piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Dzień  RSS
Nauka przez zabawę – przedmioty dla dzieci ciekawych świata

Dodano: 27.04.2018 12:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Dzieci są bardzo ciekawe otaczającego ich świata, dlatego zapewnienie im zabawy połączonej z nauką to strzał w dziesiątkę. Poniżej prezentujemy...

Tagi: Dzień
Źródło: https:

Gokarty na pedały do 500 zł – idealne dla małych rajdowców

Dodano: 17.04.2018 11:37 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Dzieci lubią jeździć czymś, co przypomina prawdziwy pojazd wyścigowy, a to może zaszczepić w nich pasję do motoryzacji. Poniżej prezentujemy...

Tagi: Dzień
Źródło: https:

Dzieci mobilnie (nie)świadome

Dodano: 11.04.2018 4:32 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Coraz więcej dzieci posiada własne smartfony i tablety, które pozwalają na bycie online niemal przez cały czas. Często zapominamy, że w sieci czyha wiele niebezpieczeństw. W jaki sposób można przed nimi ochronić nasze pociechy?

Tagi: Dzień
Źródło: di.com.pl

Dzieci parodiują piosenkę Jogobelli. "Niewinna zabawa, nie kryzys"

Dodano: 07.04.2018 21:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W internecie pojawia się coraz więcej parodii motywu muzycznego z reklam jogurtów Jogobella. Ich autorami są głównie dzieci. - Sprawdzamy, czy parodie nie naruszają naszych praw autorskich - odpowiada portalowi Wirtualnemedia.pl firma Zott Polska, produkująca Jogobellę. Zdaniem ekspertów, w tym przypadku raczej nie ma mowy o sytuacji kryzysowej, a wizerunek marki jest niezagrożony.

Tagi: Dzień
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

24 książki dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci

Dodano: 28.03.2018 11:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Wielkanocny Zając (1 kwietnia) i Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci (2 kwietnia) to podwójna okazja, by obdarować dziecko dobrą książką. Sprawdź naszą listę książek wartych uwagi. Czytaj z dzieckiem, czytaj dla siebie, słuchaj, wracaj i zaczynaj od nowa.

Tagi: Dzień
Źródło: di.com.pl

Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 8 pomysłów na nietypową randkę

Dodano: 21.03.2018 8:47 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Pierwszy Dzień Wiosny! Dzieci na... plac zabaw, dorośli na nietypową randkę. Podpowiadamy, jak i gdzie spędzić Pierwszy (i drugi, i szósty, i dziewiętnasty itd.) Dzień Wiosny. Udanej zabawy!

Tagi: Dzień
Źródło: di.com.pl

Samsung zaprezentował telewizory QLED oraz LCD na 2018 rok

Dodano: 08.03.2018 11:20 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Samsung zaprezentował telewizory QLED oraz LCD na 2018 rokPoznaliśmy już tegoroczny line-up telewizorów LG, Sony, Philips oraz Panasonic. Wiemy już mniej więcej czego możemy oczekiwać - przede wszystkim dalszego polepszania obrazu zarówno w technologii LCD jak również OLED. Większe skupienie się na pełnym, lokalnym wygaszaniu w przypadku LCD oraz polepszenie maksymalnej jasności w OLED-ach oraz wprowadzenie techniki HFR w tegorocznych telewizorach LG (choć nie wszystkich). Do tego zwiększone zainteresowanie HDR10+, czyli bardziej elastyczną konkurencją dla Dolby Vision. Teraz dowiadujemy się szczegółów dotyczących tegorocznego line-upu telewizorów od Samsunga. Jeszcze więcej QLED-ów, a także kilka nowych modeli z serii Premium UHD oraz UHD. Do tego wsparcie dla HDR10+ oraz nowy, flagowy soundbar HW-N950, grający w systemie 7.1.4 (Dolby Atmos). Dzieje się sporo u koreańskiego producenta i pora przejrzeć wszystkie nowości!

Źródło: https:

Prezentacja stanowiska T-Mobile na Intel Extreme Masters

Dodano: 03.03.2018 18:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Prezentacja stanowiska T-Mobile na Intel Extreme MastersŚwiatowe finały Intel Extreme Masters oraz towarzyszące im targi odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym to bez wątpienia jedne z najważniejszych wydarzeń związanych z e-sportem oraz branżą IT. IEM to również okazja dla firm, które zauważyły potencjał drzemiący w tym rosnącym rynku. W tym roku na wystawę zdecydowała się firma T-Mobile, która już od pewnego czasu oferuje również laptopy ze średniej półki cenowej. Podczas drugiego weekendu w MCK, uczestnicy mają okazję wziąć udział w potyczkach na notebookach marki MSI, sprawdzić możliwości oferowane przez wirtualną rzeczywistość czy dokładniej przyjrzeć się smartfonowi Moto Z2 Play wraz z Moto Mod Gamepad. Dzieje się dużo, a emocji nie zabraknie aż do ostatniej minuty ostatniego dnia finałów IEM.

Źródło: https:

Dzieci mają problemy w szkołach. Nie radzą sobie z trzymaniem długopisów

Dodano: 01.03.2018 8:58 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Tradycyjne zabawy odchodzą w zapomnienie, dziś dzieci uczą się przy tablecie i smartfonie. Nie jest to problem, dopóki nie pójdą do szkoły.

Tagi: Dzień
Źródło: tech.wp.pl

Polki coraz lepiej radzą sobie w "męskich", technologicznych zawodach

Dodano: 21.02.2018 17:12 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Polki coraz odważniej wchodzą w świat „męskich” zawodów - wynika raportu ogłoszonego w środę przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet pt. „Kobiety w +męskich+ zawodach”. Dzieje się tak wbrew pokutującym wciąż stereotypom, zgodnie z którymi m.in. profesje technologiczne „zarezerwowane” są głównie dla mężczyzn.

Tagi: Dzień
Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone