poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem China  RSS
Chiny zablokowały Twitcha

Dodano: 21.09.2018 19:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kolejna przykra wiadomość dla chińskich graczy...

Tagi: China, Kolejna
Źródło: https:

Twitch zablokowany w Chinach. Wszystko przez e-sport

Dodano: 21.09.2018 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Chiny zablokowały dostęp do Twitcha. Ta popularna witryna służąca głównie streamowaniu gier nie jest już dostępna, a sama mobilna aplikacja została usunięta z lokalnego sklepu App Store od Apple. Dlaczego władze podjęły decyzję o zablokowaniu Twitcha? Oficjalnej wypowiedzi jeszcze nie było (i raczej nie będzie), jednak można przypuszczać, że ban na Twitcha w Chinach nastąpił zaraz po zaobserwowaniu zauważalnego wzrostu popularności platformy w zeszłym miesiącu. Wszystko przez turniej e-sportowy, który Chińczycy pragnęli obejrzeć online właśnie za pomocą platformy Twitch. W ciągu tygodnia poprzedzającego rozgrywki, ilość ściągnięć aplikacji wzrosła aż o 23 razy w porównaniu do poprzednich okresów.

Źródło: https:

Chiny i Rosja zorganizują wspólną wyprawę na Księżyc

Dodano: 12.09.2018 11:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiciele Chińskiej Narodowej Administracji Kosmicznej i Roskosmosu zdecydowali się na podjęcie współpracy, w ramach której będzie...

Tagi: China, Rosji
Źródło: https:

Snapdragon Wear 3100: nowe CPU wydłuży czas pracy smartwachy

Dodano: 11.09.2018 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na PurePC każdy technologiczny Geek znajdzie coś dla siebie, dlatego dziś niesiemy dobre wieści także dla zwolenników smartwatchy. Minęło ponad dwa lata od momentu, gdy firma Qualcomm poczyniła jakieś zmiany w linii procesorów dla smartwatchy (nie licząc niszowego Snapdragona 2500 w smartwatchach przeznaczonych dla dzieci). Dziś dowiadujemy się jednak, że oto nadchodzi następca Qualcomm Snapdragon Wear 2100 pod postacią Snapdragon Wear 3100. Chipy od Qualcomma znajdują się m.in. w zdecydowanej większości smartwatchy napędzanych systemem Google Wear OS. Największą przewagą nowego Snapdragona ma być zapewnienie dłuższej pracy na baterii poprzez mniejszy pobór energii.

Źródło: https:

Nantero prezentuje poprawioną wersję NRAMu

Dodano: 27.08.2018 5:01 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Podczas Hot Chips 2018 amerykańska firma Nantero zaprezentowała kolejną wersję nieulotnej pamięci NRAM (Nanotube RAM), która w przyszłości ma stanowić alternatywę dla NAND Flash i 3D-XPoint. Po raz pierwszy o nowym rodzaju pamięci usłyszeliśmy w 2016 roku, gdy Nantero zaprezentowało 256 Mbitowy chip gotowy do implementacji w układach SoC. W NRAM po...

Tagi: China, NASA, Flash
Źródło: twojepc.pl

Intel Core i9-9900K i i7-9700K dostępne w przedsprzedaży

Dodano: 24.08.2018 17:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Szykują się trudne lata dla pecetowego gamingu. Coraz więcej wskazuje na to, że granie w 4K przy 60 klatkach na sekundę będzie rozrywką tylko dla najbogatszych. Na domiar złego w niższych segmentach kart graficznych już od bardzo długiego czasu nic się zmienia i za tą samą wydajność nadal musimy zapłacić tyle samo pieniędzy. Najnowsze wieści wcale nie są bardziej pozytywne pod kątem procesorów. Choć możemy być zadowoleni z aktualnej oferty Intela czy AMD, są pierwsze poszlaki wskazujące na bardzo wysokie ceny nowych układów tego pierwszego producenta. Chipy Intel Core i9-9900K i i7-9700K pojawiły się właśnie w ofertach w kilku zagranicznych sklepów. Choć mamy na uwadze, że to tylko przedsprzedaż, ceny raczej nie nastrajają pozytywnie.

Źródło: https:

Chiny stały się głównym rynkiem zbytu dla Samsunga

Dodano: 21.08.2018 16:29 | 4 odsłon | 0 komentarzyDo Chin trafiło ponad 30% całkowitej sprzedaży Samsunga, tym samym kraj ten zastąpił Stany Zjednoczone, jako największy rynek zbytu dla koreańskiego producenta.

Tagi: China, Chin, Stany
Źródło: www.telepolis.pl

Kulisy porywającej sesji zdjęciowej - Sails Chong fotografuje modę ślubną

Dodano: 16.08.2018 10:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Prezentujemy kolejny film zza kulis sesji zdjęciowej, przygotowany przez Studio NEXT-IMAGE. Autorem zdjęć jest niezwykle kreatywny Sails Chong, a fotografie zostały opublikowane w magazynie Vogue, prezentując modę ślubną. Sails Chong należy do światowej czołówki fotografów ślubnych i jest nierozerwalnie związany z dwoma markami: Hasselblad i Broncolor, a o swoim rodzimym rynku mówi: „Chiny to bardzo trudne miejsce dla fotografa ślubnego. Panuje tam zaciekła konkurencja i aby odnieść sukces musisz być najlepszy - i co za tym idzie, stale znajdować nowe pomysły na tworzenie wybitnych obrazów o najwyższej jakości".

Źródło: www.swiatobrazu.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone