wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem China  RSS
Inno3D GeForce RTX 2080 iChill JEKYLL - Wygląd to nie wszystko...

Dodano: 12.12.2018 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Z biegiem czasu coraz więcej komponentów komputera poddaje się modyfikacji zewnętrznej. Wszystko po to, by sprzedawany produkt wyróżnić spośród innych, a przy okazji nadać mu ciekawy wygląd i zachęcić w ten sposób klienta do nabycia. Ostatnimi czasy w sklepach znajdujemy już coraz bardziej udziwnione płyty główne, kości pamięci RAM czy nawet zasilacze, jednak chyba największe pole do popisu projektanci mają przy kartach graficznych. Pojawiło się już wiele ciekawych konstrukcji, jednak niektóre z nich nie należą niestety do najpiękniejszych. Do grona mało udanych konceptów pod względem designu zaliczyć możemy teraz nowe karty RTX 2080 firmy Inno3D, które nosić będą oznaczenia iChill JEKYLL. Cóż można rzec - mamy mocnych kandydatów do miana najbrzydszej karty graficznej roku.

Źródło: https:

Wyciekły dane 500 mln klientów hoteli. Podejrzewane są Chiny

Dodano: 12.12.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Hakerzy, którzy stali za gigantycznym wyciekiem danych z grupy hoteli Marriott International zostawili wskazówki sugerujące, że pracują dla chińskiego wywiadu rządowego. Tak przynajmniej twierdzą źródła, do których dotarła Agencja Reutersa. Marriott ujawnił w zeszłym tygodniu, że luka w jego systemie bezpieczeństwa, utworzona przez atakujących była wykorzystywana przez cztery lata. Doprowadziło to do wycieku danych - uwaga - 500 milionów klientów, którzy dokonywali rezerwacji w systemie hoteli Starwood. Prywatni cyberdetekywi badający włamanie znaleźli kod, techniki i procedury używane wcześniej w atakach przypisywanych chińskim hakerom. USA podejrzewają więc, że hakerzy działają w imieniu chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego.

Źródło: https:

Wojna handlowa trwa - GoPro przenosi część produkcji poza Chiny

Dodano: 11.12.2018 9:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Firma GoPro ogłosiła w w poniedziałek, że przenosi produkcję swoich kamer, które trafiają na rynek amerykański, z Chin. Oficjalnym powodem jest trwająca woja handlowa pomiędzy Waszyngtonem a Pekinem. Firma będzie nadal produkować kamery na chiński i międzynarodowy rynek w Chinach. "Ważne jest, aby pamiętać, że jesteśmy właścicielem sprzętu produkcyjnego, podczas gdy nasz partner w Chinach zapewnia budynki i pozostałą infrastrukturę. Spodziewamy się więc, że dokonamy przeprowadzki przy relatywnie niskich kosztach" - powiedział Brian McGee, dyrektor finansowy. "Dzisiejsza sytuacja geopolityczna wymaga od biznesu elastyczności" - dodał.

Źródło: https:

Chiny powołały radę etyki, która zajmie się grami online

Dodano: 10.12.2018 18:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czy dzięki temu na chińskim rynku gier zapanuje wreszcie porządek?

Tagi: China
Źródło: https:

Xiaomi pokazało wersję 5G smartfona Mi Mix 3

Dodano: 10.12.2018 11:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Podczas China Mobile Global Partner Conference firma Xiaomi zaprezentowała smartfona Mi Mix 3 w wersji działającej w sieci 5G.

Źródło: https:

Inno3D iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite - prezentacja karty graficznej

Dodano: 07.12.2018 23:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Śliczny sprzęt dla wymagających. Inno3D przygotowało nową serię kart z blokiem chłodzenia cieczą, w której skład wszedł model iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite. Urządzenie przyciąga wzrok swoim niebieskim podświetleniem LED, ale najważniejsza jest oczywiście sama wydajność, która w tym produkcie ma być z najwyższej możliwej półki.

Źródło: https:

Xiaomi Mi Mix 3 w wersji z procesorem Snapdragon 855 i obsługą 5G

Dodano: 07.12.2018 19:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji China Mobile Global Partner, Xiaomi zapowiedzia#x142;o zmodyfikowan#x105; wersj#x119; Xiaomi Mi Mix 3. Na premier#x119; trzeba b#x119;dzie jednak poczeka#x107;.

Źródło: www.benchmark.pl

Procesory AMD Zen 2 z obsługą PCIe 4.0, chipset X570 w drodze

Dodano: 01.12.2018 18:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jak na razie wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że przyszły rok upłynie pod kolorem czerwonym. Wszystko dzięki nowym procesorom AMD opartym o architekturę Zen 2, która w porównaniu do Zen+ nie będzie będzie tylko odświeżoną wersją technologii, a wręcz zupełnie nową jakością. Chipy wykonane w 7 nm z nawet podwojoną liczbą rdzeni, wyższym IPC i lepszą sprawnością energetyczną zapowiadają się wyśmienicie. Nie ulega wątpliwości, że będą poważnym zagrożeniem dla Intela, który w przyszłym roku nadal będzie walczył na rynku ze swoją wysłużoną już architekturą i litografią 14 nm. Do kolejnych zalet platformy AMD będzie można już niedługo zaliczyć także wsparcie dla nowego standardu PCIe 4.0, co sprawi, że jej zakup będzie bardzo przyszłościową opcją.

Tagi: China, PCS+
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone