niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Edge  RSS
Mutant Year Zero: Road to Eden na nowych materiałach wideo

Dodano: 23.06.2018 1:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mutant Year Zero: Road to Eden to po#x142;#x105;czenie gry przygodowej z turowym systemem walk. Gra mo#x17C;e przypomina#x107; seri#x119; XCOM, chocia#x17C; w tym przypadku spodziewa#x107; mo#x17C;na si#x119; sporej dawki humoru.

Tagi: Edge, Roku
Źródło: www.benchmark.pl

Mutant Year Zero: Road to Eden – Zabawny zwiastun i długi gameplay [WIDEO]

Dodano: 20.06.2018 20:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Humanoidalna kaczka z kuszą. I demonicznymi skrzydłami.

Tagi: Edge, Roku
Źródło: https:

Mobilny Microsoft Edge dostaje wbudowanego Adblocka Plus

Dodano: 20.06.2018 12:43 | 1 odsłon | 0 komentarzyKto z nas lubi reklamy? Prawie nikt. Do tego samego wniosku (w końcu) doszli też programiści Microsoftu. Mobilna wersja przeglądarki Microsoft Edge będzie miała wbudowanego Adblocka Plus.

Źródło: www.telepolis.pl

Microsoft Edge na Androida teraz ze wsparciem dla AdBlock Plus

Dodano: 19.06.2018 21:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wprowadzenie wsparcia dla rozszerzeń w Edge na PC było swego czasu sporym wydarzeniem, a już szczególnie obecność AdBlocka, bez którego trudno sobie wyobrazić poruszanie się po współczesnym Internecie.

Źródło: www.centrumxp.pl

Smartfon HTC U11 Life 32GB Czarny.

Dodano: 18.06.2018 16:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gotowy, do startu, ściśnij HTC U11 life został wyposażony w naszą przełomową technologię - Edge Sense. Jedno ściśnięcie ramki telefonu pozowli Ci teraz zrobić o wiele więcej i o wiele szybciej. W mgnieniu oka uruchomisz aparat. To proste. Wystarczy chwycić telefon i ścisnąć ramkę. Ściśnij drugi raz i uchwycisz tę ulotną, magiczną chwilę. Z Edge Sense z łatwością przełączysz się też między aparatami i zrobisz zdjęcie używając wyłącznie jednej dłoni. W prosty sposób uruchomisz też ulubione aplikacje albo asystenta głosowego. Szybko i intuicyjnie. Przydatna innowacja, nie tania sztuczka Ściskając ramkę telefonu uruchomiasz aplikację jak również konkretne funkcje w aplikacji. Ściśnij raz by otworzyć mapy, ściśnij drugi raz by powiększyć pożądany fragment. Łatwo też uruchomisz funkcję aparatu w aplikacjach takich jak Facebook, Snapchat czy Instagram. Możliwości jest praktycznie nieskończenie wiele. HTC U11 life oferuje łatwą, intuicyjną obsługę telefonu, dopasowaną do Twoich potrzeb... i wiele więcej. Idealne rozwiązanie, gdy żyjesz szybko i dynamicznie. To rewolucja, która wprowadza prawdziwą zmianę w sposobie używania telefonu. Innowacją, która powinna znaleźć się w każdym nowoczesnym smartfonie. Asystent Google na uściśnięcie ręki Poznaj Asystenta Google w HTC U11 lifei. Zadawaj pytania. Wydawaj polecenia. To Twój prywatny asystent, zawsze gotowy do pomocy. Wystarczy powiedzieć "OK Google", nawet gdy ekran jest wyłączony, lub aktywować go ściśnięciem ramki telefonu. Rewelacyjne zdjęcia niezależnie od pogody HTC U11 life spełnia normę IP67 odpornościii na warunki atmosferyczne. Dlatego z Edge Sense zrobisz rewelacyjne zdjęcia nawet gdy pada deszcz, unosi się pył, czy pada śnieg. To proste, wystarczy ścisnąć ramkę telefonu. Nawet gdy warunki pogodowe utrudniają korzystanie z telefonu, możesz zrobić doskonałe zdjęcie i to bez dotykania ekranu. Zimą, gdy na zwenątrz jest mroźno i wilgotnie, dzięki Edge Sense możesz łatwo korzystać z telefonu, bez ściągania rękawiczek. Ponad 16 milionów powodów aby pokochać ten aparat Życie jest dynamiczne, dlatego potrzebujesz aparatu, który dotrzyma Ci kroku i wie co jest kluczowe, żeby zrobić najlepsze zdjęcie: światło! Oto sekret HTC U11 life. 16MP aparat wyposażony w autofokus z systemem Detekcji Fazy (PDAF), czyli super szybkim ustawieniem ostrości i usuwaniem szumów. Funkcja HDR Boost umożliwia wykonanie bardziej zbalansowanych fotografii bez żadnych opóźnień i redukcjąc szumy dla precyzyjnego odzwierciedlenie szczegółów i lepszego balansu bieli. Ze wspaniałym aparatem HTC U11 life zakochasz się we wszystkich swoich ujęciach. Pokochaj siebie. W dzień i w nocy. Nowy aparat przedni łączy w sobie rozdzielczość 16MP Hi-Res i czułość UltraPixel dla wspaniałych ujęć w dzień i w nocy. Wykorzystuje to samo potężne wzmocninie HDR z redukcją szumów, co aparat główny. Z HTC U11 life Twoje selfie wzbudzą zachwyt..., Cena: 1199,- zł

Źródło: https:

Edge na iOS ze wsparciem dla dzielenia ekranu

Dodano: 15.06.2018 12:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podczas korzystania z tabletów takich jak iPad, możliwość wykorzystania całej dostępnej przestrzeni jest bardzo ważna.

Tagi: Edge
Źródło: www.centrumxp.pl

Pixel 3 z ładowaniem bezprzewodowym i funkcją Active Edge

Dodano: 11.06.2018 17:41 | 1 odsłon | 0 komentarzyJeśli potwierdzą się najnowsze doniesienia, tegoroczne Pixele będzie można naładować bezprzewodowo a ich boki będą reagowały na nacisk.

Tagi: Action, Edge, Pixel
Źródło: www.telepolis.pl

[Aktualizacja] Samsung wznawia aktualizację S7 do Oreo - uaktualnienie trafia do Polski

Dodano: 01.06.2018 22:49 | 4 odsłon | 0 komentarzySamsung już raz podjął się próby aktualizacji S7 oraz S7 Edge do Androida Oreo. Skończyło się to serią błędów i bootloopów. Tym razem Samsung podszedł do wyzwania do po raz drugi.

Tagi: Samsung, Edge
Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone