środa, 21 marca 2018 r.  Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Wiadomości z tagiem Google  RSS
SKANER MOBILNY BROTHER ADS-2600WE.

Dodano: 20.03.2018 13:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


ADS-2600We jest skierowany zarówno do grup roboczych w dużych przedsiębiorstwach, a także do małych i średnich firm, które wykonują podczas codziennej pracy wiele skanów lub prowadzą cyfrową archiwizację dokumentów. Model został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Za jego pomocą użytkownicy mogą sterować pracą skanera bez konieczności używania komputera. Ekran może pomieścić do 48 programowalnych ikon funkcyjnych, które usprawniają oraz skracają obsługę urządzenia. ADS-2600We umożliwia skanowanie do wiadomości e-mail, serwera FTP oraz do usług chmurowych, takich jak: Google Docs i DropBox. Model skanuje do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę) i oferuje obsługę automatycznego trybu dwustronnego. Został wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, który znacząco przyspiesza i ułatwia pracę z dokumentami, ich przesyłanie oraz archiwizację. Skaner ADS-2600We oferuje wysoki poziom zabezpieczeń. Posiada funkcję Secure Function Lock, która umożliwia skonfigurowanie hasła dla wybranych użytkowników w celu przyznania im uprawnień do określonych funkcji urządzenia. Model obsługuje także bazy danych Active Directory, dzięki czemu możliwa jest pełna identyfikacja wszystkich osób korzystających z urządzenia. Brother ADS-2600We jest kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) - otwartym interfejsem, który pozwala producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Skaner współpracuje także z oprogramowaniem Kofax 5.1 VRS Elite, które pozwala zoptymalizować dokładność procesów rozpoznawania tekstu (OCR) i zarządzania treścią skanów, umożliwia skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie dokumentów do skanowania oraz przyczynia się do poprawy jakości zeskanowanych plików..., Cena: 2059,- zł

Źródło: https:

Amazon chce złamać reklamowy duopol Google i Facebooka

Dodano: 19.03.2018 20:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Amazon zwiera szyki do walki o budżety reklamowe w digitalu. E-commercowy gigant chce przełamać duopol rynkowy Google i Facebook - w fazie testów znajduje się platforma dla agencji reklamowych, przeznaczona do samodzielnego zarządzania kampaniami w witrynie Amazona.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Google zablokuje reklamowanie kryptowalut. Artur Waliszewski: trzeba to ucywilizować i uregulować

Dodano: 19.03.2018 20:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W ubiegłym roku z platformy Google usunięto 3,2 mld reklam – dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. Z tego ok. 130 mln stanowiły reklamy, które pozwalały przestępcom na kopanie kryptowalut przy wykorzystaniu mocy obliczeniowej komputera ofiary. Od czerwca 2018 roku firma Google, podobnie jak Facebook, zakaże reklam kryptowalut. To dziedzina, która ma przyszłość, ale wymaga ucywilizowania i uregulowania. Dopiero wtedy będzie można ją rozwijać i znów reklamować – tłumaczy Artur Waliszewski, dyrektor Google Polska.

Tagi: Google
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Google i Amazon są głusi na nasze potrzeby. Polacy chcą wykorzystać ich błąd

Dodano: 19.03.2018 12:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Głosowi asystenci coraz śmielej wkraczają do domów, ale… nie naszych. W Polsce atrakcyjny gadżet jest w praktyce bezużyteczny, jeżeli nie mówimy po...

Źródło: https:

BROTHER MFC-9340CDW urządzenie wielofunkcyjne.

Dodano: 19.03.2018 12:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


MFC-9340CDW oferuje nie tylko wygodny, automatyczny druk dwustronny, ale także dwustronne skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Model ten dostarcza wysokiej jakości wydruki z prędkością 22 stron na minutę, w trybie monochromatycznym jak i również w kolorze. Ponad to wykorzystuje wydajne kolorowe tonery, pozwalające na wydruk nawet 2200 stron. To, w połączeniu z technologią LED i systemem oddzielnych tonerów i bębna, zapewnia przyjazną dla środowiska eksploatację, przy równoczesnym zachowaniu niskiego kosztu wydruku jednej strony. Urządzenie zostało wyposażone w wygodny automatyczny podajnik dokumentów na 35 stron. Wszystkie te cechy sprawiają, że MFC-9340CDW doskonale sprawdzi się w grupach roboczych, gdzie panuje intensywny obieg dokumentów. Zastosowanie Model znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się mobilność i obsługa rozwiązań chmurowych. Urządzenie oferuje integrację z usługami takimi jak Box, DropBox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Dysk, Picasa i SkyDrivei oraz rozwiązaniami mobilnymi Apple AirPrint, Google Cloud Print i aplikacją Brother: iPrint&Scan pozwalającymi na proste drukowanie z tabletów i smartfonów. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem dla biur oferowanym przez MFC-9340CDW, jest funkcja skanowania do sieci oraz do serwerów FTP. Urządzenie jest wyposażone w interfejs sieci przewodowej jak i bezprzewodowej, a przy tym wyjątkowo wygodne w obsłudze, dzięki dotykowemu, kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 9,3 cm..., Cena: 1689,- zł

Źródło: https:

Google: Zmień aplikację, bo nie jest nasza

Dodano: 19.03.2018 9:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Antykonsumencka akcja koncernu. Google kreuje się na firmę nastawioną na konsumentów, z zasadami znacząco wyższymi od konkurencji. Firma stara się jak może, aby jej globalny wizerunek był możliwie jak najlepszy. Sęk w tym, że starania to jedno, a działania to drugie.

Tagi: Google
Źródło: https:

Google Chrome Enterprise, coś bliżej?

Dodano: 18.03.2018 11:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Witam, czy wie ktoś coś na temat tej wersji Chrome ( ma , przynajmniej pokazuje 50 MB zamiast ok.350 MB standardowa wersja).Ale co w zamian? Działa stabilnie i szybciej niż zwykły ale co z bezpieczeństwem? Dziękuję za odpowiedzi.

Źródło: forum.gazeta.pl

Google będzie preferował w wyszukiwarce wydawców prenumerowanych przez użytkowników. „Google daje większe nadzieje niż Facebook”

Dodano: 17.03.2018 21:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Google zapowiedział wprowadzenie działań wspierających wydawców w monetyzacji publikowanych przez nich treści. Użytkownik w wyszukiwarce na wysokich pozycjach ma widzieć artykuły pochodzące z mediów w których posiada wykupione subskrypcje. Ma też dzielić z wydawcami danymi pomocnymi w skłonieniu internautów do kupna prenumeraty. - Wiążemy dużo większe nadzieje z Google niż z Facebookiem. Dzielenie się danymi to perspektywa realnego wsparcia dla wydawców, którzy oferują jakościowe treści - ocenia w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Danuta Breguła, dyrektor strategii online „Gazety Wyborczej".

Tagi: Google
Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone