niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Chińscy  RSS
Huawei P20 - specyfikacja techniczna

Dodano: 24.02.2018 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


High-end od Huawei. Chiński producent przygotowuje się do premiery nowego, wydajnego smartfona z serii P. Urządzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale informacje na jego temat możemy już znaleźć w bazie danych TENAA. Sprzęt zadebiutuje pod nazwą P20 i zastąpi zeszłoroczny model P10.

Źródło: https:

Microsoft i Xiaomi będą współpracować na polach chmury, AI, laptopów i Cortany

Dodano: 23.02.2018 21:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft ze swoim oprogramowaniem podbija kolejny ekosystem. Chiński gigant mobilny i gigant technologiczny z Redmond ogłosili dziś memorandum porozumienia dotyczące strategicznej współpracy na polach wsparcia dla chmury, sztucznej inteligencji i laptopów.

Źródło: www.centrumxp.pl

Huawei MediaPad M5 10 Pro - nowe informacje o tablecie

Dodano: 23.02.2018 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Huawei MediaPad M5 10 Pro - nowe informacje o tablecieGdzieś na przełomie lat 2012 i 2013 obserwowaliśmy na świecie boom na tablety. "Obserwowaliśmy", bo dziś to co najwyżej dawno minione wspomnienie, a rolę iPada i jego naśladowców przejęły ultrabooki oraz smartfony o coraz większych wyświetlaczach. Mimo to tablety wbrew pozorom nie zniknęły z rynku całkowicie, a zamiast tego znalazły sobie na nim wygodną niszę. Co prawda osoby szukające dla siebie takiego urządzenia mogą mieć mały problem ze znalezieniem jakiegoś interesującego modelu, ale na całe szczęście tutaj z pomocą przychodzi Huawei. Chiński producent podczas targów MWC w Barcelonie ma zaprezentować zupełnie nowe urządzenia z rodziny MediaPad M5. Do sieci właśnie trafiły nowe informacje na temat jej najwyższego reprezentanta, czyli Huawei MediaPad M5 Pro.

Źródło: https:

Tajemniczy obiekt na powierzchni Księżyca. Ma kształt prostopadłościanu

Dodano: 23.02.2018 10:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Chińska sonda Chang'e 3 zajmuje się badaniem naszego naturalnego satelity. Na powierzchni Księżyca natrafiła na dziwny obiekt.

Tagi: Chińscy
Źródło: tech.wp.pl

GOG wita Chiński Nowy Rok darmową grą i sporymi promocjami

Dodano: 13.02.2018 17:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


GOG wita Chiński Nowy Rok darmową grą i sporymi promocjamiChociaż do Chin z Polski mamy spory kawał drogi, to chyba każdy z rodzimych graczy świetnie zdaje sobie sprawę, że lada moment odbędzie się tam największe święto. Chiński Nowy Rok widoczny bowiem jest w wielu popularnych tytułach takich jak League of Legends, Overwatch czy Heroes of the Storm, gdzie przygotowywane są specjalne atrakcje oraz wyjątkowe skórki bohaterów. Do szaleństwa postanowiła dołączyć cyfrowa platforma dla graczy, czyli GOG.com. W ramach celebracji nadciągającego Roku Psa oferują oni swoim użytkownikom darmową bijatykę w postaci The King of Fighters 2002 oraz całe zatrzęsienie promocji, mniejszych i większych na nowsze i starsze tytuły.

Źródło: https:

Okulary z technologią rozpoznawania twarzy w chińskiej policji

Dodano: 09.02.2018 12:04 | 2 odsłon | 0 komentarzyChińska policja dodała okulary z technologią rozpoznawania twarzy do arsenału służącego nadzorowaniu społeczeństwa Państwa Środka.

Tagi: Chińscy
Źródło: www.telepolis.pl

Robocop po chińsku: sztuczna inteligencja łapie przestępców

Dodano: 09.02.2018 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Robocop po chińsku: sztuczna inteligencja łapie przestępcówNowa metoda wyszukiwania przestępców zdaje się sprawdzać w chińskim Zehngzhou, błyskawicznie rozwijającej się metropolii, zamieszkałej przez blisko 10 milionów osób. W tłumie Chińczyków i obywateli innych państw trudno jest wykryć poszukiwanych. Do tego celu w wykorzystano pilotażowy projekt i okres wzmożonej migracji: Chiński Nowy Rok (od końca stycznia do połowy lutego 2018). Do odnalezienia przestępców posłużyła technologia – okulary z kamerą, smartfon i system rozpoznawania twarzy. Porównanie zdjęcia zarejestrowanego przez kamerę z wizerunkami 10 000 przestępców przechowywanych w bazie danych urządzenia zajmuje... jedną dziesiątą sekundy.

Tagi: Chińscy
Źródło: https:

Chińska policja korzysta z okularów rozpoznających twarze. Zidentyfikują każdego podejrzanego

Dodano: 08.02.2018 13:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nowe technologie coraz częściej wykorzystywane są przez służby. Jednym z przykładów jest ostatnia inicjatywa w Chinach. To państwo inwestuje spore...

Tagi: Chińscy
Źródło: tech.wp.pl

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 - część egzemplarzy jest wadliwa

Dodano: 07.02.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 - część egzemplarzy jest wadliwaLenovo ThinkPad X1 Carbon 5 bezsprzecznie jest jednym z najlepszych ultrabooków dostępnych na rynku. Piąta generacja cechowała się wysoką jakością wykonania, bardzo wygodną klawiaturą oraz wydajnością wystarczającą do pracy biurowej. Również w naszej recenzji sprzęt został pochwalony za te rzeczy. Okazuje się jednak, że nawet we flagowym urządzeniu można dopuścić się rażących zaniedbań. Chińska firma oficjalnie poinformowała, że część wyprodukowanych i sprzedanych egzemplarzy ultrabooka Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 posiada poważną wadę fabryczną, a jego nieusunięcie może doprowadzić nie tylko do awarii sprzętu, ale nawet do pożaru. Producent wystosował już oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Źródło: https:

Chiny testują nową broń? Internauci dotarli do dwuznacznych zdjęć

Dodano: 05.02.2018 15:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Chińscy internauci opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie okrętu desantowego sił morskich ChRL, który ma na dziobie zamontowane duży...

Źródło: tech.wp.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone