sobota, 25 listopada 2017 r.  Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Wiadomości z tagiem Electronic Arts  RSS
Wydawca LoL-a zarobił więcej niż Ubisoft, Activision Blizzard, Electronic Arts oraz Take-Two...

Dodano: 21.11.2017 21:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy


...i to razem wzięte!

Źródło: https:

Lucasfilm reaguje na kontrowersje w związku ze skrzynkami w Star Wars Battlefront 2

Dodano: 21.11.2017 12:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wytwórnia Lucasfilm wydała oświadczenie, w którym komentuje sprawę skrzynek i pochwala podjętą przez Electronic Arts decyzję o tymczasowym wyłączeniu mikropłatności w Star Wars Battlefront 2.

Źródło: www.gry-online.pl

Need for Speed: Payback - Electronic Arts także w tej grze robi krok w tył od modelu Pay-to-Win

Dodano: 21.11.2017 4:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Analitycy mają graczy za idiotów. Studio Ghost Games poinformowało o tym, że w najnowszej aktualizacji dla gry Need for Speed: Payback wprowadzono zmiany rozluźniające wymagania dotyczące progresji, głównie związane ze zdobywaniem nowych pojazdów. Niemal wszyscy komentatorzy z branży wiążą sprawę z kontrowersjami, jakie wystąpiły wokół gry Star Wars Battlefront II.

Źródło: pclab.pl

Lucasfilm o kontrowersjach z mikrotransakcjami w Star Wars Battlefront II

Dodano: 20.11.2017 17:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Fani są najważniejsi". The Washington Post opublikował krótkie oświadczenie Lucasfilm na temat kontrowersji związanych z systemem mikropłatności w Battlefront II. Przedstawiciel słynnego studia zapewnił, że jego firma w pełni wspiera decyzję Electronic Arts o tymczasowym usunięciu z gry mikrotranskacji. Pytanie tylko, czy była to samodzielna decyzja EA, w co wątpi większość obserwatorów rynku.

Źródło: pclab.pl

EA ulega graczom - mikrotransakcje z Battlefronta 2 wycofane na czas nieokreślony

Dodano: 17.11.2017 11:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dziś na rynku oficjalnie debiutuje Star Wars Battlefront 2, czyli kolejna odsłona popularnej serii strzelanin FPP nastawionych na tryb sieciowy. Przy okazji firma Electronic Arts wyłączyła wszystkie mikropłatności w grze.

Źródło: www.gry-online.pl

Star Wars Battlefront II - EA wycofuje zakupy w grze

Dodano: 17.11.2017 11:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przepraszają, ale za plecami krzyżują palce. Star Wars Battlefront II to gra, która nie jest najszczęśliwszym tytułem, wydanym przez Electronic Arts i stworzonym przez studio DICE. Od początku gra była krytykowana za mikrotransakcje oraz loot-boksy i szereg ograniczeń, np. zablokowanie podstawowych postaci z uniwersum Star Wars, na które trzeba sobie "zapracować".

Źródło: pclab.pl

Electronic Arts obniża stawki za odblokowanie Darth Vadera

Dodano: 15.11.2017 13:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts obniża stawki za odblokowanie Darth VaderaZawierucha po wpisie na reddicie zatytułowanym „Serio? Zapłaciłem 80 dolarów, żeby mieć zablokowanego Vadera?” i opublikowanym przez MBMMavericka trwa. Wystarczyła krótka notatką o treści: „To jakiś żart. Skontaktuję się z pomocą EA, by otrzymać zwrot pieniędzy... Nie mogę nawet zgrać pie[...]nym Darthem Vaderem?!?!? To odrażające. Era »mikro-transakcji« zaszła już za daleko. Pozwól na coś EA, to nagnie granicę”. Na odpowiedź ze strony Electronic Arts nie trzeba było długo czekać, tym bardziej że wymieniony wpis zyskał niechlubną sławę postu z największą liczbą negatywnych głosów na reddicie, osiągając niemal 700 tysięcy zebranych „minusów”, do momentu kiedy wątek został zablokowany.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone