środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Cisco  RSS
Cisco Security Connector for iOS - aplikacja monitorująca bezpieczeństwo iOS

Dodano: 15.01.2018 8:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Cisco ogłosiło wprowadzenie oprogramowania Cisco#174; Security Connector, pierwszej aplikacji dla systemu iOS, która została zaprojektowana by zapewnić użytkownikom korporacyjnym szczegółową widoczność i kontrolę nad aktywnością urządzeń iOS w sieci. Security Connector jest już dostępny do pobrania w App Store.

Źródło: www.telix.pl

CES 2018: Cisco - od samochodu nowej generacji po szerokopasmowe sieci przyszłości

Dodano: 12.01.2018 12:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Cisco zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania podczas największych światowych targów elektroniki CES, które odbywają się w Las Vegas w dniach 9 - 12 stycznia. Wśród nowości Cisco znaleźć można m.in. platformę sieciową dla pojazdów nowej generacji, aplikację Cisco Kinetic dla miast oraz innowacje w zakresie usług wideo opartych na aplikacjach w chmurze.

Tagi: Cisco
Źródło: www.telix.pl

Miliard dolarów od Cisco na wdrażanie technologii Smart City

Dodano: 06.12.2017 5:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Cisco ogłosiło globalny program finansowego wsparcia dla miast, które planują wdrożenie technologii Smart City, a także nową wersję platformy IoT - Cisco Kinetic for Cities. Inwestycja w budowę infrastruktury dla "inteligentnych miast" (smart cities) oznacza zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska, bezpieczniejsze drogi i poprawę jakości życia ich mieszkańców.

Tagi: Smart, Cisco
Źródło: www.telix.pl

Cisco Spark Assistant - pierwszy asystent do obsługi wideokonferencji z AI

Dodano: 22.11.2017 5:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Cisco ogłosiło wprowadzenie na rynek usługi Cisco Spark Assistant. Jest to pierwszy na świecie cyfrowy asystent sterowany głosem, umożliwiający nawiązywanie kontaktów i organizowanie spotkań biznesowych w firmach i korporacjach, wykorzystując mechanizm sztucznej inteligencji (AI).

Tagi: Space, Cisco
Źródło: www.telix.pl

Cisco i Google - partnerstwo w chmurze hybrydowej

Dodano: 26.10.2017 5:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Cisco i Google ogłosiły partnerstwo, którego celem jest dostarczenie rozwiązań chmury hybrydowej pomagających klientom maksymalizować ich inwestycje w środowiska chmurowe i on-premise. Obie firmy dostarczą unikalną i otwartą ofertę chmury hybrydowej, która pozwoli na rozwój, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji i usług w ramach środowisk on-premise oraz platformy Google Cloud.

Tagi: Google, Obie, Cisco
Źródło: www.telix.pl

Cisco Talos - analiza nowego wirusa ransomware Bad Rabbit

Dodano: 25.10.2017 13:19 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Cisco Talos przeanalizował nową, zaawansowaną odmianę ransomware, przypominającą wirus Nyetya (Not-Petya). Ransomware Bad Rabbit został skierowany głównie na tereny Europy Wschodniej i Rosji. Z tego, co udało się ustalić do tej pory, użytkownik musi pobrać ze skompromitowanych witryn i ręcznie uruchomić dropper, który łudząco przypomina aktualizację wtyczki Flash Player.

Źródło: www.telix.pl

Cyfrowa rewolucja wymaga nowego podejścia do infrastruktury sieciowej

Dodano: 05.10.2017 11:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze prognozy rozwoju internetu przewidują istotne zmiany, które wywrą znaczący wpływ na sposób prowadzenia działalności biznesowej. Obecnie korzystamy z 8,4 mld urządzeń połączonych z siecią na całym świecie (Gartner). Zgodnie z najnowszym raportem Cisco Visual Networking Index (VNI), w ciągu najbliższych czterech lat m.in.: liczba użytkowników smartfonów i telefonów komórkowych na świecie wzrośnie do 5,5 mld.

Źródło: www.telix.pl

Cisco 2017 Midyear Cybersecurity Report - nowe kategorie zagrożeń

Dodano: 14.08.2017 7:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Firmy powinny zasadniczo zmodyfikować swoje strategie bezpieczeństwa zwłaszcza w obliczu konwergencji systemów IT i OT. Szybka ewolucja technik wykorzystywanych przez cyberprzestępców, znaczne zwiększenie natężenia ataków oraz nowa kategoria zagrożeń DeOS (Destruction Of Service) to najważniejsze prognozy zaprezentowane w najnowszym raporcie Cisco 2017 Midyear Cybersecurity Report (MCR).

Tagi: Demo, Cisco
Źródło: www.telix.pl

Zmiany personalne w Agorze, Cisco i Deloitte Digital

Dodano: 28.07.2017 12:43 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Wakacje dobrym czasem na zmiany na stanowiskach kierowniczych? Odpowiedź i szczegóły w dzisiejszym przeglądzie #personalia.

Tagi: Zmiany, Cisco
Źródło: di.com.pl

Przemysław Kania Dyrektorem Generalnym Cisco w Polsce

Dodano: 26.07.2017 6:51 | 11 odsłon | 0 komentarzy


31 lipca Przemysław Kania obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego Cisco w Polsce. Będzie kierował organizacją sprzedażową i techniczną Cisco w Warszawie oraz współpracą z niemal 800 partnerami Cisco w Polsce. Będzie też członkiem kadry kierowniczej Cisco w Europie Wschodniej.

Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone