sobota, 17 marca 2018 r.  Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka
Wiadomości z tagiem Electronic Arts  RSS
Origin Access za darmo przez 7 dni. Do usługi dodano gry Warner Bros.

Dodano: 09.03.2018 17:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Batman w bibliotece. Electronic Arts ogłosiło kolejną promocję związaną z subskrypcją Origin Access. Pecetowcy będą mogli przez siedem dni całkowicie bezpłatnie testować wspomnianą usługę, uzyskując pełen dostęp do wszystkich gier znajdujących się w jej katalogu. Co ważne, baza produkcji właśnie się rozszerzyła, a w kolejce czekają już kolejne produkty.

Źródło: https:

Bethesda najlepszym wydawcą 2017 roku według Metacritic

Dodano: 27.02.2018 15:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts wypadło z listy największych wydawców. Metacritic kontynuuje swój cykl materiałów podsumowujących rynek gier w 2017 roku. Tym razem pod lupę wzięto samych wydawców, których sklasyfikowano na podstawie liczby i jakości gier, które wprowadzili na rynek. Największym wygranym okazała się Bethesda, która w 2016 nie została nawet uwzględniona w rankingu największych firm.

Źródło: https:

Gra Dead Space do pobrania za darmo na platformie Origin

Dodano: 14.02.2018 13:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Gra Dead Space do pobrania za darmo na platformie OriginMając na myśli Electronic Arts może nam przyjść do głowy wiele rzeczy. Jedni kojarzą tą firmę z niedawną aferą z mikropłatnościami, inni z popularnymi cyklami gier jak FIFA czy Need For Speed. Jedno trzeba jednak "Elektronikom" oddać - potrafią raz na jakiś czas uraczyć nas darmowymi grami. Niegdyś gracze otrzymali w prezencie tak uznane tytuły, jak Mass Effect 2 czy Battlefield 3. Okazja z którą teraz mamy do czynienia nie jest jednak aż tak bardzo atrakcyjna, bo gra była już do wzięcia za darmo w... 2014 roku. Mowa konkretnie o Dead Space, jednym z najlepszych survival horrorów w ogóle. Aż trudno uwierzyć w to, że tytuł nieistniejącego już studia Visceral miał premierę niespełna dekadę temu...

Źródło: https:

Dead Space za darmo w Origin

Dodano: 14.02.2018 8:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tytuł z czasów gdy EA jeszcze stawiało przede wszystkim na grywalność. Gra Dead Space w tym roku zaliczy dziesięć lat od premiery (pojawiła się 24 października 2008 roku) i być może w związku z tym firma Electronic Arts udostępnia ten tytuł za darmo, w usłudze Origin, w ramach programu On the House.

Źródło: https:

Star Wars: Battlefront II otrzyma niedługo dużą aktualizację

Dodano: 13.02.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars: Battlefront II otrzyma niedługo dużą aktualizacjęOstatnio na oficjalnym forum gry Star Wars: Battlefront II pojawiła się informacja o planach wypuszczenia nowej łatki z oznaczeniem 1.2. Niestety przedstawione informacje pozbawione zostały szczegółów, ale między wierszami można wyczytać co takiego Electronic Arts planuje wprowadzić do kosmicznego świata. Zapowiedziana aktualizacja ma przynieść wiele ciekawych zmian i nowości, a przede wszystkim kolejny tryb rozgrywki, który będzie pełnił funkcję specjalnego wydarzenia. Będziemy mogli się w nim unosić nad polem bitwy, a przy tym testować nowe zmiany w bohaterach. Całość aktualizacji prezentuje się na papierze na tyle dobrze, że być może spojrzymy na grę bardziej przychylnym okiem.

Źródło: https:

Gabe Newell: Microsoft nie kupuje Valve

Dodano: 05.02.2018 21:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Można się rozejść. W sieci niedawno pojawiły się doniesienia, że Microsoft jest zainteresowany przejęciem dużej firmy związanej z rynkiem gier. Sprawa szybko wzbudziła spore zainteresowanie, ponieważ mówiło się, że twórcy Windowsa chcą wykupić Electronic Arts albo Valve. Teraz wiemy jednak, że do niczego takiego nie dojdzie. Przynajmniej, jeśli chodzi o przedsiębiorstwo odpowiedzialne za Steama.

Źródło: https:

Electronic Arts publikuje wyniki finansowe za 2017 rok

Dodano: 02.02.2018 9:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts publikuje wyniki finansowe za 2017 rok Początek roku jest czasem podsumowania. Największe spółki mają obowiązek przekazać opinii publicznej raport finansowy z poprzedniego roku. Nie inaczej jest w przypadku Electronic Arts, które opublikowało takie zestawienie. Dzięki niemu możemy ocenić kondycję firmy w 2017 roku. Pomimo sporych problemów z wizerunkiem w ostatnim czasie, EA nie ma się czego wstydzić pod względem wyników finansowych. Wręcz przeciwnie, miniony rok był dla "Elektroników" lepszy w porównaniu z poprzednimi 12 miesiącami. Największe powody do zadowolenia włodarze firmy mieli z Battlefielda 1 oraz FIFY, które wygenerowały największą ilość dochodów. Przychód netto Electronic Arts z ostatniego kwartału roku kalendarzowego 2017 wyniósł 1,16 mld dolarów, natomiast w całym roku gigant zarobił na sprzedaży gier i usług sieciowych rekordowe 3,375 miliarda dolarów.

Źródło: https:

Electronic Arts: nowy Battlefield jeszcze w tym roku, Anthem w przyszłym

Dodano: 31.01.2018 20:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mikropłatności wracają do Battlefronta 2. Electronic Arts zaprezentowało swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał roku fiskalnego 2018, zakończony 31 grudnia 2017 roku. Poza osiągniętymi przez podmiot rezultatami, poznaliśmy też ciekawe statystyki dotyczące gier, a także plany na najbliższą przyszłość. Nowe gry nadchodzą.

Źródło: https:

Battlefront II ze sprzedażą poniżej oczekiwań, Electronic Arts ze stratą niemal 200 mln dolarów

Dodano: 31.01.2018 12:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


EA przyznaje, że gwiezdnowojenne loot boksy nie były dobrym pomysłem... ale nie ukrywa, że wkrótce powrócą.

Źródło: https:

Battlefront II ze sprzedażą poniżej oczekiwań, Electronic Arts ze stratą niemal 200 mln dolarów

Dodano: 31.01.2018 12:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


EA przyznaje, że gwiezdnowojenne loot boksy nie były dobrym pomysłem... ale nie ukrywa, że wkrótce powrócą.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone