piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Fallouta  RSS
Kolejna gra na straty? Halo Infinite idzie w ślady Fallouta 76

Dodano: 17.09.2018 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft wciąż uparcie milczy na temat tego, jaką grą będzie Halo Infinite, ale niektóre oferty pracy w firmie deweloperskiej o nazwie 343 Industries, która ma zająć się produkcją tytułu, rzuciły nieco światła na to, czego fani mogą się spodziewać. Po tym, jak wylano wiadro (nie jedno) pomyj na poprzednika tejże serii (mowa o Halo 5: Guardians) zdecydowano się na zmiany. Między innymi na powrót do postaci Master Chiefa. Jednak pozostałe zmiany mogą nie przypaść już do gustu wiernych fanów aż tak bardzo. Z ofert pracy możemy bowiem wyczytać, że produkcja najpewniej będzie kolejną z serii gier-serwisów. Co to oznacza, to już chyba wiadomo: loot boksy, mikropłatności, gra sieciowa itd.

Źródło: https:

Kolejnego Fallouta nie będzie. Fallout 76 ma trwać wiecznie

Dodano: 17.09.2018 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Okres wyczekiwania na grę wydaje się być (przynajmniej w moim odczuciu) okresem podobnym do okresu przedświątecznego. W takim sensie, że samo to oczekiwanie także jest czymś przyjemnym (w kwestii gier mamy jeszcze przewagę nad świętami, bo są trailery, dema technologiczne czy screeny z produkcji). Dni przybliżające długo wyczekiwaną grę to niekiedy uroczyste odliczanie i nerwowe spoglądanie w kalendarz. Wszystkiego tego nie uraczymy już prawdopodobnie nigdy, jeśli chodzi o serię Fallout. Fallout 76 ma być bowiem ostatnim produktem z serii. Ale nie dlatego, że Bethesda chce pożegnać się z tym uniwersum. Gra ma po prostu trwać - jak mówią twórcy - wiecznie. Co to dokładnie oznacza?

Źródło: https:

CoD: Black Ops 4 - wymagania sprzętowe i platforma dystrybucji

Dodano: 08.08.2018 13:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku (mowa o Fallout 76) nie będzie dostępna poprzez platformę Steam. Dziś do Fallouta dołącza kolejny tytuł tej jesieni. Mowa o Call of Duty Black Ops 4. Activision wraz z Treyarchem zapowiedzieli, że nie tylko nadchodząca wersja beta będzie dostępna jedynie poprzez stronę Battle.net. Uruchamianie gry z pominięciem platformy Steam będzie miało miejsce także w wersji finalnej. Osoby, które wcześniej dołączyły do testowania bety gry, muszą więc posiadać konto w serwisie Battle.net. Wraz z tą niekoniecznie pozytywną informacją do sieci trafiły także wymagania systemowe. Póki co jedynie do wersji beta.

Źródło: https:

Fallout 76 nie pojawi się na platformie Steam... Więc gdzie?

Dodano: 07.08.2018 12:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Szum medialny wokół nadchodzącej produkcji od Bethesdy pt. Fallout 76 nieprędko ucichnie. Gra zapowiedziana na kilka dni przed tegorocznym eventem E3 sprawiła, że tysiące fanów nie mogło przez jakiś czas pozbierać szczęki z podłogi. Niedługo potem nadeszły jednak szczegóły dotyczące produkcji i trzeba przyznać - nie każdego zadowoliły. Mowa tu naturalnie o przeniesieniu tytułu w rozgrywkę sieciową. Ale drażliwych informacji dotyczących nowego Fallouta zdaje się być więcej. Na tę chwilę okazuje się bowiem, że ów tytuł nie pojawi się na Steamie - przynajmniej nie w dniu premiery. Będzie dostępny jedynie poprzez stronę producenta. Czy to duży problem? Pewnie nie aż tak, jakby się wydawało. W końcu każdy kto bardzo chce zagrać w grę kupi ją z jakiegokolwiek źródła. Niemniej trzeba przyznać, że pozostaje niesmak jak w przypadku odsłon Battlefielda, które należało uruchamiać przez Battlelog.

Źródło: https:

Fallout 76: Cztery razy większe od Fallouta 4. Jest trailer! [WIDEO]

Dodano: 10.06.2018 22:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Prequel wszystkich innych Falloutów.

Źródło: https:

New California - mod do Fallout: New Vegas opowie o Krypcie 18

Dodano: 04.06.2018 19:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


New California - mod do Fallout: New Vegas opowie o Krypcie 18Krypty kontrolne, to wyjątkowy produkt Vault-Tec, jest ich zaledwie 17 spośród 122 znanych z poszczególnych części gry schronów przeciwatomowych. Właściwie poznaliśmy mniej niż połowę krypt dostępnych w świecie Fallouta, na dodatek większość z nich albo jest niekanoniczna, albo znana jedynie z opowieści. Dobrze że w za kolejne wątki Fallouta zabierają się czasami modderzy, dodając do niej kolejne rozdziały. Zanim więc przekonamy się że Fallout 76 to kolejny sandbox dla wielu graczy, być może zdążymy wypróbować New California, dodatek zrealizowany przez fanów serii, opowiadający historię mieszkańca Krypty 18. Jednej z 17 kontrolnych krypt, które nie stanowiły dla Vault-Tech pola eksperymentów na ludziach.

Źródło: https:

Fallout 76 - Bethesda oficjalnie zapowiada nową odsłonę Fallouta

Dodano: 30.05.2018 17:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Fallout 76 - Bethesda oficjalnie zapowiada nową odsłonę FalloutaKolejny etap podróży przez post apokaliptyczne Stany Zjednoczone właśnie został zapowiedziany. Z krótkiego, trwającego zaledwie półtorej minuty filmu nie dowiemy się wiele. Przynajmniej nic nie sugeruje, że za kolejną odsłonę Fallouta odpowiada Obsidian. Za to jest jasne, że bohaterem kolejnego Falouta będzie mieszkaniec Krypty 76, jednej z tzw. krypt kontrolnych Vault-Tec’u, w który bez większych przeszkód rozwijała się 500-osobowa populacja ocalałych z Wielkiej Wojny. Gdzie? Możemy jedynie przypuszczać na podstawie muzyki w radiu (Zachodnia Virginia) i butelki lagera z napisem Oak (obstawiamy Red Oak w Karolinie Północnej). Oczywiście to wszystko jedynie domysły bazujące na niepewnych poszlakach.

Źródło: https:

Shenmue I i II: Bez tych gier nie byłoby GTA V, Fallouta 3, Heavy Raina i Mass Effecta... a teraz wracają! [WIDEO]

Dodano: 14.04.2018 10:14 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Przy okazji zapowiedzi remasterów pomówmy przez chwilę, dlaczego tak bardzo nie obchodzi was Shenmue, a tak bardzo powinno.

Źródło: https:

Shenmue I i II: Bez tych gier nie byłoby GTA V, Fallouta 3, Heavy Raina i Mass Effecta... a teraz wracają! [WIDEO]

Dodano: 14.04.2018 10:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Przy okazji zapowiedzi remasterów pomówmy przez chwilę, dlaczego tak bardzo nie obchodzi was Shenmue, a tak bardzo powinno.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone