środa, 19 września 2018 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Electronic Arts  RSS
Origin Access z dziewięcioma nowymi grami

Dodano: 14.09.2018 21:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mocna reprezentacja przygodówek i świetne Shadow Tactics. Electronic Arts dodała do biblioteki Origin Access dziewięć nowych produkcji dostępnych dla subskrybentów opłacających zarówno abonament Premier, jak i standardowy Basic. Zestaw jest naprawdę bardzo zróżnicowany, a większość pozycji wartych ogrania.

Źródło: https:

FIFA 19 demo gry do pobrania za darmo

Dodano: 14.09.2018 9:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


FIFA 19 demo gry do pobrania za darmo. Zobacz zwiastun gry - data premiery ujawniona.  Electronic Arts podczas...

Źródło: pliki.pl

Fifa 19 - wersja demo już dostępna do pobrania

Dodano: 13.09.2018 19:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Posmakujcie Ligi Mistrzów i Drogi do sławy. Electronic Arts udostępniło graczom wersję demonstracyjną gry Fifa 19, pozwalającą sprawdzić, jakie zmiany w tym roku trafiły do najsłynniejszej gry piłkarskiej na świecie. Wersja testowa umożliwi Wam też przetestowanie wydajności gry i pozwoli rzucić okiem na nowe elementy interfejsu.

Źródło: https:

Electronic Arts ignoruje belgijskie prawo i nie usuwa loot boksów

Dodano: 12.09.2018 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mikrotransakcje, loot boksy to dwa z wielu słów "uwielbianych" przez graczy. Sprzedaż mniej lub bardziej losowo elementów w grach od dłuższego już czasu rośnie w siłę i przynosi wydawcom coraz więcej dochodów. Niektóre kraje zaczęły stawiać opór, traktując loot boksy jak gry hazardowe. Jednym z takich krajów jest Belgia, którego władze ostro wzięły się za walkę z hazardem w grach - za prawdziwe pieniądze. Raptem kilka dni temu informowano o tym, jak firma 2K namawiała belgijskich graczy, aby za nią walczyli z własnym rządem, broniąc loot boksów. Bezczelność 2K to nie był jeszcze szczyt możliwości w branży gier. Firma Electronic Arts postanowiła całkowicie zignorować belgijskie prawo, utrzymując loot boksy w grach FIFA 18 i 19.

Źródło: https:

Belgijska prokuratura wszczęła dochodzenie przeciwko Electronic Arts

Dodano: 11.09.2018 13:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wydawca nadal nie uznaje loot boksów za formę hazardu i nie chce ich usunąć.

Źródło: https:

Wszystkie DLC do Battlefield 1 za darmo (prawie) bez haczyków

Dodano: 04.09.2018 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jak niedawno pisaliśmy, premiera nadchodzącego Battlefielda V została przesunięta z 19 października na 20 listopada, przy czym deweloperzy niekoniecznie chętnie zdradzili powód tych zmian (doszlifowanie gry). Wygląda jednak na to, że w ramach pocieszenia swoich fanów i umilenia im oczekiwania, Electronic Arts szykuje coś wyjątkowego. W dniach 11-18 września wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry Battlefield 1 na PC oraz konsolach, będą mogli zdobyć i zatrzymać na zawsze Przepustkę Premium, na którą składają się wszystkie dotychczasowe duże dodatki oraz wszystkie możliwe mapy, tryby czy klasy. Co więc ze wspomnianym w tytule haczykiem? Już o nim mimochodem wspomnieliśmy - aby otrzymać Premium Pass, należy posiadać podstawową wersję gry Battlefield 1.

Źródło: https:

Battlefield 1 - EA udostępni za darmo Przepustkę Premium

Dodano: 04.09.2018 14:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na zakończenie jednej i rozpoczęcie nowej przygody. Electronic Arts postanowiło zrobić graczom miłą niespodziankę, zapowiadając udostępnienie za darmo całej zawartości dostępnej w ramach Przepustki Premium do gry Battlefield 1. Jest jednak jeden haczyk – promocja jest ograniczona czasowo, więc warto z niej skorzystać niezwłocznie po starcie akcji.

Źródło: https:

Battlefield V dopiero w listopadzie

Dodano: 30.08.2018 18:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy


EA ucieka przed konfrontacją z Red Dead Redemption 2 i CoD: Black Ops 4. Electronic Arts ogłosiło dzisiaj przesunięcie daty premiery gry Battlefield V z października na drugą połowę listopada. W opublikowanym oświadczeniu czytamy, że powodem jest chęć dopracowania tytułu i wprowadzenia odpowiednich poprawek do systemu rozgrywki.

Źródło: https:

Battlefield V - Premiera opóźniona dla poprawy jakości gry

Dodano: 30.08.2018 17:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ludzie mają konflikty w swojej naturze i praktycznie od początku istnienia obu serii w postaci Call of Duty oraz Battlefield ich fani kłócili się ze sobą o to, która z gier jest lepsza. Tytuły przez te wszystkie lata przeżywały swoje wzloty i upadki, a do walki swego czasu włączali się jeszcze zwolennicy trzeciej ze stron, czyli Medal of Honor. Obecnie na topie jest jednak zdecydowanie Battlefield, a nawet najwięksi zwolennicy Call of Duty mają powoli dość mocno leciwego, przestarzałego wręcz silnika ich gry. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla pierwszej z grup. Amerykański wydawca Electronic Arts oficjalnie przesunął o miesiąc premierą najnowszej odsłony tytułu, czyli Battlefield V.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone