piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Games  RSS
Fortnite na iOS zarobił od premiery już 100 milionów dolarów

Dodano: 20.06.2018 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zgodnie z nowymi danymi udostępnionymi przez firmę Sensor Tower, zajmującą się analizą aplikacji, popularna gra Fortnite zarobiła ponad 100 milionów dolarów przychodu w pierwszych 90 dniach dostępności na urządzeniach z systemem iOS. Ta liczba oznacza, że gra Epic Games na iPhone'a i iPada stała się drugą aplikacją, która najszybciej osiągnęła ten poziom w swojej kategorii.

Źródło: https:

Klawiatura Modecom PRZEWODOWA MECHANICZNA Volcano Gamer (niebieski przełącznik) K-MC-GAMER-U.

Dodano: 17.06.2018 1:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


MODECOM VOLCANO GAMER Produkt ten umożliwi Ci przeprowadzenie najbardziej spektakularnych misji w świecie gier komputerowych. MODECOM VOLCANO GAMER to produkt wyposażony w znakomite podzespoły. Dzięki nim możesz mieć pewność, że klawiatura nie zawiedzie Cię, kiedy w okopach będziesz odpierać atak wojsk nieprzyjaciela, albo kiedy pędząc z prędkością światła poprzez obce galaktyki, przyjdzie Ci stoczyć gwiezdny bój z wrogimi, pozaziemskimi istotami. Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO GAMER jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest zaawansowany przełącznik mechaniczny z błyskawicznym czasem aktywacji. To dzięki przełącznikom zawsze będziesz miał przewagę nad przeciwnikami. Natomiast zaawansowana w pełni regulowana funkcja podświetlenia klawiszy pozwoli Ci kontynuować grę nawet gdy zapadnie już zmrok. KLAWIATURA TYPU MECHANICZNEGO Klawiatura mechaniczna to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnych graczy. W klawiaturach mechanicznych każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją, dzięki czemu klawiatury te charakteryzują się błyskawicznym czasem reakcji, precyzją, trwałością oraz wysokim komfortem użytkowania. Klawiatura MODECOM VOLCANO GAMER wyposażona jest w przełączniki typu niebieskiego, które zapewniają wyjątkową czułość, komfort pracy oraz charakterystyczny dźwięk emitowany podczas naciskania klawiszy. NIEŚCIERALNE KLAWISZE W klawiaturze MODECOM VOLCANO GAMER zastosowaliśmy wysokiej jakości nakładki na klawisze, które zostały wykonane metodą double-injection molding. Nakładka wykonana tą metodą składa się z dwóch oddzielnych elementów: zewnętrznego (z okienkiem) oraz wewnętrznego z nadrukiem. Dzięki tej metodzie nadruk nie zetrze się nawet wskutek intensywnego użytkowania. PEŁNY ANTI-GHOSTING Funkcja Anti-Ghosting otwiera przed graczami nowe horyzonty rozrywki! Bijatyka w stylu Mortal Kombat razem z partnerem na jednej klawiaturze? Teraz to możliwe bez obaw o komfort rozgrywki. W PEŁNI REGULOWANE PODŚWIETLENIE LED Klawiatura MODECOM VOLCANO GAMER wyposażona jest w pełni regulowane podświetlenie LED w kolorze czerwonym. Użytkownik może stworzyć własne profile, w których będą podświetlone tylko wybrane klawisze (dopasowane do konkretnej gry lub do własnych preferencji). DEMONTOWALNA PODKŁADKA POD NADGARSTKI Klawiatura MODECOM GAMER wyposażona jest podkładkę pod nadgarstki umożliwiającą komfortowe korzystanie z klawiatury przez wiele godzin. Osoby, które nie potrzebują podkładki, będą mogły ją w bardzo łatwy sposób zdemontować..., Cena: 275,- zł

Źródło: https:

Powstanie gra na bazie serialu "Stranger Things"

Dodano: 15.06.2018 20:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Studio Telltale Games we współpracy z Netflixem pracują nad grą na podstawie popularnego serialu "Stranger Things". Tytuł będzie dostępny na komputery i konsole - konkretów na razie w tej sprawie brak.

Źródło: https:

Studio Telltale przygotowuje grę w uniwersum Stranger Things

Dodano: 14.06.2018 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Studio Telltale przygotowuje grę w uniwersum Stranger ThingsDobra wiadomość dla miłośników studia Telltale Games i dla miłośników netfliksowego serialu pt. Stranger Things. A najlepsza dla tych, którzy szaleją za jednym i drugim. Studio deweloperskie ogłosiło właśnie, że pracuje nad kolejną grą, właśnie w surrealistycznym świecie Stranger Things. Wszystko to naturalnie we współpracy z Netfliksem. Zgodnie z serwisem TechRadar, gra jest dopiero na starcie jeśli chodzi o proces tworzenia, toteż wiadomo o niej niewiele więcej niż to, że jest w powijakach. A właściwie... nie wiadomo niczego więcej. Mimo wszystko jest to dobra wiadomość dla fanów tej jeżącej włosy na głowie serii. A jeśli wierzyć, że gra powstanie w duchu podobnym do Batmana, The Wolf Among Us czy The Walking Dead, to są powody do zadowolenia także dla fanów samego Telltale.

Źródło: https:

Stormland: Nowa gra Insomniac Games – tak, tych od Spider-Mana i Sunset Overdrive [WIDEO]

Dodano: 12.06.2018 0:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Słodko-gorzka wiadomość: tylko na Oculusa.

Tagi: Games, Mana
Źródło: https:

Microsoft kupuje Ninja Theory (Hellblade), Compulsion Games (We Happy Few)...

Dodano: 10.06.2018 22:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


...a także Playground Games (Forza Horizon) i Undead Labs (State of Decay). I powstaje nowe studio.

Źródło: https:

V-Rally 4 z nowym zwiastunem

Dodano: 09.06.2018 19:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Bigben Games postanowi#x142;o przypomnie#x107; graczom o produkcji przygotowywanej przez Kylotonn Games. Nie tylko o rozgrywce, ale r#xF3;wnie#x17C; o wrze#x15B;niowej premierze.

Tagi: Games, Rally
Źródło: www.benchmark.pl

V-Rally 4 z nowym zwiastunem

Dodano: 09.06.2018 19:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Bigben Games postanowi#x142;o przypomnie#x107; graczom o produkcji przygotowywanej przez Kylotonn Games. Nie tylko o rozgrywce, ale r#xF3;wnie#x17C; o wrze#x15B;niowej premierze.

Tagi: Games, Rally
Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone