lepsze efekty w grach. SMUKŁY ZWYCIĘZCA Karty graficzne z serii NVIDIA RTX pozwalają w innowacyjny sposób podejść do tworzenia najbardziej smukłych, najszybszych i najcichszych gamingowych laptopów na świecie. To wyjątkowy układ z rodziny GeForce, który oferuje najwyższej klasy gamingową rozgrywkę na smuklej maszynie o niewiarygodnie eleganckim wyglądzie. Nareszcie możesz położyć laptop do gier na kolanach. NISKA TEMPERATURA PRACY I WYJĄTKOWA CISZA, NAWET POD DUŻYM OBCIĄŻENIEM Precyzyjnie dostrojone działanie podzespołów i systemu chłodzenia tak, aby podczas pracy pod dużym obciążeniem, komputer był zauważalnie cichszy i chłodniejszy. Dzięki temu maszyna sprawdzi się w każdym środowisku. SMUKŁA I LEKKA OBUDOWA WYKONANA ZE SZCZOTKOWANEGO ALUMINIUM Metalowa pokrywa i klawiatura połączone z unikatowym, znajdującym się pod spodem systemem wentylacji w kształcie litery X. 7 GODZIN PRACY NA BATERII Wszystko to, zapewnia niespotykaną produktywność i możliwości rozrywki bez konieczności podłączania komputera do prądu. TAK POWINNA BRZMIEĆ MUZYKA Zanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki zgodności systemu ze standardem Hi-Resolution Audio. Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków oraz muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców. APLIKACJA MSI APP PLAYER Opracowany w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, MSI APP Player pozwala, bez najmniejszych problemów, na uruchamianie mobilnych aplikacji przeznaczonych dla Androida na komputerach PC. Użytkownik ma do dyspozycji również funkcje, które umożliwiają dopasowanie działania emulatora do indywidualnych potrzeb. Aplikacja oferuje m.in. personalizację podświetlenia klawiatury, lepszą, niż w wypadku urządzeń mobilnych, grafikę oraz pracę wielozadaniową pozwalającą na obsługę wielu uruchomionych jednocześnie instancji emulowanego środowiska..., Cena: 4299,- zł

Źródło: https:

Laptop MSI GF63 Thin 10UC-470XPL 15,6 144Hz i5-10500H 512GB-SSD 8GB RTX 3050-4GB NoOS.

Dodano: 08.12.2021 15:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zdefiniuj na nowo swoje potrzeby Najnowsze procesory dziesiątej generacji z serii Intel Core i5 charakteryzują się większą, nawet o 15%, wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Wyższa częstotliwość pracy dla pojedynczego rdzenia daje w praktyce znacznie lepsze efekty w grach. Niska temperatura pracy i wyjątkowa cisza, nawet pod dużym obciążeniem Precyzyjnie dostrojone działanie podzespołów i systemu chłodzenia tak, aby podczas pracy pod dużym obciążeniem, komputer był zauważalnie cichszy i chłodniejszy. Dzięki temu maszyna sprawdzi się w każdym środowisku. O 10% Cichszy O 10% Chłodniejszy 144-hercowy wyświetlacz IPS z wąska ramką dookoła ekranu Najszybszy gamingowy wyświetlacz, który oferuje najbardziej klarowny obraz z żywymi kolorami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. Smukła i lekka obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium Metalowa pokrywa i klawiatura połączone z unikatowym, znajdującym się pod spodem systemem wentylacji w kształcie litery X. 7 godzin pracy na baterii Wszystko to, zapewnia niespotykaną produktywność i możliwości rozrywki bez konieczności podłączania komputera do prądu. Testy przeprowadzono za pomocą programu MobileMark 2014. Czas pracy na baterii zależy od specyfikacji i konfiguracji systemu komputerowego., Tak powinna brzmieć muzyka Zanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki zgodności systemu ze standardem Hi-Resolution Audio. Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków oraz muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców. Aplikacja Msi App Player Opracowany w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, MSI APP Player pozwala, bez najmniejszych problemów, na uruchamianie mobilnych aplikacji przeznaczonych dla Androida na komputerach PC. Użytkownik ma do dyspozycji również funkcje, które umożliwiają dopasowanie działania emulatora do indywidualnych potrzeb. Aplikacja oferuje m.in. personalizację podświetlenia klawiatury, lepszą, niż w wypadku urządzeń mobilnych, grafikę oraz pracę wielozadaniową pozwalającą na obsługę wielu uruchomionych jednocześnie instancji emulowanego środowiska..., Cena: 3899,- zł

Źródło: https:

Fitbit Charge 5 | test perfekcyjnej opaski sportowej z płatnościami

Dodano: 08.12.2021 13:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Fitbit Charge 5 bezowy
Fitbit Charge 5 wygląda jak prosta opaska sportowa, ale nie oceniaj książki po okładce. To zaawansowany tracker z ciekawą aplikacją i możliwością płacenia zbliżeniowego w polskich bankach. Ponadto to zaskakująco elegancki dodatek do garderoby, czego nie można powiedzieć o wielu konkurentach.

Podsumowanie | Ocena koncowa: 9,5/10

Produkty Fitbit nie są przeznaczone dla osób uprawiających sport wyczynowo. Fitbit Charge 5 to produkt dla osób, które chcą o siebie zadbać kompleksowo. Mamy tu oczywiście tryby monitorowania ćwiczeń i można zapisać 5 najczęściej wykonywanych. Jest oczywiście monitorowanie tętna podczas treningu i zapisywanie trasy z użyciem wbudowanego GPS-u lub z pomocą GPS-u w telefonie (tryb hybrydowy). Tracker mierzy temperaturę skóry podczas snu i szacuje częstotliwość oddechów, a także zapisuje natlenienie krwi. Ciekawostką jest skan EDA, czyli aktywności elektrodermalnej, która zmienia się wraz ze stresem (a konkretnie z pobudzeniem gruszołów potowych). Listopadowa aktualizacja dodała uproszczone EKG.

 

Warto wiedzieć, że aplikacja Fitbit sama w sobie jest kompleksowym centrum zdrowia. Można tu oczywiście przejrzeć analizę danych zebranych przez tracker, a także zapisywać posiłki, ilość wypitej wody, monitorować cykl menstruacyjny, oglądać zapis GPS trasy biegowej, a nawet prowadzić dziennik medytacji. Co więcej, są tu też treningi Premium z profesjonalnymi trenerami dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Można skorzystać zarówno z szybkich sesji kardio, jak i spokojnego rozciągania. Są też wprowadzenia do biegania. To wszystko sprawia, że niepozorny tracker Fitbit Charge 5 otwiera drogę do niesamowitego świata dobrego samopoczucia.

Wady:

 • mały wybór tarcz (liczę, że to się zmieni z czasem)
 • wysoka cena
 • brak ładowania indukcyjnego mimo wyższej ceny

Zalety:

 • płatności zbliżeniowe zabezpieczone PIN-em
 • świetne wzornictwo, 3 kolory do wyboru, wymienne paski
 • wbudowany GPS
 • rozbudowane statystyki zdrowotne w aplikacji
 • gwarantowany ponad tydzień pracy bez ładowania
 • granularne ustawienia powiadomień
 • wodoodporność i tryb pływania
 • wszechstronna aplikacja z treściami premium

Fitbit Charge 5 i aplikacja dla Androida
Budowa i możliwości Fitbit Charge 5

Fitbit Charge 5 przyciąga wzrok wzornictwem. Tracker jest niewielki i fenomenalnie dopasowany do silikonowej bransolety. Całość wygląda bardzo elegancko, a po dłuższym noszeniu doceniłam wysokiej jakości materiały. Testuję wariant z jasną bransoletą i przez prawie dwa miesiące noszenia nie zauważyłam żadnych odbarwień ani wad. Ponadto sam tracker jest solidny i przez ten czas nie udało mi się go porysować, a wierz mi, że okazji do tego nie brakowało. Co ważne, delikatna opaska w ogóle mi nie przeszkadza, niezależnie od tego, co robię i jak jestem ubrana.

Fitbit Charge 5 na nadgarstku

Ekran opaski został pokryty pięknie wyszlifowanym szkłem Corning Gorilla Glass 3. Znalazł się tu jasny panel OLED o wymiarach 22 × 15 mm, zdolny dostosować jasność ekranu do oświetlenia na zewnątrz. Przy tym ma żywe kolory, dobrze reaguje na dotyk, a obsługa z użyciem prostych gestów doskonale się tu sprawdza… z jednym wyjątkiem. Ustawianie timera i podawanie PIN-u do odblokowania płatności wymaga „przekręcania” po jednej cyferce. Nie ma tu miejsca na normalną klawiaturkę jak na większym Fitbit Sense.

Nie miałam żadnego problemu, by odczytać dane na ekranie w pełnym słońcu. Obudowa trackera została wykonana z aluminium, a na bokach znalazły się elektrody wykorzystywane przy EKG i EDA. Całość ma 22,9 mm szerokości (pasek ma tę samą szerokość co tracker) i 11,3 mm grubości (pasek zwęża się do 2,7 mm). Tracker bez paska ma 36 mm długości.

Wymienne bransolety Fitbit Charge 5

Spód trackera nie jest zaskakujący – są tu sensory oraz cztery kropeczki, stanowiące złącza do ładowania. Ładowarka trzyma się dzięki magnesowi i niestety nie ma tu ładowania indykcyjnego. Na szczęście nie trzeba zbyt często ładować Fitbit Charge 5. Ta część obudowy została wykonana z tworzywa na bazie żywicy.

Fitbit Charge 5 w praktyce

Prywatnie zaczęłam używać produktów Fitbit po wpadce Garmina. Uważam, że była to dobra decyzja, z tym że na co dzień korzystam ze smartwatcha  z możliwością instalowania prostych aplikacji. Zaskoczyło mnie, że przesiadka na Fitbit Charge 5 nie wiązała się z jakimiś ograniczeniami – wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, na czele z płatnościami i GPS-em, są i tu. Zresztą nie używam wielu aplikacji na zegarku. Jedyne, czego mi brakowało na Charge 5, to „znajdź telefon” i latarka, ale z drugiej strony prosty tracker jest bardziej dyskretny i elegancki.

Korzystam z trackera Fitbit Charge 5 z włączonym bez przerwy monitorowaniem tętna, automatycznym wybudzaniem ekranu i automatyczną jasnością oraz silnymi wibracjami. Używam też inteligentnego budzika i sporej ilości powiadomień (telefon mam ciągle wyciszony, więc to zegarek jest moim źródłem bieżących informacji). W tym trybie ładuję Charge 5 co ok. 10 dni i jestem świadoma, że nie jest to najbardziej energooszczędne traktowanie. Oczywiście, jeśli nie obawiasz się braku dostępu do prądu przez prawie 2 tygodnie, możesz włączyć też „zawsze włączony ekran” i korzystać z czarnobiałej tarczy. Jeśli zaś wybierasz się na długą wycieczkę, przygotuj się na to, że GPS w trackerze pochłonie sporo energii.

Z mojego doświadczenia wynika, że zegarki Fitbit mają najlepsze śledzenie snu na rynku i najlepiej pokazują to w aplikacji. Nie gorzej radzą sobie z monitorowaniem tętna i wykrywaniem aktywności (np. spacer), jeśli nie uruchomię ręcznie monitorowania. Tak jest i tym razem. Opaska Fitbit Charge 5 nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale nawet je przewyższyła.

Przede wszystkim jednak Fitbit Charge 5 jest zupełnie bezproblemowy. Sprawdziłam tracker z aplikacją dla Androida i iOS-a i nie znalazłam żadnej wady, żadnego potknięcia, żadnego przegapionego powiadomienia, żadnego błędu synchronizacji. To dopracowany produkt dla osób, chcących prowadzić zdrowy tryb życia.


Fitbit Charge 5 i aplikacja Fitbit dla AndroidaAplikacja Fitbit to kompleksowe centrum zdrowia

Aplikacja Fitbit pozwala kompleksowo zadbać o zdrowie, a możliwość zapisywania w niej treningów to tylko ułamek możliwości. Apka może monitorować około 30 rodzajów ćwiczeń, razem z przebytą trasą i pracą serca. To oczywiste. Nowością jest wskaźnik gotowości do kolejnego treningu, obliczony na podstawie wcześniejszego ruchu i jakości snu. To świetna wskazówka dla osób, które wracają do formy po dłuższej przerwie i chcą podejść do ćwiczeń z ochotą. Wskaźnik rzeczywiście się sprawdza – ślepa próba wykazała, że jest wyższy, gdy mam większą ochotę na trochę ruchu.

Monitorowanie snu obejmuje nie tylko ruch, ale też tętno, częstotliwość oddychania i zmiany temperatury skóry w nocy, choć niektóre z tych funkcji są dostępne tylko w abonamencie. Ponadto można tu zapisywać wagę i procentową zawartość tkanki tłuszczowej (albo korzystać z wagi Fitbit Aria i synchronizować dane automatycznie). Jest też moduł do śledzenia cyklu miesiączkowego, wypitej wody i spożytych kalorii – ten ostatni nie ma niestety polskich produktów w bazie, więc jest to kłopotliwe. W końcu jest tu też możliwość zarządzania stresem, prowadzenia dziennika samopoczucia i medytacji.

W abonamencie można uzyskać dostęp też do mnóstwa dodatkowych treści. Są tu między innymi treningi w postaci filmów i przyjemne sesje medytacyjne z prowadzącym. Jest też element społecznościowy, możliwość śledzenia aktywności znajomych czy wspólnego dążenia do wypełnienia wyzwań. Są nawet fora tematyczne. 

[

Fitbit Charge 5 to teoretycznie „tylko” tracker, ale możliwości śledzenia statystyk zdrowotnych dalece wykraczają poza to, co oferują smartwatche konkurentów. Mogę go tylko chwalić. Jedyną poważną wadą jest jego wysoka cena: 859 zł. Do tego trzeba ewentualnie doliczyć abonament Fitbit Premium, ale nie jest on konieczny, by wykorzystać możliwości trackera. 

Źródło: https:

Koniec z pytaniami "czy tak gra mi pójdzie?". Teraz będziesz wiedział

Dodano: 07.12.2021 8:06 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Koniec z pytaniami

Czy ta gra pójdzie na moim komputerze? Koniec z tego typu pytaniami, bowiem odpowiedzi udzieli aplikacja Xbox. 

Czy ta gra pójdzie na moim komputerze? - to pytanie, które zapewne często zadają sobie posiadacze PC-tów, szczególnie tych starszych lub słabszych. Przeglądanie wymagań danej produkcji nie zawsze daje jasną odpowiedź. Ale z tym już koniec, a przynajmniej częściowo.

Aplikacja Xbox z ważną nowością dla graczy

Uczestnicy programu Windows Insider zauważyli nową funkcję, wprowadzoną do aplikacji Xbox na komputerach. Przy wielu grach zaczęła pojawiać się informacja, jak powinny one działać na danym komputerze, np. "Should play great on this PC".

Tylko co to oznacza w praktyce? Świetnie to pojęcie tak nieprecyzyjne, że niewiele tak naprawdę mówi. Czy oznacza przynajmniej 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p? A może dana gra zadziała w QHD albo 4K? Tego niestety nie wiemy i dlatego przydałyby się bardziej precyzyjne wskaźniki.

Xbox aplikacja PC

Poza tym taka informacja nie pojawia się we wszystkich grach dostępnych w aplikacji Xbox. Przy wielu nadal widnieje informacja, że sprawdzanie wydajności nie jest jeszcze możliwe. Otwartym pozostaje też pytanie, czy będą jakieś inne określenia oprócz "Should play great on this PC". Nie zmienia to faktu, że taka informacja może być bardzo przydatna dla wielu graczy.

 
 

Źródło: https:

Aplikacja Empik Go dostępna na czytnikach marki Kindle

Dodano: 06.12.2021 20:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Rynek treści cyfrowych rozwija się w dynamiczny sposób. Tylko w tym roku pojawiło się na nim kilkadziesiąt tysięcy nowych odcinków podcastów oraz audiobooków i ebooków. Ma w tym swój duży  udział także Empik Go, który w pod koniec roku otwiera się na kolejną grupę odbiorców - użytkowników czytnika marki Kindle.

Źródło: https:

PKO BP z nową usługą. Zbliż dowód do smartfonu i gotowe

Dodano: 06.12.2021 14:35 | 11 odsłon | 0 komentarzy


PKO BP wprowadza eDO App w serwisie obligacji skarbowych

PKO BP poinformowało o dodaniu nowej funkcji weryfikowania tożsamości za pomocą aplikacji eDO App

PKO BP udostępniło zdalną weryfikację tożsamością za pomocą aplikacji eDO App. Na razie mogą z tego klienci, którzy kupują obligacje skarbowe. Oprócz tego wymagany jest też dowód osobisty z warstwą elektroniczną.

PKO BP dodaje eDO App

Aplikacja eDO App została stworzona przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych. Pozwala ona za zdalne potwierdzenie tożsamości przy użyciu dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. 

- W PKO Banku Polskim nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań. Jesteśmy liderem technologicznym i mamy za sobą doświadczenie w cyfryzacji usług. Doceniają to nasi klienci bo możliwość zdalnego potwierdzania tożsamości pozwala im załatwiać swoje sprawy online bez wychodzenia z domu. Szukamy też takich rozwiązań u zewnętrznych dostawców. Aplikacja eDO App Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych jest narzędziem, które pozwoli bezpiecznie i wygodnie kupić obligacje skarbowe. Mam nadzieję, że klienci docenią jej zalety

– mówi Artur Kurcweil, wiceprezes PKO Banku Polskiego.

Z tego typu weryfikacji mogą korzystać klienci, którzy chcą za pomocą PKO BP kupić obligacje skarbowe. W tym celu wystarczy w serwisie odczytać kod QR, a następnie zbliżyć e-dowód do telefonu i wyrazić zgodę na przekazanie danych. 

 
 

Źródło: https:

5 aplikacji dla Androida, które musisz mieć – część 72

Dodano: 03.12.2021 16:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy


5 aplikacji na Androida, które warto mieć
Sklep Play to kopalnia skarbów, jednak znalezienie przydatnych aplikacji czy dobrze wykonanych gier na Androida to niezłe wyzwanie. Dlatego co piątek dzielimy się naszymi znaleziskami i nowościami z Google Play, ze specjalnym naciskiem na wartościowe i użyteczne narzędzia, które warto mieć pod ręką.

Snowfall Live Wallpaper – Zrób sobie nastrój na ekranie głównym

Cena: 0 zł, reklama, niektóre efekty są płatne. Pobierz za darmo

Snowfall Live Wallpaper dla Androida

Nie zawsze można mieć śnieg za oknem, ale zawsze możesz mieć padający śnieg na swoim telefonie. Co więcej, nie musisz iść na kompromis w sprawie tapety, bo ta aplikacja nałoży płatki śniegu na dowolny obrazek. Są tu oczywiście szablony z gotowymi obrazkami dla leniwych.

W ustawieniach apki można zdecydować, w jakim kierunku mają opadać płatki śniegu, z jaką intensywnością, jak duże mają być i czy mają być przezroczyste. Są tu też ustawienia muzyki w tle, ale nie sądzę, by ktoś chciał po nie sięgać. W aplikacji pojawia się reklama przy uruchomieniu, tapeta jest wyświetlana już bez przeszkadzania.

PhotoCut – Zrób własną pocztówkę albo ogłoszenie na Vinted

Cena: 0 zł, opcjonalny abonament. Pobierz

PhotoCut dla Androida

Chcesz wystawić coś na Vinted bez pokazywania swojego pokoju? A może chcesz wkleić swoją twarz na kartkę świąteczną? Oba te zadania można łatwo wykonać w aplikacji PhotoCut. Apka daje możliwość wycięcia obiektu ze zdjęcia na kilka sposobów (zaznaczanie krawędzi, zaznaczanie koloru, odręczne „gumkowanie”, zaznaczanie kształtów) i pozwala podłożyć pod spód inne zdjęcie z galerii, darmowe zdjęcie stockowe lub jednolite tło. Są tu też naklejki i dodatkowe efekty.

Aplikacja sporadycznie wyświetla reklamę i ma kilka płatnych narzędzi i filtrów.

Throtly – Przesyłanie danych pod kontrolą

Cena: 0 zł. Pobierz za darmo

Throtly dla Androida

Throtly to otwartoźródłowa aplikacja, pozwalająca ograniczyć prędkość przesyłania danych na telefonie oraz wprowadzić opóźnienia w odpowiedzi serwerów DNS i monitorować zapytania. Throtly wykorzystuje do tego framework VPN Androida.

Apka może się przydać programistom i użytkownikom, którzy chcą ograniczyć prędkość zużywania swojego pakietu gigabajtów, ale nie chcą całkiem odcinać się od sieci. Programiści mogą dzięki niej sprawdzić zachowanie swoich aplikacji, gdy jakość połączenia odbiega od ideału. W innych przypadkach to dobry sposób, by dobrowolnie nałożyć sobie „lejek”.

 

Flashsport – Skoki narciarskie, hokej i dwubój w jednej aplikacji

Cena: 0 zł. Pobierz

FLashsport – wiadomości sportowe dla Androida

Flashsport to aplikacja z wiadomościami sportowymi z różnych źródeł, zebranymi w jednym miejscu. Można w niej obserwować wiadomości na temat drużyn i zawodników indywidualnych w sportach od piłki nożnej po zupełnie nieznane. Są tu oczywiście sporty zimowe i wiadomości o polskich skoczkach z polskich źródeł.

Podoba mi się w niej możliwość zapisywania obserwowanych tematów i osób, a także możliwość zapisywania artykułów na później, jeśli akurat nie ma czasu na czytanie. Te same listy są dostępne także w przeglądarce, po zalogowaniu na konto. Z aplikacji można też korzystać bez logowania, tylko wtedy nie ma możliwości personalizacji (poza wyglądem oczywiście).

Shopee – Pierwsze święta z darmową dostawą i zniżkami

Cena: 0 zł. Pobierz za darmo

Shopee (jak AliExpress) dla Androida

Shopee to relatywnie nowa w Polsce platforma do robienia zakupów, przypominająca pod wieloma względami AliExpress. Wspominam o niej, gdyż jej aplikacja pnie się w górę w polskich rankingach w Google Play. Wcześniej zdominowała już część Azji i Brazylię.

Co tu można kupić? Właściwie wszystko, do tego platforma oferuje darmową dostawę, kupony, masę przecen i Okazje Dnia. Warto też zajrzeć do niej 12 grudnia – tego dnia szykuje się spora wyprzedaż. Nietrafione zakupy można zwrócić, także za darmo, w ciągu 14 dni. Za zakupy zapłacisz, dopiero gdy sprzedający potwierdzi Twoje zamówienie i możesz skorzystać z polskich metod płatności, jak BLIK i Przelewy24.

 

Źródło: https:

Laptop MSI GF75 Thin 10UD-092XPL 17,3 144Hz i7-10750H 512GB-SSD 32GB RTX 3050Ti-4GB Max-Q NoOS.

Dodano: 03.12.2021 11:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Zdefiniuj na nowo swoje potrzeby Najnowsze procesory dziesiątej generacji z serii Intel Core charakteryzują się większą, nawet o 15%, wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Wyższa częstotliwość pracy dla pojedynczego rdzenia daje w praktyce znacznie lepsze efekty w grach. Seria GeForce RTX 30, decydujące zagranie Układy GPU GeForce RTX z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane są w oparciu o nagradzaną architekturę Ampere - drugą generację układów RTX NVIDIA - i wykorzystują nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI. Laptopy z układami GeForce i nowymi technikami Max-Q trzeciej generacji wykorzystują SI i nowe optymalizacje systemowe, aby wysokowydajne laptopy gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek. Ray Tracing Ray tracing, czyli technologia śledzenia promieni, to święty, graficzny, gamingowy Graal. Technika ta, jak nigdy dotąd, pozwala symulować fizyczne zachowanie się światła w taki sposób, aby zapewnić, w czasie rzeczywistym, kinową jakości renderowanych obrazów - nawet w najbardziej rozbudowanych pod względem wizualnych grach. Akceleracja DLSS AI Wykorzystanie sztucznej inteligencji.(Deep Learning Super Sampling) to przełomowa technologia renderingu wykorzystująca głębokie uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji, które to zwiększają liczbę generowanych na sekundę klatek obrazu przy zachowaniu jego bezkompromisowej jakości. Technologia ta bazuje na dedykowanych w układach graficznych GeForce RTX rdzeniach Tensor, które korzystają z algorytmów sztucznej inteligencji. Dzięki temu uzyskano możliwość zwiększenia wydajności i rozdzielczości obrazu, zapewniając tym samym niesamowite wrażenia wizualne. W grach pojawiła się rewolucja sztucznej inteligencji. Technologia Dynamic Boost 2.0 Nowa, bazująca na sztucznej inteligencji, technologia Dynamic Boost 2.0 dostarcza automatycznie wymaganą moc pomiędzy GPU, pamięcią GPU i procesorem, zapewniając tym samym większy wzrost wydajności niż kiedykolwiek wcześniej. Sieci sztucznej inteligencji w technologii Dynamic Boost 2.0 odpowiadają za zarządzanie mocą przypadającą na każdą klatkę. Oznacza to, ze Twój laptop jest stale optymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności podczas grania i tworzenia. 144-hercowy wyświetlacz IPS z wąska ramką dookoła ekranu Najszybszy gamingowy wyświetlacz, który oferuje najbardziej klarowny obraz z żywymi kolorami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. Smukła i lekka obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium Metalowa pokrywa i klawiatura połączone z unikatowym, futurystycznym designem, które przygotowane są do nadchodzącej bitwy. Wąska z czterech stron ramka wokół ekranu Ciesz się bardziej wciągającą rozgrywką w jeszcze bardziej kompaktowej obudowie. Tak powinna brzmieć muzyka Zanurz się w bezstratnej muzyce i ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki zgodności systemu ze standardem Hi-Resolution Audio. Delektuj się wrażeniami i słuchaj dźwięków oraz muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki były one przygotowane przez twórców. Aplikacja MSI App Player Opracowany w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, MSI APP Player pozwala, bez najmniejszych problemów, na uruchamianie mobilnych aplikacji przeznaczonych dla Androida na komputerach PC. Użytkownik ma do dyspozycji również funkcje, które umożliwiają dopasowanie działania emulatora do indywidualnych potrzeb. Aplikacja oferuje m.in. personalizację podświetlenia klawiatury, lepszą, niż w wypadku urządzeń mobilnych, grafikę oraz pracę wielozadaniową pozwalającą na obsługę wielu uruchomionych jednocześnie instancji emulowanego środowiska. Rewolucyjny system chłodzenia dla niskoprofilowej obudowy Specjalnie zaprojektowany system chłodzenia, który odprowadza ciepło zarówno z procesora, jak i układu graficznego. Wykorzystuje on siedem ciepłowodów, które gwarantują uzyskanie przez komputer maksymalnej wydajności nawet podczas grania w najbardziej wymagające gry..., Cena: 5699,- zł

Źródło: https:

SPC Gear Gaming mouse LIX Onyx White PMW3325.

Dodano: 02.12.2021 10:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


UNIKATOWA I WYTRZYMAŁA W NOWYM WARIANCIE KOLORYSTYCZNYM ONYX WHITE Onyks to czarny minerał, znany ze swojego przykuwającego oko wyglądu i wysokiej wytrzymałości. Jego jasna odmiana jest znacznie rzadziej spotykana w przyrodzie i charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również tym, że oprócz białego koloru potrafi być także w odcieniach szarości. Nawiązaniem do tego jest oczywiście wzornictwo nowej wersji myszki SPC Gear LIX w wersji Onyx White, która to wyróżnia się wizualnie dzięki zastosowaniu białego wytrzymałego tworzywa sztucznego wraz z szarymi akcentami. SZYBKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM! ULTRANISKA WAGA, MIĘKKI PRZEWÓD I STRUKTURA PLASTRA MIODU Podczas rozgrywki wieloosobowej ("multiplayer") najważniejsza dla gracza jest szybkość. Krótki czas reakcji to jednak nie wszystko, a równie ważne co szybka ręka jest także precyzyjna i responsywna mysz. LIX Onyx White charakteryzuje się więc niską wagą, wynoszącą jedynie 59 gramów, dzięki czemu zredukowany został efekt bezwładności ruchu ręki. Miękki kabel w oplocie z łatwością układa się na biurku, nie przeszkadza też podczas grania i daje wrażenie obcowania z myszką bezprzewodową. Dodatkowo: struktura plastra miodu skutecznie pomaga w utrzymaniu "gryzonia" w dłoni, obniżając jej temperaturę. PŁYNNE CELOWANIE WYTRZYMAŁE ŚLIZGACZE PTFE Lekkość i wygodę konstrukcji LIX Onyx White dopełniają wytrzymałe, świetnie wyprofilowane ślizgacze wykonane z materiału PTFE. Dzięki ich śliskiej powierzchni oraz zaokrąglonym krawędziom, myszki poruszają się płynnie i suną po podkładce bez przeszkód, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych i emocjonujących starć. Wysoka odporność na ścieranie zapewnia wiele godzin zabawy bez konieczności ich wymiany. FLAGOWY OSPRZĘT SENSOR PIXART PMW3325 ORAZ MIKROPRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE W trakcie najgorętszych cyfrowych bitew ważne jest, aby gracz mógł polegać na swojej myszce pod każdym względem. Dlatego LIX Onyx White została wyposażona w niezwykle celny sensor PixArt PMW3325. Jego szybkość rejestrowania ruchu - aż do 2,54 m/s - i szeroki zakres rozdzielczości, wynoszący od 200 aż do 8000 DPI sprawiają, że każdy ruch dłonią jest idealnie odwzorowany na ekranie monitora. Dodatkowo, dzięki wytrzymałym mikroprzełącznikom mechanicznym (ich żywotność została zagwarantowana na 60 milionów kliknięć), wszystkie polecenia zostaną poprawnie zarejestrowane przez komputer. Mysz została wyposażona w 6 konfigurowalnych przycisków, z czego dwa znajdują się na lewej ściance pod kciukiem. DOSTOSUJ WYGLĄD DO SWOJEGO STYLU W PEŁNI ADRESOWALNE PODŚWIETLENIE RGB Estetycznie dobrane stanowisko komputerowe to chluba każdego gracza. Możliwość wizualnego dostosowania poszczególnych elementów biurka pozwala użytkownikowi wyrazić siebie i swoje zamiłowanie do elektronicznej rozrywki. SPC Gear LIX Onyx White oferuje możliwość zmiany sposobu podświetlenia trzech miejsc w obudowie - paska na spodzie konstrukcji, ukrytego pod karbowaną obudową logo i rolki. Wielofunkcyjne oprogramowanie pozwala wybrać jedno z 10 różnych efektów, dzięki czemu "gryzoń" może zabłysnąć między innymi tęczową falą, pojedynczym kolorem bądź wielobarwną karuzelą. ZABEZPIECZENIE PRZED WILGOCIĄ I KURZEM POWŁOKA ZABEZPIECZAJĄCA ELEKTRONIKĘ Obudowa o strukturze plastra miodu poprawia chwyt myszy, zmniejsza jej wagę i obniża temperaturę dłoni. W trosce o żywotność urządzenia, postawiono na dodatkową ochronę znajdującej się wewnątrz płytki PCB przed niechcianą wilgocią i kurzem. Ta zaawansowana powłoka skutecznie zabezpiecza elektronikę wewnątrz SPC Gear LIX Onyx White. OPROGRAMOWANIE DOSTOSUJ PARAMETRY POD SIEBIE Oprogramowanie LIX Onyx White oferuje szereg różnych funkcji i ustawień, umożliwiających dostosowanie poszczególnych parametrów pod własne preferencje. Pozwala także tworzyć i zapisywać profile, a także przechowywać je w pamięci myszy. Aplikacja umożliwia między innymi: • zmianę czułości kursora w przedziale między 200 aż do 8 000 DPI, • dostosowanie wielokolorowego podświetlenia RGB, z możliwością wyboru jednego z wielu przykuwających oczy efektów oraz ustawienia dowolnej barwy i jasności, • dostęp do rozbudowanego narzędzia do tworzenia i zapisywania makr, a także funkcję konfigurowania każdego z 6 przycisków..., Cena: 144,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone