sobota, 04 lutego 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Wiadomości z tagiem Gore  RSS
Robert Lewandowski zapowiada nową grę. Nie, nie jest o piłce

Dodano: 31.01.2023 22:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Goat Gamez, studio w powstaniu kt#xF3;rego sw#xF3;j udzia#x142; mia#x142; kapitan Reprezentacji Polski, pracuje nad gr#x105; Sports: Renovations. Mo#x17C;na ju#x17C; zobaczy#x107; pierwszy zwiastun.

Źródło: https:

Robert Lewandowski prezentuje nową grę. W Sports: Renovations wyremontujemy obiekty sportowe

Dodano: 30.01.2023 19:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Goat Gamez – studio założone przez Movie Games i Roberta Lewandowskiego – zaprezentowało dzisiaj swoją pierwszą produkcję. Celem gracza będzie odnawianie starych obiektów sportowych, takich jak siłownie, boiska czy korty, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy i uratować boisko do koszykówki w rodzinnym mieście. Premiera tytułu została zaplanowana na 2023 rok, podano także pierwsze, wstępne wymagania sprzętowe komputerowej wersji.

Źródło: https:

Studio Roberta Lewandowskiego zapowiada grę o remontach stadionów i hal

Dodano: 30.01.2023 13:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Spółka Goat Gamez, której udziałowcami są notowane na giełdzie Movie Games i Robert Lewandowski, opublikowała pierwszą zapowiedź gry wideo „Sports: Renovations” polegającej na remontowaniu stadionów i hal sportowych. Premiera gry, w wersji na komputery, jest wstępnie zaplanowana na br.

Źródło: https:

ASUS przedstawia linię zasilaczy TUF Gaming GOLD. 10-cio letnia gwarancja, pełna modularność i standard 12VHPWR

Dodano: 27.01.2023 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firma ASUS to ceniona (i to dosłownie) marka wśród użytkowników komputerów domowych. Patrząc jakie ceny osiągały modele kart graficznych serii RTX 30xx, nie sposób się z tym nie zgodzić. Tym razem ASUS postanowił zaprezentować nową serię zasilaczy, odznaczającą się wysoką sprawnością energetyczną, pełną modularnością i 10-cio letnią gwarancją. Cena najniższego modelu TUF Gaming 750 W Gold powinna oscylować w okolicy 700 zł.

Źródło: https:

Huawei Tech4Good: wygrał pomysł na rampę dla wózków sterowaną smartfonem

Dodano: 16.01.2023 17:15 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Huawei ogłosił zwycięzców drugiej edycji globalnego konkursu Tech4Good, w którym promowane są młode talenty IT. Wśród najlepszych zespołów znaleźli się Polacy, ale pierwszą nagrodę zdobyli reprezentanci Irlandii.

Irlandzki zespół zdobył pierwszą nagrodę za rozwiązanie „Roll On”, które pomaga osobom na wózkach inwalidzkich samodzielnie wsiadać do pociągów. Wśród najlepszych zespołów biorących udział w konkursie Tech4Good znalazła się także drużyna z Polski. Zespół HuaSquad, tworzony przez Polaków znalazł się wśród 6 czołowych i najlepiej ocenionych międzynarodowych projektów w Europie.

Zwycięzcy studenci z Irlandii zaprezentowali specjalną rampę, zasilaną komputerowymi czujnikami wizyjnymi z podczerwienią. Technologię napędzają systemy sztucznej inteligencji i przetwarzania w chmurze, połączone siecią 5G. „Roll On” pozwala użytkownikom w razie potrzeby rozmieścić rampę umożliwiającą wjazd do pociągu za pomocą smartfonu.

Roll On

Wśród najlepszych zespołów biorących udział w konkursie Tech4Good znalazła się także drużyna z Polski – HuaSquad był obecny wśród 6 czołowych i najlepiej ocenionych międzynarodowych projektów w skali Europy. Polacy zaprezentowali aplikację łączącą rolników i producentów żywności bezpośrednio z klientami końcowymi. Dziewięcioro polskich studentów i studentek wzięło także udział w wydarzeniu Huawei Talent Summit, które w tym roku miało miejsce w Atenach. 

To już druga edycja programu, w której polski projekt znalazł się czołówce najciekawszych technologii. Ubiegłoroczne rozwiązanie polskich studentów z zespołu Sensideer to system informowania kierowców pojazdów o potencjalnej kolizji ze zwierzętami na drodze. 

Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Austin Zhang, wiceprezes globalnego działu Government Affairs Huawei, ogłosił, że firma zapewni jednemu ze zwycięskich zespołów nagrodę w wysokości 100 tys. USD oraz szkolenia ze strony profesjonalistów, aby pomóc im komercyjnie zrealizować projekt. Ponadto zdobywcy pierwszej nagrody wybiorą się na Mobile World Congress 2023 w Barcelonie.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak młodzi innowatorzy wykorzystują nowoczesne technologie, aby pomagać osobom starszym, rozwiązywać problemy powodziowe na obszarach miejskich i pomagać osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi. Jako UNESCO wspieramy inicjatywę Tech4Good firmy Huawei, która jest zgodna z agendami ONZ oraz działaniami UNESCO w zakresie STEM. Razem wywieramy trwały wpływ na życie ludzi 

skomentował wyniki profesor Shahbaz Khan, dyrektor Biura Klastra UNESCO w Pekinie.

W tegorocznej edycji konkursu Tech4Good wzięło udział 3222 studentów ze 110 krajów, którzy pracowali nad ponad 300 projektami. Po 8-dniowych warsztatach, studiach przypadków, sesjach pytań i odpowiedzi, recenzowaniu oraz 10 jednogodzinnych sesjach coachingowych, 11 zespołów z 15 krajów dotarło do rundy finałowej.

 
 

Źródło: https:

Dobra wiadomość dla graczy. Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje

Dodano: 16.01.2023 15:33 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Nad Ubisoftem wiszą ciemne chmury. Przedsiębiorstwo zrezygnowało z trzech projektów gier oraz opóźniło inne. Jednak mały promyk Słońca przebił się  przez gęste chmury. Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje.

Nie da się ukryć, że Ubisoft w ostatnim czasie nie przędzie najlepiej. Przedsiębiorstwo było zmuszone do anulowania kilku nieogłoszonych jeszcze projektów. Pojawiło się wiele obaw o przyszłość serii Beyond Good and Evil, która jeszcze na początku tysiąclecia podbiła serca graczy.

Trzy projekty anulowane, Skull Bones opóźnione, lecz Beyond Good and Evil nadal powstaje

Ubisoft nie tylko porzucił kilka gier, lecz również ponownie opóźnił premierę Skull Bones, pirackiej gry, która o użytkowników będzie musiała konkurować z popularnym Sea of Thieves. Postawiło to pod znakiem zapytania dalszy rozwój gry Beyond Good and Evil 2. Warto przypomnieć, że pierwsza część ukazała się jeszcze w 2003 roku i właściwie od tamtego momentu pojawiają się pogłoski o kontynuacji. Jednak dwie dekady później, kontynuacja nadal nie ujrzała światła dziennego.

Prace nad Beyond Good and Evil 2 trwają, a zespół ciężko pracuje, aby dotrzymać ambitnej obietnicy

- powiedział przedstawiciel Ubisoftu w rozmowie z portalem Eurogamer.

O samym Beyond Good and Evil 2 niewiele wiadomo ponadto, że ma być kontynuacją jedynki, jednak technologia poszła tak naprzód, że dziś może być zupełnie inną grą. Ubisoft zapewnia, że prace nad jej rozwojem nadal trwają. Nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się wieści o postępach w produkcji.

 
 

Źródło: https:

Podszywali się pod polską giełdę kryptowalut z aprobatą KNF, dopadł ich UOKiK (aktualizacja)

Dodano: 12.01.2023 19:33 | 47 odsłon | 0 komentarzy


KNF

UOKiK wszczął postępowanie przeciwko operatorowi giełdy kryptowalut Kanga Exchange, która podawała się za polską i co więcej – chwaliła się aprobatą Komisji Nadzoru Finansowego. Skuszeni łatwym zyskiem Polacy mogli się nieźle naciąć.

Kryptowaluty wciąż kuszą wielu Polaków, którzy liczą na łatwy i szybki zarobek. Policja nieustannie donosi o przypadkach kolejnych mieszkańców naszego kraju, którzy tracili życiowe oszczędności na chybionych inwestycjach lub po prostu zwykłych oszustwach.

 

Dla Polaków zachętą do inwestowania w kryptowaluty mogą być informacje, że wszystko się dzieje pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Jednak takie zapewnienia to kolejna próba oszustwa.

UOKiK zajął się przypadkiem giełdy kryptowalut Kanga Exchange, która na swojej stronie internetowej zapewniała, że jej model biznesowy ma aprobatę Komisji Nadzoru Finansowego. Nie jest to prawda. Informacja o rzekomej aprobacie regulatora miała być rozpowszechniana na stronach kanga.exchange i kangakantor.pl.

Kolejny zarzut UOKiK dotyczy promowania giełdy Kanga Exchange na jej stronach poprzez użycie sformułowania, że jest ona „polską giełdą kryptowalut”. To również oszustwo.

Jak wyjaśnia prezes UOKiK, Tomasz Chróstny, giełda kryptowalut Kanga Exchange nigdy nie dostała aprobaty KNF, na którą się powołuje. Co więcej, jej działalność, tak jak innych takich giełd, nie podlega nadzorowi ani ocenie Komisji Nadzoru Finansowego. Podawanie takiej informacji wprowadzało Polaków w błąd co do bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz uwiarygadniało giełdę na tle innych.

Na stronie KNF znajduje się nawet ostrzeżenie o ryzykach związanych z nabywaniem oraz z obrotem kryptoaktywami. Ten rynek nie ma szczególnej regulacji, gdyż nie jest częścią sektora finansowego w rozumieniu przepisów. W związku z tym nie ma możliwości, by jakaś giełda otrzymała aprobatę KNF.

A co z polskością giełdy? Operatorem serwisu Kanga Exchange jest Good Solution Investments Limited z siedzibą w Belize. Co istotne, zgodnie z regulaminem, prawem właściwym dla umów z użytkownikami również jest prawo Belize. Jedyny polski element to fakt, że reprezentantem spółki jest obywatel Polski. To jednak zbyt mało, by mówić o „polskiej giełdzie”.

Jak argumentuje UOKiK, rzekoma polskość giełdy i sugestia, że wszystko jest zgodne z polskim prawem, mogła stanowić dla Polaków zachętę do inwestycji

Gdyby konsumenci od razu wiedzieli, że prawo polskie nie jest prawem właściwym do wykonania umowy ze spółką, mogliby wziąć pod uwagę ryzyka ekonomiczno-prawne i nie zdecydować się na skorzystanie z oferowanych usług

 – mówi Tomasz Chróstny, prezes UOKiK.

UOKiK, po zawiadomieniu przez KNF o rozpowszechnianiu nieprawdziwej informacji, wszczął postępowanie w sprawie naruszania zbiorowych interesów konsumentów. Operatorowi serwisu, spółce Good Solution Investments Limited zostały postawione zarzuty.

Jeśli zarzuty się potwierdzą, grozi jej kara do 10 proc. obrotu. Spółka widnieje też na liście ostrzeżeń KNF. Chodzi o stronę kanga.exchange, która stwarza możliwość popełnienia przestępstwa. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Aktualizacja:

Do naszej skrzynki odbiorczej trafiło oświadczenie Kanga Exchange. Publikujemy je w całości poniżej.

Szanowni Państwo, nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że UOKiK zainteresował się platformą Kanga Exchange istotnie reprezentującą polską myśl kryptowalutową. Od kilkunastu miesięcy jesteśmy bowiem świadkami agresywnego działania organów państwowych, skutecznie utrudniających legalne działanie przedsiębiorcom kryptowalutowym w Polsce. Widoczny w mediach i urzędach ostracyzm kryptowalutowy w naszej ocenie tylko skutkuje wzmocnieniem pozycji przestępców posługującymi się kryptowalutami. Nie zgadzamy się z zarzutami Prezesa UOKiKu, co jak rozumiemy będzie przedmiotem dalszego postępowania. Jesteśmy zaskoczeni, że dla Prezesa UOKiKu działaniem przeciwko interesowi konsumenta jest określanie Kangi polską giełdą kryptowalut, w sytuacji gdy interfejs platformy, wsparcie klienta, kanały w Social Mediach i wszelkie inne obszary komunikacji z użytkownikami prowadzone są głównie w języku polskim. Co więcej, dostrzegamy wręcz niebezpieczeństwo w odsyłaniu użytkowników do innych platform, takich jak upadły niedawno FTX. Zgłaszamy również obawę, że interes polskich przedsiębiorców i konsumentów nie jest chroniony, choćby z powodu tego, że polskie banki nielegalnie wypowiadają umowy na prowadzenie kont bankowych dla tych, którzy zajmują się kryptowalutami. Nasuwa się zatem pytanie, czy Prezes UOKiK podjął już działania zwalczające tę praktykę? Ostatecznie uważamy, że Prezes UOKiK przekroczył swoje ustawowe kompetencje. Odbieramy to jako działanie nie tylko przeciwko Kandze, ale także wszystkim inicjatywom kryptowalutowym w Polsce. W związku z powyższym podejmujemy inicjatywę zmierzającą do wyjaśnienia działań UOKiK, która znajdzie swój finał w sądzie. Jednocześnie informujemy, że postępowanie UOKiK w żadnej mierze nie zakłóca operacyjnej działaności Kanga Exchange. W dniu jutrzejszym [13.01.2023 - przyp. red.] o godzinie 12:00 na naszym kanale YouTube, Prezesi Sławek Zawadzki oraz Łukasz Żeligowski przedstawią swoje stanowisko. Podczas wydarzenia będzie można zadać pytania. Link do live’a: https://www.youtube.com/watch?v=GGRzh9fu5dQ

– napisała Monika Czarniecka, Kanga Exchange.

 
 

Źródło: https:

Ubisoft został wyśmiany. Nikt nie chce go kupić

Dodano: 12.01.2023 12:58 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Ubisoft został wyśmiany. Nikt nie chce go kupić

Ubisoft nie ma za sobą najlepszego roku. Firma wręcz zaproponowała się na sprzedaż, ale podobno została wyśmiana.

Rok 2022 nie był dla Ubisoftu najlepszy. Przez całe 12 miesięcy nie było prawie żadnej, dużej premiery. Najważniejsze w tym roku były dodatki do Far Cry 6 lub Assassin's Creed: Valhalla. Ewentualnie może jeszcze Rainbow Six: Extraction lub Mario + Rabbids: Sparks of Hope, ale obie przeszły bez większego echa. Firma jest tak zdesperowana, że wręcz zaoferowała siebie większym graczom.

Ubisoft na sprzedaż

Takie wieści przekazał jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w branży gier, czyli Jeff Grubb. Według jego informatorów zaproponowało się większym graczom na rynku, ale nie było chętnych na zakup. Dziennikarz przekazał wręcz, że Francuzi zostali wyśmiani. Nie wiadomo, czy z powodu ceny, jaką zażądali, czy może z powodu tego, że nie mają wiele do zaoferowania.

Ubisoft zrobił już obchód, proponując przejęcia i fuzje z innymi podobnymi firmami, i w większości został wyśmiany. Firma jest po prostu zbyt ociężała. Jej siłą była rozproszona struktura rozwoju, a teraz to jest albatros. Mam nadzieję, że Ubisoft spróbuje to przetrwać, ponieważ myślę, że może zatrzymać w ten sposób więcej ludzi, niż gdyby próbował „odchudzić się” na potrzeby fuzji i przejęcia. Tak czy inaczej, wygląda to ponuro. Tworzenie gier to ciężka sprawa.

- powiedział Jeff Grubb.

Ten rok również nie zapowiada się szczególnie imponująco pod względem premier. Co prawda Ubisoft szykuje mobilną wersję The Division czy też nową część Assassin's Creed o podtytule Mirage, ale na tym lista głośnych tytułów praktycznie się kończy. W planach jest też Beyond Good Evil 2, ale nie znamy jeszcze daty premiery. To trochę mało, jak na tak dużego wydawcę.

Oczywiście na informacje przekazane przez Grubba trzeba brać poprawkę, bo to jednak niepotwierdzone plotki, ale zazwyczaj dysponuje od bardzo dobrymi źródłami, więc coś musi być na rzeczy.

 
 

Źródło: https:

Podszywali się pod polską giełdę kryptowalut z aprobatą KNF, dopadł ich UOKiK

Dodano: 12.01.2023 10:19 | 39 odsłon | 0 komentarzy


KNF

UOKiK wszczął postępowanie przeciwko operatorowi giełdy kryptowalut Kanga Exchange, która podawała się za polską i co więcej – chwaliła się aprobatą Komisji Nadzoru Finansowego. Skuszeni łatwym zyskiem Polacy mogli się nieźle naciąć.

Kryptowaluty wciąż kuszą wielu Polaków, którzy liczą na łatwy i szybki zarobek. Policja nieustannie donosi o przypadkach kolejnych mieszkańców naszego kraju, którzy tracili życiowe oszczędności na chybionych inwestycjach lub po prostu zwykłych oszustwach.

 

Dla Polaków zachętą do inwestowania w kryptowaluty mogą być informacje, że wszystko się dzieje pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Jednak takie zapewnienia to kolejna próba oszustwa.

UOKiK zajął się przypadkiem giełdy kryptowalut Kanga Exchange, która na swojej stronie internetowej zapewniała, że jej model biznesowy ma aprobatę Komisji Nadzoru Finansowego. Nie jest to prawda. Informacja o rzekomej aprobacie regulatora miała być rozpowszechniana na stronach kanga.exchange i kangakantor.pl.

Kolejny zarzut UOKiK dotyczy promowania giełdy Kanga Exchange na jej stronach poprzez użycie sformułowania, że jest ona „polską giełdą kryptowalut”. To również oszustwo.

Jak wyjaśnia prezes UOKiK, Tomasz Chróstny, giełda kryptowalut Kanga Exchange nigdy nie dostała aprobaty KNF, na którą się powołuje. Co więcej, jej działalność, tak jak innych takich giełd, nie podlega nadzorowi ani ocenie Komisji Nadzoru Finansowego. Podawanie takiej informacji wprowadzało Polaków w błąd co do bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz uwiarygadniało giełdę na tle innych.

Na stronie KNF znajduje się nawet ostrzeżenie o ryzykach związanych z nabywaniem oraz z obrotem kryptoaktywami. Ten rynek nie ma szczególnej regulacji, gdyż nie jest częścią sektora finansowego w rozumieniu przepisów. W związku z tym nie ma możliwości, by jakaś giełda otrzymała aprobatę KNF.

A co z polskością giełdy? Operatorem serwisu Kanga Exchange jest Good Solution Investments Limited z siedzibą w Belize. Co istotne, zgodnie z regulaminem, prawem właściwym dla umów z użytkownikami również jest prawo Belize. Jedyny polski element to fakt, że reprezentantem spółki jest obywatel Polski. To jednak zbyt mało, by mówić o „polskiej giełdzie”.

Jak argumentuje UOKiK, rzekoma polskość giełdy i sugestia, że wszystko jest zgodne z polskim prawem, mogła stanowić dla Polaków zachętę do inwestycji

Gdyby konsumenci od razu wiedzieli, że prawo polskie nie jest prawem właściwym do wykonania umowy ze spółką, mogliby wziąć pod uwagę ryzyka ekonomiczno-prawne i nie zdecydować się na skorzystanie z oferowanych usług

 – mówi Tomasz Chróstny, prezes UOKiK.

UOKiK, po zawiadomieniu przez KNF o rozpowszechnianiu nieprawdziwej informacji, wszczął postępowanie w sprawie naruszania zbiorowych interesów konsumentów. Operatorowi serwisu, spółce Good Solution Investments Limited zostały postawione zarzuty.

Jeśli zarzuty się potwierdzą, grozi jej kara do 10 proc. obrotu. Spółka widnieje też na liście ostrzeżeń KNF. Chodzi o stronę kanga.exchange, która stwarza możliwość popełnienia przestępstwa. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

 
 

Źródło: https:

Viaplay zaprasza na święta z dobrym filmem

Dodano: 20.12.2022 10:56 | 39 odsłon | 0 komentarzy


Viaplay zaprasza na święta z dobrym filmem

Viaplay rozszerza swoją bibliotekę filmów o nowe tytuły, w tym nawiązujące do tematyki zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 26 grudnia na platformie pojawi się oryginalna szwedzka produkcja R.S.V.P.

Święta Bożego Narodzenia to doskonały czas na wyciszenie i rodzinne spotkania. Tradycją stało się również wspólne oglądanie świątecznych produkcji, takich jak "Kevin sam w domu". Na Viaplay oprócz znanych i lubianych klasyków, można obejrzeć również nowsze produkcje nawiązujące do świątecznej tematyki. W ofercie platformy od 26 grudnia znajdziemy oryginalny szwedzki film "R.S.V.P.". W serwisie można też obejrzeć takie tytuły, jak "The Winter Palace" z Nealem Bledsoe w roli głównej, "Much Ado about Christmas" nagradzanego twórcy Michaela Damiana, świąteczny romans "Jingle Bell Princess" i wiele innych filmów, które są już dostępne na Viaplay.

 
 

R.S.V.P. (2022)

Akcja komedii romantycznej "R.S.V.P." rozgrywa się w ciągu czterech lat, podczas których grupa przyjaciół po 30-tce spotyka się przy okazji różnych uroczystości. Główną bohaterką jest urocza Klara. 37-letnia pielęgniarka nie zaznała szczęścia w miłości i jest na tyle zdesperowana, że zaczyna powątpiewać w istnienie tego uczucia. Czy miłość w dzisiejszych czasach to już pieśń przeszłości? W filmie będziemy świadkami przemiany bohaterki oraz miłosnych perypetii jej przyjaciół. Ta niezwykle ciepła i przemyślana historia przypomina nam co jest tak naprawdę ważne.

Scenariusz "R.S.V.P." oparty został na duńskim filmie fabularnym "Long Story Short" (2015). W obsadzie znalazła się plejada szwedzkich gwiazd filmu. W głównej roli zobaczymy Lisę Carlehed ("Emigranci", "W twoich ramionach") nominowaną do nagrody Guldbagge Awards 2022 dla najlepszej szwedzkiej aktorki. Reżyserią filmu zajęła się Moa Gammel, nominowana do nagrody Kristallen dla najlepszej aktorki za występ w produkcji "Jordskott - Las Zaginionych". Autorką scenariusza jest Ella Lemhagen ("Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu", "I'll Be Home for Christmas"). Oryginalny film ‘R.S.V.P.’ pojawi się wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, gdzie będzie dostępny od 26 grudnia 2022 roku.

The Winter Palace (2022)

W filmie "The Winter Palace" zobaczymy Neala Bledsoe ("Plotkara", "Czarna lista") wcielającego się w rolę księcia Henry’ego, który wraz z grupą przyjaciół i współpracowników postanawia przeszkadzać autorce romansów w pracy. Kobieta zgodziła się objąć opiekę nad piękną posiadłością ulokowaną w malowniczych Górach Skalistych z nadzieją, że dokończy tam swoją powieść. Właściciele nie odwiedzali jej od lat, aż do teraz. Czy przyszły król może okazać się pomocny w pisaniu powieści, czy raczej jego wizyta zwiastuje kompletną pisarską klęskę?

Obok Neala Bledsoe wystąpi amerykańska aktorka znana z roli Gwendolyn "Winnie" Cooper w serialu "Cudowne lata". Reżyserią zajął się T.W. Peacocke ("Dark Matter", "Saving Hope"), a za scenariusz odpowiadają Gregg Rossen ("Uwierz w święta") i Brian Sawyer ("Prezenty z nieba").

Much Ado about Christmas (2021)

To kolejna propozycja idealna na święta. Haley Lloyd to córka najbogatszego mieszkańca miasta, jednak, gdy przedstawia się Claudowi Millerowi używa fałszywego nazwiska twierdząc, że wychowała ją samotna matka zmagająca się z wieloma problemami. Mężczyzna nie przywiązuje do tego wagi, ponieważ oczarowany jest jej osobowością, a nie pochodzeniem. Gdy kłamstwo wychodzi na jaw nic nie jest już takie samo.

Produkcja to współczesna i do tego świąteczna wariacja na temat słynnej sztuki "Wiele hałasu o nic" Williama Szekspira. W rolach głównych wystąpili: Susie Abromeit ("Jessica Jones", "W imię zła") i Torrance Coombs ("Ostatni skok", "Nastoletnia Maria Stuart"). Reżyserią zajął się Michael Damian zdobywca wielu nagród, takich jak nagroda za najlepszy film fabularny plebiscytu Dixie Film Festival 2007 za "Skok po marzenia". Damian jest również autorem scenariusza, który stworzył wraz z żoną Janeen Damian ("Marley i ja: Szczenięce lata").

Jingle Bell Princess (2021)

Amelia to prawdziwa członkini rodziny królewskiej. Seria nieszczęśliwych zdarzeń sprawia, że trafia do małego miasteczka w stanie Maine, gdzie jest zmuszona skorzystać z uprzejmości zwykłych ludzi. Trafia na rodzinę Cutlenów, składającą się z owdowiałego ojca, córeczki Sophie i ich psa. Oczywiście fakt, że jest księżniczką pozostawia przed nimi w tajemnicy. Boże Narodzenie w Maine oznacza wiele pięknych krajobrazów, a cała historia dostarczy widzom wielu świątecznych emocji.

Scenariusz został oparty na powieści Barbary Dunlop pod tytułem "His Jingle Bell Princess". Za reżyserię odpowiada Don McBrearty ("Good Witch"), a scenariusz stworzyli Blaine Chiappetta ("2020", "Web of Lies") i James D Hughes ("New Port South").

Jeszcze więcej świątecznych filmów

Na wypadek, gdyby świąteczny seans miał się nieco przedłużyć, Viaplay ma w zanadrzu jeszcze wiele innych filmów o tematyce świąt Bożego Narodzenia. Wśród nich "When hope calls Christmas" (2019), "A Christmas Star" (2021), "Royally Wrapped for Christmas" (2021), "A Lot like Christmas" (2021), "Joy for Christmas" (2021), "The Great Christmas Switch" (2021), "Christmas is you" (2021) czy "Święta Last Minute" (2004).

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone