niedziela, 23 września 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Eternity  RSS
Pillars of Eternity II: Wiemy, kiedy gracze zostaną wrzuceni do Tygla [WIDEO]

Dodano: 07.09.2018 8:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Pod koniec miesiąca czeka nas premiera dodatku wypełnionego "wyzwaniami, łamigłówkami i śmiercionośnymi przeciwnikami".

Źródło: https:

Pillars of Eternity II: Dziś premiera pierwszego fabularnego rozszerzenia [WIDEO]

Dodano: 02.08.2018 11:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Ważną rolę odegra Rymrgand.

Źródło: https:

Pillars of Eternity II: twórcy szykują duże i darmowe DLC

Dodano: 13.07.2018 12:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Pillars of Eternity II: twórcy szykują duże i darmowe DLCOsoby, które miały przyjemność zagrać w drugą odsłonę Pillars of Eternity z pewnością przyznają mi rację - Deadfire spełniło oczekiwania wygłodniałych fanów Pillarsów i podobnych im gier RPG. Metacritic w dwa miesiące po premierze pokazuje 88 punktów zebranych od recenzentów oraz 7.7/10 od graczy, co pokazuje tylko jak udaną była ta kontynuacja. W związku z tym, studio Obsidian planuje rozszerzenia do gry. Pierwsze z nich (Beast of Winter) miało pojawić się już w lipcu, jednakże premierę przesunięto na 2 sierpnia. Dopiero wtedy ponownie zbierzemy swoją drużynę i wyruszymy w dalszą podróż. Jeśli chodzi zaś o kolejne płatne DLC, to tych będzie (prócz Beast of Winter) jeszcze dwa. Jednak to nie koniec dobrych informacji, gdyż Obsidian ujawnił właśnie, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się dużych, darmowych rozszerzeń wraz z aktualizacjami.

Źródło: https:

Pillars of Eternity II: Szczegóły na temat pierwszego DLC

Dodano: 12.07.2018 20:32 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Poznaliśmy też datę premiery.

Źródło: https:

Najciekawsze premiery gier w czerwcu 2018 - W co warto zagrać?

Dodano: 05.06.2018 9:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Najciekawsze premiery gier w czerwcu 2018 - W co warto zagrać?Wydaje się, że maj bardziej zleciał na obserwowaniu poczynań i zapowiedzi twórców nowego Battlefielda i Call of Duty niż na ogrywaniu wielkich tytułów. Mimo to nie można odmówić doskonałego powrotu w najlepszym stylu grze Pillars of Eternity II: Deadfire. Całkiem nieźle wybroniła się także polska produkcja pt. Ancestors Legacy. Doczekaliśmy się również upragnionego Detroit: Become Human oraz sprawdziliśmy jak bardzo straszne okazało się (także polskie) Agony. Niestety czerwiec, jak przystało na miesiąc letni, wakacyjny nie ma nam zbyt wiele do zaoferowania. Wśród raczej mniej znanych premier znalazł się na szczęście krwiopijca Vampyr. Reszta to już raczej w przeważającej mierze wyścigi (jak druga odsłona The Crew czy OnRush). Czerwiec niesie jednak coś dla graczy, którzy marzyli o założeniu własnego parku z dinozaurami, o byciu księdzem-egzorcystą oraz dla tych, którzy miło wspominają baśnie Hansa Christiana Andersena. Ah, prawie zapomniałam: jest też miejsce na symulator policjanta.

Źródło: https:

Nowy Fallout w drodze? Bethesda podgrzewa atmosferę przed E3

Dodano: 30.05.2018 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nowy Fallout w drodze? Bethesda podgrzewa atmosferę przed E3Prawda jest taka, że ludzki umysł widzi i słyszy to co chce. Ortodoksyjni wyznawcy wszelkich religii potrafią widzieć boskie znaki nawet w ułożeniu fusów porannej kawy, a miłośnik konkretnej serii growej potrafi o niej nawet śnić (po 12 godzinach pod rząd w Pillars of Eternity gra potrafi się przyśnić - ręczę głową). Nic więc dziwnego, że gdy Bethesda wrzuciła na Twittera gif z planszą do złudzenia przypominającą elementy z serii Fallout, wierni - chciałoby się rzec - wyposzczeni fani nabrali nadziei, że oto wydawca daje do zrozumienia: pora na nowego Fallouta. Nadzieje jednak nadziejami, a fakty faktami. Znający fakty sceptycy twierdzą, że nie ma co liczyć na nową odsłonę, a tweet może dotyczyć czegoś zgoła innego.

Źródło: https:

Pillars of Eternity II zaliczone w 26 minut [WIDEO]

Dodano: 16.05.2018 10:19 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Ktoś oszczędził sobie dobrych czterdziestu godzin.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone