piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Catz  RSS
Generator pary PHILIPS GC9324/20.

Dodano: 17.01.2019 16:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prosty i wydajny system usuwania kamienia Regularne usuwanie kamienia chroni żelazko i pozwala zachować optymalną wydajność pary. Precyzyjnie zaprojektowany i idealnie umiejscowiony system Easy De-Calc Plus to doskonały sposób na pozbycie się kamienia i przedłużenie okresu eksploatacji żelazka z generatorem pary. Żelazko przypomina o konieczności czyszczenia i usuwania kamienia za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Następnie gdy urządzenie ostygnie, wystarczy wyjąć pokrętło funkcji Easy De-Calc, przelać brudną wodę z kamieniem do kubka i usunąć. Oszczędność energii dzięki trybowi ECO Tryb ECO pozwala oszczędzać energię z zachowaniem dotychczasowej efektywności prasowania. W trybie ECO ilość wykorzystywanej pary jest mniejsza, jednak nadal wystarczająca do wyprasowania wszystkich ubrań. Prasujesz jeans lub jedwab? Nie musisz zmieniać ustawienia temperatury Dzięki technologii OptimalTemp nie trzeba już tracić czasu na zmienianie ustawień temperatury, na czekanie aż urządzenie się nagrzeje lub ostygnie ani na sortowanie ubrań. Można prasować różne tkaniny - od dżinsu po jedwab - bez ryzyka przypalenia dzięki doskonałemu połączeniu temperatury i ciągłego, silnego strumienia pary. Skuteczne zabezpieczenie na czas przenoszenia Żelazko z generatorem pary jest wyposażone w zabezpieczenie na czas przenoszenia, które pozwala dokładnie zamocować żelazko do podstawy bez ryzyka jego ześlizgnięcia się lub dotknięcia gorącej stopy żelazka. Umożliwia to bezpieczne i łatwe przenoszenie żelazka do i z miejsca przechowywania. Można bezpiecznie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania Innowacyjna technologia OptimalTemp gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Zapewnia prasowanie bez ryzyka przypalenia, a także umożliwia pozostawienie gorącego żelazka bezpośrednio na desce do prasowania - bez żadnych zniszczeń. Pozwala to zmniejszyć wysiłek nadgarstków, ponieważ nie trzeba już tak często podnosić żelazka z podstawy. Automatyczne wyłączanie zapewniające bezpieczeństwo i oszczędność energii Jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłącza urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia komfort psychiczny w kwestii bezpieczeństwa..., Cena: 799,- zł

Źródło: https:

Darmowy okres próbny trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4

Dodano: 17.01.2019 16:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Activision i Treyarch zapraszaj#x105; do wypr#xF3;bowania zmaga#x144; battle royale w Call of Duty: Black Ops 4.

Źródło: www.benchmark.pl

COD Black Ops 4 z darmowym tygodniowym Battle Royale

Dodano: 16.01.2019 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Żyjemy w generacji, gdzie gry sieciowe nieustannie szukają sposobów aby poszerzyć grono odbiorców. Jednym z takich pomysłów jest organizowanie darmowych dni z danym tytułem. Praktyka ta jest stosowana już kilka lat i tym razem postanowiło z niej skorzystać Activision. Firma ogłosiła, że 17 stycznia użytkownicy PC, PS4 oraz Xbox One będą mogli skorzystać z darmowej wersji próbnej Call of Duty: Black Ops 4. Konkretnie chodzi o jeden z trybów gry - Blackout. Jest to Battle Royale a'la Call of Duty i jedna z najważniejsza zmian w zeszłorocznej odsłonie serii. Jednocześnie Blackout stanowi bezpośrednią konkurencję dla gier jak Fortnite i PUBG, a tą drugą zdążył już przegonić w popularności.

Źródło: https:

"Call of Duty: Black Ops 4" - tryb battle royale za darmo. Ale tylko przez tydzień

Dodano: 16.01.2019 11:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Activision udostępnia grę "Call of Duty: Black Ops 4" z możliwością rozgrywki w trybie battle royale, czyli "Blackout". Przez tydzień będzie można...

Źródło: https:

Call of Duty: Black Ops 4 – Darmowy tydzień z trybem Blackout [WIDEO]

Dodano: 15.01.2019 21:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oferta dotyczy PC, PS4 i XBO.

Źródło: https:

Przygotuj się do walki! Odbierz grę Call of Duty: Black Ops 4 przy zakupie procesora Intel!

Dodano: 15.01.2019 2:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Odbierz grę Call of Duty: Black Ops 4 przy zakupie komputera stacjonarnego z odblokowanym procesorem Intel Core i5, i7 lub i9 albo procesorem pudełkowym, lub notebooka z procesorem Intel Core i7 lub i9 serii H. Czytaj więcej!

Źródło: https:

MasterCard ponownie płaci na rzecz WOŚP za ćwierkanie. Jakie zasady?

Dodano: 10.01.2019 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W tym roku, już po raz szósty z rzędu, będzie można przekazać darowiznę na rzecz Orkiestry za pomocą Twittera, dzięki akcji "Mastercard gra z WOŚP".

Tagi: Catz
Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone