piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem App Store  RSS
Aplikacja Apple Support dla systemu iOS trafia do Polski

Dodano: 13.06.2018 19:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalna aplikacja Apple Support dla systemu iOS rozszerzyła zasięg o 20 nowych krajów i regionów. Nas oczywiście najbardziej cieszy fakt, że trafiła do polskiego App Store i jest dostępna w polskim języku. Bezpłatna aplikacja zapewnia wsparcie techniczne dla komputerów Mac, iOS i innych urządzeń Apple. Zapewnia również możliwość dzwonienia, czatowania lub wysyłania e-maili do przedstawiciela

Źródło: https:

Dzięki zaktualizowanym wytycznych App Store wszystkie aplikacje płatne mogą teraz posiadać bezpłatny okres próbny

Dodano: 06.06.2018 19:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Apple wprowadziła wczoraj zaktualizowane wytyczne do App Store, które zapewniają pożądaną funkcję, której programiści i klienci potrzebowali przez jakiś czas - bezpłatne opcję próbną dla wszystkich aplikacji. Zmodyfikowane wytyczne w wersji 3.1.1 mówią, że aplikacje mogą teraz oferować bezpłatny okres próbny w oparciu o bezpłatne opcje zakupu w aplikacji, które tymczasowo odblokują funkcjonalność aplikacji.

Źródło: https:

Od lipca wszystkie aplikacje w App Store muszą być stworzone na SDK iOS 11 i wspierać ekran iPhone’a X

Dodano: 07.05.2018 22:24 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Apple poinformował dziś deweloperów, że począwszy od lipca 2018 roku wszystkie aktualizacje aplikacji przesłane do sklepu App Store iOS muszą być zbudowane za pomocą SDK iOS 11 i muszą oferować obsługę wyświetlacza iPhone'a X. Wprowadzony we wrześniu pakiet SDK iOS 11 zawiera nowe technologie dla twórców aplikacji, takich jak Core ML, ARKit, ulepszone interfejsy API

Źródło: https:

Hogwarts Mystery. Chcesz pograć godzinę? Zapłać 200 złotych

Dodano: 05.05.2018 9:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Hogwarts Mystery. Chcesz pograć godzinę? Zapłać 200 złotychJeśli dorastaliście razem z Harrym Potterem, to na wieść o grze mobilnej z pewnością mocniej zabiło Wam serce. A nawet jeśli nie, to z ciekawością obserwowaliście jak potoczą się losy nowego produktu z uniwersum czarodzieja. W 2001 roku, czyli w miarę na bieżąco z premierą pierwszej książki i filmu pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny, pojawiła się także pierwsza gra na komputery pod takim samym tytułem. Seria gier zakończyła się drugą częścią Insygniów Śmierci w 10 lat później. Od tego czasu fani wypatrują na horyzoncie wszelkich doniesień ze świata Pottera. Przed dwoma laty dostaliśmy film z uniwersum pt. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, a na dniach w Google Play i App Store zadebiutowała gra mobilna Harry Potter: Hogwarts Mystery. I była by całkiem przyzwoitą aplikacją, gdyby nie fakt, że zabijają ją (a raczej graczy) niewyobrażalnie drogie mikrotransakcje.

Źródło: https:

Użytkownicy telefonów Apple coraz chętniej pobierają płatne aplikacje

Dodano: 14.04.2018 18:29 | 6 odsłon | 0 komentarzyNajnowszy raport Sensor Tower wskazuje na znaczny, bo aż 23% wzrost wartości zakupów w App Store wśród użytkowników iPhonów w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: www.telepolis.pl

Liczba aplikacji w App Store zmniejszyła się w 2017 roku dzięki staraniom Apple o jakość zamieszczanych treści

Dodano: 06.04.2018 20:38 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Liczba aplikacji dostępnych w App Store zmniejszyła się po raz pierwszy w 2017 roku, wynika z danych udostępnionych przez firmę analityczną Appfigures (za pośrednictwem TechCrunch). Pod koniec 2017 roku w App Store dostępnych było 2,1 miliona aplikacji na iOS, w porównaniu z 2,2 milionami aplikacji na początku roku. Od września 2016 roku firma Apple informowała

Źródło: www.appleworld.pl

Harry Potter: Hogwarts Mystery z premierą 25 kwietnia

Dodano: 05.04.2018 17:19 | 9 odsłon | 0 komentarzyMiesiąc temu świat obiegła informacja, że wiosną do Google Play i App Store trafi gra prosto ze świata magii i czarów. Okazuje się, że już 25 kwietnia każdy Pottermaniak (w tym piszący te słowa) będzie mógł zwiedzić Hogwart.

Źródło: www.telepolis.pl

Instagram wprowadza kolorowe opisy i nowe czcionki

Dodano: 02.02.2018 18:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Instagram wprowadza kolorowe opisy i nowe czcionkiPowiadają że jeden obraz zastąpi tysiąc słów, jednak wyraźnie trudno jest wrażać myśli wyłącznie poprzez zdjęcia, selfie i sweet fotki, oceniając najnowsze zmiany w aplikacji Instagram. Serwis, należący od 2012 roku do Facebooka, chyba nieco na siłę stara się być drugim Facebookiem. Zmiana dotyczy edycji 30 aplikacji Instagram, dostępnej w App Store i Sklepie Play. Moduł służący do nagrywania filmów i wykonywania zdjęć w trybie relacji, obok transmisji na żywo i fotografii został uzupełniony o nowy element oznaczony tajemniczym słowem TYP. Nie jest to typowanie najlepszych przyjaciół na fotkach, ani tym bardziej wybieranie najciekawszych profili. Tak naprawdę to niepoprawnie przetłumaczona opcja „Typo mode”, która wzorem Facebooka służy do przekazywania w świat własnych, złotych myśli. Na szczęście tylko tych ulotnych, bo znikną one z serwisu w 24 godziny po opublikowaniu.

Źródło: https:

Sklep App Store to coraz większe "przedsiębiorstwo" w strukturach Apple'a

Dodano: 17.01.2018 17:51 | 9 odsłon | 0 komentarzyDeweloperzy App Store zarobili w 2017 roku 26,5 mld dolarów, czyli o 33% więcej niż rok wcześniej.

Źródło: www.telepolis.pl

Arval uruchamia aplikację My Arval Mobile

Dodano: 09.01.2018 5:35 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Uaktualniona wersja jest bardziej nowoczesna, przyjazna w obsłudze i bliższa potrzebom użytkowników. Poprzez wprowadzenie wielu nowych, przydatnych funkcji, My Arval Mobile umożliwia dostęp do szerokiego wachlarza usług oferowanych przez Arval. Aplikacja My Arval Mobile jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android i można ją pobrać z App Store i Google play.

Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone