poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Bethesdy  RSS
Sprzedaż używanych gier w boxach pod lupą prawników Bethesdy

Dodano: 13.08.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Tradycyjna dystrybucja gier wyraźnie staje się coraz większym problemem dla producentów. Sytuacja związana z koniecznością wycofania oferty sprzedaży The Evil Within 2 na Amazon Marketplace, na wniosek Bethesdy podpowiada, że wkrótce możemy być świadkami kolejnej batalii o to, co można zrobić z zafoliowanym egzemplarzem zakupionej wcześniej gry. Można ją oczywiście sprzedać, ale niekoniecznie da się ją już określić mianem „nowa”. Przynajmniej nie w USA. Redystrybucję gier w USA reguluje First Sale Doctrine, która dopuszcza możliwość odsprzedaży gier pod warunkiem, że nie odbiegają one znacząco od swojej oryginalnej postaci, w jakiej dostarcza je producent. W tym konkretnym przypadku prawnicy Bethesdy dostrzegli jednak różnicę i zareagowali.

Źródło: https:

Rage 2 - nowy zwiastun na QuakeCon 2018

Dodano: 13.08.2018 4:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oto jak w to się gra. Rage 2 to jedna z gier, które Bethesda zapowiadała na tegorocznych targach E3. Graczom obiecano połączenie umiejętności id Software w tworzeniu gier FPS z umiejętnościami Avalanche Studios w tworzeniu gier z otwartym światem. Właśnie te dwie cechy mają zostać połączone w jednej grze - Rage 2.

Źródło: https:

Bethesda zamierza nadal wydawać swoje gry na Steamie

Dodano: 12.08.2018 20:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na razie nie wiadomo, czy Fallout 76 trafi kiedyś do sklepu Valve.

Źródło: https:

Quake Champions od teraz dostępny za darmo

Dodano: 11.08.2018 17:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Twórcy próbują przyciągnąć społeczność do swojej gry. Bethesda ogłosiła, że Quake Champions jest od teraz dostępny całkowicie za darmo. Co jednak istotne, nadal nie mamy do czynienia z pełną wersją produkcji, bo tytuł cały czas dostępny jest w programie wczesnego dostępu. Przed wydaniem finalnej wersji deweloperzy zamierzają dodać jeszcze trochę zawartości i dać możliwość wypowiedzenia się graczom na temat wszystkich nowości.  

Źródło: https:

Fallout 76 nie trafi na platformę Steam

Dodano: 07.08.2018 16:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gracze nie są zadowoleni. Przez lata Bethesda wydawała swoje pecetowe wersie gier wyłącznie lub przede wszystkim na Steamie. To się nieco zmieniło wraz z premierą usługi Bethesda.net, ale nadal duże hity lądowały na platformie Valve. Z Fallout 76 będzie jednak inaczej, co potwierdzono na oficjalnej stronie produkcji. Brak gry na Steamie dla wielu osób jest bardzo złą informacją.

Źródło: https:

Fallout 76 nie pojawi się na platformie Steam... Więc gdzie?

Dodano: 07.08.2018 12:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Szum medialny wokół nadchodzącej produkcji od Bethesdy pt. Fallout 76 nieprędko ucichnie. Gra zapowiedziana na kilka dni przed tegorocznym eventem E3 sprawiła, że tysiące fanów nie mogło przez jakiś czas pozbierać szczęki z podłogi. Niedługo potem nadeszły jednak szczegóły dotyczące produkcji i trzeba przyznać - nie każdego zadowoliły. Mowa tu naturalnie o przeniesieniu tytułu w rozgrywkę sieciową. Ale drażliwych informacji dotyczących nowego Fallouta zdaje się być więcej. Na tę chwilę okazuje się bowiem, że ów tytuł nie pojawi się na Steamie - przynajmniej nie w dniu premiery. Będzie dostępny jedynie poprzez stronę producenta. Czy to duży problem? Pewnie nie aż tak, jakby się wydawało. W końcu każdy kto bardzo chce zagrać w grę kupi ją z jakiegokolwiek źródła. Niemniej trzeba przyznać, że pozostaje niesmak jak w przypadku odsłon Battlefielda, które należało uruchamiać przez Battlelog.

Źródło: https:

QuakeCon 2018 - plany Bethesdy

Dodano: 24.07.2018 4:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Coroczna impreza Bethesdy, QuakeCon, zbliża się coraz większymi krokami, a firma zapowiedziała nowe spojrzenia na parę dużych gier. Bethesda już potwierdziła, że w trakcie QuakeComu zostanie oficjalnie zaprezentowany pierwszy materiał rozgrywki z gdy Doom Eternal, która będzie kontynuacją Dooma z 2016 roku

Źródło: https:

Skyrim nie znika z półek, bo... znika z półek

Dodano: 10.07.2018 14:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Gra The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutowa#x142;a na rynku 7 lat temu. Co jaki#x15B; czas jednak powraca w reedycjach czy te#x17C; portach. Gracze #x15B;miej#x105; si#x119; z tej sytuacji, a Bethesda kontynuuje wydawanie swojego dzie#x142;a. Ma pow#xF3;d.

Źródło: www.benchmark.pl

Fallout 76: O misjach, dodatkach, battle royale, cross-playu, singlowym Falloucie 5...

Dodano: 01.07.2018 16:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Todd Howard uspokaja, że Bethesda nie rezygnuje z gier singlowych.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone