poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Filmy  RSS
Filmy i seriale HBO w Ipli w niższej cenie, przez 30 dni bez opłat

Dodano: 23.09.2018 1:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy platformy Ipla będą mogli oglądać treści dostępne na kanałach HBO, Cinemax i AXN w niższej cenie 25 złotych. Dodatkowo w pakiecie Ipla HBO przygotowano nowe propozycje filmów i seriali, a nowi użytkownicy mogą wypróbować go przez 30 dni bez opłat.

Źródło: https:

Filmy produkcji Amazonu i Netfliksa wkrótce w kinach IMAX?

Dodano: 17.09.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nikogo chyba nie zdziwiłby fakt, że pojawienie się platform VOD takich jak Amazon, HBO GO czy Netflix przyczyniło się w pewnym sensie do zmniejszenia popularności kina. Dużo łatwiej (i taniej) jest przecież korzystać z takich serwisów niż ruszyć swoje szanowne cztery litery z kanapy i wyjść do Multikina czy innej (nie)sieciówki na film. A jeszcze nie daj Boże trzeba się uprzednio uczesać, ogolić czy wyprasowaną koszulę przywdziać. Pewną przewagę usług VOD nad kinem spostrzegła chociażby sieć kin IMAX. Jak czytamy w portalu The Holywood Reporter prezes IMAXa Richard Gelfond twierdzi, że wszystkie największe serwisy streamingowe są właśnie w trakcie rozmów z jego kinem na temat wyświetlania oryginalnych produkcji tychże serwisów na wielkim ekranie.

Tagi: Filmy, Netflix
Źródło: https:

Jak się pozbyc niechcianego Avasta?

Dodano: 06.09.2018 1:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


To bydle się podstępnie instaluje przy każdej nowej instalce i nie pyta się jak inne porządne programy czy go chcę, tylko sam się na chama instaluje.
Orbit Unistaler go nie widzi, ale jest, bo raz na jakiś czas się pokazuje.
Znalazłem go w Files jako Avast software, ale nie mogę go w żaden sposób ugryzć.
I czy mozna się na przyszłość zabezpieczyć przed tym nachalnym draniem?

Tagi: Filmy
Źródło: forum.gazeta.pl

Papiery fotograficzne i czarno-białe filmy Kentmere dostępne w Polsce

Dodano: 30.08.2018 14:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Marka Kentmere obok marki ILFORD Photo należy do firmy Harman Technology Ltd. Filmy i papiery fotograficzne KENTMERE są kierowane do fotografów-amatorów ciemni analogowej, studentów szkół fotograficznych oraz osób zaczynających przygodę z fotografią analogową.

Tagi: Photo, Marka, Filmy
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Nowy ekran 3D The Looking Glass: hologram zatopiony w szkle

Dodano: 23.08.2018 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Filmy science fiction od kilku dekad karmią nas obietnicami holograficznych wyświetlaczy. Po porażce telewizji 3D i niezbyt imponującej sprzedaży telefonów z ekranami 3D, na rynku pozostało tylko Nintendo ze swoją konsolą 3DS, która jako jedyny komercyjny produkt oferuje opcję prezentacji trójwymiarowej grafiki bez konieczności używania specjalnych okularów. Ufundowany właśnie na Kickstarterze wyświetlacz The Looking Glass może wprowadzić do pracowni grafików komputerowych nową jakość – wyświetlając animację trójwymiarowych obiektów w przestrzeni, na dodatkowym wyświetlaczu o przekątnej 8,9" lub 15,6", bez konieczności używania gogli VR.

Źródło: https:

Wideorejestrator samochodowy.

Dodano: 07.08.2018 23:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nowa GoPro Hero nagra obraz 1440p w 60 kl./s i 1080p w 60 kl./s. Rozdzielczości 4K nie uświadczymy, ale to było do przewidzenia. Zdjęcia mają 10 megapikseli. GoPro umieściło w kamerze stabilizację, natomiast jej skuteczność prawdopodobnie będzie niższa niż w GoPro Hero 6, ponieważ nowe urządzenie nie korzysta z procesora GP1 znanego z topowego modelu. Nowa kamerka ma też obsługę głosową, choć w delikatnie okrojonej wersji. Z tyłu obudowy nie zabrakło dotykowego ekranu o przekątnej 2 cali, a konstrukcja jest wodoodporna do głębokości 10 metrów bez potrzeby zakładania zewnętrznej obudowy. Na pokładzie są też łączności bezprzewodowe Wi-Fi i Bluetooth. 2-calowy ekran dotykowy Możesz szybko przełączać tryby, kadrować idealne ujęcia i przeglądać materiał y na 2-calowym ekranie dotykowym. Wodoszczelna i wytrzymała Wytrzymała i wodoszczelna do głębokości 10 m kamera HERO działa tam, gdzie smartfon nie może.Teraz możesz nagrywać przygody bez obaw. Sterowanie głosowe Kamerą HERO można sterować bez użycia rąk za pomocą prostych poleceń głosowych, jak np. "GoPro, start recording" i "GoPro, take a photo". Wi-Fi + Bluetooth Połączenie z aplikacją GoPro umożliwia zdalne sterowanie kamerą, przeglądanie ujęć i natychmiastowe udostępnianie ulubionych materiałów. Automatyczne kopiowanie do telefonu Zdjęcia i filmy są automatycznie przesyłane do aplikacji GoPro, więc możesz je natychmiastowo udostępniać. Obsługa funkcji QuikStories Kamera HERO automatycznie wysyła materiał y do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w doskonale zmontowane filmy z muzyką i efektami. Automatyczne tworzenie kopii zapasowej w chmurze Subskrypcja GoPro Plus umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych nieograniczonej liczby zdjęć oraz filmów o łącznej dł ugości 35 godzin i zapisywanie ich w chmurze. Filmy Full HD i zdjęcia wysokiej jakości Kamera HERO umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczościach 1440p i 1080p oraz robienie zdjęć w rozdzielczości 10 MP podczas wszystkich Twoich przygód..., Cena: 799,- zł

Źródło: https:

[Sprzedam] nowoczesny skrypt filmĂłw online!

Dodano: 07.08.2018 1:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Nowoczesny skrypt filmĂłw i seriali online, wzorowany na popularnym serwisie Netflix (Netflix clone).

Demo znajduje się pod adresem:


Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny skrypt filmów i seriali online, do prowadzenia tego typu serwisu nie jest wymagana żadna znajomość programowania.

Funkcje jakie zawiera skrypt:

- Automat do pobierania i aktualizowania filmów i seriali, obsługa popularnych hostingów filmów w tym min: openload, vidoza, streamango, clipwatching, anyfiles, rapidvideo, vshareeu, speedvid, vshare, vidto, streamcherry, youtube, vidzi, dailymotion, streamplaym, reseton, freedisc

- Konto trial dla kaĹźdego zarejestrowanego konta na 30 dni

- Gotowa aktualna baza 34 000 filmów oraz 2100 seriali, w tym ok 850 000 linków do źródeł. Obsługa wielu źródeł dla jednego odcinka/filmu.

- Rejestracja, konta użytkowników, obsługa płatności (Paypal i Stripe), subskrypcje, lista ulubionych, historia płatności, wybór profilu (4 na jedno konto), limit logowania - 4 aktywne sesje. Gdy użytkownik będzie próbował zalogować się w jednym czasie z większej liczby urządzeń zostanie automatycznie wylogowany, do tego celu jest wykorzystywane zaawansowany system autoryzacji.

- Strona jest w pełni responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych: tabletów, telefonów. Okno playera jest dostosowywane automatycznie do wielkości ekranu używanego urządzenia.

- Możliwość przypisania wielu kategorii dla jednego filmu/serialu, filtrowanie po kategorii i roku, obsada aktorska, moduł podobnych filmów/seriali do aktualnie oglądanego opierający się na aktorach oraz gatunku

- Opisy oraz zdjęcia do poszczególnych odcinków seriali - prawdopodobnie żaden inny serwis z filmami w Polsce nie posiada tej funkcji

- Autosuggest - moduł podpowiedzi w polu wyszukiwania znany min. z wyszukiwarki Google - po wpisaniu min. 3 znaków w pole wyszukiwania rozwija się lista z tytułami filmów i seriali zawierających wpisaną frazę

- Filmy prezentowane na stronie głównej w formie slidera znanego z serwisu Netflix

- Oceny filmĂłw/seriali pobrane z serwisu Filmweb

- Zwiastuny do filmĂłw/seriali

- Wszystkie zdjęcia i teksty są pobierane bezpośrednio na serwer

- Moduł polecanych filmów, które będą wyświetlały się w wersji desktopowej w formie slidera na stronie głównej

- Strona jest zoptymalizowana pod SEO, w pełni przystosowana do SSL, napisana według wytycznych W3C.

- Tam gdzie to możliwe zastosowaliśmy moduł blokowania wyskakujących okienek popup w oknie odtwarzacza


Panel admina:


- Zarządzanie użytkownikami, subskrypcjami, historia płatności

- Dodawanie/modyfikowanie/usuwanie filmów, seriali: sezonów i odcinków, a także poszczególnych źródeł dla każdej produkcji.

- Statystyki filmĂłw i seriali, aktywnych subskrypcji, sprzedaĹźy

- Zarządzanie kategoriami

- Możliwość włączenia konta gościa, czyli korzystania ze strony bez potrzeby logowania

- Moduł polecanych filmów

- Edycja FAQ, polityki prywatności, loga, ustawień witryny

- Panel admina jest prosty i przejrzysty, posiada wszystkie funkcje niezbędne do zarządzania witryną


Wymagania:


- Baza MySQL w wersji min 5.6

- PHP 7.0,

- dysk HDD/SSD min 10 GB

- obsługa Cron

- Transfer min 10 GB/msc


Skrypt jest oparty na autorskim CMS stworzonym na bazie bardzo wydajnego frameworka CodeIgniter

Po zakupie bezpłatnie pomożemy w instalacji skryptu na serwerze. Możliwość zmiany wyglądu, czy funkcjonalności za dodatkową opłatą. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron.

Cena: 10 000 zł +VAT (faktura)
Kontakt: contact.best.software@gmail.com
Aukcja na Allegro: wpisz "Filmx"

Źródło: forum.gazeta.pl

Fotografia 360° na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Dodano: 27.07.2018 13:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi firma Ricoh uruchomi specjalną strefę 360°. Będzie w niej można wypróbować działanie aparatu Theta i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w technologii 360°.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Robot sprzątający IROBOT Roomba 680.

Dodano: 14.07.2018 2:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy


AeroVac, Pojemnik z filtrami AeroVac Roomba serii 600 wykorzystuje pompę próżniową do wciągania kurzu i śmieci do pojemnika. Jednokomorowy pojemnik wypełnia się równomiernie, a filtr AeroVac zatrzymują najdrobniejsze cząsteczki kurzu wewnątrz, ograniczając recyrkulację kurzu i zostawiając świeższe powietrze za Roombą. Opatentowany, 3-stopniowy system sprzątania Działa to tak: wirująca szczotka boczna wymiata wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika. Ruchoma głowica czyszcząca Głowica czyszcząca pozwala Roombie na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Najlepsza dla alergików i posiadaczy zwierząt iRobot Roomba serii 600 odkurza używając pojemnika na brud AeroVac zbierając sierść, włosy i inne zabrudzenia z Twoich podłóg. Filtr AeroVac wychwytuje najdrobniejsze cząstki nie pozwalając na ich recyrkulację, zostawiając za sobą tylko świeże powietrze. Sprząta wzdłuż ścian i krawędzi Wirująca szczotka boczna zgarnia zanieczyszczenia wprost pod przeciwbieżnie obracające się szczotki, czyniąc iRobota Roomba wyjątkowo wydajnym podczas sprzątania wzdłuż ścian i krawędzi. Odkurza wszystkie rodzaje podłóg Bez problemu wjeżdża na dywany i wykładziny, pokonuje listwy i progi..., Cena: 1349,- zł

Źródło: https:

Robot sprzątający IROBOT Roomba 680.

Dodano: 14.07.2018 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


AeroVac, Pojemnik z filtrami AeroVac Roomba serii 600 wykorzystuje pompę próżniową do wciągania kurzu i śmieci do pojemnika. Jednokomorowy pojemnik wypełnia się równomiernie, a filtr AeroVac zatrzymują najdrobniejsze cząsteczki kurzu wewnątrz, ograniczając recyrkulację kurzu i zostawiając świeższe powietrze za Roombą. Opatentowany, 3-stopniowy system sprzątania Działa to tak: wirująca szczotka boczna wymiata wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika. Ruchoma głowica czyszcząca Głowica czyszcząca pozwala Roombie na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Najlepsza dla alergików i posiadaczy zwierząt iRobot Roomba serii 600 odkurza używając pojemnika na brud AeroVac zbierając sierść, włosy i inne zabrudzenia z Twoich podłóg. Filtr AeroVac wychwytuje najdrobniejsze cząstki nie pozwalając na ich recyrkulację, zostawiając za sobą tylko świeże powietrze. Sprząta wzdłuż ścian i krawędzi Wirująca szczotka boczna zgarnia zanieczyszczenia wprost pod przeciwbieżnie obracające się szczotki, czyniąc iRobota Roomba wyjątkowo wydajnym podczas sprzątania wzdłuż ścian i krawędzi. Odkurza wszystkie rodzaje podłóg Bez problemu wjeżdża na dywany i wykładziny, pokonuje listwy i progi..., Cena: 1349,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone