sobota, 04 lutego 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Wiadomości z tagiem Electronic Arts  RSS
Electronic Arts uśmierca projekt z uniwersum Titanfall oraz gry Apex Legends Mobile i Battlefield Mobile

Dodano: 02.02.2023 18:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Po opóźnieniu premiery gry Star Wars: Jedi Survivor, kolejne interesujące wieści napływają z obozu EA. Okazuje się, że amerykańska firma skasowała interesujący projekt osadzony w uniwersum Titanfall. Gra miała być kontynuacją poprzedniej odsłony serii i skupiać się na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Wstrzymany został także rozwój mobilnych odsłon znanych marek należących do EA - Apex Legends Mobile i Battlefield Mobile.

Źródło: https:

The Sims 5 - gra pozwoli na stworzenie naprawdę unikatowych domów i w pełni wykorzysta osiągnięcia techniki

Dodano: 01.02.2023 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


To już niemal 3 miesiące, jak Electronic Arts zapowiedziało swój nowy projekt - Project Rene, który to w chwilę później okazał się być niczym innym jak nową odsłoną "Simsów". Nie ma się co jednak łudzić - do premiery The Sims 5 jest jeszcze zapewne sporo czasu, jednak wygląda na to, że deweloper planuje na bieżąco donosić fanom gry o postępach. Wszystko to w ramach serii "Behind The Sims". Co też pokazano w ostatnim odcinku tejże serii?

Źródło: https:

EA opóźnia premierę Star Wars: Jedi Survivor

Dodano: 01.02.2023 7:43 | 18 odsłon | 0 komentarzy


EA opóźnia premierę Star Wars: Jedi Survivor

Electronic Arts i Respawn Entertainment opóźniają premierę gry Star Wars: Jedi Survivor. Produkcja potrzebuje dodatkowego czasu na ostatnie szlify.

Star Wars: Jedi Survivor to jedna z tych gier, na którą w tym roku czekam szczególnie. W pierwszej odsłonie bawiłem się wyśmienicie i mam nadzieję, że kontynuacja zapewni mi to samo, tylko więcej i lepiej. Niestety, na premierę poczekamy trochę dłużej, bo ta została właśnie opóźniona.

Star Wars Jedi Survivor zadebiutuje później

Electronic Arts oraz Respawn Entertainment poinformowały o opóźnieniu premiery Star Wars Jedi Survivor. Gra pierwotnie miała zadebiutować 17 marca. Nowa data na szczęście nie jest dużo bardziej odległa, bo została wyznaczona na 28 kwietnia. Z opublikowanego komunikatu dowiadujemy się, że gra jest już gotowa, ale ten nieco ponad miesiąc twórcy chcą przeznaczyć na dodatkowe szlify i poprawki.

Jedi: Survivor jest bezpośrednią odpowiedzią na opinie naszej społeczności, oferując rozległe miejsca do eksploracji, rozwiniętą walkę i eksplorację oraz oczywiście kontynuację historii Cala i BD. Stworzenie tej gry naprawdę uczyniło nas lepszym zespołem i daliśmy z siebie wszystko na każdym poziomie, aby uczynić z niej sequel Gwiezdnych Wojen, którego nasi fani oczekują od Respawn i Lucasfilm Games.

- czytamy w opublikowanej wiadomości do fanów.

Pamiętajcie, że Star Wars Jedi Survivor jest jedną z pierwszych gier, która ominie konsole poprzedniej generacji. Produkcja trafi tylko na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC-ty. Nowa data premiery to 28 kwietnia 2023 roku.

 
 

Źródło: https:

Gra EA z Iron-Manem. Pojawiają się ciekawe informacje na jej temat

Dodano: 14.01.2023 10:09 | 37 odsłon | 0 komentarzy


EA tworzy grę z Iron-Manem. Pojawiają się ciekawe informacje

Electronic Arts pracuje nad grą z Iron-Manem w roli głównej. Docierają do nas ciekawe informacje na jej temat.

Electronic Arts od dawna tworzy gry, korzystając z własnego silnika o nazwie Frostbite. Jednak w przypadku produkcji z Iron-Manem w roli głównej, nad którą pracuje studio EA Motive, może być inaczej. Takie wnioski możemy wyciągnąć z najnowszego ogłoszenia o pracę.

EA tworzy grę z Iron-Manem

O tym, że Electronic Arts tworzy grę Iron-Man, wiemy od jakiegoś czasu. Gra została nawet oficjalnie zapowiedziana, ale jest we wczesnej fazie produkcji i nie znamy planowanej daty premiery. Jednak teraz docierają do nas ciekawe informacje na jej temat. Najnowsze ogłoszenie o prace sugeruje, że gra nie zostanie stworzona na bazie autorskiego silnika Frostbite. Zamiast tego EA może wykorzystać inne, cenione rozwiązanie.

W najnowszym ogłoszeniu o pracę na stanowisko starszego projektanta poziomów w EA Motive wśród wymogów pojawia się zaawansowana znajomość silników jak Unreal Engine. Oczywiście nie oznacza to, że nowa gra rzeczywiście powstaje na silniku Epic Games, ale jest to dość mocna sugestia.

EA Motive gra Iron-Man

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo Frostbite podobno nie najlepiej radzi sobie na konsolach nowej generacji. Z drugiej strony remake Dead Space powstaje na autorskim silniku Elektroników, więc tego typu doniesienia mogą być przesadzone. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat produkcji z bohaterem ze świata Marvela.

 
 

Źródło: https:

Dead Space Remake - premierowy zwiastun daje nam przedsmak klasycznej historii w nowym wydaniu

Dodano: 13.01.2023 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Fani kosmicznych survival horrorów nie mogą ostatnio narzekać na brak nowych pozycji, choć problemy z The Callisto Protocol sprawiają, że trudno czuć pełną satysfakcję w tym rejonie. Ale za jakieś dwa tygodnie na rynek wejdzie Dead Space w zupełnie odnowionej oprawie, czyli jedna z wybijających się pozycji płodnego początku 2023 roku. Electronic Arts i Motive Studio ewidentnie nie mogą się tego doczekać, bo premierową zapowiedź podali już teraz.

Źródło: https:

Miliardy nowych Simów, miliony goli, wyścigów i podziękowań - EA podsumowuje 2022 rok

Dodano: 20.12.2022 17:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Electronic Arts opublikowa#x142;a podsumowanie roku 2022 z ciekawymi statystykami ze swoich najpopularniejszych gier. Gracze mog#x105; dowiedzie#x107; si#x119; mi#x119;dzy innymi ile razy reanimowano towarzyszy w Battlefield 2042 czy na co najcz#x119;#x15B;ciej umierali Simowie.#xD;

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Survivor - pierwszy gameplay gry prezentuje next-genową odsłonę Gwiezdnych Wojen. Premiera już w marcu

Dodano: 09.12.2022 5:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kilka dni temu na platformie Steam pojawiła się data premiery oraz wymagania sprzętowe gry Star Wars Jedi: Survivor. Dotychczas Electronic Arts oraz Respawn Entertainment nie byli zbyt skorzy do dzielenia się informacjami o nowej grze w uniwersum Gwiezdnych Wojen. EA kilka dni temu jednak potwierdziło, że druga część przygód rycerza Jedi - Cala Kestisa - pojawi się na gali The Game Awards. Tak jak obiecano, tak dotrzymano słowa. W trakcie wydarzenia otrzymaliśmy pierwszy gameplay produkcji.

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Survivor - poznaliśmy konkretną datę premiery gry oraz wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 06.12.2022 13:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts ponad pół roku temu zapowiedział grę Star Wars Jedi: Survivor (Ocalały w polskiej wersji językowej), przy czym od czasu zapowiedzi nie otrzymaliśmy nawet sekundy materiału z właściwej rozgrywki. Dopiero teraz wydawca potwierdził pokaz podczas zbliżającej się gali The Game Awards. W trakcie nocnego wydarzenia otrzymamy pełnoprawny gameplay, który ukaże to, jak obecnie prezentuje się gra obecnej generacji. Star Wars Jedi: Survivor zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series.

Źródło: https:

Need for Speed Unbound nie tylko z DLSS 3 ale i z FSR 2.2. Saints Row z kolei otrzymał aktualizację dodającą AMD FSR 2.1

Dodano: 30.11.2022 15:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Już drugiego grudnia na sklepowych półkach pojawi się kolejna odsłona popularnych wyścigów w postaci Need for Speed Unbound. Produkcja studia Criterion pod batutą Electronic Arts pojawi się na PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series. Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że premierowa wersja gry będzie oferować obsługę techniki NVIDIA DLSS 3. Okazuje się, że twórcy przed premierą zdołali także zaimplementować rozwiązanie od AMD - FSR w najnowszej wersji 2.2. Badana jest także możliwość dodania Intel XeSS.

Źródło: https:

EA znowu w formie. Polecą bany w ich grach

Dodano: 29.11.2022 15:51 | 36 odsłon | 0 komentarzy


W grach można oszukiwać na wiele sposobów. Nie zawsze chodzi tu o korzystanie z zewnętrznych programów, by poprawić swoją umiejętność celowania. Czasem wystarczy komunikacja tam, gdzie nie powinno jej być.

Każdy, kto gra w produkcje multiplayer, przynajmniej raz stwierdził, że przeciwnicy po prostu się na niego uwzięli i zamiast zabijać siebie nawzajem, zmówili się i połączyli siły. Takie myślenie wcale nie musi być paranoją, bo jak się okazuje, często znajomi wchodzą do jednego lobby w grze typu Free For All. EA uważa taki proceder za oszustwo i chce wyeliminować je ze swoich gier.

EA wykorzysta dane z gry do detekcji współpracujących graczy

o nazwie "Detecting Collusion in Online Games". Jak się okazuje, aplikację do urzędu złożono w maju zeszłego roku. W dokumencie mamy jasno zdefiniowane pojęcie "zmowy" jako sytuacji, w której gracze lub grupa graczy mający być przeciwnikami podejmują wspólne działania, by zdobyć nieuczciwą przewagę. Przykładowo, w grze typu Battle Royale kilka drużyn mogłaby się zmówić żeby wyeliminować wspólnie resztę uczestników zabawy.

Wiele systemów mających wykrywać zmowę między graczami bazuje na informacjach dostępnych w grze. Algorytmy EA będą badać czy dwóch lub więcej przeciwników wykazuje "niestandardową ilość czasu spędzonego w pobliżu siebie bez zaangażowania". Jeśli tak jest, to istnieje duża szansa na to, że są w zmowie. Czerwona lampka powinna się również zapalić, gdy kilkakrotnie jeden gracz wyrzuci przedmiot, który podniesie przeciwnik.

Pojawią się również bardziej inwazyjne środki

Oprócz oczywistych danych z rozgrywki, patent EA wyszczególnia inne oznaki zmowy, które można wywnioskować z takich rzeczy, jak „relacje społeczne i komunikacja” oraz „połączenia i interakcje z systemami stron trzecich” poza grą. Chodzi tu o proste informacje, takie jak lista znajomych oraz bardziej prywatne, jak "połączenia w mediach społecznościowych".

Co ciekawe, żeby system stwierdził zmowę, nie trzeba wcale być znajomymi w grze ani na Facebooku, wystarczy, że będziemy członkami tej samej grupy, gdyż algorytm będzie brał pod uwagę liczbę postów gracza w określonej społeczności, które zostały udostępnione drugiej osobie. 

Oczywiście, Electronic Arts zastrzega, że wszelkie pozyskane informacje i sposoby ich zdobywania byłyby zgodne z polityką prywatności graczy.


 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone