niedziela, 24 września 2017 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Dzień  RSS
Frakcja Dzieci Świtu w nowej aktualizacji do Crossout (wideo)

Dodano: 23.09.2017 6:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji dla Crossout, popularnej gry akcji MMO w postapokaliptycznym klimacie. Zmiany o numerze 0.8.0 wprowadzają do rozgrywki nową frakcję - Dzieci Świtu. To grupa naukowców, która stanie się szóstą siłą w grze i spróbuje zawładnąć zniszczonym światem Crossout.

Źródło: www.telix.pl

Dzieje PCLaba #1 – w jaki sposób testujemy

Dodano: 24.08.2017 21:20 | 7 odsłon | 0 komentarzy


W bogatej historii PCLab.pl było mnóstwo artykułów, które poruszały istotne zagadnienia. Niektóre nie tylko się nie zdezaktualizowały, ale też dalej są świetnym zbiorem informacji. Dzieje PCLaba to nowy cykl artykułów, w których będę przytaczać ciekawe treści z przeszłości. Dzisiejszy opisuje, jak przeprowadzamy testy podzespołów. Jakie czynniki bierzemy pod uwagę i jak to właściwie działa?

Tagi: Labs, Dzień
Źródło: pclab.pl

Płyta główna Asus PRIME H270-PRO (LGA 1151 DIMM DDR4 ATX).

Dodano: 18.08.2017 10:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niezawodna stabilność i kompatybilność Zaprojektowany dla trwałości ASUS jest czołowym producentem płyt głównych znanym ze swojego unikalnego podejście do projektowania. Nasze wyczerpujące testy przekraczają standardy branżowe, wspierane przez wysokiej jakości komponenty i wyjątkową ochronę. Nasze płyty główne zostały uznane za zgodne z ponad 1 000 komponentami i urządzeniami, a każdy nowy model poddawany jest minimum 8 000 godzin ścisłej walidacji. Z płytą główną ASUS możesz być pewien, że będzie ona pasować do każdego rodzaju środowiska i aplikacji. Wybierając ASUS masz również możliwość wyboru niesamowitych opcji dla komponentów dla bezproblemowych doznań dzięki opcji "zrób to sam" (DYI). SafeSlot Core Wzmocnione gniazdo PCIe zapobiega zniszczeniu ASUS posiada gniazdo PCIe SafeSlot Core na wyłączność. Safeslot Core ma wzmocnioną konstrukcję przymocowaną do płyty głównej specjalnym zaczepem, zapewnia 1,6 razy silniejszą retencję i 1,3 razy lepszą odporność na ścieranie niż standardowe gniazda rozszerzające. LANGuard Podkręcona przepustowość. 2,5 raza większa tolerancja na przepięcia. ASUS LANGuard jest ochroną sieci na poziomie sprzętowym obejmującą technologię parowania sygnału oraz chroniące przed EMI kondensatory wysokiej jakości montowane powierzchniowo i zapewniające niezawodne połączenie i większą przepustowość, a ponadto wykorzystującą komponenty chronione przed przepięciami i elektrostatyką gwarantujące wyższą tolerancję na elektryczność statyczną i lepszą ochronę przed przepięciami. Ochrona przed nadmiernym napięciem System zasilania światowej klasy chroniący obwód Wyjątkowo zaprojektowany obwód z wbudowanymi regulatorami napięcia do ochrony Twojego chipsetu, gniazd połączeniowych i kodeków audio przed uszkodzeniem spowodowanym nieoczekiwanymi napięciami wysokiej wartości z niestabilnych albo złych zasilaczy. Fantastyczna wydajność obsluga DDR4 Dzieki DDR4, zwiekszysz czestotliwosc pamieci nawet do 2400MHz! ASUS wspólpracuje z wiekszoscia dostawców pamieci DDR4, co pozwala zapewnic najlepsza kompatybilnosc. Natywna obsluga M.2/NVMe PCIe RAID dla Magazynowania z predkoscia swiatla Nie jesteś zadowolony z pojedynczego przechowywania pamięci z opcją odczytu i zapisu? W takim razie pora użyć macierz RAID 0 wykorzystującą dwa nośniki pamięci PCIe przyspieszając transfer danych do zawrotnych prędkości! Rozjasnij swoja obudowe Podswietlenie LED dla gniazda PCIe Wbudowana opcja podswietlenia LED pozwala na stworzenie wyrózniajacej sie budowy. Zachwalany przez media BIOS UEFI Najwygodniejszy, najladniejszy BIOS graficzny sterowany mysza zostal ulepszony po to, by jeszcze bardziej zachwycac. Bez wzgledu na to, czy jestes nowicjuszem w PC, czy doswiadczonym overclockerem, tryby EZ i Advanced pomagaja w szybkim i latwym odnalezieniu wlasciwej drogi..., Cena: 569,- zł

Źródło: https:

Poradnik: Budujemy sieć komputerową. Część 1 - Rodzaje sieci

Dodano: 17.08.2017 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Poradnik: Budujemy sieć komputerową. Część 1 - Rodzaje sieciDla wielu ludzi, w zasadzie niezależnie od wieku, pojęcie sieci komputerowej może wydawać się obce. Dzieje się tak nie bez powodu, co da się pokazać na bardzo prostym przykładzie. Wszystko zaczyna się w momencie przybycia do lokalu montera od firmy, do której klient skierował swoje kroki z zamiarem uzyskania dostępu do Internetu. Umowa podpisana, monter przychodzi, wyjmuje, a następnie przebiera w jakichś kabelkach, coś tam ustawia, sprawdza i w końcu mówi: „Gotowe. Mogą Państwo korzystać z Internetu”. Delikwent odpala więc przeglądarkę, wpisuje w pole adresu, co tam mu się na umysł nawinie i dalej rzeczy dzieją się same, w pełni automatycznie. Takie podejście sprawdza się idealnie do czasu, gdy coś przestaje działać. Warto zatem choć w pewnym stopniu uświadomić sobie istnienie sieci komputerowej i jej ogólne działanie. Wspólnie z firmą TP-Link postanowiliśmy Wam to zadanie ułatwić prezentując serię krótkich, tematycznych poradników z najważniejszymi informacjami o sieciach.

Tagi: Live, Takie, Dzień
Źródło: https:

Sextortion - narasta szantaż w internecie wobec dzieci i młodzieży

Dodano: 13.07.2017 12:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jedno zdjęcie wysłane obcej osobie może spowodować łańcuch przemocy i upokorzenia. Codziennie tysiące osób padają ofiarą szantażu i wymuszenia z powodu lekkomyślnie nawiązanej intymnej relacji. Dzieci i młodzież też są narażone, zwłaszcza w wakacje, gdy mają więcej czasu i swobody przy komputerze.

Tagi: Jedna, Dzień
Źródło: www.telix.pl

Bajki w Strefie Dzieci serwisu multimedia GO dostępne offline

Dodano: 06.07.2017 9:19 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Multimedia Polska, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, wprowadza możliwość oglądania filmów w trybie offline. Nowa funkcja dostępna jest w serwisie operatora multimedia Go w katalogu Strefa Dzieci. Strefa Dzieci dostępna jest już od 9,99 zł w umowie na 12 miesięcy.

Tagi: Street, Dzień
Źródło: www.telix.pl

Dziecko skarbnicą danych dla przestępców internetowych

Dodano: 28.06.2017 10:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z badania firmy Librus, 1/2 uczniów i 1/3 rodziców podaje w internecie swoje dane osobowe. Dzieci najczęściej robią to w mediach społecznościowych, rodzice - w serwisach zakupowych. Czy wiemy jednak, jak udostępniać informacje o sobie świadomie?

Tagi: Dzień
Źródło: www.telix.pl

Seryjne Czyszczenie tuż, tuż - Serial Cleaner z datą premiery

Dodano: 27.06.2017 14:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Ekipa iFun4All og#x142;osi#x142;a oficjaln#x105; dat#x119; premiery gry Serial Cleaner na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dzieli nas od niej nieca#x142;y miesi#x105;c.

Źródło: www.benchmark.pl

Seryjne Czyszczenie tuż, tuż - Serial Cleaner z datą premiery

Dodano: 27.06.2017 14:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ekipa iFun4All og#x142;osi#x142;a oficjaln#x105; dat#x119; premiery gry Serial Cleaner na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dzieli nas od niej nieca#x142;y miesi#x105;c.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone