wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Europie  RSS
SilverStone RL07 - Asymetryczna obudowa trafia do sprzedaży

Dodano: 17.11.2017 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


SilverStone RL07 - Asymetryczna obudowa trafia do sprzedażyTargi Computex odbywające się w stolicy Tajwanu (Republika Chińska) to jedno z największych corocznych wydarzeń, gdzie producenci z całego świata mogą pochwalić się swoimi nowinkami. Chociaż od tegorocznych minęło już kilka dobrych miesięcy, to właśnie teraz sporo z zapowiadanych produktów debiutuje dopiero na rynku. Kolejnym z nich jest najnowsze dziecko marki SilverStone. Model Redline RL07 to dwustrefowa obudowa Mid Tower wyposażona w asymetryczny front z podświetleniem ledowym. Całość dopełnia panel boczny pełniący rolę okna, który wykonano z hartowanego szkła. Zgodnie z zapewnieniami konstrukcja trafi do sklepów w Europie już lada dzień w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej.

Źródło: https:

W 2 godz. kupiono 300 tys. smartfonów Honor 7X

Dodano: 15.11.2017 17:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bardzo dobry wynik sprzedaży najnowszego modelu marki Honor uzyskano podczas chińskiego festiwalu zakupów "Singles' Day", który jest odpowiednikiem "Black Friday" w Europie i Ameryce. Duże zainteresowanie Honor 7X przełożyło się na rekordowe przychody marki. Wartość wszystkich modeli Honor sprzedanych podczas jednodniowego festiwalu przekroczyła 650 mln dol.

Źródło: www.telix.pl

Odwiedziliśmy polskie centrum Amazona - rządzą tam roboty!

Dodano: 09.11.2017 13:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Odwiedziliśmy polskie centrum Amazona - rządzą tam roboty!Naturalną koleją rzeczy jest, że ludzkość rozwija i zmienia się z dnia na dzień. Sporo zawodów, które kiedyś wydawały się niezbędnymi do funkcjonowania danej społeczności współcześnie albo znajdują się w odwrocie, albo dawno zostały zapomniane. Wystarczy wspomnieć kowala, pucybuta, zecera czy ceglarza. Po prostu nasze wymagania, ale i możliwości ewoluują. Dzisiaj skupimy się na automatyzacji i współpracy ludzi z przedstawicielami nowych technologii. Zaproszeni bowiem zostaliśmy przez światowego giganta e-commerce w postaci Amazona do ich nowego centrum w Polsce. Mowa o najnowocześniejszym w Europie mieście robotów, gdzie ludzi jest trzy razy mniej od maszyn i wszystko działa bez większych przerw.

Tagi: Mode, Europie
Źródło: https:

E-commerce w Europie stan obecny, trendy, szanse

Dodano: 09.11.2017 4:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Latem 2017 r. zespół ShopAlike zapytał 100 ze swoich sklepów partnerskich z 13 europejskich państw o ich zdanie na temat obecnego stanu rynku e-commerce w swoim kraju, jego główne trendy i szanse rozwoju. Przyjrzyjmy się wynikom badania.

Tagi: Europie
Źródło: www.telix.pl

Gdzie ta rewolucja fintechowa?

Dodano: 08.11.2017 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rząd od ponad roku dokłada wszelkich starań, aby uczynić Polskę istotnym w Europie hubem fintechowym. Polacy szybko przyzwyczajają się do nowych form korzystania z usług finansowych. Dlaczego zatem rewolucja fintechowa wciąż nie nadchodzi?

Źródło: di.com.pl

V-Pet - elektronika noszona dla zwierząt domowych

Dodano: 07.11.2017 18:48 | 1 odsłon | 0 komentarzySieć Vodafone wprowadziła dziś do swojej oferty w Europie urządzenie noszone dla zwierząt domowych.

Tagi: Europie
Źródło: www.telepolis.pl

Visa uruchamia w Europie platformę Visa Direct

Dodano: 03.11.2017 5:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Visa ogłosiła europejski debiut Visa Direct - platformy płatności w czasie rzeczywistym, dzięki której firmy będą mogły wykorzystać globalny zasięg i skalę systemu Visa do gruntownej zmiany sposobu płacenia konsumentom i kontrahentom, zarówno w kraju jak i za granicą. Visa współpracuje z dostawcami usług płatniczych, instytucjami finansowymi oraz partnerami strategicznymi by umożliwić im wdrożenie usług opartych o platformę Visa Direct.

Tagi: Vibe, Europie
Źródło: www.telix.pl

E-sport - dyscypliną olimpijską już w 2024 roku

Dodano: 02.11.2017 10:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Do 2020 roku wartość rynku e-sportu na świecie ma się podwoić i wynieść 1,5 mld dolarów. Do blisko 600 mln zwiększy się także liczba widzów śledzących zmagania e-sportowców. Polska jest jednym z największych rynków tej dyscypliny z największym w Europie wzrostem publiczności na poziomie 29 proc. średniorocznie. E-sport jest coraz bardziej szanowaną dyscypliną, która już w 2024 roku może się pojawić na Igrzyskach Olimpijskich.

Tagi: Europie
Źródło: www.telix.pl

Jak zostać programistą w Europie? Koszty edukacji i zarobki (wideo)

Dodano: 26.10.2017 5:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Branża nowych technologii w Europie rośnie w zawrotnym tempie, tworząc każdego roku 120 tys. nowych stanowisk. Komisja Europejska prognozuje, że do 2020 roku zabraknie nawet 800 tys. Programiści to najlepiej wynagradzana grupa pracowników IT, a ci na swoje zarobki nie powinni mieć przecież powodów do narzekania. Nieważne, czy pracujesz w Polsce, krajach UE czy w Stanach - zarobki są wysokie. Gdzie opłaca się zostać programistą?

Źródło: www.telix.pl

Wolfenstein II: New Colossus - afera ze swastyką w tle

Dodano: 25.10.2017 15:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wolfenstein: The New Colossus budzi za oceanem zdecydowane wi#x119;ksze poruszenie ni#x17C; u nas. To nie znaczy, #x17C;e w Europie gra przechodzi bez echa. O co wi#x119;c chodzi?

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone