środa, 23 maja 2018 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Electronic  RSS
Vampyr ze statusem Gold

Dodano: 21.05.2018 3:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zabijaj tych, których chcesz uratować. Francuskie studio Dontnod ogłosiło, że jedna z głośniejszych gier tegorocznej wiosny, Vampyr, osiągnęła status Gold. To istotna informacja, zwłaszcza że gra swój rynkowy debiut zaplanowany ma na 5 czerwca, a więc za troszkę ponad dwa tygodnie. Gold w grach Electronic Arts, czy Ubisoftu, to rzadkość. Rynkowe wersje  ich gier to często, w najlepszym wypadku, zwykłe Bety.

Źródło: https:

Origin Access z dziewięcioma nowymi grami

Dodano: 15.05.2018 12:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Biblioteka rozrasta się coraz szybciej. Electronic Arts ogłosiło, że w usłudze abonamentowej Origin Access pojawi się kolejne dziewięć nowych tytułów. Firma ponownie sięgnęła po naprawdę ciekawe gry, wśród których znajdziemy takie produkcje jak Tyranny i ABZÛ. Dzięki temu subskrypcja jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż do tej pory.

Źródło: https:

Origin 10.5.18.58059

Dodano: 08.05.2018 9:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Origin jest programem umożliwiającym pobieranie i instalowanie gier. Aplikacja posiada bezpośredni dostęp do sklepu z grami Electronic Arts.

Źródło: https:

Micron prezentuje działający moduł DDR5 4400 MHz

Dodano: 07.05.2018 19:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Co prawda organizacja JEDEC (Joint Electronic Devices Engineering Council) nie sfinalizowała jeszcze specyfikacji dla pamięci RAM typu DDR5, jednak nie przeszkadza to niektórym producentom na prowadzenie prac nad kolejną generacją pamięci RAM dla komputerów stacjonarnych i przenośnych, w oparciu o wersje wstępne (draft) przygotowywanej specyfikacj...

Źródło: twojepc.pl

Czy to koniec Simsów? Electronic Arts mówi co dalej z serią

Dodano: 05.05.2018 13:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Czy to koniec Simsów? Electronic Arts mówi co dalej z seriąNie ma co ukrywać, symulacja życia jaką jest The Sims jest grą, cieszącą się ogromną popularnością od lat. Symulator pojawił się w pierwszym wydaniu niemal 20 lat temu, bo w 2000 roku i podbił serca milionów graczy. O ile jedni pragnęli siać zniszczenie i śmierć, topiąc, paląc i głodząc swoich Simów, to drudzy budowali ogromne, wielopokoleniowe rodziny, dysponujące równie ogromnymi, pięknymi domostwami. Wydaje się, że trzecia odsłona serii cieszyła się największym uznaniem. Wraz z bieżącą wersją pt. Sims 4 pojawiło się wiele kontrowersji. Zarzucano jej, że EA zamiast usprawniać kolejne odsłony, to cofa się w rozwoju, wypuszczając przy tym "miliony" zbędnych dodatków. Prawdziwe narzekania nadeszły jednak dopiero ostatnio, gdy okazało się, że EA dokonuje cięć budżetowych ponieważ chce skupić się na grach mobilnych. Wielu deweloperów zostało zwolnionych, a innych przeniesiono do zespołu mobilnego.

Źródło: https:

FIFA World Cup Russia 2018 - darmowa aktualizacja od gry FIFA 18 oficjalnie zapowiedziana

Dodano: 30.04.2018 18:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Świetna wiadomość dla fanów wirtualnej piłki. Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało darmowy dodatek FIFA World Cup Russia 2018 do gry FIFA 18. Deweloperzy udostępnią sporą aktualizację, w której znajdzie się kilka całkiem ciekawych rzeczy, w tym odświeżony tryb FUT. Rozszerzenie trafi na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe, ale ominie konsole poprzedniej generacji.

Źródło: https:

Star Wars: Rogue Squadron dostanie rimejk na Unreal Enginie 4 [GALERIA] [WIDEO]

Dodano: 30.04.2018 13:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Oczywiście fanowski, bo przecież Electronic Arts nie chciałoby konkurencji dla Natarcia myśliwców z drugiego Battlefronta.

Źródło: https:

Origin Access z ośmioma nowymi grami

Dodano: 27.04.2018 22:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zarezerwujcie sobie sporo wolnego czasu. Electronic Arts przygotowało dla subskrybentów Origin Access świetną niespodziankę. Firma wprowadziła do swojej usługi aż osiem nowych gier, w tym kilka naprawdę dużych hitów. Tym samym lista produktów dostępnych dla użytkowników platformy Origin rozrosła się już 98 pozycji.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone