sobota, 04 lutego 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Wiadomości z tagiem Free  RSS
Jesteś w T-Mobile? Nowe prezenty czekają w aplikacji

Dodano: 02.02.2023 12:52 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Jesteś w T-Mobile? Nowe prezenty czekają w aplikacji

T-Mobile przygotował dla swoich klientów indywidualnych oraz biznesowych kolejną porcję prezentów z cyklu Dobrze, że jesteś. Tym razem można liczyć na rabat na przejazdy FlixBusem oraz zniżki na produkty z trzech sklepów.

Podróżuj taniej z FlixBusem i T-Mobile

Wiele miast – nie tylko w Polsce – skrywa ciekawe miejsca, które warto poznać i zagłębić się nieco w ich historię. Jak głosi znane powiedzenie, podróże poszerzają horyzonty. Z tego powodu T-Mobile zachęca, by nie zwlekać i już dziś zaplanować wojaże do pięknych miejsc. Aby w tym pomóc, magentowy operator przygotował 15% rabatu na bilety FlixBusa. Dzięki temu można taniej podróżować po całej Europie.

 
 

Prezent będzie dostępny w aplikacji Mój T-Mobile w sekcji  „Benefity” od 2 lutego do 29 marca 2023 roku. I także do 29 marca należy go zrealizować. W tym celu w aplikacji mobilnej FlixBus należy podać unikalny kod. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

T-Mobile FlixBus baner

Z oferty mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Prezent dostępny jest również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump oraz abonentów korzystających z usługi Internetu domowego i Internetu domowego z anteną zewnętrzną lub Internetu światłowodowego, ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Dodatkowe informacje można znaleźć .

Inne prezenty

Na rabacie na przejazdy FlixBusem się nie kończy. W aplikacji Mój T-Mobile można znaleźć też inne startujące 2 lutego 2023 roku bonusy:

 • do 35% zniżki na wybrane sprzęty AGD Philips – promocja trwa do 19 kwietnia 2023 roku, a kod rabatowy można zrealizować ),
 • 25% rabatu na wszystko w salonach stacjonarnych SypialniaPlus – promocja trwa do 8 lutego 2023 roku <(a href="http://www.telepolis.pl/images/2023/02/D_007_1001813.pdf" target="_blank">regulamin),
 • 15% zniżki na drugi produkt na labotiga.pl – promocja trwa do 5 kwietnia 2023 roku <(a href="http://www.telepolis.pl/images/2023/02/D_007_1001814.pdf" target="_blank">regulamin).

 
 

Źródło: https:

Orange rozdaje kolejne darmowe gigabajty. Sprawdź, czy skorzystasz

Dodano: 01.02.2023 13:55 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Orange rozdaje kolejne darmowe gigabajty. Sprawdź, czy skorzystasz

Z okazji pierwszej środy miesiąca Orange przygotował prezent dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Na skorzystanie jest cały miesiąc.

Dziś (1 lutego 2023 roku) jest pierwsza środa miesiąca. Z tej okazji Orange przygotował prezent dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Mogą z niej skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP i Orange Free na kartę. W lutowej promocji mogą oni otrzymać darmową paczkę internetową zawierającą 10 GB danych do wykorzystania w kraju przez 10 pełnych dni. W roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) udostępniana jest paczka o wielkości 1,41 GB.

Jak odebrać prezent?

Bonus można odebrać w aplikacji Mój Orange lub na orange.pl w zakładce "Dla Ciebie" lub "Pakiety i Usługi". Dla danego numeru MSISDN z promocji można skorzystać tylko raz. Paczka dodatkowych gigabajtów zostanie uruchomiona w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji i będzie aktywna przez 10 pełnych dni do godziny 23:59:59.

Orange prezent na kartę baner

Warunkiem włączenia promocji "Darmowa usługa Elastyczny Pakiet Internetowy 10GB" jest pozostawanie numeru użytkownika w okresie aktywnym dla połączeń wychodzących. Oferta jest dostępna od 1 do 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji można znaleźć .

 
 

Źródło: https:

T-Mobile przedłuża promocję na lepszych warunkach. Zajrzyj do aplikacji

Dodano: 19.01.2023 15:59 | 33 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile dokłada nową okazję w akcji „Dobrze, że jesteś”. Ponownie dostępny jest bonus, który wcześniej pojawił się już w grudniu. Teraz można z niego skorzystać na korzystniejszych zasadach.

Dzisiejsza okazja powinna zainteresować fanów audiobooków. T-Mobile daje kod rabatowy na darmowy dostęp do serwisu BookBeat (www.bookbeat.pl) w abonamencie Basic, przez okres 60 dni. Podobna, wcześniejsza okazja, która , zapewniała tylko 45 dni bezpłatnego słuchania audiobooków.

Serwis BookBeat oferuje tysiące audiobooków i e-booków we wszystkich popularnych kategoriach, mocno reprezentowani są tam nasi polscy autorzy, w tym Remigiusz Mróz, Andrzej Sapkowski czy Jakub Żulczyk. Nie brakuje też sprawdzonej klasyki sprzed lat oraz uznanych pisarzy światowych.

Kod rabatowy, przyznawany przez T-Mobile, dostępny jest od dziś, 19 stycznia, do 25 stycznia 2023 r.. W tym czasie trzeba zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile, odebrać kod, a także zarejestrować w serwisie BookBeat, podając swoje prawdziwe dane wraz z numerem karty płatniczej. Kod rabatowy na 60 dni bezpłatnych dni należy podać podczas zakładania konta.

Jeśli użytkownik nie zrezygnuje z subskrypcji BookBeat po promocyjnym okresie 60 dni, to usługa będzie kontynuowana automatycznie, a z karty płatniczej będzie pobrana opłata. W pakiecie Basic wynosi ona 19,99 zł/mies., co pozwala słuchać audiobooków do 20 godzin miesięcznie. Subskrypcję można jednak anulować w każdym momencie.  

Niestety, kod rabatowy nie może być wykorzystany przez użytkowników już zarejestrowanych w BookBeat, więc jeżeli ktoś skusił się na poprzednią okazję w T-Mobile lub w ogóle jest klientem BookBeat, to obejdzie się smakiem.

Z okazji mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Promocja dostępna jest również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump. W każdej z tych ofert trzeba mieć aktywną zgodę marketingową.

 
 

Źródło: https:

Amazon Lex i Amazon Polly po polsku. Czekamy na Alexę

Dodano: 17.01.2023 19:44 | 40 odsłon | 0 komentarzy


Amazon AWS

Amazon ogłosił, że usługi sztucznej inteligencji AWS – Amazon Lex i Amazon Polly – są już dostępne w języku polskim. Rozwiązania ułatwiają tworzenie budowę chatbotów i voicebotów oraz realistyczne przetwarzanie tekstu na mowę. 

Amazon Lex i Amazon Polly to dwa rozwiązania konwersacyjne stawiące część chmurowych usług Amazon Web Services. Amazon Lex pozwala na budowanie interfejsów w dowolnej aplikacji z wykorzystaniem głosu i tekstu. Z kolei Amazon Polly jest rozwiązaniem, które umożliwia łatwą konwersję tekstu na realistycznie brzmiącą mowę

Amazon przewiduje, że udostępnienie tych usług w języku polskim może znacznie ułatwić tworzenie w Polsce narzędzi konwersacyjnych wykorzystujących sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe.

Usługi tego typu już dzisiaj znajdują zastosowanie, m.in. w obsłudze klienta. Z inteligentnego asystenta opartego na usłudze Amazon Lex korzysta m.in. Dropbox. Rozwiązanie początkowo opracowane jako FAQ bot jest obecnie w pełni angażującym botem konwersacyjnym wchodzącym w interakcję z użytkownikami. 

Jak działają Amazon Lex i Amazon Polly?

Amazon Lex przetwarza tekst i automatycznie rozpoznaję mowę, a dzięki temu, że rozumie język naturalny jest w stanie rozpoznać intencje mówcy. To z kolei pozwala na tworzenie aplikacji zapewniających realistyczne interakcje konwersacyjne, na przykład moduł rezerwacji noclegów czy biura obsługi klienta. Takie aplikacje, wraz z Amazon Polly można w AWS tworzyć, łącząc ze sobą moduły niczym klocki.

Z przetwarzania tekstu na mowę Amazon Polly korzystają m.in. media i dostawcy treści, tacy jak Washington Post oraz USA Today. Wydawcy pozyskują nowe grupy odbiorców korzystających z ich treści w formie audio. Polly może czytać artykuły czy nawet całe książki, które brzmią niemal tak realistycznie, jak audiobooki nagrywane przez aktorów. Amazon Polly nie jest głosem generowanym komputerowo, lecz wykorzystuje nagrane sekwencje, jest też w stanie wyrażać emocje, jak zaskoczenie czy mówić szeptem.

Nasze usługi AI łatwo zintegrować z dowolnymi aplikacjami. Systemy oparte na Amazon Lex rozumieją intencje, utrzymują kontekst i automatyzują proste zadania – od niedawna również po polsku. Co ważne, łatwo można je łączyć z innymi usługami AWS, aby wyszukiwać dane, wykonywać analizę biznesową, monitorować wydajność i nie tylko

 – wyjaśnia Tomasz Stachlewski, Head of Technology w AWS.  

Rozwiązania tego typu wspierają firmy w automatyzacji obsługi klienta, ale również znajdują swe zastosowanie w sytuacjach kryzysowych – wykorzystywane były m.in. do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Firma Deloitte wykorzystując Amazon Connect, czyli kolejną usługę w AWS, stworzyła automatyczne call center dla organizacji pozarządowych.  

Olu, poczytaj mi książkę...

Pierwszym polskim językiem neuronowym Text-to-Speech (TTS) jest Ola. Głos Oli został zaprojektowany tak, aby brzmiał przyjaźnie. Amazon przekonuje, że można go stosować zarówno w systemach interakcji głosowych, jak i do tworzenia wersji audio treści pisanych i edukacyjnych. 

Amazon Lex i Polly dostępne są bez żadnych kosztów z góry ani minimalnych opłat. Obecnie z obu usług można skorzystać w ramach oferty AWS Free Tier: 10 tys. wiadomości tekstowych i 5 tys. poleceń głosowych za darmo z Amazon Lex przez 12 miesięcy oraz 5 milionów znaków miesięcznie za darmo przez rok z Amazon Polly. 

Amazon Alexa po polsku?

Ciekawe jest to, że Amazon Lex to jeden z silników, który wykorzystywany jest w asystencie głosowym Amazon Alexa. Niestety, na razie nie oznacza to, że Alexa przemówi po polsku, jednak na pewno jest to krok we właściwym kierunku.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma trzy nowe okazje. Zobacz, co przygotował tym razem

Dodano: 12.01.2023 8:26 | 35 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile udostępnia od dziś trzy nowe rabaty w aplikacji dla klientów. To kolejne odsłona akcji „Dobrze, że jesteś”. Można trochę zaoszczędzić – zobacz na czym.

T-Mobile w ostatnich edycjach akcji „Dobrze, że jesteś” rozdało kilka rabatów – niektórych dość atrakcyjnych procentowo, ale też były to oferty skierowane do wąskiego grona odbiorców. 

Podobnie jest tym razem. Od dziś operator daje w aplikacji „Mój T-Mobile” trzy nowe okazje na zniżki. Nowe nie do końca – wszystkie już były, ale teraz pojawiają się w odświeżonej wersji.

Pierwszą z okazji jest rabat 15% na akcesoria odzieżowe w Lancerto. Kod ze zniżką można odebrać w aplikacji w dniach od 12 stycznia do 15 lutego 2023 roku i w tym terminie należy go wykorzystać do zakupu produktów dostępnych w kategorii „Akcesoria” (z wyjątkiem kart podarunkowych) .

Druga okazja również już się wcześniej pojawiała. Chodzi 60 zł rabatu w aplikacji Wolt. Jest on przydzielany jako zniżka na 4 pierwsze zamówienia w aplikacji – po 15 zł każde. Kod można odebrać w dniach od 12 stycznia do 22 marca 2023 r. W tym czasie trzeba też zrealizować otrzymany kod. Szczegóły w .

Trzecia okazja pojawiała się już kilka razy – jest to kod uprawniający do obniżenia o 20% ceny wszystkich dostępnych produktów w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus. Lista sklepów jest dostępna .

Z nowych ofert T-Mobile mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Promocja dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump. W każdej z tych ofert trzeba mieć aktywną zgodę marketingową.

 
 

Źródło: https:

Orange poszedł po rozum. Koniec gimnastyki z numerami

Dodano: 09.01.2023 17:34 | 45 odsłon | 0 komentarzy


Orange poszedł po rozum. Koniec gimnastyki z numerami

Orange pozytywnie zaskoczył. W końcu można przenieść numer z Flexa bezpośrednio do innej pomarańczowej oferty na kartę. Wcześniej wymagane były dodatkowe fikołki, by zrobić coś podobnego.

Gdy ponad dwa lata temu przenosiłem swój numer telefonu z oferty Orange Flex do Orange na kartę, bezpośrednio nie dało się tego zrobić. Musiałem najpierw przenieść numer do zupełnie innej sieci, na przykład T-Mobile (tak było w moim przypadku), a potem ten sam numer przenieść od "operatora pośredniego" do Orange na kartę. Cały proces zajął wtedy 3 dni – jeden dzień w jedną stronę i dwa dni powrót. Teraz ten proces w końcu jest możliwy bez angażowania w to nadmiernej ilości czasu i innych spółek.

Migracja z Orange Flex do Orange na kartę

9 stycznia 2023 roku weszły w życie zmiany w . Zgodnie z nimi można już przenieść swój numer bezpośrednio z Orange Flex do innej pomarańczowej oferty na kartę. Wcześniej było to niemożliwe, o czym świadczył zapis w regulaminie o następującej treści:

Po zawarciu Umowy w Orange Flex nie będzie możliwa migracja do innej oferty Orange.

Teraz zapis ten został usunięty, a zamiast niego doszedł cały rozdział pod tytułem Migracja numeru z Orange Flex do innej oferty Orange. Zawiera on następujące punkty:

 1. Jeśli korzystasz z Orange Flex i chcesz przenieść swój numer do oferty Orange na kartę, możesz to zrobić w dowolnym momencie poprzez kontakt z konsultantem na czacie. Jeśli chcesz przenieść numer w ostatnim dniu bieżącego okresu, możesz to zrobić nie później niż 1 godzina przed jego zakończeniem.
 1. Migracja numeru z Orange Flex do Orange na kartę nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.
 1. Migracja numeru jest natychmiastowa – odbędzie się niezwłocznie po złożeniu wniosku. Nie ma możliwości odwołać migracji po potwierdzeniu procesu przez konsultanta na czacie.
 1. Migracja nie jest możliwa, jeśli numer jest w trakcie przenoszenia do innego operatora, o czym Ciebie poinformujemy. W takim przypadku należy najpierw odwołać przeniesienie numeru do innego operatora.
 1. Zawarcie umowy w Orange na kartę nastąpi z chwilą włączenia się do sieci telekomunikacyjnej, w tym samym momencie rozwiązaniu ulegnie Twoja umowa z Orange Flex.
 1. Z chwilą zawarcia nowej Umowy w ofercie Orange na kartę, nie będą już dostępne i nie podlegają zwrotowi czy też przywróceniu rabaty, usługi i promocje, z których korzystałeś / korzystałaś w ramach umowy z Orange Flex. Nie zwrócimy Ci dokonanych płatności za usługi świadczone w okresie rozliczeniowym, w którym nastąpi migracja.
 1. Od momentu zmiany oferty na Orange na kartę wszelkie opłaty naliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem usług w taryfie Orange Free na kartę.
 1. Przy przeniesieniu do Orange na kartę nie jest wymagana wymiana karty SIM.

Osobiście uważam, że proces przenoszenia numeru z Orange Flex do Orange na kartę powinien być możliwy do wykonania całkowicie samodzielnie, bez konieczności angażowania w to konsultanta, jednak lepsze to niż nic. Do tej pory trzeba było w taki proces zaangażować dodatkowego, tymczasowego operatora.

Dodatkowy sposób rozwiązania umowy

Orange rozszerzył zakres możliwych sposobów rozwiązania umowy. W związku z tym zmianie uległ punkt 2d paragraf XIV regulaminu Orange Flex. Jego nowa treść wygląda tak:

Umowa ulega rozwiązaniu w ciągu 6 miesięcy od zakończenia ostatniego Okresu rozliczeniowego, w którym zleciłeś/ zleciłaś wyłączenie Planu w Aplikacji. Do upływu tego terminu możesz zmienić zdanie i ponownie rozpocząć korzystanie z usług w ramach Oferty. W przypadku w którym przenosisz numer do innego dostawcy usług lub migrujesz go do innej oferty Orange – umowa ulega rozwiązaniu we wskazanym przez Ciebie dniu.

O ofercie Orange Flex porozmawiasz na naszym forum, .

 
 

Źródło: https:

Orange ma kolejny prezent dla karciarzy. To ułatwi korzystanie z usług

Dodano: 04.01.2023 11:41 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Orange ma kolejny prezent dla karciarzy. To ułatwi korzystanie z usług

Orange przygotował styczniową niespodziankę dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Doładowanie konta kwotą od 5 zł w górę daje teraz dwa razy więcej czasu na połączenia wychodzące.

Orange skąpi promocji dla karciarzy? No to proszę. Właśnie rusza oferta, dzięki której można otrzymać 2x więcej czasu na połączenia. Dostępna jest ona dla użytkowników z taryfami Orange YES, Orange POP i Orange Free na kartę.

 
 

Jak skorzystać z promocji?

Promocja w ofercie Orange na kartę trwa od 4 do 31 stycznia 2023 roku. W tym czasie doładowanie konta głównego kwotą co najmniej 5 zł, wykonane za pomocą aplikacji lub konta Mój Orange, a także na stronie www.doladowania.orange.pl będzie premiowane dwa razy dłuższym czasem na wykonywanie połączeń. W taryfach Orange Free na Kartę oraz Orange POP będą to:

 • 4 dni po doładowaniu za 5 zł,
 • 10 dni po doładowaniu za 10 zł,
 • 62 dni po doładowaniu za 25 zł,
 • 62 dni po doładowaniu za 30 zł,
 • 80 dni po doładowaniu za 40 zł,
 • 186 dni po doładowaniu za 50 zł,
 • 310 dni po doładowaniu za 100 zł,
 • 620 dni po doładowaniu za 200 zł.

W taryfie Orange YES wygląda to tak:

 • 10 dni po doładowaniu za 5 zł,
 • 20 dni po doładowaniu za 10 zł,
 • 50 dni po doładowaniu za 25 zł,
 • 60 dni po doładowaniu za 30 zł,
 • 80 dni po doładowaniu za 40 zł,
 • 100 dni po doładowaniu za 50 zł,
 • 200 dni po doładowaniu za 100 zł,
 • 400 dni po doładowaniu za 200 zł.

Dany numer telefonu może skorzystać z promocji tylko raz. Promocja zostanie włączona automatycznie, więc poza doładowaniem konta w odpowiedni sposób nie trzeba wykonywać żadnych innych czynności. W taryfie Orange Free na Kartę dwukrotnie zostanie również wydłużona ważność bonusowych gigabajtów.

Orange na kartę prezent baner

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć .

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma trzy nowe okazje w aplikacji: 45 dni za darmo i rabaty

Dodano: 29.12.2022 10:55 | 51 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy aplikacji Mój T-Mobile mogą skorzystać z trzech nowych okazji, rozdawanych w akcji „Dobrze, że jesteś”. Jedna daje 45 dni darmowego dostępu do serwisu z audiobookami, dwie pozostałe to rabaty przydatne podczas podróży.

T-Mobile ogłosił trzy nowe okazje w aplikacji Mój T-Mobile, a najciekawsza z nich to kod rabatowy uprawniający do darmowego dostępu przez okres 45 dni do serwisu BookBeat (www.bookbeat.pl), w którym na użytkowników czeka spory wybór audiobooków.

Oferta T-Mobile dotyczy abonamentu Basic sprzedawanego w modelu subskrypcyjnym, po uprzedniej rejestracji w serwisie. Niestety, okazja nie obejmuje użytkowników już zarejestrowanych w BookBeat.

Kod rabatowy jest dostępny w aplikacji Mój T-Mobile od dziś do 18 stycznia 2023 r. Żeby korzystać z darmo z serwisu, trzeba również do tego dnia wpisać kod w formularzu podczas rejestracji do BookBeat. Po promocyjnym okresie 45 dni subskrypcja będzie automatycznie kontynuowana odpłatnie. Subskrypcję można oczywiście anulować w każdym momencie.

Booking.com – nawet 31% rabatu

Druga oferta to kod rabatowy, który uprawnia do obniżenia do 10% ceny rezerwacji noclegu w serwisie Booking.com. To dobra okazja dla tych, którzy planują wyjazdy na ferie lub sezon narciarski.

Kod można odebrać, logując się do aplikacji Mój T-Mobile od dziś do 1 lutego 2023 r. Aby skorzystać z promocji, należy do tego dnia wykorzystać otrzymany kod poprzez adres: https://sp.booking.com/index.html?aid=2294368

Kod łączy się z innymi kodami promocyjnymi. Jest naliczany jako ostatni, od ceny wyjściowej stawki dziennej lub stawki za noc. Dzięki kumulacji innych zniżek maksymalna wartość rabatu wynosi 31%.

Rentalcars.com – rabat 10%

Trzecia okazja też się może przydać podczas wyjazdów. Jest to oferta na wynajem samochodów w serwisie Rentalcars.com, który agreguje oferty takich wypożyczalni, jak Avis, Hertz czy Europcar.

Oferowany w aplikacji kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 10% ceny rezerwacji w serwisie Rentalcars pod adresem https://www.rentalcars.com/?affiliateCode=deutschet248enabler=telekom. 

Rabat można odebrać, logując się do aplikacji Mój T-Mobile w terminie do 1 lutego 2023 r. Aby skorzystać z promocji, należy również do tego dnia wykorzystać otrzymany kod podczas zamawiania usługi pod wskazanym adresem. 

Z nowych ofert T-Mobile mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Promocja dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump. W każdej z tych ofert trzeba mieć aktywną zgodę marketingową.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile: prezent w aplikacji. Możesz korzystać za darmo przez 60 dni

Dodano: 21.12.2022 19:41 | 57 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile telefon

Zimą również jest wiele okazji do podróżowania, zwłaszcza gdy na dobre rozpocznie się sezon narciarski i wyjazdy na ferie. Z myślą o tym T-Mobile udostępnił swoją nawigację z mapami Polski – za darmo na 60 dni.

Nowa promocja na Nawigację T-Mobile ruszyła dziś i można z niej skorzystać do 28 grudnia. W tym czasie należy zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile i aktywować pakiet. Dzięki temu będzie można podróżować z nawigacją przez dwa miesiące za darmo.

Promocja obejmuje zarówno klientów abonamentowych (T, Rodzina), jak i korzystających z usług MIX (Frii Mix). W regulaminie zabrakło tym razem wzmianki o użytkownikach ofert na kartę, ale być może bonus będzie dostępy również i dla nich – bezpośrednio w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”. 

Warunkiem jest też aktywna zgoda marketingowa. Z darmowej nawigacji nie mogą skorzystać abonenci, którzy w chwili aktywacji pakietu promocyjnego mają już włączoną usługę „NaviExpert w T-Mobile” lub „Nawigację T-Mobile” w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy oraz abonenci, którzy w ciągu ostatniego roku skorzystali z testowej wersji bezpłatnej.

Po upływie darmowych 60 dni opłata za nawigację wyniesie 12 zł miesięcznie w przypadku klientów abonamentowych lub 3 zł na 7 dni w ofercie MIX. Trzy dni przed końcem darmowego okresu klient zostanie o tym poinformowany przez T-Mobile.

Dostęp do pakietu promocyjnego można dezaktywować w każdym momencie:

 • w abonamencie przez bezpłatną wiadomość SMS na numer 8017 o treści: NAWIGACJA ANULUJ,
 • w systemie MIX przez bezpłatną wiadomość SMS na numer 8089 o treści: NAWIGACJA7 ANULUJ,
 • w aplikacji Nawigacja T-Mobile,
 • w aplikacji Mój T-Mobile.

Więcej informacji .

Nawigacja T-Mobile

Co umożliwia Nawigacja T-Mobile?

Nawigacja T-Mobile to przygotowana specjalnie dla operatora wersja popularnego NaviExperta. Aplikacja działa w trybie on-line, co wymaga wykorzystania pakietu danych, ale też przynosi dodatkowe korzyści. Kierowca na bieżąco otrzymuje aktualne mapy, a wraz z nimi informacje o sytuacji na drogach jak korki, wypadki, remonty czy objazdy. Na tej podstawie Nawigacja T-Mobile wytycza optymalną trasę, pozwalającą szybciej dotrzeć do celu. Przydatna jest też społecznościowa funkcja CB, dzięki której kierowcy wysyłają dla innych ostrzeżenia, co pozwala uniknąć mandatów lub niebezpieczeństw.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma dwie nowe okazje w aplikacji. Oto co na Ciebie czeka

Dodano: 15.12.2022 7:41 | 42 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile salon

T-Mobile ma dwie nowe okazje w akcji „Dobrze, że jesteś”. Użytkownicy aplikacji Mój T-Mobile znajdą w niej dwa rabaty, w tym jeden aż 55%.

T-Mobile prowadzi obecnie dwie oddzielne promocje, związane z akcją „Dobrze, że jesteś”. Jednak to poniedziałkowa, świąteczna „Zdrapka”, a druga to tradycyjne, na ogół przedweekendowe okazje, przedstawiane zazwyczaj w czwartek.

 

Jest czwartek i dziś w aplikacji „Mój T-Mobile” na klientów czekają dwa rabaty. Obydwa dostępne są dla klientów T-Mobile, którzy wyrazili zgody marketingowe i korzystają z abonamentu (T, T-Data, Rodzina), systemu MIX (Frii Mix) lub oferty na kartę (GO!, Frii). Rabaty czekają także na klientów biznesowych ( MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump).

20% w sklepie HalfPrice

W pierwszej okazji T-Mobile daje kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 20% ceny jednego produktu ze wszystkich kategorii w sklepie stacjonarnym HalfPrice lub w sklepie internetowym dostępnym pod adresem https://www.halfprice.eu/pl. Lista sklepów stacjonarnych dostępna pod adresem https://www.halfprice.eu/pl/sklepy. 

Co w nich znajdziemy? HalfPrice to sklep z odzieżą, obuwiem i akcesoriami dla całej rodziny, w tym także produktami sportowymi. Sklep ma także wyposażenie domowe i przygotował sekcję z prezentami na Święta.

Kod rabatowy przyznawany przez T-Mobile jest unikatowy, może zostać wykorzystany jeden raz i obniża cenę najdroższego produktu w koszyku.

Kod Rabatowy można odebrać logując się do aplikacji Mój T-Mobile od dziś do 23 grudnia 2022 r. Aby skorzystać z promocji należy również w tym terminie wykorzystać kod rabatowy w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

55% w Vision Express

W drugiej, długoterminowej okazji T-Mobile daje kod rabatowy w wysokości 50%, który można zrealizować w sieci sklepów z okulamarami Vision Express. Zniżka uprawnia do zakupu progresywnych soczewek okularowych.

Są jednak warunki: trzeba kupić soczewki z pakietu brąz lub wyższego oraz do tego oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi lub korekcyjno-przeciwsłonecznymi progresywnymi. Promocją objęte są wyłącznie oprawy okularowe, w których możliwy jest montaż soczewek korekcyjnych lub korekcyjno-przeciwsłonecznych.

Aby wykorzystać kod rabatowy, należy go odebrać w terminie aż do 12 kwietnia 2023 r. w aplikacji Mój T-Mobile, a następnie do tego samego dnia zrealizować w salonie Vision Express przed dokonaniem zamówienia na okulary. Lista salonów dostępna pod adresem https://visionexpress.pl/salony. Kod może być wykorzystany tylko raz.

 
  

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone