wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Corsair  RSS
Corsair wprowadza do oferty... atrapy modułów pamięci RAM

Dodano: 12.12.2018 15:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zestaw Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit pozwoli uzupe#x142;ni#x107; puste sloty na p#x142;ycie g#x142;#xF3;wnej i uzyska#x107; lepszy efekt wizualny. Czy to jednak nie przesada?

Źródło: www.benchmark.pl

Corsair prezentuje zestawy atrap modułów RAM DDR4 z RGB LED

Dodano: 11.12.2018 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Moda na oświetlenie RGB LED w komputerach domowych przyjęła się już na dobre. I chociaż światełka obecne były już na przełomie wieków, to wtedy dotyczyły głównie obudów i wentylatorów, a teraz mowa o praktycznie każdym podzespole komputerowym - karty graficzne, płyty główne, chłodzenia procesora, SSD, zasilacze czy moduły RAM. Oczywiście producenci zwietrzyli pieniądz, a odpowiedniki tych samych produktów tyle, że z kolorowymi światełkami są zdecydowanie droższe. Co więc zrobić, gdy mamy obudowę z oknem i marzymy o komputerze-choince, a w portfelu hula tylko wiatr? Wypada się zgłosić do Corsaira po ich najnowszy produkt - atrapy pamięci RAM DDR4 z serii Vengeance z podświetleniem RGB LED!

Źródło: https:

Test Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile - Niskoprofilowy mechanik

Dodano: 24.11.2018 8:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Corsair nie przestaje szturmować segmentu gamingowych klawiatur mechanicznych, konsekwentnie wprowadzając do portfolio kolejne interesujące nowości, których w ofertach pozostałych producentów nie znajdziecie. Odkąd amerykańska firma nawiązała owocną współpracę z niemieckim Cherry, otrzymując wcześniejszy lub wyłączny dostęp do wybranych przełączników (m.in. MX Speed), mocno podbudowała swoją pozycję rynkową. Dzisiaj ponownie jesteśmy świadkami wykorzystania dobrych znajomości, bowiem Corsair jako pierwszy wprowadza klawiaturę ze switchami Cherry MX Speed Low Profile, a ujmując sprawy bardziej precyzyjnie - niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi. Poznajcie zatem Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile, propozycję dla użytkowników unikających wysokich klawiszy, jak również płaskich notebookowych wyspiarzy, szukających czegoś pośrodku...

Źródło: https:

Zasilacz Corsair TX650M 650W (CP-9020132-EU).

Dodano: 23.11.2018 1:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zasilacz z certyfikatem sprawności 80 Plus Gold dla energooszczędnej i cichej pracy oraz łatwej instalacji Modularna seria zasilaczy TX firmy Corsair jest idealna do zastosowań w prostych zestawach komputerowych gdzie istotne jest niskie zużycie energii, cicha praca oraz łatwa instalacja i konfiguracja. Wydajność 80 PLUS Gold redukuje koszty operacyjne i nadmiar ciepła. Eleganckie, płaskie, czarne, modularne kable z wyraźnie zaznaczonymi łącznikami sprawiają, że instalacja jest szybka i prosta, a przy tym wyglądają dobrze. 80 PLUS GOLD Super wydajna praca półosiowych modułów TX powoduje niższe zużycie energii i niższe koszty eksploatacji. Ponieważ generuje mniej ciepła, wentylator nie musi pracować tak ciężko, a będziesz cieszył się cichą obsługą. Okablowanie modularne z wyraźnie zaznaczonymi złączami Płaskie, czarne kable są pół modularne, więc będziesz używać tylko tych kabli, których potrzebujesz. Wyraźnie zaznaczone złącza sprawiają, że montaż jest szybki i prosty..., Cena: 395,- zł

Źródło: https:

Corsair prezentuje klawiatury i myszki dla konsoli Xbox One

Dodano: 14.11.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Był to chyba rok 2015, a miesiąc bodajże lipiec, kiedy to PurePC jak i cały świat zaczął po raz pierwszy rozpisywać się o tym, że Xbox One NIEBAWEM doczeka się obsługi myszki i klawiatury. Miesiące mijały i w końcu doczekaliśmy się oficjalnego wsparcia dla wspomnianych urządzeń wskazujących. Pierwszą marką, która nawiązała w tym zakresie współprace z Microsoftem był Razer, ale wygląda na to, że na Razerze asortyment się nie skończy. Oto bowiem także firma Corsair ma do wtrącenia swoje trzy grosze, prezentując własny zestaw klawiatura + mysz do grania w gry na konsolę Xbox One. Te pierwsze urządzenia będą w sprzedaży zarówno w formie przewodowej jak i bezprzewodowej.

Źródło: https:

Desktop Corsair Vengeance 5180: Core i7-8700 plus RTX 2080

Dodano: 08.11.2018 14:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czasami aż dziw bierze, że sprzedaż zestawów komputerowych - tak zwanych gotowców - ma się tak dobrze. Wysoki odsetek sprzedaży, który miał miejsce w ostatnich miesiącach można wytłumaczyć między innymi masowymi wymianami sprzętu przez korporacje i inne tego typu firmy, gdzie nikt nie bawi się w "składaki" i biura wyposaża się właśnie gotowymi desktopami. Jak jednak wytłumaczyć powodzenie desktopów gamingowych, zwłaszcza gdy ich cena przekracza - jak w przypadku najnowszej propozycji Corsaira - niemal 10 tysięcy złotych? Chyba nie ma co zbytnio rozkminiać tej zagadki w myśl zasady, że każdy robi ze swoimi pieniędzmi to, co uważa za słuszne. W przypadku gdy wybór padnie na Corsair Vengeance 5180, zaopatrzymy się w zdecydowanie najbardziej wydajne podzespoły. No i miliony LEDów.

Tagi: Core, Corsair
Źródło: https:

Corsair wprowadzi do oferty prawdziwe chłodzenie LC - zdjęcia pierwszych elementów

Dodano: 08.11.2018 10:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Rozbudowanie oferty o elementy ch#x142;odzenia wodnego zainteresuje entuzjast#xF3;w, chc#x105;cych zbudowa#x107; autorskiego PC-ta.

Tagi: Corsair
Źródło: www.benchmark.pl

Test dysku SSD Corsair Force MP510 - Szybka i wytrzymała bestia

Dodano: 08.11.2018 10:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Producenci konsekwentnie przesuwają granice wydajności nośników półprzewodnikowych, coraz bardziej zbliżając do maksymalnej przepustowości interfejsu M.2 PCI-Express 3.0 x4, będącego obecnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem dedykowanym mainstream'owym SSD-kom. Kolejnym urządzeniem należącym do kategorii szybkich i wściekłych jest Corsair Force MP510 - najnowsza propozycja amerykańskiej firmy, rzucającej rękawicę Samsungom SSD 960/970, ADATA XPG SX8200 oraz Toshiba OCZ RD400. Śmietanka półprzewodnikowego świata zyskała poważnego konkurenta, ponieważ deklarowane parametry Corsair Force MP510 wyglądają naprawdę imponująco. Jeśli rzeczywista wydajność będzie przynajmniej zbliżona, to może nastąpić poważne przetasowanie na wykresach...

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone