środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Filmy  RSS
Filip Chajzer prowadzącym talk-show „18:45 Czas na zasady” w Onecie, sponsorem Okocim (wideo)

Dodano: 15.03.2018 20:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dziennikarz TVN Filip Chajzer będzie gospodarzem nowego programu Onetu „18:45 Czas na zasady” realizowanego wspólnie z producentem piwa Okocim.

Tagi: Czas, Filmy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W Filmy i TV znajdziemy wreszcie tytuły Disneya. Niestety nadal nie w Polsce

Dodano: 15.03.2018 15:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


o odesłaniu na zasłużoną emeryturę Windows Media Playera.

Źródło: www.centrumxp.pl

Filip Chajzer poprowadzi nowy talk-show w Onecie. Gwiazdy i muzyka na żywo

Dodano: 14.03.2018 13:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"18:45. Czas na zasady" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce Onetu. Nowy talk-show to okazja do ciekawych rozmów o życiowych zasadach i wartościach oraz poznania sztuki piwowarstwa w wykonaniu piwowarów Okocimia.

Tagi: Czas, Filmy
Źródło: feedproxy.google.com

iWoman.pl reaktywowany przez Filipa Kokoszyńskiego i Wojciecha Skąpskiego

Dodano: 09.03.2018 20:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Serwis lifestylowe iWoman.pl, zawieszony przez Wirtualną Polskę ponad trzy lata temu, został przywrócony w nowej wersji. Właścicielami i szefami witryny są obecnie jej byli pracownicy Filip Kokoszyński i Wojciech Skąpski.

Tagi: Serwis, Filmy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czas się żegnać z Windows Media Player

Dodano: 02.03.2018 12:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft zach#x119;ca u#x17C;ytkownik#xF3;w Windows Media Player do przesiadki na Filmy i TV. Najprawdopodobniej oznacza to, #x17C;e ten pierwszy program wkr#xF3;tce zostanie wycofany z systemu Windows 10.

Źródło: www.benchmark.pl

Maska Antysmogowa GreenBlue GB160.

Dodano: 23.02.2018 16:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Filtr N99 pozwala na wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Nowy krój maski w połączeniu z przyjemnym w dotyku materiałem zewnętrznym, delikatnymi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i wygodne dopasowanie maski do twarzy. Plastikowy, jednokierunkowy zaworek, będący zarazem elementem montażowym filtra N99, ułatwia odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski. Wymienny filtr N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów zanieczyszczeń takich jak: kurz, pył węglowy, dym tytoniowy, spaliny, naskórek zwierząt czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - skuteczność na poziomie 99.97% Półmaska antysmogowa służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych. To produkt który doceni każda osoba prowadząca zdrowy tryb życia i mieszkająca w mieście. Świetny produkt także dla alergików Wykonana z wysokiej jakości materiałów, chromi drogi oddechowe przed szkodliwym działaniem wielu czynników zewnętrznych, szkodliwych dla ludzkiego zdrowia zwłaszcza w okresie zimowym. Wyposażona została w rzepy oraz wyprofilowana tak aby jak najdokładniej pasować do każdej twarzy. Zakładanie oraz zdejmowanie jest bardzo proste. Podczas aktywności fizycznej masz pewność że filtracja przebiega bez zarzutów. Nasza maska ma anatomiczny kształt i wymiary. Wymiar maski jest uniwersalny i pasuje do każdego rodzaju twarzy regulowany za pomocą tylnej rzepy. Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski można w przerwie wykonywanych czynności złożyć i schować ją do kieszeni nie uszka Filtr zatrzymuje miedzy innymi: - pleśń - naskórek zwierząt - kurz - alergeny (pyłki roślin etc.) - spaliny - pył węglowy - oraz 130 innych, często toksycznych substancji znajdujących się na co dzień w miejskim powietrzu..., Cena: 39,- zł

Źródło: https:

Ever Duo II 350 350VA 210W.

Dodano: 22.02.2018 10:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Zasilacze serii DUO II Pro wyposażone zostały w złącze komunikacji z komputerem typu USB, umożliwiające współpracę zasilacza ze sprzętem komputerowym. Razem z urządzeniem dostarczony jest przewód USB. Do zachowania właściwej współpracy konieczne jest podłączenie zasilacza do wolnego portu USB w komputerze za pomocą dostarczonego przewodu. Po podłączeniu przewodu należy włączyć zasilacz, uruchomić komputer oraz zainstalować oprogramowanie. Cechy charakterystyczne zasilaczy Cztery gniazda wyjściowe (typu IEC320 C13) z podtrzymaniem awaryjnym Synchronizacja z siecią Zimny start - możliwość uruchomienia bez podłączonej sieci Dźwiękowa sygnalizacja rozładowania baterii Mikroprocesorowa kontrola parametrów Odporność na przeciążenia Zabezpieczenie przed zwarciem Filtr telekomunikacyjny..., Cena: 209,- zł

Tagi: Evil, Razer, Filmy
Źródło: https:

Ucieczka z Facebooka to dla mediów zła decyzja, polscy wydawcy nie pójdą tą drogą

Dodano: 17.02.2018 21:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kilka dni temu „Folha de S Paulo”, największy dziennik w Brazylii postanowił wycofać się z publikowania swoich treści na Facebooku. To protest przeciwko polityce serwisu, która zdaniem redakcji sprzyja szerzeniu fake newsów i utracie zasięgów jakościowego dziennikarstwa. Jednak w rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl polscy wydawcy i eksperci social media krytykują decyzję Brazylijczyków. - Pochopny ruch, negowanie rzeczywistości to nie jest strategia. Zmiany na Facebooku nie mają wpływu na nasz ruch, nie zamierzamy porzucać serwisu - oceniają Krzysztof Majak, Filip Cieślak, Maciej Kabroński i Filip Lenart.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najpierw Denuvo, teraz Windows: CODEX łamie Windows 10 UWP

Dodano: 16.02.2018 11:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Najpierw Denuvo, teraz Windows: CODEX łamie Windows 10 UWP700 milionów złotych to roczne straty pieniężne spowodowane piractwem w naszym kraju. Ponad 70% internautów ściąga w Internecie filmy, gry i inne media z nielegalnych źródeł. Najczęściej padającym argumentem piratów jest wysoki koszt, jaki muszą ponosić za korzystanie ze źródeł legalnych. Filmy i gry, a także albumy muzyczne są w Polsce nieproporcjonalnie drogie w stosunku do zasobności naszych portfeli. Fakt, że na zachodzie nastolatek może pozwolić sobie na zakup przynajmniej jednej gry miesięcznie budzi w nas bunt i skłania ku piraceniu. Jednak wspomniane na początku badania przynoszą zaskakujące wnioski: nielegalne pozyskiwanie treści nie jest ściśle uzależnione od dochodów gospodarstwa domowego. Nawet osoby zarabiające dużo ponad średnią krajową ściągają media nie płacąc za nie. Piractwo rośnie więc w siłę, a łamanie takich zabezpieczeń jak Denuvo czy Window 10 UWP (Universal Windows Platform) ma się w najlepsze.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone