wtorek, 21 maja 2019 r.  Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Wiadomości z tagiem Conference  RSS
Pozostało niewiele czasu do konferencji na temat VR i AR w marketingu oraz sprzedaży. Poznaj program wydarzenia

Dodano: 13.05.2019 22:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Już 16 maja 2019 r. w Warszawie odbędzie Augmented Advertising && Sales Conference w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej – wydarzenie, poświęcone wyłącznie zagadnieniom związanym z wykorzystaniem najbliższej człowiekowi technologii. Organizatorzy zaprosili kilkunastu ekspertów z rynku VR i AR, którzy będą omawiać obecny stan oraz przyszłość kampanii reklamowych opartych o jedną z tych technologii.

Źródło: di.com.pl

Intel Core 9 gen. dla laptopów - oficjalny debiut nowych układów

Dodano: 23.04.2019 19:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat flagowego procesora Intel Core i9-9980HK, który będzie umieszczany w najwydajniejszych notebookach m.in. z kartami NVIDIA GeForce RTX 20x0. W bazie 3DMark pojawiły się szczegóły dotyczące ilości rdzeni oraz wątków, tym samym potwierdzając, że w laptopach pojawi się pierwszy przedstawiciel 8-rdzeniowych i 16-wątkowych CPU. Później dokumentacja Intela zawierała szereg informacji na temat konkretnych jednostek tj. Core i5-9400H czy Core i7-9750H. W końcu podczas Game Developers Conference Intel faktycznie potwierdził prace nad dziewiątą generacją mobilnych procesorów przeznaczonych dla wydajnych notebooków. Dzisiaj z kolei wszystkie układy oficjalnie zadebiutowały wraz z kartami NVIDIA GeForce GTX 1650 oraz GeForce GTX 1660 Ti.

Źródło: https:

Microsoft: Google Stadia ma dobrą infrastrukturę, ale brak jej gier

Dodano: 12.04.2019 15:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


W trakcie wywiadu przeprowadzanego przez autora serwisu The Telegraph, dyrektor ds. marketingu Xbox, Mike Nichols, przekazał, że jego zdaniem Stadia rozwijana przez Google posiada dobrą infrastrukturę sieciową, która może zapewnić wygodną i płynną rozgrywkę za sprawą strumieniowania obrazu. Zaznaczył on przy tym, że największą bolączką nowej usługi właściciela m.in. systemu operacyjnego Android jest brak odpowiednio dużej puli dostępnych tytułów, które są niezbędne do zainteresowania sobą potencjalnych klientów. Stadia została zaprezentowana w trakcie Game Developers Conference 2019 i jest bezpośrednią konkurencją dla rozwijanego przez Microsoft projektu xCloud.

Źródło: https:

Intel Core 9 gen. dla laptopów - znamy pełną specyfikację układów

Dodano: 08.04.2019 14:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat flagowego procesora Intel Core i9-9980HK, który będzie umieszczany w najwydajniejszych notebookach m.in. z kartami NVIDIA GeForce RTX 20x0. W bazie 3DMark pojawiły się szczegóły dotyczące ilości rdzeni oraz wątków, tym samym potwierdzając, że w laptopach pojawi się pierwszy przedstawiciel 8-rdzeniowych i 16-wątkowych CPU. Później dokumentacja Intela zawierała szereg informacji na temat konkretnych jednostek tj. Core i5-9400H czy Core i7-9750H. W trakcie Game Developers Conference Intel zapowiedział pojawienie się tych procesorów, jednak nie zdradził szczegółów co do daty premiery oraz specyfikacji. Teraz jednak w sieci pojawiły się wszystkie parametry poszczególnych procesorów. Tym samym nadchodzące układy nie mają już przed nami praktycznie żadnych tajemnic.

Źródło: https:

Płyta PCB od OSS z sześcioma złączami PCI-E 4.0

Dodano: 25.03.2019 5:25 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Podczas zorganizowanej w ubiegłym tygodniu imprezy NVIDIA GPU Technology Conference firma One Stop Systems (OSS) zaprezentowała bardzo ciekawe rozwiązanie dedykowane klientom biznesowym. Jest nim produkt, który składa się z płyty PCB o symbolu OSS-PCIe4-BP-5x16 wyposażonej w aż sześć portów PCI-Express 4.0, oraz dedykowanej karty rozszerzeń OSS PCI...

Źródło: twojepc.pl

Detroit: Become Human - znamy wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 24.03.2019 18:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Podczas Game Developers Conference studio Quantic Dream dość nieoczekiwanie zapowiedziało pojawienie się trzech gier na PC, które dotychczas były tytułami ekskluzywnymi dla platformy PlayStation 4. Mowa oczywiście o Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Detroit: Become Human. Wszystkie trzy gry charakteryzują się dość oryginalnym podejściem do rozrywki z bardzo dużym naciskiem na warstwę fabularną. Ponadto Epic Games ujawnił, że gry od Quantic Dream będą początkowo dostępne wyłącznie w ich sklepie Epic Games Store. Wraz z aktualizacją kart produktu, pojawiły się również wymagania sprzętowe, m.in. dla najnowszego Detroit: Become Human. O ile wymagania minimalne nie są wysokie (wręcz standardowe), o tyle zalecane są już dość wysokie, zwłaszcza w kontekście karty graficznej.

Źródło: https:

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Jest pierwszy zwiastun!

Dodano: 22.03.2019 13:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Od jakichś kilku tygodni krążyły różne plotki na temat kontynuacji Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Były one podsycane przez fikcyjną aplikację do randkowania, Tender, w której znalazły się dosyć wyraźne aluzje do tego, że w trakcie Game Developers Conference 2019 zostanie zaprezentowana kontynuacja tej wampirycznej hybrydy FPS-a i RPG. Jak się ostatecznie teraz okazało, tropy te były jak najbardziej prawdziwe. Tym samym seria, po ponad półtorej dekady doczeka się kontynuacji. Za ostatni tytuł odpowiadała nieistniejąca już firma Troika. Paradox Interactive właśnie opublikowali zwiastun Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, a także podali przybliżoną datę wydania wraz z platformami docelowymi.

Źródło: https:

Epic Games chwali się świetną sprzedażą gry Metro Exodus

Dodano: 22.03.2019 9:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Zawsze w przypadku tytułów, które na PC nie ukazują się na Steam istnieje obawa o ich sprzedaż. A tym bardziej gdy jeszcze tytuł dostępny na platformie Valve w ostatniej chwili stamtąd znika i ląduje w zupełnie innym sklepie. I to na dodatek z dość długim, bo rocznym okresem wyłączności. Na nic też zdało się bombardowanie negatywami na Steam i Metacritic. Filozofia „no Steam no buy” chyba jednak nie zaszkodziła grze Metro Exodus, która według informacji podanych przez Epic Games w trakcie Game Developers Conference sprzedała się bardzo dobrze, a jej debiut w znacznym stopniu przewyższył wyniki osiągnięte przez część poprzednią Metro: Last Light, gdy ta ukazała się na Steam.

Źródło: https:

Intel oficjalnie zapowiada mobilne procesory dziewiątej generacji

Dodano: 21.03.2019 18:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat flagowego procesora Intel Core i9-9980HK, który będzie umieszczany w najwydajniejszych notebookach m.in. z kartami NVIDIA GeForce RTX 20x0. W bazie 3DMark pojawiły się szczegóły dotyczące ilości rdzeni oraz wątków, tym samym potwierdzając, że w laptopach pojawi się pierwszy przedstawiciel 8-rdzeniowych i 16-wątkowych CPU. Później dokumentacja Intela zawierała szereg informacji na temat konkretnych jednostek tj. Core i5-9400H czy Core i7-9750H. Podczas konferencji Intela w trakcie Game Developers Conference producent oficjalnie potwierdził istnienie mobilnych procesorów dziewiątej generacji z serii H. Prezentacja jednak nie była dokładnie tym, do czego przyzwyczaiła nas firma.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone