sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Conference  RSS
Xiaomi pokazało wersję 5G smartfona Mi Mix 3

Dodano: 10.12.2018 11:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podczas China Mobile Global Partner Conference firma Xiaomi zaprezentowała smartfona Mi Mix 3 w wersji działającej w sieci 5G.

Źródło: https:

Mobile Trends Conference 2019. Praktycznie o biznesie mobilnym

Dodano: 28.11.2018 15:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mobile Trends Conference 2019 - eksperckie prelekcje, praktyczna wiedza, wskazówki do do wykorzystania od zaraz - zaprasza przedstawicieli wszystkich branż, które chcą być bardziej "mobi". Dwa dni mobilnej wiedzy 7 i 8 marca 2019 roku w Starej Zajezdni w Krakowie.

Źródło: di.com.pl

SDC 2018: Samsung w liczbach i przyszłość koreańskiej marki

Dodano: 12.11.2018 14:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kolejna edycja Samsung Developer Conference już za nami i osoby biorące udział w imprezie zdążyły już nawet odespać zmianę czasu, która zaatakowała je w San Francisco, gdzie event miał miejsce. Chociaż oficjalna konferencja, której towarzyszył stream wideo miała miejsce w dniach 7-8 listopada, to zaproszonych gości czekał jeszcze trzeci dzień pełen wrażeń. Wystąpień z 9 listopada na próżno szukać w sieci, gdyż sporo poruszanych tam tematów jest jeszcze objęte embargiem, jednak prowadzący imprezę poruszyli sporo ciekawych tematów, które to oscylowały wokół rozwoju firmy Samsung, i które w niniejszym tekście spróbujemy Wam przybliżyć, jako że PurePC miało przyjemność uczestniczyć we wspomnianych wydarzeniach.

Źródło: https:

Polski startup zaprezentuje swoje rozwiązania w San Francisco

Dodano: 08.11.2018 22:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Firma InMotion Labs, uczestnik cyklu inkubacyjnego odbywającego się w Rzeszowie, zaprezentuje swoją innowacyjną technologię “Moving Sensor” podczas odbywającej się właśnie konferencji Samsung Developer Conference 2018 (SDC18) w San Francisco. Na czym polega unikalność nowego rozwiązania?

Źródło: di.com.pl

SDC 2018: Drugi dzień konferencji Samsunga z akcentem na gaming

Dodano: 08.11.2018 21:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W San Francisco trwa właśnie kolejny, drugi już dzień wydarzenia, jakim jest Samsung Developer Conference 2018. Wczoraj na scenie poruszano tematy dotyczące hardware'u (składane ekrany smartfonów) jak i software'u Samsunga (inteligentny asystent Bixby, interfejs One UI). Dziś tematyka nieco się różniła. Postawiono bowiem głównie na gaming, ale nie zabrakło także chwili, by porozmawiać o przyszłości rysika jakim jest S Pen. Sesja na której pojawiło się wielu kluczowych deweloperów ze świata technologii jak i gamingu trwała nieco ponad godzinę i można ją obejrzeć w wideo, które zamieścimy na końcu newsa. Wcześniej zapraszamy jednak na przegląd, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje z imprezy.

Źródło: https:

Samsung Infinity Flex: prezentacja składanego smartfona

Dodano: 08.11.2018 17:02 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Podczas konferencji Samsung Developer Conference w pewnym momencie koreański producent wywarł dość duże wrażenie na zgromadzonej widowni, przedstawiając na żywo rozkładany smartfon z ekranem Infinity Flex. Urządzenie to aktualnie prototyp, ale pokazuje, jak w całkiem nieodległej przyszłości mogą wyglądać i funkcjonować flagowe smartfony Samsunga. P...

Źródło: twojepc.pl

Samsung zaprezentował prototyp składanego smartfona z wyświetlaczem Infinity Flex

Dodano: 07.11.2018 22:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Konferencja Samsung Developer Conference 2018 przynios#x142;a wyczekiwan#x105; przez wielu zapowied#x17A;. Korea#x144;ski producent chce postawi#x107; kolejny krok w rozwoju smartfon#xF3;w.

Źródło: www.benchmark.pl

Samsung zaprezentował smartfona ze składanym ekranem

Dodano: 07.11.2018 21:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W roku 2014 po raz pierwszy zobaczyliśmy krótki filmik, na którym Samsung przedstawił nam projekt urządzenia z giętkim wyświetlaczem, które mogło być jednocześnie smartfonem i tabletem (a przy tym wykorzystał tę okazję by ponabijać się z konkurencji). Od tamtej pory minęły już cztery lata, a my z częstotliwością kilku miesięcy karmieni jesteśmy kolejnymi plotkami na temat tego rewolucyjnego sprzętu, który to rzekomo już niedługo ma trafić do sprzedaży. Po takim czasie naturalne wydają się wątpliwości czy aby na pewno ten moment kiedyś nastąpi, a jednak okazuje się, że jest on bliższy niż jeszcze do niedawna się nam wydawało. Podczas tegorocznej edycji Samsung Developer Conference w San Francisco Koreańczycy nie tylko potwierdzili, że rzeczywiście pracują nad smartfonem z giętkim wyświetlaczem, ale także zaprezentowali działający prototyp takiego urządzenia.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone