wtorek, 20 listopada 2018 r.  Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Wiadomości z tagiem GeForce  RSS
MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G GDDR6 PCI-e.

Dodano: 19.11.2018 16:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Architektura NVIDIA Turing Gra jeszcze nigdy nie była tak realna. Dzięki architekturze NVIDIA Turing oraz technologii ray tracing gaming zyskał oprawę wizualną rodem z hollywoodzkich superprodukcji, oferując śledzenie promieni w czasie rzeczywistym. Świat gier staje się zadziwiająco realny, a rozgrywka zachwyca swą dynamiką. W każdym starciu. W każdej scenie. Wentylatory Torx Fan 3.0 Odkryj niezwykłą wydajność układu chłodzenia karty MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z 8 GB. Dwa wentylatory Torx Fan 3.0, o specjalnie profilowanych łopatkach, wtłaczają chłodne powietrze do wnętrza radiatora, schładzając zakrzywione żebra. Jednocześnie technologia Zero Frozr, czyli półpasywny układ chłodzenia, zapewnia absolutną ciszę do czasu, aż temperatura karty nie osiągnie 60°C. Dopiero wtedy wkraczają do akcji, błyskawicznie redukując temperaturę. Gaming z MSI RTX 2070 GAMING Z Uruchamiając aplikację MSI Afterburner zyskasz kontrolę nad każdym aspektem pracy karty MSI RTX 2070 GAMING Z. Od wentylatorów, przez temperatury, aż po taktowanie zegarów. Tam zdefiniujesz także kolor podświetlenia RGB LED i skorelujesz je z innymi akcesoriami oraz komponentami. By razem tworzyły jednolite środowisko. A kiedy grasz MSI RTX 2070 GAMING Z bezbłędnie obsługuje rozdzielczość 4K, zapewniając genialną szczegółowość. Niweluje też niedoskonałości obrazu, posiłkując się technologią NVIDIA G-Sync. Potężny GPU zabierze Cię też do fascynującego świata VR, w którym gry zyskują zupełnie nową oprawę wizualną..., Cena: 2799,- zł

Źródło: https:

GeForce RTX 2080 Ti - wadliwe karty naprawiano przed sprzedażą

Dodano: 19.11.2018 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Oświadczenie Nvidii, sprzed kilku dni, w sprawie wad i awarii niektórych kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition nie zawierało żadnych konkretów. Firma zadeklarowała, że jest gotowa pomóc każdemu poszkodowanemu klientowi. Oświadczyła też, że wadliwe karty w niewyjaśniony sposób ponoć umknęły testom jakościowym (QA - Quality Assurance). Przypomnijmy, niedługo po uruchomieniu sprzedaży kart GeForce RTX 2080 Ti FE, w sieci pomału zaczęły pojawiać się doniesienia użytkowników, którym owe urządzenia nie działają prawidłowo, albo całkowicie odmówiły współpracy. Sprawa przez kilka tygodni pozostawała poza radarem mediów, ale ciągły przyrost kolejnych doniesień wzbudził nasze zainteresowanie. Oświadczenie Nvidii wcale sprawy nie kończy.

Źródło: https:

Test wydajności 4K G-Sync HDR - ACER Predator X27 i RTX 2080 Ti

Dodano: 19.11.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Komputery osobiste to bezsprzecznie najbardziej elastyczna, dysponująca największym potencjałem oraz zwyczajnie najmocniejsza, jednak w ogólnym rozrachunku również najdroższa platforma do cyfrowej rozrywki. Praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że blaszaki potrafią zapewnić bezkompromisową jakość oprawy audiowizualnej, aczkolwiek taka przyjemność kosztuje nieliche pieniądze. Dlatego uzyskanie wysokiej płynności w rozdzielczości 4K, najlepiej z włączonym G-Sync HDR, stanowi marzenie niejednego gracza... Jesteście ciekawi jakie wymagania trzeba spełniać, aby zostać pełnoprawnym członkiem klubu #PCMR? Najlepiej posiadać GeForce RTX 2080 Ti oraz monitor ACER Predator X27bmiiphzx, które nieprzypadkowo występują w poniższym artykule.

Źródło: https:

Nvidia GeForce GTX 2060 na pewno będzie bazował na architekturze Turing

Dodano: 16.11.2018 20:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nie będzie Pascala w panierce. Pierwsza fala produktów bazujących na architekturze Turing już trafiła na rynek i pomimo wielu kontrowersji, sprzedaje się całkiem dobrze. Wielu graczy czeka jednak na premierę dużo tańszych modeli z serii GeForce 20, które nadal są zagadką pod właściwie każdym względem. Na szczęście wiemy na pewno, że nowe modele również będą bazować na układach Turing.

Źródło: https:

NVIDIA DLSS - testy kart graficznych w Final Fantasy XV Benchmark

Dodano: 16.11.2018 9:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Firma Square Enix udostępniła nową wersję 1.2 programu Final Fantasy XV Benchmark. W wersji tej dodano obsługę techniki Nvidia DLSS (Deep Learning Super-Sampling). Rozwiązanie to korzystając z sieci neuronowych do eliminacji nierównych krawędzi w grach, według Nvidii zapewnia wyższą jakość wynikowego obrazu, w porównaniu do rozwiązań typu TAA. Oprócz wyższej jakości Nvidia obiecywała mniejsze straty pod względem płynności animacji w grach. Technika DLSS dostępna jest dla posiadaczy kart graficznych GeForce RTX 2070, RTX 2080 oraz RTX 2080 Ti, a więc opartych na układach z architekturą Turing. Według Nvidii technika DLSS ma zapewniać wydajność o maksymalnie 38 procent lepszą, w porównaniu do dotychczasowych rozwiązań. Czy tak właśnie jest?

Źródło: https:

NVIDIA: GeForce RTX 2080 Ti ma wady, ale nie powiemy jakie

Dodano: 16.11.2018 9:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


30 października jako jeden z pierwszych publicystów na świecie wyciągnąłem na światło dzienne sprawę awarii i problemów z kartami graficznymi GeForce RTX 2080 Ti. Przez kilka wcześniejszych tygodni na forum dyskusyjnym GeForce.com oraz m.in. na Reddicie przybywały kolejne doniesienia od świeżo upieczonych posiadaczy tych kart, które najczęściej po paru dniach od montażu zaczęły szwankować, a niektóre z nich zwyczajnie padały po kilku dniach. Niecałe dwa tygodnie później pisałem o pojawieniu się nowej wersji kart GeForce RTX 2080 Ti, wyposażonych w układy pamięci GDDR6 Samsunga, zamiast Microna. Nowe karty zaczęto też pakować w zmienione opakowania - zamiast ciemnej szarości, dominuje w nich czerń.

Źródło: https:

Użytkownicy skarżą się na problemy z GeForce RTX 2080 Ti [AKT. 2 Nvidia przyznaje się do błędu]

Dodano: 15.11.2018 22:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nowe karty graficzne Nvidii wcale nie s#x105; takie super? U#x17C;ytkownicy skar#x17C;#x105; si#x119; na problemy z dzia#x142;aniem akcelerator#xF3;w, chocia#x17C; podobno nie ma mowy o masowym problemie.

Źródło: www.benchmark.pl

Wadliwe RTXy 2080Ti - oficjalne stanowisko Nvidii

Dodano: 15.11.2018 20:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu informowaliśmy Was o problemach zgłaszanych przez użytkowników kart graficznych GeForce RTX 2080Ti Founders Edition, które objawiały się gliczami graficznymi generowanymi przez niektóre modele. Problem był na tyle poważny, że w końcu postanowiła się odnieść do niego sama Nvidia, która wydała krótkie oświadczenie. Dowiadujemy się z n...

Tagi: GeForce, Force
Źródło: twojepc.pl

Wadliwe RTXy 2080Ti - oficjalne stanowisko Nvidii

Dodano: 15.11.2018 20:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu informowaliśmy Was o problemach zgłaszanych przez użytkowników kart graficznych GeForce RTX 2080Ti Founders Edition, które objawiały się gliczami graficznymi generowanymi przez niektóre modele. Problem był na tyle poważny, że w końcu postanowiła się odnieść do niego sama Nvidia, która wydała krótkie oświadczenie. Dowiadujemy się z n...

Tagi: GeForce, Force
Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone