niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Games  RSS
Movie Games wyda grę „The Beast Inside”

Dodano: 23.02.2018 20:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Studio Movie Games ogłosiło, że wyda grę „The Beast Inside”. Będzie to największa produkcja w portfolio spółki. Tytuł trafi na rynek w pierwszym kwartale 2019 roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Klawiatura Modecom PRZEWODOWA MECHANICZNA Volcano Gamer (niebieski przełącznik) K-MC-GAMER-U-BROWN.

Dodano: 22.02.2018 11:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


KLAWIATURA TYPU MECHANICZNEGO Klawiatura mechaniczna to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnych graczy. W klawiaturach mechanicznych każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją, dzięki czemu klawiatury te charakteryzują się błyskawicznym czasem reakcji, precyzją, trwałością oraz wysokim komfortem użytkowania. Klawiatura MODECOM VOLCANO GAMER wyposażona jest w przełączniki typu niebieskiego, które zapewniają wyjątkową czułość, komfort pracy oraz charakterystyczny dźwięk emitowany podczas naciskania klawiszy. Klawiatura dostępna jest także w wersji wyposażonej w przełączniki brązowe, wyraźnie ciszej pracujące niż niebieskie. NIEŚCIERALNE KLAWISZE W klawiaturze MODECOM VOLCANO GAMER zastosowaliśmy wysokiej jakości nakładki na klawisze, które zostały wykonane metodą double-injection molding. Nakładka wykonana tą metodą składa się z dwóch oddzielnych elementów: zewnętrznego (z okienkiem) oraz wewnętrznego z nadrukiem. Dzięki tej metodzie nadruk nie zetrze się nawet wskutek intensywnego użytkowania. PEŁNY ANTI-GHOSTING Funkcja Anti-Ghosting otwiera przed graczami nowe horyzonty rozrywki! Bijatyka w stylu Mortal Kombat razem z partnerem na jednej klawiaturze? Teraz to możliwe bez obaw o komfort rozgrywki. W PEŁNI REGULOWANE PODŚWIETLENIE LED Klawiatura MODECOM VOLCANO GAMER wyposażona jest w pełni regulowane podświetlenie LED w kolorze czerwonym. Użytkownik może stworzyć własne profile, w których będą podświetlone tylko wybrane klawisze (dopasowane do konkretnej gry lub do własnych preferencji). DEMONTOWALNA PODKŁADKA POD NADGARSTKI Klawiatura MODECOM GAMER wyposażona jest podkładkę pod nadgarstki umożliwiającą komfortowe korzystanie z klawiatury przez wiele godzin. Osoby, które nie potrzebują podkładki, będą mogły ją w bardzo łatwy sposób zdemontować..., Cena: 275,- zł

Źródło: https:

Games with Gold na marzec z polskim akcentem

Dodano: 21.02.2018 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W przysz#x142;ym miesi#x105;cu abonenci programu korzystaj#x105;cy z konsoli Xbox One b#x119;d#x105; mogli pobra#x107; Superhot. Polska strzelanka wyr#xF3;#x17C;nia si#x119; nietypow#x105; mechanik#x105; rozgrywki.

Źródło: www.benchmark.pl

Games with Gold: Marzec zapowiada się supergorąco [WIDEO]

Dodano: 20.02.2018 20:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Będzie można również zaliczyć smocze próby.

Tagi: Games, Będzie
Źródło: https:

Games with Gold - oferta na marzec 2018

Dodano: 20.02.2018 19:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Tym razem bez szału. Microsoft ujawnił zestaw gier, które trafią w marcu do subskrybentów usługi Xbox Live Gold. Pakiet nie jest niestety zbyt interesujący i trudno w nim znaleźć jakiś wielki hit. Uwagę zwraca przede wszystkim polska gra SUPERHOT, będąca jedną z najciekawszych strzelanek, które trafiły na rynek w ciągu ostatnich kilku lat.

Źródło: https:

Studio CI Games zwolniło większość pracowników - co dalej?

Dodano: 17.02.2018 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Studio CI Games zwolniło większość pracowników - co dalej?CI Games to jedno z największych i najważniejszych rodzimych studiów zajmujących się produkcją, wydawnictwem i dystrybucją gier komputerowych. W ostatnich latach najbardziej znane było z gier Lords of the Fallen oraz Sniper: Ghost Warrior. W zeszłym roku premierę miała trzecia część Snipera, która jednak została chłodno przyjęta zarówno przez graczy jak również recenzentów. Od tamtej pory w studiu CI Games wiodło się już gorzej. Kilka miesięcy temu ujawniono, że firma zajmować się będzie wyłącznie produkcją mniejszych gier, a nie pełnoprawnych tytułów AAA. Najwyraźniej jednak i z tym planem mogą wiązać się problemy. Pojawiły się bowiem potwierdzone informacje o znaczących redukcjach personelu w CI Games.

Źródło: https:

Saints Row i Metro od teraz pod szyldem THQ Nordic

Dodano: 15.02.2018 10:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Saints Row i Metro od teraz pod szyldem THQ NordicW wyniku kilku ostatnich, gorszych lat dla Koch Media - wydawcy i producenta dwóch gier w uniwersum Metra 2033, firma postanowiła sprzedać się szwedom z THQ Nordic za kwotę 121 milionów euro. Łącznie z Koch Media odsprzedano także Deep Silver - należącego do spółki wydawcę. Nie jest to pierwsze tego typu przejęcie przez THQ Nordic. W roku 2011 jeszcze jako Nordic Games, pozyskali oni firmę JoWooD Entertainment, a w trzy lata później wchłonęli także globalnego amerykańskiego wydawcę THQ Inc. Z tego ostatniego faktu wypłynęła też zmiana nazwy z Nordic Games na THQ Nordic. Warto przypomnieć, że firma zajęła się wydaniem m.in. naszego rodzimego Zaginięcia Ethana Cartera.

Źródło: https:

Avermedia LiveGamer Portable 2 Plus - zostań jutuberem/streamerem

Dodano: 13.02.2018 15:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kolejna wersja grabbera wideo firmy Avermedia jest ciekawa, ale czego#x15B; tu jednak brakuje... Oto test Avermedia LiveGamer Portable 2 Plus.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone