niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Drive  RSS
Cyberduck 6.4.1 (27633)

Dodano: 23.02.2018 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Cyberduck służy do łączenia z serwerami za pośrednictwem protokołów FTP, SFTP i WebDAV, a także łączenie z usługami Amazon S3, Google Drive i Dropbox.

Źródło: feedproxy.google.com

Kingston pamięć USB 3.0 16GB DT Locker+ G3 w/Automatic Data Security.

Dodano: 22.02.2018 14:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, co daje pewność, że dane są bezpieczne nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci. Kopia zapasowa Opcjonalną funkcją pamięci DataTraveler Locker+ G3 jest tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Istnieje możliwość skonfigurowania pamięci DataTraveler Locker+ G3 tak, aby tworzyć kopie zapasowe w chmurach Google Driv, OneDrive (Microsoft), Amazon Cloud Drive, Dropbox lub Box, więc nawet kradzież lub zgubienie pamięci nie oznacza utraty danych. Interfejs USB 3.0 Interfejs USB 3.0 umożliwia błyskawiczne zabezpieczanie danych dzięki szybkości odczytu równej nawet 135 MB/s, czyli około 2-3 razy wyższej niż interfejs poprzedniej generacji. Łatwa konfiguracja Konfiguracja i użytkowanie pamięci DataTraveler Locker+ G3 jest łatwe - nie ma konieczności instalowania żadnych aplikacji, ponieważ potrzebne oprogramowanie i zabezpieczenia są wbudowane. Pamięć działa w systemach Windows i Mac, dzięki czemu można używać plików na różnych komputerach bez potrzeby instalowania dodatkowych programów. Aluminiowa obudowa Trwała metalowa obudowa chroni pamięć w przypadku upuszczenia, uderzenia lub nadepnięcia, a kółko na zaczep na klucze ułatwia noszenie jej ze sobą. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, zabezpieczając ją przez zgubieniem..., Cena: 85,- zł

Źródło: https:

TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]

Dodano: 21.02.2018 17:59 | 0 odsłon | 0 komentarzyNasze smartfony i inne urządzenia mobilne mają coraz więcej pamięci na przechowywanie danych, do tego większość z nich obsługuje karty pamięci, dzięki którym pomieszczą jeszcze więcej zdjęć, filmów i innych materiałów. Zdarzają się jednak czasem sytuacje, w których przyda nam się pomoc ze strony zewnętrznej pamięci podłączanej do portu USB. SanDisk oferuje pojemne pendrive'y, które możemy podłączyć zarówno do dużego portu USB-A, jak i do gniazda microUSB lub USB-C. Niniejsza recenzja będzie poświęcona pierwszemu z rozwiązań.

Źródło: www.telepolis.pl

Orlen krytykowany za zerwanie umowy z JustDrive: Dla startupów współpraca z korporacją to „pocałunek śmierci”

Dodano: 19.02.2018 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niespodziewane zerwanie przez PKN Orlen współpracy z aplikacją JustDrive wywołało falę krytyki spółki skarbu państwa w środowiskach przedsiębiorców i startupów. W rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl eksperci podkreślają, że przypadek JustDrive to kolejny przykład krachu projektu, w którym partnerami są wielka korporacja i mała firma z innowacyjnym rozwiązaniem.

Tagi: Drive
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Orlen zrywa umowę z JustDrive, strony obarczają się winą za koniec współpracy. „Mamy rozwiązania alternatywne”

Dodano: 16.02.2018 21:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


PKN Orlen zerwał umowę z Itmagination, właścicielem aplikacji JustDrive. Firma zarzuca Orlenowi zakończenie współpracy bez okresu wypowiedzenia i brak wyjaśnień co do przyczyny takiej decyzji. Paliwowy koncern twierdzi z kolei, że model funkcjonowania JustDrive okazał się inny od uzgodnionego. - Mamy rozwiązania alternatywne. Nie myśleliśmy jeszcze o odszkodowaniu, teraz najważniejsze jest przywrócenie kierowcom tego, czego potrzebują - wyjaśnia serwisowi Wirtualnemedia.pl właściciel JustDrive.

Tagi: Drive, Mana
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Szybki koniec JustDrive

Dodano: 15.02.2018 18:59 | 1 odsłon | 0 komentarzyAplikacja JustDrive cieszyła się duża popularnością. Jak się okazuje - za dużą. To ona doprowadziła do wyłączenia aplikacji.

Źródło: www.telepolis.pl

iiyama ProLite B2483HS-B3 24 1ms PIVOT z gwarancją iiyama - zero martwych pikseli 30 dni.

Dodano: 15.02.2018 12:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


HAS + Pivot Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem. W trosce o zdrowie naszych oczu Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Głośniki i wyjście słuchawkowe Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność. OverDrive ON / OFF W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości. ACR Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów..., Cena: 699,- zł

Źródło: https:

Cyberduck 6.4.0 (27606)

Dodano: 13.02.2018 18:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Cyberduck służy do łączenia z serwerami za pośrednictwem protokołów FTP, SFTP i WebDAV, a także łączenie z usługami Amazon S3, Google Drive i Dropbox.

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone