wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Europie  RSS
Studio Onetu na filmowym festiwalu w Gdyni. Codzienne relacje na żywo

Dodano: 18.09.2017 22:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wystartował 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie promująca rodzimą kinematografię. Onet - patron medialny wydarzenia - podczas festiwalu uruchamia własne studio, gdzie przez sześć dni, w programie Katarzyny Janowskiej emitowanym na Onet.pl, będzie można na bieżąco śledzić wydarzenia festiwalowe.

Źródło: feedproxy.google.com

Warszawiacy jako pierwsi w Europie będą mogli współdzielić przejazd taksówką. Rusza mytaxi match

Dodano: 13.09.2017 20:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mytaxi udostępnia w Warszawie usługę ride-sharingową wykorzystującą taksówki:mytaxi match. Jest to pierwsza tego typu usługa w Europie, która polega na współdzieleniu przejazdu w jednym kierunku i podziale kosztu za kurs między dwoma nieznającymi się pasażerami, dzięki czemu cena może być nawet o 40% niższa od kwoty za standardowy przejazd taksówką. Warszawa została wybrana jako miasto pilotażowe dla usługi mytaxi match, spośród 70-ciu miast w Europie.

Źródło: di.com.pl

FIFA 18 - informacje o wersji demo oraz wymagania sprzętowe

Dodano: 13.09.2017 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


FIFA 18 - informacje o wersji demo oraz wymagania sprzętoweChociaż sezon piłkarski w Europie powoli się rozkręca, na premierę najnowszej części FIFA 18 musimy jeszcze chwilę poczekać. Jednak dzięki uprzejmości Electronic Arts, które udostępniło już wersję demonstracyjną, możemy na własne oczy sprawdzić, jak FIFA 18 będzie wyglądała w porównaniu z największym konkurentem, a mianowicie Pro Evolution Soccer, zbierającym już pierwsze pochlebne recenzje. I chociaż do naszej dyspozycji oddany został zaledwie niewielki procent zawartości gry, dzięki godzinom rozegranym w wersji demonstracyjnej będziemy mogli przyzwyczaić się do wprowadzonych w tegorocznej edycji zmian. Jeśli nie możecie doczekać się premiery, a jesteście posiadaczami peceta, Xbox One lub PS4, to możecie już skorzystać z dobrodziejstw wersji demonstracyjnej.

Źródło: https:

TomTom przedstawia rozwiązania wspierające przyszłość jazdy

Dodano: 13.09.2017 5:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Firma TomTom (TOM2), dostawca technologii nawigacyjnych, uczestniczy w największym w Europie wydarzeniu motoryzacyjnym, targach IAA we Frankfurcie. Podczas eventu firma poinformowała o swoich nowych działaniach: umowie z Daimlerem, rozwoju usługi TomTom Traffic oraz uruchomieniu usługi przeznaczonej dla pojazdów elektrycznych.

Źródło: www.telix.pl

Okami HD potwierdzone na PlayStation 4, Xboksa One i PC [aktualizacja - termin premiery w Europie i cena]

Dodano: 12.09.2017 16:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Od jakiegoś czasu plotkowano, że Okami HD ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach. W magazynie Famitsu pojawiło się potwierdzenie tych doniesień, wraz z datą premiery gry w Japonii.

Źródło: www.gry-online.pl

Pro Evolution Soccer 2018 - debiut w USA i pierwsze recenzje

Dodano: 12.09.2017 11:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Debiutujące dziś w Stanach Zjednoczonych (w Europie za dwa dni) Pro Evolution Soccer 2018 doczekało się pierwszych recenzji. Firmie Konami udało się utrzymać wysoki poziom i gra jest równie udana, co zeszłoroczna odsłona.

Źródło: www.gry-online.pl

Hakerzy spenetrowali sieć energetyczną w Europie i USA. Teraz czekają by zaatakować

Dodano: 08.09.2017 14:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Grupa hakerska znana pod nazwą Dragonfly od dwóch lata atakuje cele związane z siecią energetyczną na dwóch kontynentach – informuje Symantec w...

Źródło: tech.wp.pl

Deutsche Telekom - pierwsze w Europie połączenie w technologii 5G

Dodano: 02.09.2017 15:36 | 3 odsłon | 0 komentarzyDeutsche Telekom (będący jednocześnie właścicielem sieci T-Mobile) poinformował o wykonaniu pierwszego w Europie połączenia w technologii 5G w sieci komercyjnej.

Tagi: Europie
Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone