wtorek, 20 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Demo  RSS
Xbox Game Pass sierpień 2019: Age of Empires, Devil May Cry 5...

Dodano: 19.08.2019 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


...Stellaris: Console Edition, Kingdom Come: Deliverance, Ape Out, The Bard’s Tale IV: Barrows Deep, Blair Witch i Dead Cells. Oto wszystkie tytuły, w które będziemy mogli zagrać w sierpniu 2019, jeśli tylko jesteśmy subskrybentami program Microsoftu - Xbox Game Pass. Część z wymienionych gier jest dostępna już od 19 sierpnia, to znaczy od momentu, gdy wspomniane produkcje zostały ujawnione (to znaczy wraz ze startem tegorocznego Gamescomu). Ostatnia zaś - mowa o Dead Cells - pojawi się w ofercie z kolei z początkiem września. Trzeba przyznać, że Microsoft zgotował graczom kolejny mocny miesiąc. Jako że od jakiegoś czasu Xbox Game Pass został zdecydowanie rozszerzony także na pecetach, na liście tytułów znajdują się również te, dedykowane blaszakom.

Źródło: https:

[Na marginesie] Czujemy ducha Gamescomu, nie mówcie o tym nikomu

Dodano: 19.08.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Krótko, bo i grafik przez targi w Kolonii niezwykle napięty: przewodnik dla pokeómoniarzy, mariaż Dead by Daylight i "Stranger Things", porównanie Fify 19 i 20 (zdziwicie się, pod jakim względem), S.T.A.L.K.E.R 2 oraz drugi System Shock.

Tagi: Firm, Demo, System
Źródło: https:

Powstaje kontynuacja Metro Exodus. Głuchowski pisze scenariusz

Dodano: 16.08.2019 13:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gra Metro Exodus, nawet przy rocznej wyłączności, jaką zapewnił sobie Epic na PC, zdołała zostać bestsellerem. Tytuł zadebiutował w lutym tego roku, a już w maju THQ Nordic (właściciele wydawców Exodus, firmy Deep Silver) wyjawiło, że gra zwróciła się finansowo. Wtedy też pojawiła się wzmianka o tym, że 4A Games zaczęło prace nad nowym tytułem, chociaż niekoniecznie z tej serii. W międzyczasie, do końca roku 2019, ma ukazać się pierwsze fabularne rozszerzenie gry, The Two Colonels, a kolejne (Sam's Story) pojawi się na początku 2020 roku. Tymczasem autor książkowej serii będącej pierwowzorem gier, Dimitrij Głuchowski właśnie przekazał wieści dotyczące nowej odsłony gry.

Źródło: https:

Prace nad Dead Island 2 przejmuje kolejne (już trzecie) studio

Dodano: 14.08.2019 19:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niekt#xF3;rzy gracze mogli ju#x17C; straci#x107; nadzieje na Dead Island 2. Ponownie padaj#x105; jednak zapewnienia, #x17C;e gra ca#x142;y czas powstaje i doczeka si#x119; premiery. Je#x15B;li faktycznie tak si#x119; stanie, to za spraw#x105; Dambuster Studios.

Tagi: Demo, Praca
Źródło: www.benchmark.pl

Dead Island 2: Po raz kolejny zmieniono studio tworzące grę

Dodano: 14.08.2019 11:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Czy ten (survival) horror się kiedykolwiek skończy (ukaże)?!

Tagi: Demo
Źródło: https:

Wkrótce ukaże się wznowienie klasycznego System Shock 2

Dodano: 12.08.2019 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Właśnie minęło 20 lat od premiery System Shock 2. Ta hybryda gry FPS i RPG do spółki z Deus Ex stworzyła wtedy nową jakość jeśli chodzi o miks tych dwóch gatunków. Looking Glass Studios, współtwórcy tego tytułu niedługo później zakończyli działalność (po wydaniu Thiefa II). Spuścizna ich dzieła jest jednak ponadczasowa, a drugie studio odpowiadające za System Shock 2, czyli Irrational Games, stworzyło później bardzo udaną komercyjnie trylogię BioShock. Reżyserem wszystkich z tych projektów był Ken Levine. W międzyczasie seria System Shock stała odłogiem w rękach Electronic Arts, ale ostatecznie marka trafiła do Nightdive Studios. Firma ta pracuje nad remasterem pierwszej części serii od dłuższego czasu, a teraz ogłosiła, że wznowi także System Shock 2.

Źródło: https:

Rockstar pracuje nad Bully 2 i walczy z crunchem

Dodano: 08.08.2019 5:14 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Obecnie Rockstar kojarzony jest przede wszystkim z takich serii gier jak Midnight Club, GTA, Max Payne czy Red Dead Redemption, ale firma ma też w swoim dorobku kilka bardzo ciekawych, choć mniej popularnych gier, takich jak LA Noir czy Bully. Wygląda na to, że po kilku latach przerwy studio ma zamiar odkurzyć swoje portfolio tworząc następcę wydan...

Źródło: twojepc.pl

Rockstar pracuje nad Bully 2 i walczy z crunchem

Dodano: 08.08.2019 5:14 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Obecnie Rockstar kojarzony jest przede wszystkim z takich serii gier jak Midnight Club, GTA, Max Payne czy Red Dead Redemption, ale firma ma też w swoim dorobku kilka bardzo ciekawych, choć mniej popularnych gier, takich jak LA Noir czy Bully. Wygląda na to, że po kilku latach przerwy studio ma zamiar odkurzyć swoje portfolio tworząc następcę wydan...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone