piątek, 25 maja 2018 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Gigant  RSS
Google uważa, że indyjski portal randkowy wyrządził mu nieodwracalne szkody

Dodano: 18.05.2018 21:31 | 2 odsłon | 0 komentarzyCzasem Dawid pokonuje Goliata. Albo szewc pokonuje smoka. W Indiach portal randkowy pokonał Google'a. Gigant z Kalifornii uważa jednak, że ta porażka wyrządziła mu "nieodwracalne" szkody.

Źródło: www.telepolis.pl

Microsoft Surface Hub 2 to interaktywna tablica do poprawy efektywności w pracy

Dodano: 16.05.2018 11:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Gigant z Redmond kontynuuje poszukiwania idealnego narz#x119;dzia do poprawy efektywno#x15B;ci w pracy. Jego najnowsza propozycj#x105; jest Microsoft Surface Hub 2 #x2013; interaktywna tablica o przek#x105;tnej 50,5 cala.

Źródło: www.benchmark.pl

Największy samolot amfibia na świecie. Może lądować na dwumetrowych falach

Dodano: 15.05.2018 11:38 | 5 odsłon | 0 komentarzy


To największa na świecie jednostka tego typu. Gigant o nazwie AG-600 jest dziełem Chińczyków. Do klientów trafi w 2022 roku.

Źródło: https:

Brakuje ci miejsca? Google obniża ceny

Dodano: 15.05.2018 9:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Google One ucieszy osoby, którym brakuje miejsca na Dysku Google'a, a przy tym nie lubią dużo płacić. Gigant obniża ceny.

Źródło: https:

Sieć kin Netflix? Gigant planuje wykupić kina w Los Angeles

Dodano: 20.04.2018 13:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Sieć kin Netflix? Gigant planuje wykupić kina w Los AngelesNetfliksowi udało się już zmienić sposób, w jaki ludzie myślą o filmach i telewizji, dając swoim abonentom możliwość strumieniowego oglądania prestiżowych seriali i hitów filmowych w zaciszu swoich domów. Czy jednak możliwe jest, że gigant zerka pożądliwie w kierunku bardziej tradycyjnych rozwiązań, jakim jest kino? Zgodnie z raportem Los Angeles Times, gigant streamingowy szuka możliwości założenia własnej sieci kinowej, dając fanom filmów możliwość doświadczenia zasobów z Netflix Originals na dużym ekranie. Raport mówi także, że ​​Netflix rozważał zakup sieci Landmark Theatres z siedzibą w Los Angeles, choć podobno w ostatniej chwili wycofał się z umowy ze względu na zbyt wysoką cenę sprzedaży.

Źródło: https:

Nowe partnerstwo Microsoftu zorientowane na rozwój AI i IoT w firmach

Dodano: 11.04.2018 18:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Gigant z Redmond poinformował o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z C3 IoT, które ma na celu rozwój nowych technologii i inicjatyw rynkowych, które przyspieszą rozwój Internetu Rzeczy i sztucznej inteligencji na poziomie aplikacji.

Źródło: www.centrumxp.pl

PayPal się rozkręca: wprowadzi karty płatnicze i usługi bankowe

Dodano: 11.04.2018 8:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


PayPal się rozkręca: wprowadzi karty płatnicze i usługi bankowePayPal chce rozszerzyć swoją działalność na bankowość tradycyjną, poprzez partnerstwo z mniejszymi bankami. Gigant celuje w oferowanie klientom kart debetowych, które byłyby powiązane z ich kontami PayPal, a także bezpośrednie wypłaty i inne usługi. Wszystko to zapowiedziała sama firma, która udostępniła informacje portalowi The Wall St. Journal. PayPal twierdzi, że nowe produkty zostaną uruchomione jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku, zaraz po przeprowadzeniu testów konsumenckich. Jako że PayPal sam w sobie nie jest bankiem, będzie musiał opierać swą działalność na współpracy z bankami, w pełnym tego słowa znaczeniu. Przykładowo bank Delaware będzie mógł zaproponować karty debetowe, a bank Georgia pomoże z obsługą depozytów oraz czeków.

Tagi: Wake, Gigant, Java
Źródło: https:

Gigant się nie poddaje. Komercyjna wpadka wróci na rynek

Dodano: 05.03.2018 9:33 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Okazały się spektakularną klapą, ale właściciel Snapchata wcale nie zamierza pogrzebać pomysłu. Na rynek ma trafić kolejna generacja Spectacles.

Tagi: Gigant
Źródło: tech.wp.pl

Gigant ponownie w Polsce. Wylądował w Gdyni

Dodano: 28.02.2018 11:10 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Trzeci co do wielkości samolot świata przyleciał do Gdyni. W środowy poranek gigant wylądował na lotnisku w Babich Dołach.

Tagi: Gigant, Trzeba
Źródło: tech.wp.pl

Intel Vaunt - Prototyp inteligentnych okularów

Dodano: 06.02.2018 14:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Intel Vaunt - Prototyp inteligentnych okularówWielu z nas od lat czeka na rozwiązania, które podziwiać mogliśmy w książkach, filmach lub komiksach. Jedne z nich są bardziej pociągające - latające auta, miecze świetlne, inne zaś nieco mniej jak muszelki z Człowieka Demolki. Mimo wszystko trudno o to by fan nowych technologii nie chciał ich wypróbować. Na szczęście powoli wdrażane są one w życie, a świetnym przykładem są urządzenia ubieralne. I chociaż Google Glass zrobiły na początku spore wrażenie, tak szybko zostały przez ludzi odrzucone. Gigant na rynku procesorów komputerowych postanowił nieoczekiwane zaprezentować swoje spojrzenie na temat inteligentnych okularów, a mowa o Intel Vaunt, które wyświetlają obraz wprost na siatkówce oka.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone