niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Game  RSS
PureRetro: 35 lat ratowania księżniczek w Dragon’s Lair

Dodano: 20.06.2018 18:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


PureRetro: 35 lat ratowania księżniczek w Dragon’s LairDon Bluth, Gary Goldman, John Pomeroy i Rick Dyer odpowiadają za stworzenie jednego z pierwszych przebojów dla automatów do gier, który połączył mechanikę Quick Time Events z filmem animowanym. To Dragon’s Lair - prosta opowieści o rycerzu Dirku Śmiałym, smokach i księżniczce Daphne (o uwodzicielskiej urodzie króliczka z Playboya), którą oczywiście trzeba uratować. Z dzisiejszej perspektywy nie jest to wielkie osiągnięcie: opracować grę złożoną z animacji, przerywanych jedynie koniecznością wciśnięcia odpowiedniego przycisku we właściwym momencie. Jednak dawno, dawno temu Dragons Lair był objawieniem. Automatem do gier, do którego ustawiały się długie kolejki, a gracze chętnie płacili po 50 centów za możliwość odegrania roli dzielnego rycerza (dziś to równowartość dolara i 25 centów). Dzieło zespołu Dona Blutha to kategoria gier, którą dziś można jedynie porównać do Guitar Hero.

Źródło: https:

Game Mode i Game Bar z Windows 10 otrzymają nowe funkcje

Dodano: 15.06.2018 16:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Opcje dostępne już w nowej kompilacji Windows Insider Preview. Microsoft podzielił się na blogu Windows informacjami na temat zmian, jakie zostały wprowadzone w testowej wersji dziesiątki, oznaczonej numerem 17692. Firma z Redmond przygotowała usprawnienia dla graczy, które w przyszłości powinny trafić do wszystkich użytkowników w kolejnej aktualizacji systemu.   

Źródło: https:

Super Smash. Bros. Ultimate jest ogromne! [WIDEO]

Dodano: 12.06.2018 18:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Z targowego zwiastuna dowiadujemy się, że w grze znajdą się Mario, Samus, Kirby, Bowser, Link, Donkey Kong, Fox, Marth, Zelda, Sheik, Villager, Meta Knight, Mewtwo, Sonic, Peach, Pikachu, Ice Climbers, Inkling, Captain Falcon, Zero Suit Samus, Wii Fit Trainer, Ivysaur, Ness, Charizard, Lucas, Ryu, Ganondorf, Ike, Cloud, Snake, Pikachu, Roy, Diddy Kong, Lucario, Lucina, Robin, Bayonetta, Mr. Game & Watch, Greninja, Dr. Mario, R.O.B., Pit, Dark Pit, Palutena, Corrin, Bowser Jr., Toon Link, Young Lik, Rosalina & Luma, Mii Gunner, Luigi, Yoshi, Wario, Little Mac, Pac-Man, Shulk, Wolf, Mega Man...

Źródło: https:

Microsoft na E3 2018: funkcja FastStart, zmiany w Xbox Game Pass i przyszłość grania w chmurze

Dodano: 11.06.2018 15:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft poważnie myśli już o nowej generacji konsol. Konferencja firmy z Redmond podczas targów E3 przyniosła wiele interesujących zapowiedzi gier, które Maciej przybliżył Wam w swoim materiale. Phil Spencer ujawnił także kilka informacji dotyczących technik, usług i rozwiązań, które trafiły lub dopiero trafią do graczy. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze wiadomości na ten temat.

Źródło: https:

Podsumowanie eventu Microsoft E3. Nadchodzące gry i trailery

Dodano: 11.06.2018 9:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podsumowanie eventu Microsoft E3. Nadchodzące gry i traileryTrzeba przyznać, że konferencja Microsoftu, skupiająca się naturalnie wokół produkcji Xboksowych zrobiła o wiele większe wrażenie, niż event Elektroników dzień wcześniej. Podczas prezentacji pokazano niemal 30 nadchodzących produkcji, wspomniano też o nowym programie FastStart oraz co nieco o nowych propozycjach dla Xbox Game Pass. Konferencja trwała niemal dwie godziny, rozpoczynając trailerem gry Halo: Infinite i kończąc z przytupem: nowym, wyczekiwanym zwiastunem rodzimego Cyberpunku 2077. Poniżej znajdziecie wszystkie traliery i zapowiedzi z konferencji, wraz z ich opisami. Tam, gdzie opisu jest niewiele, na usprawiedliwienie mamy jedno: wiele z gier dostało jedynie zapowiedź w formie kilkusekundowego zwiastuna i nic ponadto. Trzeba więc mieć nadzieję, że w przypadku tychże produkcji, więcej szczegółów dowiemy się już niebawem.

Źródło: https:

Następna generacja Xboksa i wyczekiwany zwiastun Cyberpunk 2077

Dodano: 11.06.2018 2:03 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Po paru gorących zwiastunach, nowych zapowiedziach współpracy oraz prezentacji bieżących i nadchodzących działań w Xbox Game Pass kolejnym tematem na dzisiejszym briefingu jest ID@Xbox - inicjatywa Microsoftu wspierająca niezależnych deweloperów gier.

Tagi: Xbox, Game, Papo, Xboksa
Źródło: www.centrumxp.pl

FastStart pozwoli nam szybciej uruchomić gry. Xbox Game Pass obrasta w tytuły!

Dodano: 10.06.2018 23:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Nigdy nie mieliśmy tak wielu gier do ogrania. (...) ale zbyt często mieliśmy problem: musieliśmy wybierać jeden tytuł kosztem drugiego. A co gdybyśmy wcale nie musieli wybierać?"
- zalotnie zapytuje przedstawicielka Microsoftu.

Tagi: Xbox, Game, Papo, Stany
Źródło: https:

NVIDIA GeForce Game Ready Driver 398.11 WHQL

Dodano: 05.06.2018 15:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


NVIDIA GeForce Game Ready Driver zawiera najnowsze sterowniki dla kart graficznych NVIDIA GeForce, a także panel sterowania i narzędzie GeForce Experience.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone