piątek, 19 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook zapowiada zmiany w Menedżerach do obsługi reklam i firm

Dodano: 18.04.2019 20:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział wprowadzenie zmian w najważniejszych platformach służących reklamodawcom do prowadzenia kampanii w serwisie – Menedżerze reklam i Menedżerze firmy. Według obietnic obie platformy staną się bardziej przejrzyste oraz  łatwiejsze w obsłudze i analizowaniu danych reklamowych.

Tagi: Facebook
Źródło: https:

Facebook potwierdził prace nad własnym asystentem głosowym

Dodano: 18.04.2019 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Facebook jest obecnie w bardzo nieciekawej sytuacji. Od dawien dawna obchodzi się on z danymi użytkowników w niewłaściwy, a może i nawet nieetyczny sposób, na co uwagę zwraca coraz więcej instytucji. Nie powstrzymuje to jednak tego kolosa mediów społecznościowych przed kreowaniem kolejnych sposobów na lepsze zaznajomienie się ze swoimi użytkownikami oraz z ich preferencjami. Podążając za planami stworzenia kompleksowego ekosystemu opierającego się na wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, Facebook podjął się stworzenia asystenta głosowego, który stanie się konkurencją m.in. dla produktów Amazona, Apple, Google, Microsoftu czy Samsunga. Nie podano przybliżonej daty jego premiery.

Tagi: Facebook
Źródło: https:

Facebook wprowadza tryb nocny do Messengera. Nie potrzeba już emoji z księżycem

Dodano: 16.04.2019 20:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Facebook udostępnił oficjalnie w komunikatorze Messenger tryb nocny, dzięki któremu użytkownicy mogą wygodniej obsługiwać aplikację w słabym lub świetle lub ciemnych pomieszczeniach. Funkcję można włączyć w ustawieniach bez wcześniejszej konieczności przesyłania emoji z księżycem.

Źródło: https:

Facebook testuje powrót Messengera do aplikacji mobilnej serwisu

Dodano: 15.04.2019 20:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Facebook prowadzi próby przywrócenia pełnej obsługi wiadomości z Messengera w głównej aplikacji serwisu - wynika z nieoficjalnych informacji. Plany ponownego zintegrowania komunikatora mogą być realizacją wcześniejszych zapowiedzi Marka Zuckerberga o łatwiejszej niż dotąd obsłudze wiadomości w ekosystemie Facebooka.

Źródło: https:

Sony patentuje technologię transmisji zawodów esportowych w VR

Dodano: 15.04.2019 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Esport to niezwykle dochodowy segment branży elektronicznej rozrywki. Co więcej, pomimo zawrotnego tempa rozwoju, nadal stoją przed nim ogromne możliwości dalszej ekspansji. Transmisje telewizyjne tego typu zawodów weszły do mediów już jakiś czas temu, a wydarzenia takie, jak Intel Extreme Masters cieszą się ogromną renomą. Według przewidywań firmy Newzoo, w tym roku liczba widzów wirtualnych zmagań osiągnie próg 454 milionów osób. Firma Sony właśnie opatentowała technologię, która pozwoli posiadaczom zestawów wirtualnej rzeczywistości stać się widzami zawodów esportowych. Do tej pory podobnego rozwiązania próbował Facebook w ramach Oculus Venus z tradycyjnymi sportami.

Źródło: https:

Facebook przeznacza miliony na ochronę Marka Zuckerberga

Dodano: 15.04.2019 9:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Spotyka się z najważniejszymi tego świata, a jego dzieło oskarżane jest o manipulacje społeczeństwami. Nic więc dziwnego, że Mark Zuckerberg...

Źródło: https:

Facebook wydał 20 mln dolarów na ochronę Marka Zuckerberga, po tyle zarobili inni czołowi menedżerowie firmy

Dodano: 13.04.2019 21:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Mark Zuckerberg jako CEO Facebooka zarabia symbolicznego dolara, natomiast w ub.r. wydatki związane z bezpieczeństwem Zuckerberga i jego rodziny wzrosły o ponad 100 proc. do 19,9 mln dolarów. Po prawie 20 mln dolarów zarobili w ub.r. pozostali z czołowych menedżerów firmy: Sheryl Sandberg, David Wehner, Christopher Cox i Mike Schroepfer.

Źródło: https:

Facebook rozważa przywrócenie Messengera z powrotem do głównej aplikacji Facebooka

Dodano: 13.04.2019 18:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jak informuje The Verge, osiem lat po rozdzieleniu usługi Messenger na samodzielną aplikację i pięć lat po całkowitym usunięciu funkcji przesyłania wiadomości z głównej aplikacji, Facebook być może znów przygotowuje się do ponownego zintegrowania aplikacji Messenger z główną aplikacją Facebooka. Wiadomość pochodzi od badacza aplikacji, Jane Manchun Wong, która znalazła podstawową sekcję „Czatu” w aplikacji mobilnej

Źródło: https:

WP.pl, Gazeta.pl i OLX ze wzrostami - tracą Facebook i YouTube (Gemius/PBI z marca)

Dodano: 12.04.2019 21:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Liderem odwiedzalności w polskim internecie pozostają Grupa Google, natomiast Grupa Wirtualna Polska po wyprzedzeniu Facebooka awansowała na drugie miejsce. Ten ostatni portal, podobnie jak YouTube, zanotował spadek zasięgu, natomiast dużo zyskały WP.pl, Gazeta.pl i OLX.pl.

Źródło: https:

Facebook zaostrza walkę z dezinformacją. Wprowadza funkcję Jakość Grupy i dodatkowe informacje o publikowanych treściach

Dodano: 12.04.2019 20:47 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Facebook zapowiedział wprowadzenie nowych rozwiązań mających poprawić skuteczność walki z fake newsami i zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników serwisu. Wśród nowości znajdą się funkcja o nazwie Jakość Grupy, informacje kontekstowe związane ze zdjęciami, a także te dotyczące zmian w standardach społeczności.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone