sobota, 21 lipca 2018 r.  Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wiadomości z tagiem Electronics  RSS
Elektroniczne zarządzanie dokumentacją w firmie

Dodano: 10.07.2018 1:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poszukujesz dla swojej firmy czy instytucji rozwiązań do zarządzania, obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji? Dowiedz się jakie są skuteczne rozwiązania do zarządzania nowoczesną firmą i to bez względu na jej wielkość i branżę :)

Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów.

Czekać będzie aż kilkadziesiąt prelekcji, a wśród nich takie tematy jak:
-  Podstawowe aspekty bezpieczeństwa informacji w organizacji
- Filary efektywności przy wdrażaniu elektronicznego obiegu informacji w firmie
- Szybko albo wcale, czyli czego i dlaczego oczekiwać od IT doby transformacji cyfrowej?
- Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów
- Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem?
- Zarządzanie przepływem zamówień i faktur w małej firmie
- Postać i forma elektroniczna dokumentów. Narzędzia autoryzacyjne. Konieczność i możliwość ich wykorzystania

Do grona Wystawców dołączyły już takie firmy jak: WEBCON, Archman, Avaintec, DSA, eDokumenty, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna, EPSON, Astrafox, Avaintec, Oracle Polska, SkanSerwis, Kodak Alaris, SunCode i IMPEL Group.

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii, strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie:

Zachęcamy do dołączenia również do wydarzenia na Facebook'u:

Źródło: forum.gazeta.pl

Samsung z wyższym o 5 proc. zyskiem w II kwartale 2018 roku

Dodano: 06.07.2018 20:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Samsung Electronics podała, że jej zysk operacyjny w drugim kwartale tego roku będzie wyższy  o 5 proc. niż w analogicznym okresie roku 2017. To mniej niż szacowali analitycy.

Źródło: https:

LG inwestuje 90 mln dolarów w rozwój robotów

Dodano: 04.07.2018 20:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Firma LG Electronics nabyła udziały w amerykańskiej spółce Bossa Nova Robotics. Jest to pierwsza inwestycja LG w zagranicznego partnera z branży robotycznej, będąca kontynuacją strategii, w ramach której w minionym roku firma zakupiła udziały w kilku koreańskich startupach. W ciągu pierwszych 12 miesięcy realizowania swojej polityki inwestycyjnej firma LG zainwestowała w startupy robotyczne ponad 90 mln dol.

Źródło: https:

Marka Lexar wraca do Polski

Dodano: 29.06.2018 10:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dokładnie rok od ogłoszenia przez Micron Technology szokującej decyzji o zaprzestaniu produkcji marka Lexar wraca do Polski. Mariusz Wyrwa, prezes zarządu My Adventure sp. z o.o., dystrybutora marki Lexar, informuje: „Nowy właściciel Longsys Electronics Limited Co. dłużej, niż wstępnie planowano, wdrażał niezbędne procedury produkcyjne, testowe i logistyczne. Wreszcie jednak możemy oficjalnie potwierdzić – pierwsza dostawa jest w drodze. Już od poniedziałku 2 lipca produkty będą dostępne dla naszych partnerów handlowych, w sprzedaży detalicznej powinny więc pojawić się dzień–dwa dni później.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Q Stylus - nowy smartfon LG z rysikiem

Dodano: 08.06.2018 19:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firma LG Electronics zaprezentowała nowego smartfona z rysikiem - model LG Q Stylus.

Źródło: https:

Sygic Car Navigation z funkcjami Pioneer

Dodano: 31.05.2018 12:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firmy Sygic i Pioneer Electronics nawiązały współpracę, w ramach której aplikacja Sygic Car Navigation została zoptymalizowana do współpracy z odbiornikami Pioneer Multimedia wyposażonymi w funkcję łączności ze smartfonami AppRadio.

Źródło: https:

LG Q7, Q7+ i Q7α - nowe smartfony LG

Dodano: 22.05.2018 20:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Firma LG Electronics zaprezentowała nową serię smartfonów Q7, obejmującą modele Q7, Q7+ i Q7α.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

G7 ThinQ - nowy flagowy smartfon LG ze sztuczną inteligencją (wideo)

Dodano: 04.05.2018 20:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Firma LG Electronics zaprezentowała swój najnowszy smartfon: LG G7 ThinQ, wyposażony w funkcje oparte o sztuczną inteligencję.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Samsung PRO Endurance - karty SD o dużej wytrzymałości

Dodano: 04.05.2018 11:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Electronics zaprezentował kartę Samsung PRO Endurance microSDHC™ / microSDXC™, której wyjątkowa trwałość pozwala na zapis do 43 800[1]godzin ciągłego nagrywania wideo[2]. Zaprojektowana dla osób, które na co dzień używają kart pamięci w zastosowaniach związanych z ochroną i nadzorem czyli urządzeniach monitorujących, kamerach osobistych czy kamerach samochodowych. Nowa karta PRO Endurance zapewnia odczyt danych z prędkością do 100 MB/s oraz zapis materiałów wideo w rozdzielczości Full HD i 4K z prędkością dochodzącą do 30 MB/s[3].

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Samsung pokazał nowe smartfony - Galaxy A6 i A6+

Dodano: 02.05.2018 20:42 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Firma Samsung Electronics wprowadza do oferty dwa nowe smartfony - Galaxy A6 i A6+. Urządzenia zadebiutują na polskim rynku w drugiej połowie maja.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone