sobota, 16 października 2021 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Catz  RSS
Call of Duty: Warzone – Walka z oszustami trwa w najlepsze

Dodano: 15.10.2021 14:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiono nowy system bezpieczeństwa.

Tagi: Catz
Źródło: https:

Red Dead Redemption 2 PC - Test wydajności NVIDIA DLSS. Posiadacze kart graficznych GeForce RTX będą zadowoleni?

Dodano: 15.10.2021 8:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


NVIDIA konsekwentnie usprawnia i rozwija technikę DLSS, jednocześnie dodając kolejne wielkoformatowe tytuły do swojego portfolio, obejmującego około pięćdziesiąt tytułów m.in. Metro Exodus Enhanced Edition, Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops Cold War, Death Stranding, DOOM Eternal czy niebawem Battlefield 2042. Ostatnio do rodziny dołączył również Red Dead Redemption 2, będący jedną z najbardziej wymagających oraz najładniejszych gier komputerowych obecnej generacji. Jak wypadła implementacja NVIDIA DLSS pod względem jakości obrazu? Ile można zyskać klatek na sekundę po włączeniu tego rozwiązania? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w niniejszym teście wydajności.

Źródło: https:

Call of Duty: Vanguard – Szalona rozwałka z zombiakami [WIDEO]

Dodano: 14.10.2021 18:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy


To może być przerażająco dobra zabawa.

Tagi: Catz
Źródło: https:

Activision przedstawia Ricochet – nowe oprogramowanie do walki z cheaterami. Pojawi się w CoD Vanguard i Warzone

Dodano: 14.10.2021 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Niemal miesiąc temu, podczas beta testów Call of Duty Vanguard, w sieci obrodziło doniesieniami, na temat problemów gry z cheaterami. Nieuczciwi gracze trybu sieciowego jak gdyby nigdy nic posługiwali się aimbotami, wallhackami, niewidzialnością czy też nietykalnością, a studio Sledgehammer miało zostać dosłownie zasypane raportami o cheatach. Od jakiegoś czasu wiadomo było jednak, że tegoroczna odsłona strzelanki miała otrzymać nowy system zabezpieczeń, stąd informacje o cheaterach nie napawały optymizmem. Wiele wskazuje jednak na to, że podczas betatestów mieliśmy do czynienia jeszcze ze starym systemem przeciw oszustom. Bowiem dopiero dziś oficjalnie zaprezentowano Ricochet.

Źródło: https:

Będzie walka z cheaterami - nowy system w Call of Duty poskromi oszustów

Dodano: 14.10.2021 15:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na blogu Call of Duty pojawi#x142; si#x119; nowy wpis, kt#xF3;ry dotyczy plan#xF3;w wprowadzenia systemu Ricochet, maj#x105;cego na celu walk#x119; z cheaterami. Zostanie on zaimplementowany w Vanguard i aktualizacji Pacific, kt#xF3;ra pojawi si#x119; w Call of Duty: Warzone.

Źródło: https:

Nowy anti-cheat w Call of Duty nie wszystkim się spodoba

Dodano: 14.10.2021 10:37 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Nowy anti-cheat w Call of Duty nie wszystkim się spodoba

Seria Call of Duty od długiego czasu cierpi na problem z oszustami. Nowy Anti-Cheat o nazwie Ricochet ma rozwiązać ten problem, ale nie wszystkim się spodoba.

Seria Call of Duty od dawna cierpi na problem z oszustami. Widać go przede wszystkim w Warzone, gdzie trafienie na cheatera jest zjawiskiem zdecydowanie zbyt częstym. To samo działo się w becie Call of Duty Vanguard, gdzie wiele osób biegało z aimbotami, wallhackami, niewidzialnością czy nawet nieśmiertelnością. Dlatego Activision pracowało nad nowym systemem anti-cheat, który właśnie został zaprezentowany. Jednak Ricochet, bo tak brzmi jego nazwa, nie wszystkim przypadnie do gustu.

Ricochet, czyli nowy anti-cheat w Call of Duty

Nowy anti-cheat to tak naprawdę cała grupa narzędzi, które mają za zadanie wykrywać oszustów w Call of Duty Vanguard, a w przyszłości także Call of Duty Warzone (mechanizm zostanie wprowadzony do gry razem z Pacific Update). Ricochet składa się między innymi z nowych narzędzi po stronie serwerowej, które mają analizować zachowania graczy, a także ulepszonych mechanizmów wykrywania i eliminowania oszustów oraz aktualizacji zwiększających bezpieczeństwo konta.

O ile na konsolach nie budzi to większych zastrzeżeń, tak na PC-tach niektórzy mogą mieć spore wątpliwości. Dlaczego? Ponieważ Ricochete ma sterowniki z uprawnieniami na poziomie jądra systemu operacyjnego. Activision przekonuje, że będzie on działał tylko w momencie uruchomienia gry. Poza tym ma sprawdzać tylko i wyłącznie oprogramowanie, które w jakiś sposób próbuje modyfikować lub wchodzi w interakcję z Call of Duty. To jednak nie wszystkich przekonuje. Gracze boją się, że anti-cheat utrudni życie uczciwym osobom, a z czasem i tak zostanie złamany. Niektórzy wręcz śmieją się, że Ricochet odbije się rykoszetem na wszystkich.

 
 

Źródło: https:

Battlefield 2042: Doniesienia o problemach w DICE. Zarząd zapatrzony w Call of Duty [PLOTKA]

Dodano: 12.10.2021 16:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


No to wiemy już, dlaczego EA unika publicznych pokazów wyczekiwanego tytułu.

Źródło: https:

Battlefield 2042: Doniesienia o problemach w DICE. Zarząd zapatrzony w Call of Duty [PLOTKA]

Dodano: 12.10.2021 15:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


No to wiemy już, dlaczego EA unika publicznych pokazów wyczekiwanego tytułu.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone