poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Dziś  RSS
PlayStation publikuje materiał wideo o Wiedźminie i CD Projekt RED

Dodano: 07.03.2019 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Graczy i deweloperów zainteresowanych informacjami o studiu CD Projekt RED odpowiedzialnym za cykl Wiedźmin czeka nie lada gratka. Na YouTubie, PlayStation opublikowało właśnie dwa materiały wideo o łącznym czasie 10 minut, dotyczące zarówno warszawskiego studia jak i samej gry Wiedźmin. Trzecia część niesamowitych przygód Geralta (Dziki Gon) pojawiła się 19 maja 2015 roku, co oznacza, że niebawem czeka nas już czwarta rocznica premiery tegoż tytułu. Dlatego też dziwi nieco fakt, że Sony "inwestuje" w taki materiał. Może nie powinniśmy doszukiwać się drugiego dna odnośnie tych materiałów, ale prawdopodobnie dotyczy to kwestii wypromowania nadchodzącego tytułu Cyberpunk 2077.

Źródło: https:

Red Dead Redemption II: Tryb sieciowy właśnie dostał potężną dawkę nowej zawartości [WIDEO]

Dodano: 27.02.2019 8:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Dziki Zachód wzbogacił się o nowe bronie, skórki, gameplaye i zmiany, o które od dawna prosili gracze.

Tagi: True, Dziś, Demo
Źródło: https:

Sims 4: Nowy dodatek sprawi, że założymy foliowe czapeczki

Dodano: 21.02.2019 15:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Dziwy dzieją się w Dziwnówku.

Tagi: Dziś, Sign
Źródło: https:

Samsung Level Box Mini Srebrny Bluetooth (EO-SG900DSEGWW).

Dodano: 06.02.2019 15:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Głośnik 55mm z membraną bierną | Szczegółowy, mocny dźwięk i wyraziste niskie tony Precyzyjnie zaprojektowana membrana bierna w głośniku 55 mm zapewnia doskonałe odwzorowanie szczegółów oryginalnego dźwięku i mocne niskie tony. Dzięki temu możesz zasłuchać się w muzyce dowolnego gatunku. Korzystając z systemu dźwięku 3D, możesz cieszyć się stereofonicznym dźwiękiem nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również podczas grania i oglądania filmów. Wytrzymała bateria Urządzenie wyposażone jest w akumulator zapewniający do 25 godzin ciągłego odtwarzania i 1000 godzin pracy w trybie czuwania, dzięki czemu możesz do woli cieszyć się dźwiękiem. Dziel się przyjemnością słuchania przez wiele godzin! Kompaktowy design Stylowo minimalistyczny głośnik bezprzewodowy jest mały i lekki (600 g). Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku w dowolnym czasie i miejscu. NFC, Bluetooth | Wygodne łączenie Funkcja obsługi protokołu NFC w głośniku Samsung Level Box Mini jest aktywowana jednym dotknięciem, umożliwiając łatwe podłączanie urządzeń przenośnych*. Łącze Bluetooth również pozwala na bezprzewodową komunikację z szeroką gamą sprzętu elektronicznego. Natomiast jeśli urządzenie, które chcesz podłączyć do głośnika, nie posiada łącza Bluetooth, możesz użyć kabla jack 3,5 mm. *Urządzenie musi być wyposażone w technologie NFC. Łatwe sterowanie | Intuicyjne przyciski Intuicyjne przyciski głośnika bezprzewodowego ułatwiają sterowanie urządzeniem. Level Box Mini został wyposażony w przyciski odtwarzania i zatrzymywania, regulacji głośności, odbierania i kończenia połączeń telefonicznych oraz przycisk łącza Bluetooth. Inteligentne funkcje Głośnik Samsung Level Box Mini obsługuje funkcje S-Voice oraz TTS, dzięki którym możesz odsłuchiwać powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza, wiadomości i zaprogramowane alarmy. Inteligentne możliwości tego urządzenia z pewnością Cię zaskoczą. Wysoka jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych Dźwięk z głośnika Samsung Level Box Mini charakteryzuje się mniejszą ilością szumów i brakiem pogłosu, zapewniając doskonałą jakość rozmów telefonicznych. Zawartość opakowania Głośnik Level Box Mini Kabel mini USB Zasilacz sieciowy Uproszczona instrukcja obsługi w j.polskim Kabel MiniJack-MiniJack..., Cena: 199,- zł

Źródło: https:

KHOLAT za darmo na Steamie - promocja trwa do 4 lutego

Dodano: 02.02.2019 19:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kojarzycie grę Kholat? Projekt polskiego studia IMGN.PRO, który zadebiutował w czerwcu 2015 roku, a więc niedługo po premierze Wiedźmina 3: Dziki Gon. Fabularnie tytuł próbował na własny sposób zinterpretować dramatyczne wydarzenia, jakie miały miejsce 60 lat temu na Przełęczy Diatłowa. Wówczas grupa dziewięciu alpinistów zmarła w tajemniczych okolicznościach, których do dzisiaj nie wyjaśniono. Pomimo stosunkowo niewielkiego projektu, gra cechowała się zaskakująco sugestywnym klimatem, a dodatkowo praktycznie wcale nie prowadziła gracza za rękę. Sami musieliśmy szukać odpowiednich miejsc, w których można było popychać zagadkową fabułę do przodu. Jeśli ktoś z jakiś powodów nie miał jeszcze okazji do zapoznania się z grą Kholat, to teraz nadarzyła się ku temu dobra okazja, bowiem w rocznicę 60-lecia wydarzeń z Przełęczy, twórcy udostępnili dzieło za darmo na Steamie.

Źródło: https:

DISTRAINT: Deluxe Edition za darmo na GOGu. Trzeba się śpieszyć

Dodano: 24.01.2019 9:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Najsmaczniejsze kanapki czy herbata to te zrobione przez kochaną osobę, a najlepsze gry to te z promocji czy otrzymane za darmo. Kierując się tym motto warto rzucić okiem na GOGa, który przygotował na te mroźne dni szereg okazji. Prócz standardowych obniżek cen, w tym rekordowo taniego Wiedźmina 3: Dziki Gon GOTY za 45 złotych, mowa o darmowym DISTRAINT: Deluxe Edition. Co prawda tytuł dostępny już był w równie atrakcyjnej cenie 0 złotych na innych platformach, ale nadal mowa o naprawdę ciekawej przygodówce 2D od niezależnego autora, która porusza tematykę człowieczeństwa i posiada przy tym niskie wymagania sprzętowe. Trzeba się jednak śpieszyć - okazja dostępna jest tylko przez 48 godzin!

Źródło: https:

Metacritic: Najlepsze gry 2018

Dodano: 03.01.2019 13:26 | 8 odsłon | 0 komentarzy


W programie: Dziki Zachód, mroźna Północ i moc powrotów.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone