niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Evil  RSS
Xperia XZ2 czyli nowy wygląd smartfonów Sony

Dodano: 23.02.2018 16:09 | 0 odsłon | 0 komentarzyOd jakiegoś czasu coraz głośniej ćwierkały ptaszki mówiące o nadchodzącej zmianie w wyglądzie smartfonów Sony. Niezastąpiony Evan Blass podzielił się renderem Xperii XZ2.

Tagi: Xperia, Evil, Blade
Źródło: www.telepolis.pl

Europejskie ceny Samsungów Galaxy S9

Dodano: 22.02.2018 20:03 | 1 odsłon | 0 komentarzyNiezawodny Evan Blass ujawnił europejskie ceny Samsungów Galaxy S9. Tanio nie będzie...

Źródło: www.telepolis.pl

Ever Duo II PRO 800 800VA 490W.

Dodano: 22.02.2018 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zasilacze serii DUO II Pro wyposażone zostały w złącze komunikacji z komputerem typu USB, umożliwiające współpracę zasilacza ze sprzętem komputerowym. Razem z urządzeniem dostarczony jest przewód USB. Do zachowania właściwej współpracy konieczne jest podłączenie zasilacza do wolnego portu USB w komputerze za pomocą dostarczonego przewodu. Po podłączeniu przewodu należy włączyć zasilacz, uruchomić komputer oraz zainstalować oprogramowanie..., Cena: 429,- zł

Tagi: Evil, Razer
Źródło: https:

Ever Duo II 350 350VA 210W.

Dodano: 22.02.2018 10:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zasilacze serii DUO II Pro wyposażone zostały w złącze komunikacji z komputerem typu USB, umożliwiające współpracę zasilacza ze sprzętem komputerowym. Razem z urządzeniem dostarczony jest przewód USB. Do zachowania właściwej współpracy konieczne jest podłączenie zasilacza do wolnego portu USB w komputerze za pomocą dostarczonego przewodu. Po podłączeniu przewodu należy włączyć zasilacz, uruchomić komputer oraz zainstalować oprogramowanie. Cechy charakterystyczne zasilaczy Cztery gniazda wyjściowe (typu IEC320 C13) z podtrzymaniem awaryjnym Synchronizacja z siecią Zimny start - możliwość uruchomienia bez podłączonej sieci Dźwiękowa sygnalizacja rozładowania baterii Mikroprocesorowa kontrola parametrów Odporność na przeciążenia Zabezpieczenie przed zwarciem Filtr telekomunikacyjny..., Cena: 209,- zł

Tagi: Evil, Razer, Filmy
Źródło: https:

Smartfony Nokia 7 Plus i Nokia 1 na zdjęciach przed premierą

Dodano: 18.02.2018 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Smartfony Nokia 7 Plus i Nokia 1 na zdjęciach przed premierąOkres przed targami od zawsze obfituje we w przecieki i doniesienia, dotyczące nadchodzących propozycji od największych producentów na świecie. Osoby odpowiedzialne za dostarczanie nam plotek, mają w tym czasie pełne ręce roboty. Jednym z najbardziej skutecznych z nich jest Evan Blass, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć przedpremierowo niezliczoną ilość urządzeń mobilnych. Tym razem jego najnowszą zdobyczą są zdjęcia, przedstawiające dwa najnowsze smartfony od HMD Global, Nokia 7 Plus oraz Nokia 1. Dzięki nim możemy dokładnie zobaczyć, jak prezentować się będą nowości, które mają zostać pokazane szerszej publiczności na targach Mobile World Congress. Tym razem otrzymamy propozycje należące do średniej oraz niższej półki cenowej. Czym obydwa modele mają przekonać do siebie klientów?

Źródło: https:

Nowy, flagowy smartfon LG w czerwcu. Znamy przypuszczalną specyfikację techniczną!

Dodano: 17.02.2018 12:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firma nie powtórzy błędu, który popełniła przy premierze modelu G6. LG powoli przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swojego kolejnego, flagowego smartfona. W sieci już jakiś czas temu mówiło się, że sprzętu nie zobaczymy na targach MWC, a teraz potwierdził to Evan Blass, dziennikarz znany z publikowania wiarygodnych informacji na temat nadchodzących urządzeń. Przy okazji podzielił się on też danymi dotyczącymi specyfikacji technicznej telefonu.

Tagi: Znamy, Evil, Priv
Źródło: https:

Nokia 7+ i Nokia 1 na zdjęciach

Dodano: 15.02.2018 13:53 | 1 odsłon | 0 komentarzyEvan Blass opublikował na Twitterze zdjęcia, które być może prezentują wygląd nadchodzących smartfonów Nokia 7+ i Nokia 1.

Źródło: www.telepolis.pl

The Evil Within 2 wzbogaciło się o tryb pierwszoosobowy

Dodano: 14.02.2018 19:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy


By#x107; mo#x17C;e The Evil Within 2 b#x119;dzie teraz dla niekt#xF3;rych bardziej interesuj#x105;ce. Najnowsza #x142;atka daje bowiem mo#x17C;liwo#x15B;#x107; skorzystania z trybu pierwszoosobowego.

Źródło: www.benchmark.pl

ASUS Zenfone 5 Lite - wiemy już całkiem sporo przed premierą

Dodano: 11.02.2018 9:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


ASUS Zenfone 5 Lite - wiemy już całkiem sporo przed premierąZa nieco ponad dwa tygodnie będziemy cieszyć się targami Mobile World Congress 2018 w Barcelonie. Jak zawsze okres przed każdymi tego typu wydarzeniami jest równie gorący, co same konferencje. Wszystko to za sprawą pojawiających się regularnie przecieków, które rzucają więcej światła na zbliżające się premiery. Głównym ich dostawcą jest Evan Blass, czyli chyba najbardziej znana osoba, która "zawodowo" zajmuje się przedpremierowym dostarczaniem informacji na temat smartfonów. Tym razem jego kolejną zdobyczą jest ASUS Zenfone 5 Lite, którego właśnie za sprawą Evana możemy zobaczyć. Jeśli wiadomości na jego temat okażą się prawdziwe, to będzie trzeba pochwalić tajwańskiego producenta za wytrwałość, z jaką dąży tworząc kolejne urządzenia mobilne. Zenfone 5 Lite ma szansę stać się naprawdę ciekawą propozycją w średnim segmencie. Co ciekawe, na krótko przed targami MWC widać koncentrację firmy ASUS właśnie na tej półce cenowej. Czym ma nas zainteresować nowy przedstawiciel rodziny Zenfone?

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone