czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Cupertino  RSS
Użytkownicy skarżą się na pył przedostający się do komputerów Apple

Dodano: 03.12.2018 5:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sprzęt Apple mówiąc oględnie nie należy do najtańszych. Mimo to producent z Cupertino stara się oszczędzać na tych komponentach, które wydają się inżynierom zbędne. Czasami generuje to więcej problemów niż pożytku. Właśnie teraz mamy do czynienia z podobnym przykładem. Począwszy od 2013 roku MacBooki i iMac'i są pozbawione filtrów antypyłowyc...

Źródło: twojepc.pl

Nowy procesor Apple A13 będzie miał nazwę Cebu i dwa typy rdzeni

Dodano: 27.11.2018 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Informację o nowym układzie dla urządzeń mobilnych A13 od Apple przekazał na Twitterze internauta o nicku Longhorn. Już kilka razy wcześniej jego widomości na temat produktów giganta z Cupertino potwierdzały się w 100 procentach więc i tym razem warto o nich wspomnieć. Zgodnie z podanymi przez niego informacjami jednostka A13 jako cała seria otrzyma nazwę kodową Cebu (widzicie tam LA na końcu?) i oznaczenie techniczne T8030. Dwa różne typy rdzeni w nim pracujące mają z kolei nazywać się Thunder i Lightning. Według internauty Apple prace nad nowym chipsetem wciąż trwają, a powinien on zostać wydany w trzecim kwartale 2019 roku. Będzie on produkowany na Tajwanie przez TSMC.

Źródło: https:

Google Trends: iPhone'y cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem

Dodano: 25.11.2018 16:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Przedsiębiorstwo powinno się martwić. Firma Apple już od wielu lat utrzymuje się w grupie najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie. Kolejne iPhone'y mogą pochwalić się bardzo wysoką wydajnością, dopracowanym systemem operacyjnym i długim okresem wsparcia, ale gigantowi z Cupertino zarzuca się też brak większych innowacji, stosowanie stosunkowo małych baterii i zaporowe ceny. Czy jednak wady urządzeń przeważają nad ich zaletami?

Źródło: https:

MacBook Air dla oszczędnych – test Kiano Elegance 14.2

Dodano: 25.11.2018 14:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Od niedawna znamy oficjalną cenę najnowszego MacBooka Aira. Jak na urządzenie o tak podstawowych parametrach, wydaje się bardzo wygórowana. Jednak produkty Apple mają tak zwolenników, jak i przeciwników. Co można polecić tym, którzy nie przepadają za sprzętem firmy z Cupertino lub nie chcą tyle wydawać na ultrabook do podstawowych codziennych zadań?

Źródło: https:

Apple wznawia produkcję iPhone'a X

Dodano: 23.11.2018 5:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Sprzedaż tegorocznych modeli iPhone'ów XR, XS i XS Max okazała się być niższa niż zakładało Apple i firma została zmuszona do zmniejszenia zamówienia na podzespoły wykorzystywane do ich budowy. Różnica jest na tyle duża, że producent z Cupertino zdecydował się na wznowienie produkcji ubiegłorocznego modelu X, który przestał zjeżdżać z linii p...

Źródło: twojepc.pl

Nie zainstalujecie Linuksa na tegorocznych MacBookach Air i Macach mini

Dodano: 07.11.2018 20:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Bo Apple dba o Wasze bezpieczeństwo. Jak donosi serwis Phoronix, tegoroczne komputery firmy z Cupertino uniemożliwiają uruchomienia systemu Linux. Przeciwdziała temu obecny na ich pokładzie chip T2, który odpowiada za weryfikację procesu bootowania przy pomocy kluczy kryptograficznych podpisanych przez Apple’a.

Źródło: https:

Apple iPad Pro 2018 - koniec z ramkami i skanerem linii papilarnych

Dodano: 30.10.2018 19:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy przed blisko dwoma laty zaczęły do nas docierać pierwsze plotki na temat kompletnego redesignu iPhone'ów, podchodziłem do nich bardzo sceptycznie... a jednak stało się - pojawił się iPhone X z zupełnie nowym wyglądem. Zmiany dodatkowo przypieczętował debiut iPhone'ów XS i XR. W tej sytuacji podobne zmiany w przypadku iPadów były już tylko kwestią czasu. No i nie musieliśmy długo czekać - podczas dzisiejszej konferencji Apple zaprezentowało kolejną generację iPadów Pro, które zrywają z rozwiązaniami towarzyszącymi nam od czasu debiutu pierwszego iPada w 2010 roku. To najbardziej innowacyjny tablet, jakiego gigant z Cupertino przygotował nam od lat, jednak część zmian może okazać się kontrowersyjna.

Źródło: https:

Nowy iPad Pro - będzie Face ID, cienkie ramki i wyższa cena

Dodano: 17.10.2018 19:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Choć tablety swoje pięć minut zdecydowanie mają już za sobą, tak dla wielu użytkowników nadal stanowią nieodzowne narzędzie pracy, z którym trudno się rozstać. Nisza ta niemal w stu procentach wypełniana jest jednak przez urządzenia jednego producenta - Apple. Gigant z Cupertino wydaje się doskonale zdawać sobie sprawę z zapotrzebowania na swój produkt, a przynajmniej na to wskazują ostatnie doniesienia o zbliżającej się premierze odświeżonego iPada Pro. Według plotek nowe urządzenie miałoby zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, natomiast dzięki zdjęciu pochodząemu od jednego producentów etui wiemy już jak będzie wyglądało. Okazuje się, że Apple szykuje duże zmiany.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone