niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Battlefront  RSS
Metal Gear Survive żąda 10 dolarów za nowy slot zapisu

Dodano: 23.02.2018 18:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podobno Star Wars: Battlefront 2 był najpopularniejszą grą wśród pracowników Konami. Do sprzedaży trafiła właśnie nowa część serii Metal Gear. Już od dłuższego czasu były wiadomo, że tytuł będzie zawierał mikrotransakcje, ale nikt nie przypuszczał, że Japończycy każą płacić graczom za... nowy slot zapisu. Czyżby producent faktycznie zapatrzył się na Electronic Arts?

Źródło: https:

Star Wars: Battlefront II otrzyma niedługo dużą aktualizację

Dodano: 13.02.2018 10:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars: Battlefront II otrzyma niedługo dużą aktualizacjęOstatnio na oficjalnym forum gry Star Wars: Battlefront II pojawiła się informacja o planach wypuszczenia nowej łatki z oznaczeniem 1.2. Niestety przedstawione informacje pozbawione zostały szczegółów, ale między wierszami można wyczytać co takiego Electronic Arts planuje wprowadzić do kosmicznego świata. Zapowiedziana aktualizacja ma przynieść wiele ciekawych zmian i nowości, a przede wszystkim kolejny tryb rozgrywki, który będzie pełnił funkcję specjalnego wydarzenia. Będziemy mogli się w nim unosić nad polem bitwy, a przy tym testować nowe zmiany w bohaterach. Całość aktualizacji prezentuje się na papierze na tyle dobrze, że być może spojrzymy na grę bardziej przychylnym okiem.

Źródło: https:

Battlefront II ze sprzedażą poniżej oczekiwań, Electronic Arts ze stratą niemal 200 mln dolarów

Dodano: 31.01.2018 12:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


EA przyznaje, że gwiezdnowojenne loot boksy nie były dobrym pomysłem... ale nie ukrywa, że wkrótce powrócą.

Źródło: https:

Denuvo 5.0 - antypirackie oprogramowanie dostało nową wersję

Dodano: 26.01.2018 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Denuvo 5.0 - antypirackie oprogramowanie dostało nową wersjęW ostatnim czasie o Denuvo mówi się bardzo dużo, bowiem wokół tego nielubianego oprogramowania dzieje się zaskakująco wiele. Początkowo informowaliśmy o złamaniu zabezpieczeń dotychczasowej wersji 4.8, która znalazła swoje zastosowanie m.in. w Star Wars Battlefront II, Assassin's Creed: Origins czy Need for Speed: Payback. Niedługo później świat obiegła wiadomość o wykupieniu Denuvo Software Solutions przez firmę Irdeto, co w przyszłości ma doprowadzić do stworzenia jeszcze bardziej wymagającego zabezpieczenia, które chronić ma nie tylko grę po premierze, ale przede wszystkim elementy sieciowe typu mikrotransakcje. Teraz dowiadujemy się o wypuszczeniu w świat nowej wersji oprogramowania Denuvo, które ochrzczone zostało numerkiem 5.0.

Źródło: https:

Battlefront II – W grudniu twórcy "wiele się nauczyli", więc w styczniu zapowiadają, że w marcu zmienią system progresji

Dodano: 26.01.2018 12:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy


A przy okazji anonsują nowy tryb i kolejny sezon oraz publikują miłą oku infografikę z "Ostatnimi Jedi".

Źródło: https:

Denuvo v4.8: najnowsza wersja oprogramowania została złamana

Dodano: 22.01.2018 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Denuvo v4.8: najnowsza wersja oprogramowania została złamanaDenuvo, a więc jedno z najsłynniejszych zabezpieczeń antypirackich, w dalszym ciągu pozostaje gorącym tematem w branży. Ostatnio pisaliśmy o nowej wersji oprogramowania (v.4.8), która faktycznie przez dobre trzy miesiące dzielnie walczyła z piratami. Nową wersją systemu obłożone zostały takie gry jak Assassin's Creed: Origins, Star Wars: Battlefront II, Need for Speed: Payback, Injustice 2 czy Sonic Forces. Właśnie przy tym ostatnim tytule dokonano kolejnych przetasowań, bowiem w tej grze najnowsza wersja Denuvo Anti-tamper została złamana. Prawdopodobnie kwestią dni będzie pojawienie się cracków dla wyżej wspomnianych gier. Teraz firma zajmująca się zabezpieczeniem będzie musiała pracować nad kolejną, z pewnością jest bardziej złożoną, wersją swojego oprogramowania.

Źródło: https:

Lista gier z systemem Denuvo, które trafią na rynek w 2018 roku

Dodano: 05.01.2018 20:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Szansa na pirackie edycje jest minimalna. W sieci pojawiły się informacje o nadchodzących tytułach, w których pojawi się system antyingerencyjny Denuvo w wersji 4.8. Oprogramowanie to znalazło się choćby w Assassin’s Creed Origins (sprawdź najniższe ceny) i Star Wars Battlefront 2 – tytułach, które do tej pory nie zostały złamane.

Źródło: pclab.pl

Battlefield: Bad Company 3 - możliwa premiera w 2018 roku

Dodano: 14.12.2017 8:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Battlefield: Bad Company 3 - możliwa premiera w 2018 rokuPonad rok temu gracze zanurzyli się w grze Battlefield 1, która rzuciła nas w wir I Wojny Światowej, tak rzadko eksploatowanej w elektronicznej rozgrywce. W tym roku z kolei pojawił się kontrowersyjny Star Wars: Battlefront II. Choć gra sama w sobie zła nie jest, wokół tytułu narosły niepochlebne opinie dotyczące inwazyjnych mikrotransakcji. Co czeka nas w przyszłym roku? Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że w 2018 roku dostaniemy nową odsłonę Battlefielda. I to nie byle jaką, bowiem najnowsze doniesienia sugerują, że pogramy w trzecią część bardzo ciepło przyjętej podserii znanej jako Bad Company. Możliwe, że gra przeniesie nas do czasów wojny wietnamskiej. Czego się jeszcze dowiedzieliśmy?

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone