piątek, 25 maja 2018 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Buzz  RSS
Żarówka Xiaomi Yeelight LED Bulb (Color) inteligentna E27 9W 600lm Polska dystrybucja.

Dodano: 17.05.2018 10:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


16 MILIONÓW KOLORÓW Baw się światłem i wybieraj z pośród 16 milionów kolorów, aby dopasować je do swojego nastroju. Zapisz swoje ulubione ustawienia światła i zastosuj je, kiedy tylko chcesz, jednym przyciskiem palca. PROFESJONALNA KONSTRUKCJA Profesjonalna konstrukcja oraz diody LED wysokiej jakości zapewniają stabilne oświetlenie, redukują blaski i chronią oczy. Żarówka posiada regulację temperatury koloru od 1700 K do 6500 K oraz przyciemnianie luminacji. LEPSZY RELAKS Światło wpływa na nasz nastrój, zachowania i uczucia. Żarówka Yeelight tworzy przyjemną atmosferę podczas spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się chwilą. BEZPRZEWODOWE STEROWANIE Dzięki zastosowaniu WiFi oraz inteligentnych czujników Xiaomi, możesz sterować żarówkami za pomocą jednego dotknięcia telefonu. Przyciemnij światła nie wstając z łóżka lub wyłącz je automatycznie po wyjściu z domu. OSZCZĘDZANIE ENERGII Dzięki energooszczędnej konstrukcji żarówka zapewnia 25000 godzin wysokiej jakości oświetlenia..., Cena: 79,- zł

Tagi: WiSA, Xiaomi, Buzz
Źródło: https:

Gry studia T-Bull ciągle bardzo popularne

Dodano: 17.04.2018 12:46 | 3 odsłon | 0 komentarzyWrocławskie studio T-Bull podzieliło się informacjami na temat ilości pobrań i zarobków swoich najpopularniejszych gier.

Tagi: Buzz
Źródło: www.telepolis.pl

Red Bull Mistrz Obiektywu - trzydniowe warsztaty fotograficzne

Dodano: 12.04.2018 12:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Red Bull Mistrz Obiektywu to trzydniowe warsztaty fotograficzne, prowadzone przez znanych fotografów sportowych – Marcina Kina (Ambasadora marki Canon) oraz Adama Klimka. W tym roku odbędą się podczas Małopolska Joy Ride Festival w Kluszkowcach (25-27 maja). Aby wziąć udział w warsztatach, należy dodać autorskie zdjęcie na swoje konto na Instagramie, odpowiednio je tagując. Fotografie można zgłaszać do 26 kwietnia. Zaproszenie na warsztaty otrzyma 13 osób wybranych przez Marcina Kina, do zgarnięcia są także dwie dzikie karty od Canon Polska.

Tagi: Rift, Canon, Buzz, Kies
Źródło: www.swiatobrazu.pl

AnyBurn 4.1

Dodano: 02.04.2018 16:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


AnyBurn służy do nagrywania danych na płytach CD/DVD/Blu-ray, tworzenia płyt Audio CD (bezpośrednio z plików mp3) oraz tworzenia i nagrywania obrazów płyt.

Tagi: Buzz, Audio
Źródło: feedproxy.google.com

Maszyny przejmą kontrolę nad ludzkością. Zrobią to jednak bardzo subtelnie

Dodano: 26.02.2018 13:33 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Wojna z robotami jak w "Terminatorze"? Taka przyszłość nigdy nie zobaczymy. Bunt maszyn będzie wyglądał zupełnie inaczej - i dojdzie do niego na...

Tagi: Task, Buzz, Wojna
Źródło: tech.wp.pl

Play: nowa oferta Red Bull Mobile

Dodano: 21.02.2018 20:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Play zaprezentował szczegóły nowej oferty abonamentowej i na kartę marki Red Bull Mobile. Z nowych taryf będzie można skorzystać od 22 lutego.

Tagi: Plus, Buzz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Red Bull Mobile zaprezentował nową energetyczną ofertę

Dodano: 20.02.2018 14:43 | 7 odsłon | 0 komentarzyPodczas dzisiejszej konferencji Red Bull Mobile zaprezentował nową ofertę. Oto, czego możemy się spodziewać.

Tagi: Mobile, Buzz
Źródło: www.telepolis.pl

Zasilacz be quiet! System Power B9 Bulk 600W (BN209).

Dodano: 16.02.2018 23:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy


ZOPYMALIZOWANY DLA PROFESJONALNYCH INTEGRATORÓW SYSTEMÓW Ekonomiczna i wydajna obsługa System Power B9 został zaprojektowany z myślą o potrzebach integratorów systemów. Zasilacz jest bardzo ekonomiczny i jest sprzedawany w opakowaniach zbiorczych zoptymalizowanych pod kątem produkcji. Zapewnia to szybką i łatwą obsługę w celu usprawnienia produkcji wstępnie skonfigurowanych komputerów. BARDZO CICHA PRACA Osiągnięta dzięki wysokiej jakości wentylatorowi System Power B9 600W jest wyposażony w wentylator 120mm z regulacją temperatury. To gwarantuje, że jego działanie zapewnia niski poziom hałasu, z którego be quiet! jest znany. WYSOKA WYDAJNOŚĆ DLA TWOJEGO SYSTEMU Sprawdzona niezawodność dla CPU i GPU System Power B9 600W zapewnia stabilną moc dla procesora i karty graficznej. Jest wyposażony w dwie niezależne linie 12V i obsługuje karty graficzne z dwoma złączami PCI Express dla systemów multi-GPU. INOWACYJNA KONWERSJA DC-DC Wyposażony w wiele zaawansowanych technologii Zasilacz jest wyposażony w konwersję DC-DC w celu zapewnienia ścisłej regulacji napięcia, nawet w warunkach dużego obciążenia krzyżowego. Zapewnia to niezawodne działanie i zasilacz jest przygotowany na następną generację procesorów i kart graficznych. KOMPLEKSOWA OCHRONA Pełny pakiet funkcji bezpieczeństwa Najwyższa ochrona podzespołów z pełnym pakietem funkcji bezpieczeństwa, w tym OCP, OVP, OPP, OTP UVP i SCP, które zapewniają najbardziej bezpieczną pracę..., Cena: 239,- zł

Źródło: https:

Co nowego zaprezentuje Red Bull Mobile?

Dodano: 16.02.2018 17:32 | 8 odsłon | 0 komentarzyRed Bull Mobile rozsyła zaproszenia na konferencję prasową. Czy odlecimy po zobaczeniu nowej oferty?

Tagi: Mobile, Buzz
Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone