piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Electronic Arts  RSS
For Honor Starter Edition do wzięcia za darmo na platformie Uplay

Dodano: 13.06.2018 8:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


For Honor Starter Edition do wzięcia za darmo na platformie UplayW ostatnich dniach świat nowinek technologicznych żyje głównie targami E3, podczas których największe firmy w branży pokazują swoje nadchodzące tytuły. Swoje konferencje pokazali już m.in. Microsoft, Electronic Arts czy Ubisoft. Prezentacje dwóch pierwszych firm opisaliśmy niedawno na naszych łamach, więc zatrzymajmy się przy tym ostatnim wymienionym koncernie. Nie licząc najważniejszych zapowiedzi (The Division 2, Assassin's Creed: Odyssey) ze strony Ubisoftu doczekaliśmy się także innej świetnej informacji, która z pewnością ucieszy wielu graczy: przez najbliższe kilka dni każdy będzie mógł przypisać sobie grę For Honor do swojego konta na platformie Uplay zupełnie za darmo!

Źródło: https:

FIFA 19 – zwiastun gry

Dodano: 12.06.2018 9:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


FIFA 19 - zwiastun gry i data premiery ujawniona.  Electronic Arts podczas konferencji EA Play, odbywającej się w...

Źródło: pliki.pl

Gra „FIFA” po 10 latach przerwy znów z Ligą Mistrzów UEFA (wideo)

Dodano: 11.06.2018 17:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Firma Electronic Arts zaprezentowała pierwsze szczegóły dotyczące nowej gry z serii FIFA. Główną nowością w „FIFA 19” jest integracja rozgrywek Ligi Mistrzów.

Źródło: https:

Origin Access Premier - EA rozszerza swoją ofertę abonamentową dla pecetowych graczy

Dodano: 10.06.2018 17:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Growy Netflix dalej się rozwija. Podczas wczorajszej konferencji Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało swój nowy projekt abonamentowy o nazwie Origin Access Premier. To swego rodzaju rozszerzenie oferty doskonale znanej pecetowym graczom, w ramach której subskrybenci otrzymywać będą dostęp do najnowszych gier EA już w dniu ich rynkowej premiery.

Źródło: https:

E3 2018: Electronic Arts – relacja na żywo (zakończona)

Dodano: 09.06.2018 21:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Anthem spróbuje przekonać nas, że ej, poważnie, jest grą singlową. Battlefield V, że wcale nie jest Fortnite'em. Na prezentacji FIFY 19 stawi się jakiś oderwany od przedmundialowych treningów celebryta, The Sims 4 zaprezentuje DLC z pogodą, a Battlefront 2 potwierdzi, że nad mikropłatnościami zebrały się czarne chmury. A poza tym...

Źródło: https:

Sandbox EA w uniwersum Gwiezdnych Wojen zaoferuje kampanię singlową

Dodano: 03.06.2018 11:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niewykluczone, że Electronic Arts próbuje stworzyć własne The Division.

Źródło: https:

E3 2018 - Mamy dokładne daty i godziny wszystkich konferencji

Dodano: 28.05.2018 9:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


E3 2018 - Mamy dokładne daty i godziny wszystkich konferencjiOd konferencji E3 2018 dzieli nas tylko kilka tygodni. Zebraliśmy więc dokładne daty i godziny, kiedy marki takie jak Electronic Arts, Sony, Nintendo czy Bethesda wystąpią przed dziennikarzami oraz graczami i zaprezentują swoje plany na najbliższe (a być może i te nieco dalsze) miesiące. Targi rozpoczną się oficjalnie 12 czerwca (wtorek) i potrwają 4 dni, jednak tradycyjnie poprzedzą je konferencje największych wydawców. Konferencje zapoczątkuje w tym roku Electronic Arts (9 czerwca), by po trzech dniach - 12 czerwca zakończyło je Nintendo. Prócz dat, zobaczymy też, jakie z najciekawszych tytułów gier, zaserwują nam niebawem wydawcy. Impreza będzie miała miejsce w Los Angeles, ale tradycyjnie będziemy mogli oglądać stream chociażby na poszczególnych kanałach YouTube poniższych firm.

Źródło: https:

EA przejmuje firmę Gamefly

Dodano: 24.05.2018 6:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts poinformował o przejęciu firmy Gamefly, dostawcy usług streamingu wideo za pośrednictwem sieci Internet. Tego typu rozwiązania pozwalają na płynną rozgrywkę posiadaczom słabszych komputerów i przez wielu są postrzegane jako rewolucyjne. Ponieważ gra jest renderowana i wykonywana na zewnętrznym serwerze gracz może ją odpalić praktycz...

Źródło: twojepc.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone