piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Europie  RSS
Xiaomi Mi 8 powinien lada chwila doczekać się światowej premiery

Dodano: 19.06.2018 12:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Xiaomi Mi 8, najnowszy flagowy smartfon chi#x144;skiego producenta, dost#x119;pny jest obecnie na jego rodzimym rynku. Debiut w Europie to jednak tylko kwestia czasu.

Źródło: www.benchmark.pl

W Europie ruszyła przedsprzedaż Asusa Zenfone 5Z

Dodano: 13.06.2018 19:34 | 2 odsłon | 0 komentarzyAsus Zenfone 5Z wchodzi na europejski rynek jako najtańszy smartfon ze Snapdragonem 845, a przez ograniczony czas jest jeszcze tańszy.

Tagi: Asus, Europie
Źródło: www.telepolis.pl

Czy istnieje skuteczne narzędzie do walki z przestępcami ubezpieczeniowymi?

Dodano: 13.06.2018 12:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ubezpieczeniowi oszuści nie próżnują. Według badań Insurance Europe, w 2016 roku aż 10% wypłaconych w Europie świadczeń to wyłudzenia. Łupem przestępców – wedle ostrożnych szacunków – mogło paść nawet ponad trzy miliardy złotych. Ubezpieczyciele nie chcą czekać z założonymi rękami i wypowiadają oszustom wojnę.

Tagi: Europie
Źródło: di.com.pl

Świat graczy e-sportu - Polki w ścisłej czołówce europejskich miłośniczek gier!

Dodano: 08.06.2018 14:19 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Polki stanowiły w ciągu trzech ostatnich miesięcy najwyższy odsetek w Europie wśród kobiet grających w gry akcji, a ponad połowa polskich YouTuberów i streamerów zajmujących się grami (57%) nie zarabia na swojej pracy. Czego jeszcze dowiadujemy się z najnowszego raportu dotyczącego e-sportu?

Tagi: Europie, Czego
Źródło: di.com.pl

Ogłoszono zwycięzców European Hardware Awards 2018

Dodano: 04.06.2018 17:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ogłoszono zwycięzców European Hardware Awards 2018Skąd wiadomo, że jakiś sprzęt jest najlepszy w swojej klasie? Oczywiście z profesjonalnych, pełnowymiarowych testów. Przeciętnemu Kowalskiemu trudno jednak mieć w swoim domu wszystkie z technologicznych nowinek oraz znaleźć jeszcze czas, by je dokładnie porównać. Tu wchodzimy my, cali na biało! Dzisiaj na Tajwanie miała miejsce kolejna ceremonia rozdania nagród w ramach European Hardware Awards. Wraz z setką doświadczonych dziennikarzy z największych redakcji w Europie debatowaliśmy przez ostatnie tygodnie, wybierając na podstawie naszych doświadczeń najlepsze procesory, karty graficzne, płyty główne i całą masę innych podzespołów. Zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników!

Źródło: https:

Open Source w biznesie - 18.06.2018

Dodano: 02.06.2018 1:48 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Spotkajmy się na bezpłatnej konferencji Open Source w Biznesie!

To pierwsze takie wydarzenie w Polsce poruszające tematykę rozwiązań otwartych i ich praktycznego zastosowania w przedsiębiorstwie. Wydarzenie ma na celu zrzeszenie zawodowych specjalistów i entuzjastów otwartego oprogramowania.

STRONA WYDARZENIA:


Data i miejsce: 18 czerwca Warszawa

TEMATY:
1. Jak wykorzystać open source przy realizacji zgodności z RODO – Błażej Pabiszczak (YetiForce)
2. Zaawansowana i bezpieczna komunikacja i helpdesk w Organizacji w oparciu o rozwiązania Open Source – Tomasz Mikołajczyk (INTALIO)
3. Przegląd narzędzi open source do analizy bezpieczeństwa – Mariusz Krzaczkowski (YetiForce)
4. Nowy SUSE Linux Enterprise 15 – platforma systemowa dla Software Defined Infrastructure – Artur Duszczyk (SUSE)
5. Open Source CMS w zastosowaniach korporacyjnych na przykładzie wdrożenia Joomla! dla firmy Balex Metal – Andrzej Herzberg (Indico)
6. Open Source CRM w zastosowaniach korporacyjnych na przykładzie jednego z największych wdrożeń w Europie – Tomasz Kur (YetiForce)
7. Open-Source w oparciu o rozwiązania Microsoft Azure – Krzysztof Polewiak (Microsoft)
8. „Work smart, not hard” – licencje open source w praktyce – Bartosz Jastrzębski (Niezależny Ekspert)
9. Bezpieczeństwo Systemów Open Source – Jarosław Pieńkowski (Point)

PARTNERZY SPOTKANIA: SUSE, MICROSOFT, YETIFORCE, INTALIO, INDICO, POINT

Wstęp na wydarzenie - w pełni BEZPŁATNY!

WIĘCEJ INFORMACJI I FORMULARZ REJESTRACYJNY:

Źródło: forum.gazeta.pl

48 mld euro na reklamę cyfrową w Europie. „Tradycyjne media się digitalizują, wydatki będą rosnąć”

Dodano: 01.06.2018 20:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W 2017 roku w Europie wydatki na reklamę cyfrową wyniosły 48 mld euro i były wyższe rok do roku o 13,2 procent, a w ciągu ostatnich 5 lat wzrosły dwukrotnie - wynika z danych IAB Europe. Branża nie jest zdziwiona tym wynikiem i nie ma wątpliwości, że to stały trend, który jednak będzie ewoluował. – Wydatki na digital będą konsekwentnie rosły, reklama internetowa może stać się dominująca na rynku. Ale równie ważne jak liczby i budżety są kwestie związane z rosnącą jakością komunikacji - oceniają dla Wirtualnemedia.pl eksperci rynku reklamy.

Tagi: Europie
Źródło: https:

Nagroda specjalna dla polskiego startupu z sektora FinTech

Dodano: 30.05.2018 10:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Konferencja infoShare 2018 jest wydarzeniem poświęconym trendom i innowacjom w branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej. Do rywalizacji w organizowanym w jej ramach konkursie Startup Contest 2018 przystąpiło blisko 500 startupów z ponad 40 krajów. Który się szczególnie wyróżnił?

Źródło: di.com.pl

PureRetro: ranking 100 najlepszych gier dla Amigi 500 i 600

Dodano: 30.05.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


PureRetro: ranking 100 najlepszych gier dla Amigi 500 i 600Bez świetnych gier magia Amigi nie zawładnęłaby umysłami graczy na tak długo. W całej Europie i w Polsce są powody, by określić „Pięćsetkę” mianem maszyny kultowej. Co przyczyniło się do takiego stanu rzeczy? Oprócz konieczności częstego zmieniania dyskietek i pomstowania na błędy odczytu, na pewno Amiga 500 przeniosła cyfrową rozrywkę z salonów gier wprost do domów. Do wyśmienitej zabawy potrzebna była jedynie (kosztowna) A500, zapas dyskietek, niezniszczalny joystick, modulator telewizyjny i nielimitowany dostęp do odbiornika TV. Najlepiej większego niż 20”. Dziesiątki gier, które trafiły wraz z „Przyjaciółką” pod domowe dachy odebrały rodzicom możliwość oglądania telewizji. Na ekranach łaziły jakieś Lemingi, nastoletni piloci prowadzili boje w kosmosie, albo walczyli o utrzymanie kuli na stole wirtualnego flippera.

Tagi: Europie
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone