poniedziałek, 17 grudnia 2018 r.  Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
Wiadomości z tagiem Dogs  RSS
Artifact stracił od premiery ponad 80 procent graczy

Dodano: 14.12.2018 1:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Valve ma problem. Chyba nikt nie spodziewał się, że najnowsza gra twórców takich hitów jak Dota 2 i CS:GO zostanie przyjęta tak chłodno. Artifact zbiera bardzo przeciętne oceny od użytkowników, a na dodatek w ekspresowym tempie traci graczy. Druga kwestia jest niezwykle istotna, bo bez dużej społeczności trudno spodziewać się, że projekt zyska w przyszłości popularność.

Tagi: Valve, Druga, Dogs
Źródło: https:

PureRetro: 25 lat temu pojawił się DOOM i zdefiniował gatunek FPS

Dodano: 10.12.2018 8:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


10 grudnia 1993 to data która zaważyła na obecnym kształcie rynku gier. Pierwszy FPS z prawdziwego zdarzenia opuścił tego dnia studio id Software i w postaci gry rozpowszechnianej na licencji shareware trafił na serwery Uniwersytetu w Wisconsin, dokładnie o północy, 25 lat temu. Całość zajmowała zaledwie dwie dyskietki (ok. 2,4 MB danych), oferując graczom nawet kilka godzin wyśmienitej zabawy (plus rozgrywki w trybie dla wielu graczy, jeśli ktokolwiek miał dostęp do komputerów połączonych w sieć). Shareware'owy Doom zawierał pierwszy epizod gry, zatytułowany Knee-deep in the Dead. Łącznie to dziewięć map pełnych przeciwników i dynamicznej akcji (wliczając sekretny poziom).

Tagi: Software, Dogs
Źródło: https:

Eliminacje do The Chongqing Major zakończone

Dodano: 02.12.2018 19:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy


The Chongqing Major jest drugim majorem zawod#xF3;w Dota Pro Circuit 2018-2019.W Chinach zobaczymy 16 zespo#x142;#xF3;w, kt#xF3;re przez 9 dni b#x119;d#x105; dostarcza#x107; nam niesamowitych emocji podczas rozgrywek w Dota 2. Pula nagr#xF3;d w turnieju wyniesie milion dolar#xF3;w.

Tagi: Chinach, Dogs, Pure
Źródło: www.benchmark.pl

Znany YouTuber wstrzymuje oddech. Bierze udział w kampanii przeciwko smogowi

Dodano: 24.11.2018 18:12 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Znani Polacy biorą udział w ogólnopolskiej akcji antysmogowej "Pierwsza Doba bez Smogu". Raport Europejskiej Agencji Środowiska (EAA) nie...

Źródło: https:

linuxuser.tuxblog.pl: Total Chaos – niesamowity i przerażający mod Doom 2

Dodano: 21.11.2018 1:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wstęp od osoby dodającej: To po prostu niewiarygodne jakie efekty można uzyskać na bazie przeróbki tak starego silnika…Total Chaos to całkowita konwersja Doom 2, która działa na porcie silnika – GZDoom.Jest to survivalowy horror na odległej wyspie znanej jako Fort Oasis. Wyspa była niegdyś prowadzona przez społeczność górników, która pewnego dnia nagle zniknęła, pozostawiając...

Tagi: Total, Dogs
Źródło: https:

Kalendarz ATM GRUPA 2019 ze zdjęciami Roberta Wolańskiego - ujęcia zza kulis

Dodano: 13.11.2018 13:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


12 gwiazd polskiego kina i telewizji stanęło przed obiektywem Roberta Wolańskiego na potrzeby realizacji kalendarza ATM GRUPA 2019. Kalendarz ATM GRUPA ukazuje się już po raz trzeci. Tegoroczna edycja ma łączyć pokolenia - powstała z myślą o zasłużonych Aktorach, którzy mieszkają dziś w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Pochodzące z niej zdjęcia zostaną przekazane Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, która jest partnerem kalendarza ATM GRUPA 2019.

Tagi: Fundacji, Dogs
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Spyro Reignited Trilogy: Fioletowy smok powraca w chwale! [WIDEO]

Dodano: 13.11.2018 10:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Pierwsze recenzje napawają optymizmem, a Snoop Dogg odbiera własną kopię od ziejącego ogniem drona.

Tagi: Dogs
Źródło: https:

GameSir G5: Test pada do smartfona z BattleDock i touchpadem

Dodano: 05.11.2018 8:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jakże mocno na przestrzeni kilkunastu lat zmienił się profil zadań, za które odpowiedzialny jest telefon. Urządzenie to służy już nie tylko do dzwonienia i wysyłania SMSów, ale generalnie robi chyba wszystko, co tylko można sobie wyobrazić i biorąc pod uwagę to, jak rozwija się technologia czekam tylko, aż pierwszy z producentów przedstawi telefon, który sam przygotuje mi jajecznicę czy schabowego. Póki jednak co, telefony - a bardziej smartfony - są naszym połączeniem ze światem poprzez dostęp do Internetu, zawiadują naszymi inteligentnymi domami, służą nam jako GPS, aparat fotograficzny i przenośna stacja rozrywki pozwalająca na oglądanie filmów, słuchanie muzyki i - jakże by inaczej - na granie. Gaming na telefonach rozrósł się do tych rozmiarów, że producenci odkryli w tej dziedzinie szansę na rozwój dzięki zaoferowaniu graczom mobilnym padów, aby zamiast tępego stukania w wyświetlacz mogli poczuć się jak rasowy gracz nawet na miarę gracza konsolowego.

Tagi: Tech, Dogs, Gaming
Źródło: https:

Man of Medan: horror twórców Until Down z II WŚ w tle - trailer

Dodano: 02.11.2018 13:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Haloween jak i - bliższe naszym tradycjom - Wszystkich Świętych już za nami, ale nie oznacza to, że pora przestać się bać. Wprost przeciwnie. Twórcy gier bez wątpienia zadbają, byśmy bali się jeszcze przez długi czas grając w ich produkcje, i obyśmy tylko bali się z powodu zatrważającej fabuły, a nie z powodu wątpliwości dotyczących wykonania konkretnych tytułów. O grę Man od Medan chyba nie musimy się jednak bać. Oto bowiem gra twórców docenionego Until Down - gra, która zapoczątkuje całą serię The Dark Pictures, o której mówi się przynajmniej już od sierpnia tego roku. Każda z gier będzie niepowiązana ze sobą tematycznie i bazować będzie na znanych mitach. Właśnie dodano trailer pierwszej produkcji.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone