czwartek, 06 października 2022 r.  Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Wiadomości z tagiem Design  RSS
Masz to w swoim komputerze? No to masz też problem

Dodano: 05.10.2022 22:11 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Masz to w swoim komputerze? No to masz też problem

Korzystasz z gotowego zestawu chłodzenia cieczą? Koniecznie przeczytaj! Wybrane AiO od różnych producentów maja poważną wadę, która może doprowadzić do awarii.

 

Gotowe zestawy chłodzenia cieczą dla procesorów komputerowych zyskują na popularności. Po pierwsze nowe CPU są coraz cieplejsze, a po drugie AiO są ładniejsze, wydajniejsze i prostsze w montażu od tradycyjnych, dużych i ciężkich wieżowych coolerów procesora. Mają jednak pewną wadę - większa awaryjność.

MSI MAG CoreLiquid ma dokładnie ten sam problem

Niestety nie mamy dla Was dobrych wieści. Kolejny z producentów ma poważne problemy ze swoimi zestawami All in One. Tym razem padło na znaną i cenioną w Polsce szwedzką firmę Fractal Design.

Podyktowane jest to licznymi zgłoszeniami od użytkowników o rosnących z czasem temperaturach, które doprowadziło do wewnętrznego śledztwa.

Masz to w swoim komputerze? No to masz też problem

Z ustaleń firmy wynika, że materiał lutowniczy zastosowany w chłodnicy aluminiowej, a także zanieczyszczenia wprowadzone podczas produkcji mogą powodować reakcję ze składem chemicznym płynu chłodzącego. To z czasem może prowadzić do gromadzenia się osadu w krążącej cieczy w mikrofinach na bloku procesora, powodując wzrost temperatury w wyniku zablokowania żeberek.

Fractal Design pracuje już nad nową wersją ze zaktualizowanym radiatorem i nową formułą płynu. Całość wyprodukowana zgodnie ze zmienionymi wytycznymi dotyczącymi montażu poszczególnych części. Nowe chłodzenia powinny być dostępne już za około sześć tygodni.

Masz to w swoim komputerze? No to masz też problem

Posiadacze zestawów All in One Fractal Design Lumen proszeni są o kontakt . Dostaną oni zaktualizowane chłodzenie tak szybko jak to możliwe.

Warto podkreślić, że identyczny problem ma chłodzenie od innego producenta - MSI MAG CoreLiquid 240R i 360R, które bazuje na bliźniaczej konstrukcji. Winowajcą jest więc prawdopodobnie producent OEM.


Źródło: https:

Pięć lat gwarancji na panele telewizorów LG OLED serii G2 i Z2

Dodano: 23.09.2022 19:36 | 7 odsłon | 0 komentarzy


LG daje 5-letnią gwarancję na wszystkie wady matrycy w telewizorach LG OLED Z2 i LG OLED evo G2. Rozszerzona gwarancja dotyczy wszystkich rozmiarów telewizorów LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K, a także OLED evo Gallery Design serii G2 z 2022 roku.

Źródło: https:

OnePlus 10 Pro otrzymuje stabilnego Androida 13

Dodano: 21.09.2022 18:14 | 34 odsłon | 0 komentarzy


OnePlus 10 Pro aktualizacja Android 13

OnePlus ogłosił wydanie stabilnej wersji oprogramowania OxygenOS 13, bazującego na systemie Android 13, dla modelu OnePlus 10 Pro. Aktualizacja najpierw trafi do osób biorących udział w programie Open Beta.

Użytkownicy smartfonu OnePlus 10 Pro, biorący udział w programie testowym Open Beta, zaczęli otrzymać aktualizację oprogramowania do stabilnej wersji OxygenOS 13 z Androidem 13. Posiadacze tego smartfonu, którzy używają stabilnej wersji OxygenOS 12, na update muszą jeszcze trochę poczekać, ale też go wkrótce dostaną.

 
 

W Europie aktualizacja do stabilnego Androida 13 oraz interfejsu OxygenOS 13 nosi oznaczenie wersji NE2213_11.C.19. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, potrzeba co najmniej 5 GB wolnego miejsca w pamięci masowej, a bateria musi być naładowana do minimum 30%.

OnePlus 10 Pro Oxygen 13 baner

Oxygen 13 – co nowego?

OnePlus opublikował również listę nowości, które niesie ze sobą oprogramowanie OxygenOS 13. Dziennik zmian dla smartfonu OnePlus 10 Pro wygląda tak (tłumaczenie z języka angielskiego):

 • [Aquamorphic Design] Dodaje kolory motywu Aquamorphic Design dla zwiększenia komfortu wizualnego.
 • Stosuje filozofię Aquamorphic Design do animacji, aby uczynić je naturalnymi i żywymi.
 • Dodaje widżet zegara światowego do ekranu głównego, aby pokazać czas w różnych strefach czasowych.
 • Uaktualnienie do Quantum Animation Engine 4.0 z nową funkcją rozpoznawania zachowania, która rozpoznaje złożone gesty i zapewnia zoptymalizowane interakcje.
 • Stosuje rzeczywiste ruchy fizyczne w animacjach, aby wyglądały bardziej naturalnie i intuicyjnie.
 • Optymalizuje czcionki w celu zwiększenia czytelności.
 • Wzbogaca i optymalizuje ilustracje pod kątem funkcji, włączając elementy wielokulturowe i integracyjne.
 • [Wydajność] Dodaje Asystenta spotkania w celu ulepszenia połączenia ze spotkaniem i wprowadza opcję, dzięki której powiadomienia są bardziej subtelne i mniej rozpraszające.
 • Dodaje duże foldery do ekranu głównego. Możesz teraz otworzyć aplikację w powiększonym folderze za pomocą jednego dotknięcia i szybko przewracać strony w folderze.
 • Dodaje kontrolę odtwarzania multimediów i optymalizuje szybkie ustawienia.
 • Dodaje więcej narzędzi do oznaczania do edycji zrzutów ekranu.
 • Dodaje przybornik paska bocznego. Możesz otworzyć pływające okno wewnątrz aplikacji, aby zapewnić płynne działanie.
 • Optymalizuje półkę. Przesunięcie palcem w dół na ekranie głównym spowoduje domyślne wyświetlenie pozycji Półka. Możesz wyszukiwać zawartość online i na swoim urządzeniu.
 • [Bezproblemowe połączenie] Optymalizuje łączność ze słuchawkami, aby zapewnić bardziej płynne wrażenia.
 • [Personalizacja] Optymalizuje Bitmoji, aby zaoferować więcej animacji na ekranie Always-On Display.
 • Optymalizuje wyświetlacz Insight Always-On Display, dzięki bardziej spersonalizowanym ustawieniom Always-On Display.
 • Optymalizuje wyświetlanie na kanwie Always-On Display, udostępniając więcej narzędzi do rysowania i kolorów linii.
 • [Bezpieczeństwo i prywatność] Dodaje funkcję automatycznej pikselizacji zrzutów ekranu czatu. System może identyfikować i automatycznie pikselizować zdjęcia profilowe i nazwy wyświetlane na zrzucie ekranu czatu, aby chronić Twoją prywatność.
 • Dodaje regularne czyszczenie danych schowka w celu ochrony prywatności.
 • Optymalizuje sejf prywatny. Advanced Encryption Standard (AES) służy do szyfrowania wszystkich plików w celu zwiększenia bezpieczeństwa plików prywatnych.
 • [Zdrowie i cyfrowe samopoczucie] Dodaje przestrzeń dla dzieci, zapewniając limit czasu na ekranie, przypomnienia o świetle otoczenia i funkcje wyświetlania chroniące oczy.
 • [Optymalizacja wydajności] Dodaje dynamiczny aparat obliczeniowy, aby poprawić szybkość i stabilność systemu, żywotność baterii i działanie aplikacji.
 • Optymalizuje efekty dźwiękowe Dolby dzięki lepszej percepcji przestrzennego pola dźwiękowego i dokładniejszemu pozyskiwaniu dźwięku.
 • [Wrażenia z gry] Uaktualnienie do HyperBoost GPA 4.0 w celu ustabilizowania liczby klatek na sekundę oraz zrównoważenia wydajności i zużycia energii w kluczowych scenariuszach.

 
 

Źródło: https:

Samsung Bespoke jak dzieło sztuki. Lodówka trafi na aukcję

Dodano: 20.09.2022 17:22 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Bespoke lodówka aukcja DESA Unicum

Lodówka Samsung Bespoke z ilustracją autorstwa francuskiego artysty Thibaud Heórem trafi na aukcję w DESA Unicum jako prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. 

Z roku na rok, jako konsumenci, podnosimy poprzeczkę i zwiększamy nasze oczekiwania, także w odniesieniu do sprzętu AGD. Jego możliwości technologiczne muszą iść w parze z niepowtarzalnym wzornictwem, dzięki któremu lodówka czy odkurzacz będą ciekawym dodatkiem do wnętrza, a nie tylko brzydkim narzędziem, które zajmuje miejsce. Samsung połączył technologię ze sztuką w formie personalizowanej lodówki Bespoke, a w rolę kreatora wcielił się Thibaud Heórem, francuski artysta mieszkający w Londynie. Jego ilustracje, przedstawiające obiekty światowej architektury, wyróżniają się niezwykłą precyzją i szczegółowością. Taki efekt udaje się uzyskać dzięki metodzie odręcznego rysunku za pomocą cienkich piór. Przez lata Thibaud Heórem wypracował sobie charakterystyczny styl, który stanowi podpis jego twórczości.

Lodówka jako dzieło sztuki

Front lodówki Samsung Bespoke, będącej przedmiotem zbliżającej się aukcji, stanowi ilustracja Chateau de Fontainebleau, miejsca niezwykle istotnego dla francuskiej sztuki i kultury. Lodówka składa się z 3 modułów oraz 3 ekskluzywnych paneli zaprojektowanych przez francuskiego artystę – są to jedyne takie panele dostępne w Polsce. Sama lodówka Bespoke to dobry przykład sztuki użytkowej, która wkracza do domowych wnętrz.

Połączenie sztuki, nowoczesnego designu  i urządzeń domowych to wspaniały trend. Dzięki niemu nareszcie można kompleksowo spojrzeć na domowe wnętrza i zadbać o wrażenia estetyczne, także przy pomocy AGD. Po raz kolejny łączymy siły z firmą Samsung. Widzimy potencjał w takich nietypowych projektach i jesteśmy przekonani, że nasz rynek jest otwarty na takie ekstrawagancje.   Właśnie dlatego, jako pierwszy dom aukcyjny w Polsce, zdecydowaliśmy się przeprowadzić aukcję tej wyjątkowej lodówki. Tym bardziej, że limitowana edycja paneli Bespoke zaprojektowanych przez Thibaud Heórem naprawdę robi wrażenie.

– powiedział Cezary Lisowski z DESA Unicum

Samsung Bespoke w DESA Unicum

W ramach aukcji „Design. Piękno w użyciu” w DESA Unicum w najbliższy poniedziałek, 26 września 2022 roku. o godzinie 19:00, odbędzie się pierwsza w Polsce licytacja lodówki, przeprowadzona przez dom aukcyjny. Wydarzenie stanowiło będzie dobrą okazję do tego, aby wejść w posiadanie jedynej w swoim rodzaju lodówki Samsung Bespoke z ilustracją artysty Thibaud Heórem. Zarówno lodówkę, jak i inne licytowane obiekty, będzie można oglądać na wystawie przedaukcyjnej, która potrwa od 19 września do dnia aukcji. Całkowity dochód z licytacji lodówki przekazany zostanie na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie i projekt "Autoportrety XXI", wspierający polskich artystów oraz pozwalający zbudować nową kolekcję do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

Każdej aukcji z tego cyklu towarzyszy wydarzenie promujące wiedzę na temat polskiego wzornictwa przemysłowego i sztuki przedmiotu – Desa Design Days, które odbędzie się 24 września tego roku w siedzibie domu aukcyjnego w Warszawie. Licytować można też online na stronie desa.pl/pl/.

 
 

Źródło: https:

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Dodano: 13.09.2022 11:01 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Motorola Moto E22 to nowy budżetowy smartfon w ofercie amerykańskiej marki. Urządzenie trafi do sprzedaży już niebawem.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Tak, wiem, nie jest to najbardziej ekscytujący news, jaki można przeczytać we wtorek rano. O modelu Motorola Moto E22 wiemy na razie niewiele, jednak do sieci trafiły pierwsze grafiki przedstawiające nowe urządzenie.

Motorola Moto E22 na pierwszych zdjęciach

I tu obyło się bez zaskoczeń. Design Motoroli Moto E22 jest mocno inspirowany najnowszymi urządzeniami w ofercie producenta. Widać to szczególnie po tylnej części obudowy, gdzie oprócz błyszczących plecków i logo producenta dostrzec można podwójną wyspę aparatu, bardzo podobną do tej z modelu Edge 30 Neo. Czar pryska, kiedy spojrzymy na telefon od frontu. Tutaj w oczy rzuca się charakterystyczny notch i szeroka ramka pod ekranem - dwa elementy, które w ostatnich latach stały się de facto wyróżnikiem telefonów z najniższej półki cenowej.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Zresztą pokrywa się to z informacją, jakoby Motorola Moto E22 miała być telefonem bardzo tanim. Przeciek sugeruje cenę w okolicach 125 dolarów (ok. 580 zł). Niestety ma za tym iść także specyfikacja, obejmująca niezbyt wydajny procesor MediaTek Helio G37 oraz akumulator o pojemności 5000 mAh.

Motorola szykuje kolejnego budżetowca. Wiemy jak wygląda

Nie da się ukryć, że nowy budżetowiec Motoroli nie zapowiada się póki co szczególnie ekscytująco, ale kto wie- może mamy do czynienia z przyszłym bestsellerem? W końcu w obliczu rosnących cen elektroniki popularność takich urządzeń z pewnością wzrośnie.

 
 

Źródło: https:

Huawei prezentuje smartfony z serii Mate 50. Polska premiera wkrótce

Dodano: 06.09.2022 16:50 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Huawei Mate 50 seria premiera wkrótce w Polsce

Huawei zaprezentował cztery nowe smartfony z serii Mate 50. Trzy z nich są napędzane Snapdragonem 8+ Gen 1, ale żaden nie obsługuje sieci 5G. Polska premiera ma się odbyć pod koniec września tego roku.

Huawei Mate 50

Podtawowy model z najnowszej serii smartfonów firmy Huawei ma wymiary 161,5 x 76,1 x 7,98 mm i waży 184 lub 188 g (zależnie od wersji kolorystycznej). Urządzenie zostało wyposażone w 6,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1224 x 2700 pikseli, odświeżający obraz z częstotliwością do 90 Hz. Ekran ma w górnej części otwór na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 13 Mpix (f/2.4), a pod dolną częścią schowano czytnik linii papilarnych. Główny aparat z tyłu ma rozdzielczość 50 Mpix (f/1.4-f/4.0, OIS), a towarzyszą mu aparat ultraszerokokątny 13 Mpix (f/2.2) oraz teleobiektyw peryskopowy o rozdzielczości 12 Mpix (f/3.4, zoom optyczny 5x, zoom cyfrowy 50x, OIS).

 
 

Huawei Mate 50 jest napędzany układem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, który współpracuje z 128, 256 lub 512 GB pamięci masowej. Tę ostatnią można rozszerzyć za pomocą karty pamięci Nano Memory (do 256 GB). Huawei nie podał w oficjalnych materiałach pojemności RAM-u, która prawdopodobnie wynosi 8 GB. Smartfon nie obsługuje sieci 5G, nie ma tu również usług Google Mobile Services (podobnie jak w pozostałych urządzeniach z serii). Do dyspozycji mamy tu łączność 4G LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 i NFC. Całość jest zamknięta w obudowie odpornej na pyły i wodę, zgodnie z normą IP68. Mate 50 jest zasilany akumulatorem o pojemności 4460 mAh z szybkim ładowaniem 66 W i pracuje pod kontrolą systemu HarmonyOS 3.0.

Huawei Mate 50 tył przód

Huawei Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro jest trochę większy (162,1 x 75,5 x 8,5 mm szklany i 9,2 mm skórzany) i cięższy (205 lub 209 g, zależnie od wersji). Większy jest też wyświetlacz, który ma przekątną 6,74 cala, rozdzielczość 1212 x 2616 pikseli i odświeżanie na poziomie 120 Hz. W górnej części zagiętego po bokach ekranu znajduje się dosyć duże wcięcie, mieszczące obiektyw przedniego aparatu o rozdzielczości 13 Mpix (f/2.4) oraz kamerę 3D do rozpoznawania twarzy. Tylny zestaw fotograficzny różni się od tego w Mate 50 teleobiektywem peryskopowym, który ma rozdzielczość 64 Mpix (f/3.5, OIS) oraz powiększenie optyczne 3,5x oraz cyfrowe 100x. Reszta jest taka sama (50 Mpix f/1.4-f/4.0 OIS + 13 Mpix f/2.2 ultraszerokokątny).

Huawei Mate 50 Pro tył przód

Huawei Mate 50 Pro również ma Snapdragona 8+ Gen 1, ale bez obsługi sieci 5G, a także 256 lub 512 GB pamięci masowej (+ karty Nano Memory). Ile jest RAM-u? 8 lub 12 GB, zależnie od źródła (Huawei tego nie podał). Całość jest zasilana akumulatorem o pojemności 4700 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 66 W i bezprzewodowym 50 W. Jest też bezprzewodowe ładowanie zwrotne. Nad tym wszystkim czuwa system Harmony OS 3.0 oraz wodo- i pyłoodporna obudowa (IP68). 

Huawei Mate 50 RS

Wśród nowych smartfonów firmy Huawei nie zabrakło modelu w wersji Porsche Design. Huawei Mate 50 RS jest technicznie niemal identyczny, jak Mate 50 Pro, różniąc się od niego wyglądem zewnętrznym oraz grubością (9,92 mm) i masą (232 g). Inny jest też tylny teleobiektyw, który ma rozdzielczość 48 Mpix (f/3.0, zoom optyczny 3,5x, zoom cyfrowy 100x, OIS). Jeśli chodzi o pojemność pamięci masowej, to ta wynosi 512 GB i można ją rozszerzyć o dodatkowe 256 GB za pomocą karty pamięci Nano Memory.

Huawei Mate 50 RS kolory

Huawei Mate 50E

Ostatnim przedstawicielem nowej serii smartfonów jest Huawei Mate 50E. Ma on wymiary 161,5 x 76,1 x 7,98 mm i waży 201 g. Został on wyposażony w taki sam wyświetlacz, jak Huawei Mate 50 (6,7 cala, 1224 x 2700 pikseli, 90 Hz). Zestaw fotograficzny to aparaty 50 Mpix (f/1.4-f/4.0, OIS) i 13 Mpix (f/2.2, ultraszerokokątny) z tyłu oraz 13 Mpix (f/2.4) z przodu. Wewnątrz obudowy (bez certyfikatu wodoodporności) pracuje Snapdragon 778G 4G, wspierany przez 8 GB RAM-u (prawdopodobnie, brak oficjalnej informacji) oraz 128 lub 256 GB pamięci masowej, rozszerzalnej o dodatkowe 256 GB za pomocą karty pamięci Nano Memory. Reszta wyposażenia przypomina tę z modelu podstawowego.

Huawei Mate 50E kolory

Dostępność i cena

Nowe smartfony firmy Huawei z serii Mate 50 można już zamawiać w Chinach. Ceny urządzeń są następujące:

 • Huawei Mate 50 128 GB – 4999 juanów (3406 zł),
 • Huawei Mate 50 256 GB – 5499 juanów (3746 zł),
 • Huawei Mate 50 512 GB – 6499 juanów (4428 zł),
 • Huawei Mate 50 256 GB skórzany – 5699 juanów (3883 zł),
 • Huawei Mate 50 512 GB skórzany – 6699 juanów (4564 zł),
 • Huawei Mate 50 Pro 256 GB – 6799 juanów (4632 zł),
 • Huawei Mate 50 Pro 512 GB – 7799 juanów (5313 zł),
 • Huawei Mate 50 Pro 256 GB skórzany – 6999 juanów (4768 zł),
 • Huawei Mate 50 Pro 512 GB skórzany – 7999 juanów (5450 zł),
 • Huawei Mate 50 RS Porsche Design – 12999 juanów (8856 zł),
 • Huawei Mate 50E 128 GB – 3999 juanów (2725 zł),
 • Huawei Mate 50E 256 GB – 4499 juanów (3065 zł).

Huawei Mate 50 Pro kolory

Szczegóły na temat dostępności nowych smartfonów Huaweia w Polsce mamy poznać 27 września tego roku.

 
 

Źródło: https:

EZVIZ przedstawia nowe produkty smart home na targach IFA 2022

Dodano: 02.09.2022 15:35 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Frima EZVIZ prezentuje swoje nowości na targach IFA 2022. Ich produkty będą w stanie sprawić, że smart home będzie naprawdę smart.

Targi IFA to bardzo dobry czas na pokazanie klientom na żywo swoich nowości. W tym roku wydarzenie odbywa się w Berlinie i nie brakuje na nim EZVIZ, jednego z potentatów technologii z segmentu smart home. Marka przedstawia swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie kamer bezpieczeństwa, czujników domowych, zamków do drzwi, inteligentnych odkurzaczy czy robotów. Odwiedzający stoisko podczas IFA 2022 mogą zapoznać się również z prostymi w obsłudze urządzeniami dedykowanymi domowej wygodzie i bezpieczeństwie, a także zdrowiu.

EZVIZ prezentuje serię zupełnie nowych kamer, w tym pierwszą zasilaną bateryjnie nianię Baby Monitor 1 (BM1). Do kolejnych nowości dołącza pierwsza zewnętrzna kamera obrotowo-uchylna HB8 na baterie. Firma rozszerzyła też swoją linię produktów smart entry o pierwszy inteligentny zamek do drzwi DIY oraz zestaw czujników domowych. Obie nowości produktowe zdobyły nagrody Red Dot Design Awards. 

Przekrój nowości produktowych EZVIZ zaprezentowanych na targach IFA 2022:

 • Baby Monitor 1 – wspomagana AI niania elektroniczna na baterie
 • HB8 - zewnętrzna kamera obrotowa na baterie
 • Inteligentny zamek do drzwi DIY z zewnętrzną klawiaturą
 • Zestaw czujników smart home (Smart Home Sensor Kit, w tym: czujnik ruchu PIR, czujnik otwierania/zamykania, czujnik wycieku wody, czujnik temperatury i wilgotności, inteligentny przycisk oraz brama domowa)
 • RH1 Smart - bezprzewodowy odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro
 • RS2 2-w-1 AI - robot 2 w 1: odkurzacz i mop

 
 

Źródło: https:

Obudowy Fractal Design Focus 2

Dodano: 02.09.2022 11:18 | 154 odsłon | 0 komentarzy


Fractal Design Focus 2 posiada innowacyjny układ wnętrza dla optymalnego przepływu powietrza i przyjemnego montażu. Elegancka i łatwa do czyszczenia przednia siatka działa jak filtr przeciwpyłowy, jednocześnie umożliwiając wysoki przepływ powietrza. Obudowa posiada miejsce na maksymalnie sześć wentylatorów 120 mm lub cztery wentylatory 140 mm

Źródło: https:

HTC Desire 22 Pro oficjalnie w Polsce. Możesz zgarnąć słuchawki

Dodano: 01.09.2022 17:07 | 28 odsłon | 0 komentarzy


HTC Desire 22 Pro w Polsce

Do Polski oficjalnie trafił nowy średniak HTC. Kupując HTC Desire 22 Pro w przedsprzedaży możemy zgarnąć też słuchawki HTC Wireless Earbuds Plus o wartości 350 zł.

HTC od kilku lat jest w dziwnym letargu i jednocześnie ma wiele problemów. Dział VR trzyma poziom, ale sekcja smartfonów boryka się z wiecznymi problemami i stratami. HTC Desire 22 Pro to kolejna próba zmiany tego stanu. Model zadebiutował w czerwcu i był dostępny w europejskim sklepie HTC. Teraz oficjalnie wszedł do Polski.

HTC Desire 22 Pro wchodzi do Polski

Telefon ten został wyposażony w ekran o rozmiarach 6,6 cala i z odświeżaniem 120 Hz. Nie zabraknie ochrony Gorilla Glass. Smartfon otrzymał układ Qualcomm Snapdragon 695 5G, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Z przodu zobaczymy pojedynczy aparat 32 Mpix, natomiast aparat główny składa się z trzech sensorów. Pierwszy z nich ma 64 Mpix, drugi (szeroki kąt) 13 Mpix, a trzeci (czujnik głębi) ma 8 Mpix. Telefon ma też certyfikat IP67.

Akumulator ma pojemność 4520 mAh. Systemem operacyjnym będzie Android 12. Nie zabraknie opcji łączących telefon z innymi produktami firmy HTC, a także czegoś dla fanów kryptowalut. Pojawią się preinstalowane aplikacje do wejścia w świat Viverse. Na przeznaczonej do tego platformie można kupować cyfrowe zasoby takie jak NFT i tworzyć swoją własną wirtualną przestrzeń w cyfrowym świecie. Aplikacja Vive Wallet pozwoli nam na zarządzanie naszymi kryptowalutami, a za pomocą Vive Manager z łatwością skonfigurujemy najnowsze okulary VR - Vive Flow.

W przedsprzedaży możemy zgarnąć też słuchawki HTC Wireless Earbuds Plus o wartości 350 zł. Poza strona HTC nowy smartfon możemy kupić w takich sklepach jak - RTV Euro AGD, X-Kom, Media Expert czy Morele. Urządzenie kosztuje 2299 złotych

 
 

Źródło: https:

AGON PRO PD27SM Porsche Design - 27-calowy monitor 170 Hz, stylistycznie nawiązujący do aut sportowych

Dodano: 22.08.2022 17:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Marka AGON by AOC wspólnie z Porsche Design opracowała monitor dla graczy AGON PRO PD27SM. W wielkim skrócie jest to 27-calowa jednostka o odświeżaniu 170 Hz, która stylistycznie nawiązuje do samochodów sportowych. Warto podkreślić, że nie jest to pierwsze urządzenie z tej właśnie linii. W kwietniu debiutował bowiem podobny stylistycznie monitor 4K - AGON PRO PD32M. Debiutujący dziś model cechuje z kolei rozdzielczość 2560 x 1440 px. Urządzenie wyceniono na 2309 zł i jest już ono dostępne w pierwszych sklepach.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone