niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook traci młodych użytkowników - 2,8 mln w USA w 2017 roku. „To masowe medium dla starych ludzi”

Dodano: 24.02.2018 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W 2017 roku w USA z Facebooka zrezygnowało 2,8 miliona internautów w wieku poniżej 25 lat - wynika z danych eMarketera. Analitycy przewidują, że 2018 rok przyniesie w najmłodszych grupach wiekowych dalszy spadek o 2,1 miliona. - Prawda jest taka, że Facebook przestaje być „cool”. A to,

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Google, YouTube, Facebook i Instagram w tym roku zgarną z rynku większość budżetów na reklamę cyfrową

Dodano: 23.02.2018 20:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W tym roku 66 proc. wydatków na reklamę cyfrową trafi do Google Search, YouTube, Facebooka i Instagrama - wynika z badania Salesforce, firma przeprowadziła go wśród 900 pracowników w dziesięciu krajach. Z kolei 65 proc. firm w ciągu ostatniego roku zwiększyło wydatki na reklamę w formie filmów w internecie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook ułatwia dodawanie rozmówców do chatów w aplikacji Messenger

Dodano: 22.02.2018 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook wprowadził niewielkie ułatwienie dla użytkowników komunikatora Messenger. W trakcie prowadzenia rozmów wideo oraz połączeń głosowych w sposób prostszy niż dotąd można dodawać do konwersacji nowe osoby.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Facebook nie działa". Tak, to ogromny problem

Dodano: 22.02.2018 13:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Poczułem się jak Tom Hanks w filmie "Terminal". Mnie też nie chciano wpuścić i zabrano paszport. Ten cyfrowy. O nazwie "Facebook". A wszystko...

Tagi: Facebook
Źródło: tech.wp.pl

31 milionów stron internetowych korzysta z Google AMP, Facebook przegrywa walkę o odsłony

Dodano: 20.02.2018 20:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W pierwszym tygodniu lutego 2018 roku wydawcy uzyskali z Google globalnie 466 milionów odsłon więcej niż w styczniu 2017 roku - wynika z danych firmy analitycznej Chartbeat. Główna zasługa wzrostu ruchu o 40 procent leży po stronie oferowanej przez Google platformy Accelerated Mobile Pages (AMP). W tym samym okresie Facebook przyniósł wydawcom o 200 milionów mniej odsłon niż Google.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook wyśle pocztówki. Tak powalczy z rosyjskimi wpływami

Dodano: 20.02.2018 13:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli ktoś będzie chciał wykupić płatne treści wyborcze na Facebooku, może spodziewać się pocztówki (takiej tradycyjnej) od sieci. Wszystko w ramach walki z rosyjskimi wpływami.

Tagi: Facebook
Źródło: di.com.pl

Pomożesz bo możesz proszę daj to na FB

Dodano: 19.02.2018 1:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Proszę pomóżcie dwóm sympatyczny braciom chorujących na zanik mięśni skorzystać z leczenia nowym cudownym lekiem w Belgii. Są kibicami jak ja. Ich życie to piłka nożna i komputer.
Całe życie żyli z wyrokiem śmierci w oczekiwaniu na cud walcząc z chorobą. Ten cud się wydarzył wynaleziono lekarstwo na ich chorobę tylko jest kosmicznie drogie. Jest refundowane w całej Europie, tylko nie w Polsce. Dzięki programowi wczesnego dostępu do leków zaoferowano im leczenie w Belgii. Koszt hospitalizacji, podania leku, wyjazdów do Belgii to prawie 100 000 zł. Ze znajomymi pomagamy zebrać w internecie potrzebną kwotę.
Proszę wesprzyjcie ich walkę z chorobą. Nawet najmniejsze wsparcie doda im sił i otuchy.
Proszę wstawcie też link do ich zrzutki na swój Facebook żeby obejrzało to jak najwięcej osób.


Pozdrawiam i dziękuję
Monika

Źródło: forum.gazeta.pl

Susan Wojcicki: Facebook powinien powrócić do publikowania zdjęć dzieci i dzielenia się nimi

Dodano: 14.02.2018 20:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Susan Wojcicki, szefowa YouTube’a stwierdziła, że Facebook powinien skupić się na tym do czego został stworzony, to znaczy na umożliwianiu użytkownikom publikowania zdjęć ich dzieci i dzielenia się nimi w sieci. W ten sposób Wojcicki podsumowała kwestię ambicji Facebooka w segmencie wideo. - Zawsze musisz traktować serio swoich konkurentów, ale nie wygrasz patrząc tylko wstecz czy rozglądając się wokół. Zwycięstwo daje tylko patrzenie w przyszłość - podkreśla szefowa YouTube’a.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Niemiecki sąd uznał, że ustawienia danych osobowych Facebook są nielegalne

Dodano: 14.02.2018 20:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zdaniem sądu w Berlinie, domyślne ustawienia dostępu do danych osobowych na Facebooku są nielegalne. Użytkownicy nie są bowiem dostatecznie właściwie informowani, jak i kiedy będą one wykorzystywane i przetwarzane.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook traci użytkowników na rzecz Instagrama i Snapchata

Dodano: 14.02.2018 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook traci użytkowników na rzecz Instagrama i SnapchataPortal społecznościowy jakim jest Facebook powstał 4 lutego 2004 roku. Dziecko Marka Zuckerberga skłoniło już ponad 2 miliardy użytkowników do rejestracji, a dzienną aktywność serwisu szacuje się na 1,3 miliardów osób. Facebook jest pierwszym w historii fenomenem społecznym, który odniósł tak wielki sukces, plasując w końcu Zuckerberga na liście najbogatszych ludzi świata. Nic więc dziwnego, że w social biznesie każdy chciałby kawałek tego torcika dla siebie. Portale społecznościowe rosną jak grzyby po deszczu, jednak niewielu markom udaje się zostać na rynku dłużej. Twitter, Snapchat, Instagram, Google+, Tumblr, Flickr czy zabójczo podobne do Facebooka rosyjskie VK to tylko kilka najbardziej rozpoznawalnych aplikacji, z których korzystamy prawie wszyscy. Ostatnie badania wykazują, że to właśnie ku nim migrują dotychczasowi użytkownicy Facebooka.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone