poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Creative  RSS
Wideo: Creative Labs jakiego nie znacie - X-Fi Sonic Carrier na AVS

Dodano: 17.11.2018 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podczas tegorocznych targów Audio Video Show 2018 mieliśmy okazję posłuchać dźwięku z największego soundbara, jaki prawdopodobnie powstał do dziś. Creative Labs, firma którą znamy przede wszystkim z serii udanych produktów konsumenckich: słuchawek, zestawów głośników, kart dźwiękowych i zaprezentowanej dwa lata temu Katany właśnie wkracza na zupełnie nowy rynek - urządzeń audio wysokiej klasy, obok który trudno przejść obojętnie. Podczas kilkunastominutowej rozmowy i prezentacji mieliśmy okazję posłuchać X-Fi Sonic Carrier - potężnego, ponad półtorametrowego soundbara, który mógłby z powodzeniem zastąpić urządzenie typu media center.

Źródło: https:

The Elders Scrolls VI i Starfield nadal będą korzystać z silnika Creation Engine

Dodano: 13.11.2018 14:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trochę śmiesznie, trochę smutno. Niemiecki serwis GameStar przeprowadził wywiad z Toddem Howardem z Bethesdy, w którym poruszono m.in. kwestię silnika używanego w grze Fallout 76. Jak wiadomo, gra bazuje na Creation Engine, który do młodych nie należy, co niestety widać na każdym kroku. Problem w tym, że amerykańska firma nie zamierza rezygnować z korzystania z tego oprogramowania i trafi ono też do kolejnych tytułów studia.

Źródło: https:

Fallout 76 - problemy z odinstalowaniem wersji Beta gry

Dodano: 13.11.2018 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Fallout 76 jeszcze nawet nie wszedł na rynek, a już wokół nowej gry Bethesdy wyrosły kontrowersje i doniesienia o bardzo dużej liczbie błędów w wersji Beta. Testerzy donosili o tym, że w różnych lokacjach przedmioty unoszą się w powietrzu, a niektórym z NPC główy kręcą się jak karuzele. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na to, że w kliencie Bethesdy gra sama się usuwała. Do tego dochodziły problemy związane z wydajnością, a także niedostosowaniem silnika Creation Engine do rozgrywek sieciowych. Wiemy już, że skala błędów jest tak duża, że pierwszy patch dla Fallouta 76 będzie większy niż sama instalacja tej gry (54 GB kontra 45 GB). Na rynku gier obserwujemy coraz ciekawsze zjawiska.

Źródło: https:

Premierowy patch do Fallout 76 większy od rozmiarów samej gry

Dodano: 11.11.2018 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Fallout 76 to chyba jeden z najbardziej wyśmiewanych przez internautów gier tego roku. Tytuł będący multiplayerowym rozwinięciem Fallouta 4 od samego początku boryka się z różnymi problemami. Już w momencie zapowiedzi wielu graczy wieszczyło spektakularną porażkę artystyczną gry, a niedawne beta-testy ujawniły zatrważającą wręcz ilość błędów i niedoróbek, w większości powiązanych z silnikiem graficznym Creation Engine, nie będącym przygotowanym z myślą o graniu online. Dochodzą do tego jeszcze bugi klienta Bethesdy, która samoistnie usuwała całą grę z dysku bądź problemów z wydajnością, gdzie przykładowo na mocniejszych konsolach pokroju Xbox One X, ilość klatek potrafiła spaść do jednocyfrowej liczby. Nic dziwnego, że w momencie premiery otrzymamy solidnego patcha. Jego rozmiary jednak są tak duże, że należy sobie zadać pytanie na ile pozwalają sobie producenci gier.

Źródło: https:

The Elder Scrolls VI wykorzysta stary silnik Creation Engine

Dodano: 10.11.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zapowiedź The Elder Scrolls VI była jednym z jaśniejszych punktów tegorocznej konferencji Bethesdy podczas targów E3. Choć nie zdradzono żadnych szczegółów, a projekt jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie, dobrze jest wiedzieć że gra faktycznie za kilka lat ujrzy światło dzienne. Niedawno uzyskaliśmy potwierdzenie, że premiera gry nastąpi już w momencie życia kolejnej generacji konsol, natomiast nic więcej się nie dowiedzieliśmy. Aż do teraz, bowiem głowa Bethesdy, Todd Howard, ujawnił bardzo ważną informację na temat tego projektu. Większość graczy będzie jednak z tego faktu niezadowolona, ponieważ tyczy się ona zastosowanego silnika graficznego.

Źródło: https:

MSI MEG X299 Creation - płyta pod Intel Core X dla prawdziwych entuzjastów

Dodano: 12.10.2018 10:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Model MEG X299 Creation wyr#xF3;#x17C;nia si#x119; #x15B;wietnym wyposa#x17C;eniem, dobrymi mo#x17C;liwo#x15B;ciami OC i efektownym wzornictwem. P#x142;yta na pewno nie b#x119;dzie nale#x17C;e#x107; do najta#x144;szych konstrukcji.

Źródło: www.benchmark.pl

Sound BlasterX H6 - uniwersalne słuchawki gamingowe według Creative

Dodano: 10.10.2018 13:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firma Creative zaprezentowa#x142;a swoje najnowsze s#x142;uchawki dla graczy #x2013; zar#xF3;wno tych pecetowych, jak i konsolowych. Oto czym cechuje si#x119; model Sound BlasterX H6.

Źródło: www.benchmark.pl

Aktualizacja Windows 10 wstrzymana z powodu znikających plików

Dodano: 04.10.2018 23:57 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft poinformował o zatrzymaniu dystrybucji najnowszej aktualizacji Windows 10 October 2018 Update we wszystkich swoich kanałach takich jak: Media Creation Tool, MSDN, i w Windows Update. Firma prosi także, aby użytkownicy który już pobrali aktualizację ale jeszcze nie wykonali jej, zaniechali tego. Jest to reakcja producenta na liczne donies...

Źródło: twojepc.pl

Aktualizacja Windows 10 wstrzymana z powodu znikających plików

Dodano: 04.10.2018 23:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft poinformował o zatrzymaniu dystrybucji najnowszej aktualizacji Windows 10 October 2018 Update we wszystkich swoich kanałach takich jak: Media Creation Tool, MSDN, i w Windows Update. Firma prosi także, aby użytkownicy który już pobrali aktualizację ale jeszcze nie wykonali jej, zaniechali tego. Jest to reakcja producenta na liczne donies...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone